Postdodano 6 mar 2012, o 00:40

Obywatelu Ojczyzna Wzywa!

Filmik promujący grę :

http://www.youtube.com/watch?v=0tiiW36PDqk
------------------------------------------------------------------

E-Sim jest to gra podobna do znanego eRepublik, jednak czerpiąca wszystko co najlepsze z wcześniejszych wersji tej produkcji.

W eSimie cały gameplay wiąże się z szeroko pojętymi aspektami militarnymi, politycznymi, ekonomicznymi i prasowymi. W skrócie - możemy być przedsiębiorcą, rozpocząć karierę polityczną, redaktorem własnej gazetki, żołnierzem walczącym w ramach grup bojowych. Dosłownie kim chcemy w ramach możliwości silnika gry.

Oczywiście, tak jak wcześniej napisałem eSim jest symulatorem sŚwiata, także mamy obywateli i państwa z całego globu.

Napisałem ten temat nie dlatego, żeby zyskać korzyści z zarejestrowania się z reflinka (gold zostanie przeznaczony na wojnę z wrogim sojuszem) lecz Polska pomimo na pierwszy rzut oka dobrej pozycji w sŚwiecie może już niedługo utracić swoje terytorium. W tej chwili trwa ofensywa sPolski na sWęgry więc i Ty możesz pomóc w jej wygraniu oraz w późniejszej obronie rdzennych regionów przed atakiem naszego największego wroga, czyli sLitwy. Promuję tą grę w ramach akcji BB - Baby Boomu, każdy gracz, który aktywnie będzie uczestniczył w grze polepszy losy sPolski.

W ramach pomocy zawsze możecie się do mnie zgłosić w grze, nick Radzixon Aktywnie wspieram graczy! Staram się w miarę możliwości pomagać oraz odpowiem na wszystkie pytania na temat gry i jej mechaniki! Także niestraszne Ci będą pierwsze dni w sŚwiecie.

Pozdrawiam i zapraszam
(Rejestracja z linku podanego niżej daje dodatkowe 2 gold po osiągnięciu 7 levelu )

http://e-sim.org/lan.53436/

Link do gry(Brak dodatkowych korzyści dla Ciebie):
http://e-sim.org/