Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 42

Numb3rs (Wzór) » Nasze seriale • seriale forumtv.pl

Nowe seriale, opinie, recenzje użytkowników. Co się dzieje w świecie seriali dowiesz się tutaj :-)

Opiekunowie: Ekspert, Znawca

<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 8 cze 2007, o 09:34

Numb3rs (Wzór)

Agent FBI Don Eppes pracuje nad szczególnie trudnymi sprawami. Właśnie próbuje rozwikłać kolejną, ale mu się to nie udaje. Z pomocą przychodzi mu jego brat Charlie - genialny matematyk. Wspólnie udaje im się rozwikłać pierwszą sprawę. Od tej pory obaj wspólnymi siłami walczą ze złem w Los Anegeles. Don prowadzi śledzstwo, zbiera dowody, a Charlie opracowuje zebrane dane, przelicza, odszukuje ukryte schematy i algorytmy zawarte w poszlakach i w ten sposób pomaga ująć sprawców.

Od 18 czerwca w AXN
We Are The World haiti
<<

nova.nike

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 82

Lokalizacja: Poznań

Postdodano 8 cze 2007, o 19:58


Oglądam teraz 2 sezon, serial niczego sobie. Jestem ciekawa czy rzeczywiście matematyka tak ułatwia życie i może pomóc w rozwiązaniu każdego przestępstwa. Szkoda że każdy odcinek jest o czym innym, czasem przedałoby się jakieś rozwinięcie.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 8 cze 2007, o 21:26


Ja uwielbiam Numb3rsa, pierwsze 2 sezony pochłonęłam w kilka dni w tamte wakacje, a 3 sezon oglądałam na bieżąco [utknęłam kilka odcinków przed końcem, no ale teraz leżą na dysku i czekają w kolejce ;)].
Tak w ogóle to skoro dział o serialu trafił do archiwum, to znaczy, że już nie można tam o nim rozmawiać ?
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 8 cze 2007, o 21:44


Trish napisał(a):Tak w ogóle to skoro dział o serialu trafił do archiwum, to znaczy, że już nie można tam o nim rozmawiać ?

Uznaliśmy, że skoro nikt tam nie pisał to dział zostanie przeniesiony do archiwum a jak nie bedzie sprzeciwu to do kosza :) Trzeba było pisać, to nie zostałby przeniesiony :P
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 8 cze 2007, o 22:11


Ja serial ogladałam jak leciał w TV. Lubiłam go, dzięki temu, że nieodłącznym czynnikiem tego serialu jest matematyka... Mam nadzieję, że puszczą kolejną serie na TV4 :P
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 9 cze 2007, o 14:39


oglądałam ze 2 odcinki na tv4, nawet spoko było ale potem jakos zapominałam i się rozeszło :P
<<

Guśka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 456

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 9 cze 2007, o 23:48


Jestem strasznie ciekawa tego serialu choć za matematyką nie przepadam :P Strasznie zainteresowały nie spoty reklamowe jakie są puszczane na AXN więc cierpliwie czekam do pierwszego odcinka.Mam nadzieję że zainteresuje mnie do tego stopnia że będę go oglądać.Przyznam szczerzę że smuci mnie fakt że serial nie ma wątku przewodniego (z tego co czytałam wcześniej) tylko każdy odcinek ma swoją historię.Może mnie to nie zniechęci :/
Jak feniks z popiołu wstanę Odrodzę się By wnieść w twoje życie zamęt......
Obrazek
Obrazek
http://zibi.blogabet.com/
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 10 cze 2007, o 12:19


Guska napisał(a):Jestem strasznie ciekawa tego serialu choć za matematyką nie przepadam :P

Jeśli nie lubisz matmy to nie wiem czy Ci się serial spodoba :D Bo ja akurat matematykę uwielbiam. Ale może, akurat Ci się spodoba :P
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 10 cze 2007, o 13:05


No ale to nie jest tak, że matematyka to jest temat na tyle przewodni, że o tym jest serial, teorie matematyczne Charliego są tutaj tylko tłem, i to, że często ich nie łapię [mimo, że on zawsze tłumaczy je bardzo przystępnie, przykładowo i obrazowo Donowi i jego ekipie] to nie przeszkadza mi to cieszyć się serialem ;)
Co do wątku przewodniego to nie ma on jako takiego, że coś się dzieje w jednym odcinku i musisz czekać na kolejny, aby dowiedzieć się, czy dany bohater umrze czy nie, no i to jest bardzo dobre, mimo wszystko serial łączy bardzo mocno wątek braci i ich życia osobistego, jest nawet wątek miłosny [uwielbiany przeze mnie, choć niezbyt rozwinięty wątek Amita/Charlie]. Także w sumie można tam znaleźć wszystko, do tego dochodzą jeszcze relacje braci z ojcem i wychodzi świetna historia ;)
Który sezon będzie na AXNie ?

btw. Apropo stwierdzenia, że trzeba było pisać w dziale o serialu, zanim został przeniesiony do Archiwum, to ostatnio zaczęłam zakładać tam tematy o 3 sezonie, jednak nic nie poradzę na to, że nikt nie podziela mojego ukochania dla tego serialiku :P
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 10 cze 2007, o 13:49


Trish napisał(a):No ale to nie jest tak, że matematyka to jest temat na tyle przewodni, że o tym jest serial, teorie matematyczne Charliego są tutaj tylko tłem, i to, że często ich nie łapię [mimo, że on zawsze tłumaczy je bardzo przystępnie, przykładowo i obrazowo Donowi i jego ekipie] to nie przeszkadza mi to cieszyć się serialem ;)


No tak, ale osobie, która lubi matme bardziej się spodoba ten serial niż temu co matmy nie lubi. Choć nie przeczę, nie jest to jakiś argument, który miałby przesądzić o sympatii lub nie do tego serialu.
Nie martw się Trish ja też ich często nie rozumiem :P
Trish napisał(a):Co do wątku przewodniego to nie ma on jako takiego, że coś się dzieje w jednym odcinku i musisz czekać na kolejny, aby dowiedzieć się, czy dany bohater umrze czy nie, no i to jest bardzo dobre, mimo wszystko serial łączy bardzo mocno wątek braci i ich życia osobistego, jest nawet wątek miłosny [uwielbiany przeze mnie, choć niezbyt rozwinięty wątek Amita/Charlie].


ooo tak, ja zawsze im kibicowałąm :D
Trish napisał(a):btw. Apropo stwierdzenia, że trzeba było pisać w dziale o serialu, zanim został przeniesiony do Archiwum, to ostatnio zaczęłam zakładać tam tematy o 3 sezonie, jednak nic nie poradzę na to, że nikt nie podziela mojego ukochania dla tego serialiku :P


Ja lubię ten serial Trish, oglądałam każdy odcinek który leciał w TV :P
Ostatnio edytowano 10 cze 2007, o 13:49 przez justin, łącznie edytowano 1 raz
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 11 cze 2007, o 07:45


Ja widziałem 1,2 i część 3 serii. Nawet zakładałem tematy do 1 i 2 sezonu tyle że nikt nie odpisywał to .... zrezygnowałem. A serial oglądam wtedy jak mam ochotę coś obejrzeć a mam inne produkcje obejrzane ... a że chwilowo innych seriali mam troche na stanie (że tak to ujmę) to ten odpuściłem. Ale całkiem fajny jest ...
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 11 cze 2007, o 13:57


O to jak skończysz [kiedyś ;)] ogladać 3 sezon to podziel się wrażeniami, jesteś pierwszą osobą z for na których sie udzielam, która widziała chociaż kawałek tego sezonu ;)
Ogólnie co mnie jak na razie wkurzało - po końcówce sezonu 2 byłam pewna, że coś w sprawie Amity i Charliego musi się ruszyć, w końcu właściwie postawiła mu ultimatum, a mimo wszystko wciąż się to ślimaczy :roll:
<<

Guśka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 456

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 13 cze 2007, o 14:53


Trish napisał(a):Który sezon będzie na AXNie ?


Prawdopodobnie pierwszy bo wcześniej nie było na tym kanale tego serialu.
Lepiej dla mnie jak by puszczali od początku bo nie wiedziałam żadnego odcinka :P
Jak feniks z popiołu wstanę Odrodzę się By wnieść w twoje życie zamęt......
Obrazek
Obrazek
http://zibi.blogabet.com/
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 18 cze 2007, o 22:51


No i był, pierwszy odcinek, pierwszego sezonu, nie wiem czy będę go dalej oglądał i nie dziwię się że dział do niczego o nim. :P Taki jakiś mętny...
We Are The World haiti
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 5 lip 2007, o 23:47


Wróciłem do oglądanie Numb3rs a tu nie ma już forum z numb3rs ..:(
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 6 lip 2007, o 03:13


Ja właśnie dzisiaj wróciłam do oglądania 3 sezonu, zostało mi kilka ostatnich odcinków.
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 4 sty 2009, o 20:02

Re: Numb3rs (Wzór)


Dziś finał sezonu pierwszego Numb3rsów na polsacie, będzie ktoś oglądał? ;> :D
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 5 sty 2009, o 00:04

Re: Numb3rs (Wzór)

Ja oglądałam, ale robiłam coś na kompie, więc oglądałam jednym okiem.
Następna strona

 


  • Podobne tematy do Numb3rs (Wzór)
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Forum ogólne



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.