Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 18

Nowości serialowe - zima/wiosna 2009 » forumTV.pl » Ogłoszenia • seriale forumtv.pl

<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 5 lut 2009, o 19:46

Nowości serialowe - zima/wiosna 2009

Dollhouse - Dollhouse jest tajemniczym miejscem, nielegalnym, gdzie bogaci ludzie posiadający odpowiednie kontakty mogą spełnić swoje zachcianki. Jako klienci mogą zatrudnić "Aktywnych", ludzi zaprogramowanych w taki sposób, by wywiązywali się w pełni z zadań zleconych przez kupców. "Aktywnymi" są osoby, które z własnych powodów zdecydowały się na pięć lat oddać swoje ciała i umysły w posiadanie Dollhouse. Teraz dzięki zaawansowanej technice mogą oni przybierać różne osobowości i nabywać różne umiejętności. Mogą być idealnymi kochankami, szpiegami, czy mordercami. Co więcej, po każdym wykonanym zleceniu ich pamięć zostaje wyczyszczona.

Cały proceder przebiega bez zakłóceń do momentu, gdy jedna z "Aktywnych" nazywana Echo (Eliza Dushku) zaczyna sobie przypominać przeszłość. Główna bohaterka ma przebłyski wspomnień dotyczących życia jakie wiodła, pracy którą wykonywała i bliskich, których kochała. Echo zaczyna się zastanawić kim tak naprawdę jest...
Premiera: 13.02.2009r.

Castle - Nick Castle (Nathan Fillion) jest znanym pisarzem kryminałów i horrorów. Jego życie staje się jednak monotonne i bezcelowe, ma wszystko o czym zawsze pragnął - sławę, pieniądze, fanów i kobiety. Wszystko zmienia się, gdy Nick poznaje atrakcyjną detektyw Kate Beckett (Stana Katic), pracującą dla nowojorskiej policji. Wspólnie z policjantką pisarz zaczyna pracować nad sprawą seryjnego mordercy, który dokonując zbrodni wzoruje się na schematach opisywanych przez Castle'a w swoich książkach.

Castle nie jest typowym śledczym, a jego metody bardzo się różnią od praktyk stosowanych przez Beckett. Na tym tle między policjantką, a pisarzem będzie dochodzić do konfliktów. Sprawa tym bardziej się skomplikuje, gdy ta dwójka zapała do siebie uczuciem...
Premiera: 09.03.2009r.

Cupid - Serial Roba Thomasa (Weronika Mars), który jest odświeżeniem produkcji o tym samym tytule ściągniętej z anteny po jednym sezonie, w 1999 roku. Głównym bohaterem produkcji jest Trevor Hale (Bobby Cannavale), który twierdzi, że jest Kupidynem, rzymskim bogiem miłości i erotyki. Po tym jak za arogancję został pozbawiony swojej sprawczej mocy miłości ma zadanie - połączyć sto par. Tylko w ten sposób będzie mógł odzyskać boskie moce.

Osobą Trevora zafascynowana jest doktor Claire McCrae, psycholog, która także uwielbia pomagać swoim pacjentom w odnajdywaniu "drugich połówek".
Premiera: 24.03.2009r.

Harper's Island - To opowieść o rodzinie oraz grupie przyjaciół, która przybywa na zaciszną wyspę nieopodal wybrzeży Seattle na ślub. Wyspa znana jest z niewyjaśnionych morderstw popełnionych na jej terenie przed siedmioma laty. Choć ludzie przybywają w to miejsce, by się śmiać i kochać, to nie zdają sobie sprawy, że czeka tam na nich śmierć... Gdy tylko rozpocznie się weselne świętowanie, przyjaciele przejdą poważny test, ponure sekrety wyjdą na jaw, a ich konsekwencją będzie śmierć, jednej osoby po drugiej. Radosne świętowanie zamieni się w heroiczną walkę o przetrwanie.

W każdym z epizodów ktoś zginie, każdy będzie podejrzany o dokonanie zbrodni - od gości weselnych po mieszkających na wyspie ludzi. W ostatnim epizodzie tej 13-odcinkowej historii poznamy wszystkie odpowiedzi, morderca zostanie ujawniony, a tylko kilka osób zdoła przeżyć.
Premiera: 09.04.2009r.

Kings - Akcja rozgrywa się w nowoczesnej metropolii uznawanej za królestwo, gdzie walka o wpływy i władzę trwa od dawna i pochłonęła wiele ofiar. Szansa na zmianę sytuacji i zapanowanie pokoju wiąże się z pojawieniem się Davida Shepherda, młodego i dzielnego żołnierza, który uratował życie synowi Króla Silasa (wpływowego człowieka walczącego od władzę nad metropolią) i wydostał go z wrogiego terytorium. Nagle bohaterski młodzieniec znajduje się w centrum zainteresowania, trafia do kręgów politycznych i biznesowych, cieszy się powodzeniem kobiet - w tym i córki Silasa.

Dla Davida jednak linia między jego sprzymierzeńcami, a wrogami będzie bardzo cienka. Przyjdzie mu stanąć przed obliczem ciężkich dylematów moralnych i zakulisowych walk o władzę nad królestwem.
Premiera: 09.03.2009r.

Lie To Me - Kiedy drapiesz się po nosie lub z trudem przełykasz ślinę, to doktor Cal Leightman wie, że kłamiesz. Bez względu na to, czy należysz do jego rodziny, jesteś przyjacielem, czy kompletnie obcą osobą - on zawsze wie kiedy coś ukrywasz. Leightman jest lepszy w dostrzeganiu oszustwa niż każda maszyna. Jest żywym wykrywaczem kłamstw.

Cal Leightman pracuje w prywatnej agencji, którą zatrudnia FBI, lokalna policja, prawnicze korporacje i prywatni klienci, desperacko poszukujący prawdy. Zespół doktora uzupełnia psycholog Gillian Foster, ekspertka w ocenianiu zachowań innych ludzi, oraz Will Loker, naukowiec który zawsze mówi co ślina przyniesie mu na język i tylko z pozoru nie potrafi kłamać. Najnowszym członkiem tej ekipy jest Ria Torres, której największym talentem jest rozszyfrowanie mowy ciała.
Premiera: 21.01.2009r.

Southland - John Cooper dojrzały policjant z LA zostaje wyznaczony trenować nowicjusza - Ben'a Sherman (Benjamin McKenzie). Cooper musi pokazać Sherman'owi na czym tak naprawdę polega praca w policji.
Premiera: 09.04.2009r.

The Unusuals - Opowiadający o Casey Schrager, która zostaje detektywem wydziału zabójstw.
Premiera: 08.04.2009r.

źródło: showtv.pl
---
Zamierzacie oglądać któreś z tych serialii? A może jakieś pominąłem? Piszcie. :D
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 5 lut 2009, o 21:06

Re: Nowości serialowe - zima/wiosna 2009


Ja od miesięcy już czekam na Harper's Island i wkrótce się wreszcie doczekam :P
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 5 lut 2009, o 22:08

Re: Nowości serialowe - zima/wiosna 2009


Z tych co wypisałeś czekam na wszystkie :) Najmniej na Cupid, a najbardziej na Dollhouse i Kings. Lie to Me już oglądam i bardzo mi się podoba o wiele bardziej niż Mentalist.

A dla ciekawych trailer do Southland;
http://spoilertv.blogspot.com/2009/02/s ... ailer.html
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 7 lut 2009, o 09:43

Re: Nowości serialowe - zima/wiosna 2009


Ja czekam na wszystkie, oprócz Kings.
Najbardziej na Dollhouse, bo producentem jest Whedon i gra tam Eliza Dushku. :P Następnie jest Castle i Harper's Island Poza tym dużo kryminałów wchodzi (Southland, The Unusuals - ciekawe ile każdy z nich przetrwa :P ).
Lie To Me, też oglądam (Czesiek mnie zachęcił, chwała mu za to :D ), świetny serial. Nie wiem co ludzie widzą tam podobnego do Mentalisty, ale ok. :P
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 7 lut 2009, o 15:02

Re: Nowości serialowe - zima/wiosna 2009


o Ben :D w sumie pewnie spojrze na to Southland dla Benjamina właśnie, chociaz serial sam w sobie wydaje się mało interesujący.
no i Christopher w Harper's Island ;p
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 7 lut 2009, o 15:59

Re: Nowości serialowe - zima/wiosna 2009


Najbardziej czekam na "Dollhouse", może później chętnie obczaję piloty do "Kings" i "Castle". A się narobiło tych seriali. :P Odpaliłem pilota do "Lie to Me", ale się brutalnie odbiłem od niego. Może będzie drugie podejście, jeszcze zobaczę. Ale na pierwszy rzut oka główny bohater "The Mentalist" mnie jakoś bardziej przekonał niż główny "Lie to Me". Poczekamy, obejrzymy, zobaczymy. :D
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 7 lut 2009, o 16:33

Re: Nowości serialowe - zima/wiosna 2009


Z wymienionych wyżej najbardziej zaciekawiły mnie Harper's Island i Lie To Me, ale tak naprawdę najbardziej czekałam na:

United States of Tara
Tara, żona oraz matka dwójki dzieci, z pozoru wiedzie normalne życie. Jednak zmienia się ono, gdy Tara zmienia osobowość. Otóż, cierpi ona na rozdwojenie jaźni. Czasami jest Tarą, a czasami nastolatką T., kiedy indziej przykładną gosposią Alice, a od czasu do czasu... mężczyzną Buckiem. Taka sytuacja nie jest łatwa dla jej rodziny.

Pomysłodawcą serialu i jego producentem wykonawczym jest sam Steven Spielberg. Nad scenariuszem czuwa Diablo Cody, która otrzymała Oscara za "Juno". Serial pokazuje stacja Showtime.
Premiera: 18.01.2009r.

Trailer
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 7 lut 2009, o 18:38

Re: Nowości serialowe - zima/wiosna 2009


Ja czekam też na Pacifi i doczekać się nie mogę. nie ma jeszcze nawet daty premiery, a przynajmniej nic mi o takowej nie wiadomo :) Tak jak Kompania braci serial jest produkowany przez Steven Spielberga, też dzieje się podczas II w.ś. i również trafi do HBO, największa różnica to jak samym tytuł mówi teatr działań i zamiast Europy dostajemy Pacyfik.

Prisoner - remake brytyjskiego serialu o tym samym tytule. Z tego co pamiętam będzie on o ucieczce z więzienia na jakeś wyspie, a główne role grają Lennie James(Jericho), Ian McKellen (Gandalf!) i James Caviezel (Jezus z Pasji). Nadawany będzie na AMC.

Capric - prequel BSG, tutaj nie trzeba się rozpisywać, wiadomo że się czeka :)
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 7 lut 2009, o 18:47

Re: Nowości serialowe - zima/wiosna 2009


Coś z Caviezelem? Muszę zapamiętać tytuł.
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 8 lut 2009, o 04:14

Re: Nowości serialowe - zima/wiosna 2009


Dollhouse - Whedon? I'm totally in! :D

I ten serial z Benem też pewnie obczaje, fajnie będzie zobaczyć go znowu. No i mam nadzieję, że trafiła mu się lepsza rola niż w The OC. :P
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 8 lut 2009, o 11:23

Re: Nowości serialowe - zima/wiosna 2009


Paulina, a co Whedon'a oglądałaś? :P
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 8 lut 2009, o 22:55

Re: Nowości serialowe - zima/wiosna 2009


Chris, Dr. Horrible's Sing-Along Blog, Firefly, trochę Buffy i Angel.
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 9 mar 2009, o 18:03

Re: Nowości serialowe - zima/wiosna 2009


Dollhouse i Whedon zupełnie mnie zawiedli i skończyłem oglądać. Zupełnie mi się nie podoba, poza tym wyniki oglądalności o tym świadczą. Przeliczyłem się. :/
A dziś w nocy wychodzi pierwszy odcinek "Castle". :D Tak długo już na to czekam, że. :P Mam nadzieję, że tu się jednak nie zawiodę. Come On Castle! xD
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 12 mar 2009, o 17:41

Re: Nowości serialowe - zima/wiosna 2009


Ja się jeszcze za to nie zabrałam, ale wyniki oglądalności akurat o niczym nie świadczą. Szczególnie w Stanach. Oni lubią chałę. xD
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 31 mar 2009, o 22:13

Re: Nowości serialowe - zima/wiosna 2009


Otóż polecam Kings! :P
jak jeszcze ktoś będzie ten serial oglądał to dajcie znać to się zrobić temat/dział czy coś :P
Want your bad romance.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 31 mar 2009, o 23:48

Re: Nowości serialowe - zima/wiosna 2009


Ja cały czas czekam na napisy i juz nie mogę się doczekać, jeśli w weekend ich nie będzie ogladam po angielsku bo im więcej czytam opini to coraz bardziej mi się podoba.

Zapomniałbym - polecam też Castle, ale tylko jesli lubicie seriale kryminalne. Jeśli nie podszedł ci Lie to Me albo Mentalist podobnie bedzie z Castle.
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 3 kwi 2009, o 23:56

Re: Nowości serialowe - zima/wiosna 2009


Paulina napisał(a):Ja się jeszcze za to nie zabrałam, ale wyniki oglądalności akurat o niczym nie świadczą. Szczególnie w Stanach. Oni lubią chałę. xD


Ma znaczenie bo serial może zniknąć bez zakończenia, a tak ogladać serial i nie dowiedziec sie jak sie wszystko skończyło to lipka troche :P
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 4 kwi 2009, o 11:23

Re: Nowości serialowe - zima/wiosna 2009

ja oglądam Kings blue! i wydaję się to być bardzo ciekawe ;p a dział/temat do tego z chęcią zobaczę ;p
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
Następna strona

 


  • Podobne tematy do Nowości serialowe - zima/wiosna 2009
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Archiwum



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.