Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

Nowy wygląd! » forumTV.pl » Ogłoszenia • seriale forumtv.pl

<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 7 paź 2007, o 22:45

Re: Nowy wygląd!

Przecież mówiliśmy że wszystko co będzie najbardziej potrzebne dodamy... Wygaszanie jedynie jest niemożliwe w tym momencie.
We Are The World haiti
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 7 paź 2007, o 22:48

Re: Nowy wygląd!


Jedyne czego mi brakuje to wygaszanie bo jest bardzo przydatne, a z reszty funkcji nie korzystam więc nie odczuwam braku.

Ale dopiero co przenieśli forum, więc pewnie jeszcze niedopracowane jest wszystko. Dajmy im odetchnąć. :]
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 7 paź 2007, o 22:51

Re: Nowy wygląd!


Dobrze powiedziane Paulina, wczoraj siedziałem do 4 nad ranem:) Zrobiliśmy wszystkie podstawowe funkcje tak by można otworzyć forum, teraz czas na mody, ale prosimy o cierpliwość.
We Are The World haiti
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 7 paź 2007, o 22:53

Re: Nowy wygląd!


Ja się cieszę, że moje posty znowu wróciły...bo wczoraj trochę mnie to wkurzyło. :) ale wchodzę dziś, patrzę...są. :)

Jeżeli ma lepiej działać wszystko to dla mnie forum może być i szare. :D
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 7 paź 2007, o 23:08

Re: Nowy wygląd!


A czy nie wydaje wam się że forum działa sprawniej/szybciej? Oczywiście jeszcze jakieś errory się pokazują ale to już wina przeciążenia serwera...
We Are The World haiti
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 7 paź 2007, o 23:48

Re: Nowy wygląd!


aja napisał(a):Tez bym przeniosła, bo niedawno chciałam usunąć posta z pytaniem o napisy a niestety usunęłam swojego posta :P


I to kolejny przykład, dlaczego opcje powinny zostać przeniesione ;)

tlen.exe napisał(a):A czy nie wydaje wam się że forum działa sprawniej/szybciej? Oczywiście jeszcze jakieś errory się pokazują ale to już wina przeciążenia serwera...


Hmm, mi zawsze chodziło szybko, zatem na razie nie odczuwam różnicy, czas pokaże :)

Mi się ogólnie nowy wygląd podoba, trochę się pozmieniało, kwestia przyzwyczajenia, trochę zostało do dopracowania, ale jeśli mówicie, że będzie, to będzie :) Brakuje mi trochę stylu alexis, bo po prostu się do niego przyzwyczaiłam (i miałam pozwijane zakładki na głównej stronie, że forum od razu było mniejsze ;D), ale można się przyzwyczaić.
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 8 paź 2007, o 13:34

Re: Nowy wygląd!


Do samego wyglądu trzeba się przyzwyczaić, a to zazwyczaj schodzi się kilka dni.

Ja wiem co mi by się przydało z powrotem, ikonki przy subforach, aby można było zobaczyć, w których subforach pojawiły się nowe posty. Czy będzie to na forum ?
<<

biskupk

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 78

Postdodano 8 paź 2007, o 13:52

Re: Nowy wygląd!


W zasadzie nowy silnik podoba mi się. Jednak moglibyście coś zrobić z ikonami rang i avatarami aby to wyrównać, a nie ranga gdzieś po lewej a avatar wyśrodkowany :D
Poznając Sekret, zrozumiesz, jak mieć wszystko, być wszystkim albo robić wszystko, czego tylko pragniesz. Dowiesz się, kim naprawdę jesteś.
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 8 paź 2007, o 13:59

Re: Nowy wygląd!


Będzie może opcja [center] w postach?
<<

nova.nike

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 82

Lokalizacja: Poznań

Postdodano 8 paź 2007, o 14:27

Re: Nowy wygląd!


Wygląd mi sie podoba, jest bardziej nowoczesny.
Za szybką odpowiedzią nie tęsknię. Ja coś z nią miałam nie tak, nie mogłam wkleić emotikonków.
Mam tylko jedno ale ;) Przy zakładce brak ostatniego postu w którym coś się działo.
Aha i nie mogę znaleźć opcji oznacz jako przeczytane.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 8 paź 2007, o 14:39

Re: Nowy wygląd!


nova.nike napisał(a):Aha i nie mogę znaleźć opcji oznacz jako przeczytane.

No dole, tyle, że po prawej stronie.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 8 paź 2007, o 15:01

Re: Nowy wygląd!


biskupk napisał(a):W zasadzie nowy silnik podoba mi się. Jednak moglibyście coś zrobić z ikonami rang i avatarami aby to wyrównać, a nie ranga gdzieś po lewej a avatar wyśrodkowany :D

TO taki efekt, mi się podoba:)

Nikola napisał(a):Będzie może opcja [center] w postach?

Tak
We Are The World haiti
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 9 paź 2007, o 18:38

Re: Nowy wygląd!


mnie się zmiany podobają. i ta paleta kolorów przy pisaniu odpowiedzi :D
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 9 paź 2007, o 19:52

Re: Nowy wygląd!


Wygląd moim zdaniem jest w porządku. Jasne kolory, raczej wszystkie pozostałe funkcje są dobrze i przejrzyście rozłożone, więc wyszła ta zmiana na dobre. ;D
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 12 paź 2007, o 15:58

Re: Nowy wygląd!


jest jedna rzecz, którą bym zmieniła (o ile jest taka możliwość). jak klika się "Zobacz nowe posty" to wyświetlane są nazwy tematu i np. "w Sezon 4". ja bym do tego dodała jeszcze nazwę serialu, bo sam numer/tytuł odcinka nie zawsze pozwala mi skojarzyć o jaki serial chodzi.

czyli np. "4x02 - Smiles of a Summer Night" w Sezon 4 "Desperate Housewives" lub coś w tym stylu.

bardzo by to ułatwiło przeglądanie nowych postów :)
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 12 paź 2007, o 17:50

Re: Nowy wygląd!


Na początku mi się zbytnio nie podobał ale powoli się do niego przyzwyczajam i ... teraz może być.
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 12 paź 2007, o 18:18

Re: Nowy wygląd!


juliee napisał(a):jest jedna rzecz, którą bym zmieniła (o ile jest taka możliwość). jak klika się "Zobacz nowe posty" to wyświetlane są nazwy tematu i np. "w Sezon 4". ja bym do tego dodała jeszcze nazwę serialu, bo sam numer/tytuł odcinka nie zawsze pozwala mi skojarzyć o jaki serial chodzi.

czyli np. "4x02 - Smiles of a Summer Night" w Sezon 4 "Desperate Housewives" lub coś w tym stylu.

bardzo by to ułatwiło przeglądanie nowych postów :)

Całkiem fajny pomysł, tylko czy tak się da? :)

Również przydałoby się w tym samym oknie "zobacz nowe posty", na dole dodać odnośnik "oznacz wszystkie jako przeczytane", bo tylko na głównej stronie jest, a tam niestety nie - jeśli jest taka możliwość :)
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 13 paź 2007, o 01:04

Re: Nowy wygląd!

z dnia na dzien troche sie przyzwyczajam do nowej wersji forum... ale jak wiadomo nie byl bym soba bez jakiegos ale :P

popieram dziewczyny z cytowaniem i edytowaniem, prosil bym to nad postem bo tam to lepiej wygladalo i czy moze wrocic ikonka gg przy ikonkach 'profil' 'pm' 'e-mail'??

a teraz napisze cos czego raczej pisac nie powinienem jako chlopak :P do jednego sie tylko nie moge przywyczaic i raczej szybko to nie nastapi, czyli do pasteli, to niebieskie tlo [ja uwielbiam niebieski i nie mam nic do tego koloru tylko do wersji pastelowej] :/ pastele sa najgorsza rzecza jaka czlowiek wymyslil, nawet bomby atomowe sa lepsze :P

po za tymi paroma moimi uwagami to uwazam ze forum fajne, trzeba sie przywyczic, mi to zajmie jeszcze jakis czas bo jestem tradycjonalista ;)

P.S.
tlen mi podobnie jak Nikoli forum prawie zawsze dzialalo dobrze, dopiero pare dni przed wyjazdem zaczelo szwankowac, a tak to wszystko bylo ok i teraz nie odczuwam roznicy miedzy szybkoscia i sprawnoscia funkcjonowania forum z przed tych paru dni
Poprzednia stronaNastępna strona

 


  • Podobne tematy do Nowy wygląd!
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sprawy techniczne



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.