Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 18

Nowa ramówka - nowe seriale. » forumTV.pl » Ogłoszenia • seriale forumtv.pl

<<

bibby

Użytkownik

Posty: 19

Postdodano 29 lis 2006, o 13:05

Nowa ramówka - nowe seriale.

Jak to zwykle bywa. Zbliża się nowy rok, a co za tym idzie nowa ramówka w USA. Oczywiście w Polsce nowa ramówka pojawia się w okolicach marca/ kwietnia.
No, ale wracając do stacji amerykanskich zapewne szykują nam nowe seriale. I własnie w tym celu chcę stworzyć ten temat. By był to skarbiec wiedzy na temat pojawiąjących się seriali w USA jak i w Polsce.

Ja na razie wiem tylko o dwóch nowych serialach planowanych na 1.1.2007r.
Jeden to możliwy do ściągnięcia na tej stronie Traveler - opowiadający o:
Jay, Tyler i Will to najlepsi przyjaciele, którzy przez ostatnie dwa lata chodzili do tej samej szkoły i razem mieszkali.
Dzielą ze sobą dosłownie wszystko: pracę, życie i zabawę. W lecie wybrali się na wycieczkę, ale zwykły kawał polegający na ściganiu się w najbardziej znanym muzeum sztuki w Nowym Jorku uczynił Jaya i Taylera głównymi podejrzanymi spowodowania eksplozji w tym muzeum. Jay and Tyler sądzili, że Will oczyści ich z zarzutów, lecz odkryli, że nie mogą udowodnić, że Will w ogóle istnieje...
Jak dobrze najlepsi przyjaciele znają się naprawdę?

za filmweb.pl
W tym serialu gra zapewne znany przez większość tu osob Logan Marshall-Green serialowy Trey Atwood z Życia na fali.
Drugie to podobno połączenie The O.C. i Desperate Housewives - Hidden Palms
Johnny Miller był szczęśliwym, spokojnym 15-letnim chłopcem, który otrzymywał dobre stopnie w szkole, a także miał świetne wyniki w dyscyplinach sportowych... aż do pewnego wieczoru, kiedy to jego ojciec popełnił samobójstwo.
Obecnie, rok po tragedii, Johny mieszka w słonecznym mieście Palm Springs wraz ze swoją matką i jej nowym mężem.
Patrząc z boku, Palm Springs wygląda jak raj na ziemi, baseny, pola golfowe i dyskoteki. Ale kiedy Johny poznaje sekrety i kłamstwa swoich sąsiadów, które zaczynają wychodzić na wierzch, wtedy on i jego rodzina zaczynają sobie zadawać pytanie: jak dobrze znasz ludzi, w których sąsiedztwie mieszkasz?

za filmweb.pl
Tu zaś dwie inne postaci z The O.C. :
Michael Cassidy (VI) - Zach
i Taylor Handley jako Oliver Trask.
No to na tylko z mojej wiedzy na temat pojawiających się nowości w telewizji, aczkolwiek mam nadzieję, że wkrtóce ktoś poszerzy mą wiedzę o następne pozycje.
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 29 lis 2006, o 13:22


wydają się interesujące :)
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 29 lis 2006, o 16:18


bibby napisał(a):Tu zaś dwie inne postaci z The O.C. :
Michael Cassidy (VI) - Zach
i Taylor Handley jako Oliver Trask.

Akurat obu nie lubiłem :]
See you in another life, brother...
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 29 lis 2006, o 16:20


tylko obaj panowie w HP mają role zupełnie różniące się od tych w O.C :P
ja polecam.
Want your bad romance.
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 29 lis 2006, o 16:49


To już oglądałaś :> ?
See you in another life, brother...
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 29 lis 2006, o 16:49


no Pilota widziałam :D mam na kompie.
a pilota Travelera właśnie ściagam :D
Want your bad romance.
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 29 lis 2006, o 16:55


"Jak na razie wiem tylko o dwóch nowych serialach planowanych na 1.1.2007r. " Ciekawe :>
To na ekranach jeszcze nie ma, a w necie już się pojawiły?
See you in another life, brother...
<<

bibby

Użytkownik

Posty: 19

Postdodano 29 lis 2006, o 17:15


Klatus to nic nowego, często piloty pojawiają się dużo wcześniej niż puszczane są w telewziji. Tak np. było z Supernatural, które w TV było od września 2005, a w necie już od czerwca 2005r.
Bodajże są to specjalne wersje dla krytyków. I specjalnie dla nich przeznaczone, a po za tym jeśli wyciekają scenariusze do internetu to i poszczególne odcinki mogą wycieć.
<<

alvaro

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 207

Lokalizacja: Ulan Bator

tlen:
alvaro_1987

gadu:
3868267

Postdodano 29 lis 2006, o 20:12


bluevein napisał(a):tylko obaj panowie w HP mają role zupełnie różniące się od tych w O.C ja polecam.

Klatus napisał(a):Akurat obu nie lubiłem

ale złe wpomnienia zostaną... :P


Geje w polskiej operze mydlanej

Jak donosi serwis Wirtualne Media w marcu 2007 roku na ekrany telewizorów trafi pierwszy polski serial o grupie homoseksualnych przyjaciół.
Produkcja będzie nosiła tytuł "Queer family". Producentka serialu, Anna Zawadzka z Porozumienia Lesbijek, twierdzi, iż "nie będzie to zwykły film". - Dzięki niemu chcemy przybliżyć widzom środowiska nieheteroseksualne. Pokazać ich życie, codzienne problemy, rozterki i szczęścia - tłumaczy. - Chcemy w ten sposób wzmacniać pozytywny wizerunek mniejszości seksualnych, ukazując ich bogatą różnorodność - dodaje w rozmowie z Wirtualnymi Mediami.

Serial trafi do dwóch stacji telewizyjnych o dużym zasięgu. Do jakich? Tego jeszcze nie ujawniono ze względu na kontrowersje, które produkcja już budzi. - Premiera odbędzie się w marcu przyszłego roku. Będzie to czwartek o godzinie 20.15. Pozostałych szczegółów na razie nie zdradzę - mówi Zawadzka.

"Queer family" zainteresowały się również stacje zagraniczne. Jednak i ich nazwy trzymane są w tajemnicy.


http://www.onet.pl
<<

Anett

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 134

Postdodano 29 lis 2006, o 21:44


to ja myslalamze HP to juzdawno byl i ma sie pojawic w Polsce.cos mi sie pokickalo...
<<

bibby

Użytkownik

Posty: 19

Postdodano 30 lis 2006, o 19:51


Glenn Close w serialu scenarzysty "Rodziny Soprano"

Glenn Close zagra w serialu, do którego scenariusz pisze Todd A. Kessler, scenarzysta "Rodziny Soprano". Współautorami historii będą Daniel Zelman oraz Glenn Kessler. Pilota wyreżyseruje Allen Coulter ("Hollywoodland").

Aktorka wcieli się w postać Patty Hughes, wziętej pani adwokat. Bliższe szczegóły dotyczące fabuły trzymane są na razie w tajemnicy.

Zdjęcia rozpoczną się w lutym w Nowym Jorku. Projekt jest jednym z priorytetów stacji FX, dla której powstaje.

filmweb.pl
Czyli coś nowego na prawdopodobnie przyszła jesień. Jeśli kolejny serial o prawnikach może to być przeciwwagą dla Justice i Sharka. Jeśli jest to priorytet dla FX może być ciekawy. Amerykańska starsza wersja Magdy M.
<<

bibby

Użytkownik

Posty: 19

Postdodano 6 gru 2006, o 22:29


I kolejna nowość:
Tym razem na TVN po zakończeniu serii Magda M.

Krok od domu [Close to Home] (2005)


I opis 1 odcinka:
Młoda, ambitna prokurator Annabeth Chase powraca do pracy po urlopie macierzyńskim. Ma zająć się najtrudniejszymi sprawami, których jej koledzy po fachu nie chcą się podjąć, by nie zrujnować sobie kariery. Zdeterminowana Annabeth postanawia zaprowadzić porządek na ulicach osiedla, na którym mieszka. Maureen Scofield, jej bezkompromisowa szefowa, stawia pracownikom bardzo wysokie wymagania. Zespołem dochodzeniowym kieruje Steve Sharpe, który popiera niekonwencjonalne metody stosowane przez Annabeth.


Czyli ponowanie tematyka prawnicza. Pewnie będzie warte obejrzenia, przynajmniej pierwszy odcinek, później się zobaczy jak to się rozwinie.
Ostatnio edytowano 6 gru 2006, o 22:33 przez bibby, łącznie edytowano 1 raz
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 6 gru 2006, o 22:37


bibby napisał(a):Krok od domu [Close to Home]
Ciekawie zapowiada się z opisu na stronce TVN, ale możemy spodziewać się że oni to wyolbrzymiają :P
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 7 gru 2006, o 10:45


Jennifer Finnigan jako Annabeth Chase, całkiem niezła aktorka wiec moze bedzie cos porzadnego. Pozatym film o działanu prokuratorów USA
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 7 gru 2006, o 17:03


Ja bym wolała żeby puścili Supernatural godzinę wcześniej a nie nowy serial :]
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 7 gru 2006, o 17:17


a mi pasuje tak jak jest tym bardziej że ja lubię oglądać filmy późnym wieczorem :)
<<

arttysta

Użytkownik

Posty: 11

Postdodano 4 sty 2007, o 01:00


no jestem ciekaw ile czasu bede za chwilę poświęcał na seraile, a tu co chwile nowe
<<

Drakus

Użytkownik

Posty: 14

Postdodano 4 sty 2007, o 23:56

tez zacząłem sie bardziej interesowac serialami i jest ich naprawde sporo:]
Następna strona

 


  • Podobne tematy do Nowa ramówka - nowe seriale.
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Archiwum



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.