Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 23

nowa skórka » forumTV.pl » Ogłoszenia • seriale forumtv.pl

Nowa skórka jest

lepsza od starej
2
17%
gorsza od starej
7
58%
nie robi mi to różnicy :)
3
25%
 
Liczba głosów : 12
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 8 paź 2008, o 23:54

nowa skórka

Witam,
Co sądzicie o nowym wyglądzie forum?
Jeszcze trzeba zmienić ikonki na polskie i prawdopodobnie kilka zmian kosmetycznych.
Jak wam się podoba bo wiadomo, że przyzwyczajenie do czegoś nowego zawsze trochę może potrwać :)
Obrazek
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 9 paź 2008, o 00:16

Re: nowa skórka


Przede wszystkim jest za szeroka, fora na całą szerokość ekranu są niewygodne w użytku.
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 9 paź 2008, o 00:21

Re: nowa skórka


a korzystasz z IE Trish? Bo jak tak to sprawdź pod normalną przeglądarką np. firefox :P
Obrazek
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 9 paź 2008, o 00:39

Re: nowa skórka


Fajna jest, tylko: dodać szybką odpowiedź, poszerzyć pole "najnowsze posty newsy", zmodyfikować SB tak by mieściło się więcej wpisów, zmienić czcionki w legendzie, dodać więcej niebieskiego(np wiersze tytułowe), usunąć listę online z SB i takie tam. ;p Logo dać przede wszystkim! Nic więcej do głowy mi nie przychodzi teraz.


Aha, dodaj w profilu i pod wyświetlanym postem płeć, ale nie jakieś kółeczka i strzałeczki tylko text... No i wiek można by dodać też w ten sam sposób. ;)

Podoba mi się sposób wyświetlania postów, odwrotny, fajna odmiana.
We Are The World haiti
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 9 paź 2008, o 01:20

Re: nowa skórka


Tai napisał(a):a korzystasz z IE Trish? Bo jak tak to sprawdź pod normalną przeglądarką np. firefox :P

A ktoś jeszcze w ogóle korzysta z IE? Nie wyobrażam sobie tego :P Także nie, to nie wina przeglądarki.
Nie podobają mi się te wszystkie znaczki, pół minuty zajęło mi znalezienie cytatu. I za dużo jest wszędzie różnych kolorów.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 9 paź 2008, o 02:04

Re: nowa skórka


Kolorów jest właśnie bardzo mało, ale fakt, ikonki przeszkadzają, lepsze były poprzednie, z napisami.
We Are The World haiti
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 9 paź 2008, o 15:16

Re: nowa skórka


tlen.exe napisał(a):Kolorów jest właśnie bardzo mało

Forum jest niebiesko-pomarańczowe (powiedzmy) a jeśli mieszać 2 jasne kolory, to wyłącznie jeśli jednym z nich jest biały, bo inaczej robi się choineczka.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 9 paź 2008, o 15:43

Re: nowa skórka


Niebiesko pomarańczowe? To może ja mam inny styl. ;p Ogólnie to wydaje mi się że poprzedni styl wyglądał bardziej jak choinka. ;p
We Are The World haiti
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 9 paź 2008, o 17:05

Re: nowa skórka


tlen.exe napisał(a):Fajna jest, tylko: dodać szybką odpowiedź, poszerzyć pole "najnowsze posty newsy", zmodyfikować SB tak by mieściło się więcej wpisów, zmienić czcionki w legendzie, dodać więcej niebieskiego(np wiersze tytułowe), usunąć listę online z SB i takie tam. ;p Logo dać przede wszystkim! Nic więcej do głowy mi nie przychodzi teraz.


Aha, dodaj w profilu i pod wyświetlanym postem płeć, ale nie jakieś kółeczka i strzałeczki tylko text... No i wiek można by dodać też w ten sam sposób. ;)

Podoba mi się sposób wyświetlania postów, odwrotny, fajna odmiana.

1. Po co poszerzac jak miejsca bedzie az za duzo bo wiele newsow nie ma zeby to zapelnic. Jaka szerokosc?
2. Miejsca na logo narazie nie ma ale cos sie wymysli.
3. Pokaz jakies przykladowe ikonki co by pasowaly do tego stylu i o ktore Ci chodzi (z napisami?)




tlen.exe napisał(a):Kolorów jest właśnie bardzo mało, ale fakt, ikonki przeszkadzają, lepsze były poprzednie, z napisami.

kolory s dobrze dobrane a poprzedni by raczej mniej wyrazisty dlatego moze troche razic zmiana.
Obrazek
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 9 paź 2008, o 17:38

Re: nowa skórka


1. Żeby było dostosowane do szerokości forum, a jeśli masz tam zbyt dużo miejsca, to dodaj do tego datę dodania, lub dział w którym jest świeży post. Bo czasami jest tak że jest jakiś odcinek: 2x04 - Tytuł i nie wiadomo z jakiego to serialu jest w ogóle.
2. Jak to nie ma miejsca na logo: w miejscu napisu: forum ogólnoserialowe walnij jakąś grafikę ładną z napisem" forum.serialowo.com" i wsio.
3.Chodzi mi o ikonki: edycji, cytatu, i te inne. Zamiast jakichś obrazków powinny być "edit", "quote" lub "edycja" "cytat" etc.


Kolory są w porządku.
We Are The World haiti
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 9 paź 2008, o 18:35

Re: nowa skórka


tlen.exe napisał(a):Niebiesko pomarańczowe? To może ja mam inny styl. ;p Ogólnie to wydaje mi się że poprzedni styl wyglądał bardziej jak choinka. ;p

No ja mam taki dwukolorowy, przedtem był cały biały z niebieskimi dodatkami, na który sobie zresztą znowu ustawiłam.

Przy okazji coś co może bardziej do was dotrze niż moje wyczucie kolorystyki - po tej zmianie forum gorzej chodzi.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 9 paź 2008, o 18:42

Re: nowa skórka


No my wszyscy mamy chyba ten biały z niebieskim, a tamten nie wiem dlaczego miałaś. Zależy u kogo Trish u mnie forum chodzi właśnie o wiele lepiej dlatego sobie go zostawię, wisi mi już jakie kolorki są, byle szybko chodziło i tak właśnie teraz jest. :)
We Are The World haiti
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 9 paź 2008, o 19:19

Re: nowa skórka


Ale mi też na starym białym lepiej chodzi, a na tym kolorowym, który się wczoraj "sam ustawił" się zacina.
<<

sylwix_0

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 21

Postdodano 9 paź 2008, o 19:23

Re: nowa skórka


Poprzednia była bardziej przejżysta :P
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 9 paź 2008, o 19:25

Re: nowa skórka


Trish, wyjaśnijmy coś sobie. ;p O jakim białym ty mówisz, jak się nazywa ten którego ty teraz używasz? ;p
We Are The World haiti
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 9 paź 2008, o 19:56

Re: nowa skórka


Alright, biały to Serenity, niebiesko-pomarańczowy to Publisher.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 9 paź 2008, o 20:09

Re: nowa skórka


Ahaa, no to ja mam Publishera i nie widzę tutaj nigdzie pomarańczowego... To bardziej Serenity jest choinkowaty i wolniej chodzi.
We Are The World haiti
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 10 paź 2008, o 18:34

Re: nowa skórka

Wchodzę na forum pierwszy raz od kilku dni i szok - nie poznałem go :0 Mi się podoba jest przede wszystkim schludnie i estetycznie. Jednak wciąż nie mogę się przyzwyczaić do avatarów po prawej stronie, ale z czasem to pewnie przejdzie.
Następna strona

 


  • Podobne tematy do nowa skórka
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sprawy techniczne



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.