Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 46

Nosi ktos okulary ?? » Off-topic • seriale forumtv.pl

Tematy jakie nie pasują do pozostałych działów

<<

biskupk

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 78

Postdodano 3 gru 2006, o 08:17

Nosi ktos okulary ??

Hmm, zastanawijące, wiem :) Nie wiem czy dobry dział ale niech będzie ... Od wielu wielu lat nosze okulary, niestety posiadam wrodzoną wadę wzroku no i nic się z tym nie da zrobić. W szkole podstawowej wiadomo jak to dzieci miałem z powodu okularków wiele nieprzyjemnych sytuacji 8/ Eh, gimnazjum i liceum ujdzie jako tako :D Nie to że są brzydkie, zawsze wyebirałem gustowne, nie zawracające na siebie uwagi, tak jakby ich nie było, a jednak ... Uważacie że to modne ?? Może lepiej soczewki ??
<<

shiri

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 138

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 3 gru 2006, o 16:54


Ja noszę już długo okulary, tzn teraz staram się ich nie nosić, ale powinnam :| Ale mam zamiar niedługo iść do okulisty i przerzucić się na szkła kontaktowe :) A temat chyba bardziej pasuje do Moda, uroda i zdrowie
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
<<

tymek

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 36

Lokalizacja: z nienacka

Postdodano 4 gru 2006, o 17:39


nie nosze ;)
jeszcze dobrze widze ;D
:P
Obrazek
Obrazek
<<

luke

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 51

Lokalizacja: Ruda Śląska

Postdodano 4 gru 2006, o 18:32


Ja zakladam tylko na zajeciach:)
So take my hands and come with me
We will change reality
<<

Finarfin

Użytkownik

Posty: 69

Postdodano 4 gru 2006, o 19:07


Niby z racji zainteresowań sporo czasu spędzam przed monitorem...jednak wady wzroku nie zaobserwowano - miałem ją w dzieciństwie. Ale się wyleczyła :P
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 4 gru 2006, o 19:19


Ja mamy plusy więc tylko jak czytam noszę,a le to też nie zawsze. :)
<<

magik

Przyjaciel forum

Posty: 273

Postdodano 4 gru 2006, o 19:31


Ja żadnych patrzałek nie nosze i nigdy nie zamierzam Ale zauważyłem że okulary znowu wracja do łask coraz wiecej ludzi nosi okulary a szkła kontaktowe uzywane sa najcześciej przez osoby którym okulary by przeszkadzały w pracy np sportowcy
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 4 gru 2006, o 19:38


magik napisał(a):coraz wiecej ludzi nosi okulary


Ludzie duzo czasu spędzają przed TV czy komputerem, co niszczy ich wzrok.
<<

magik

Przyjaciel forum

Posty: 273

Postdodano 4 gru 2006, o 20:51


Chodziło mi o to że wola nosić okulary niz szkła kontaktowe
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 4 gru 2006, o 21:09


magik napisał(a):Chodziło mi o to że wola nosić okulary niz szkła kontaktowe


A to dziwne, bo ja zauważyłam odwrotnośc...coraz więcej osób decyduje się na szkła...
<<

magik

Przyjaciel forum

Posty: 273

Postdodano 4 gru 2006, o 21:57


Bo tam u was we "stolicy" wszystko jest odwrotnie bo za dużo macie tych Giertychów Lepperów a o Kaczynskich to już nie wspomne
<<

misslost

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 77

Postdodano 4 gru 2006, o 22:06


Ja mam -1 i niestety noszę, ale chętnie przerzuciłabym się na soczewki, lub najlepiej dokonała laserowej korekty, choć ze stolicy nie jestem :)
Gdybym spotkała złotą rybke, to chyba jedno życzenie wykorzystałabym na moje oczy, naprawdę :D
Okulary to same niewygody: parowanie zimą, zdejmowanie ich w ciągu dnia na wf, chowanie, wyjmowania, zakładanie, przecieranie. I pamiętam, jak trudno było mi się pogodzić z tym, że nie da się patrzećkątem oka, a trzeba poruszać głową :what:
Nie polecam, choć są tacy, którzy lubią.
<<

Kamisiacz

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 31

Lokalizacja: nysa

Postdodano 4 gru 2006, o 22:39


Ja tez nosze okulary ale chciałabym przerzucic się na szkła kontaktowe, choć nie powiem lubię okluary, ale fakt faktem są nie praktyczne. Ale przecież nosić okulary to nic złego, ze mnie nikt nigdy się nie smał. Myśle że z już w gimnazjum ludzie wyrastają z wyśmiewania się z okularników. Bo nie wiem co w tym śmiesznego?
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 5 gru 2006, o 17:11


ja nosze okulary od prawie 3 lat. na początku to niezłe przeprawy były, ryczałam strasznie jak mi kazali nosić :) ale nigdy nie nosiłam cały czas. Nosze tylko w domu i w szkole jak musze czytac, pisac itp. czyli na lekcjach, bo tak na ulicy to bym nie umiała, nie mogłabym się przyzwyczaić a poza tym nie chce :P
Co do wady to mam -0,5 i -0,75 tzn. było tak w sierpniu 2005 teraz to nie weim, bo wtedy ostani raz byłam u okulisty :P
<<

shiri

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 138

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 5 gru 2006, o 23:44


misslost napisał(a):Gdybym spotkała złotą rybke, to chyba jedno życzenie wykorzystałabym na moje oczy, naprawdę :D


Zrobiłabym to samo :D Ale mojej klasie jest taka jedna dziewczyn, która nosi od niedawna zerówki, tylko z tymi antyrefleksami czy jak to się nazywa :P No więc są jednak ludzie, którzy chcą nosić... Ale ja już postanowiłam, że po Nowym Roku idę do okulisty i będę miała soczewki... Bo to chyba każdy może mieć szkła kontaktowe?
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 5 gru 2006, o 23:53


a ja się spotykam z modą na okulary, ludzie bez wady wzroku kupują sobie okulary ze zwykłymi szkiełkami i noszą je w pracy, bo jak to niektórzy mówią 'inteligentniej się wygląda w okularach'. I ja podobnie jak magik, zauważyłem że okulary stają się trendy [tylko wiadomo liczy się jak wygląda oprawka] i coraz więcej osób zagląda do salonów okulistycznych i mają po kilka sztuk okularów każde na inną sytuację
<<

misslost

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 77

Postdodano 7 gru 2006, o 19:54


Bo to chyba każdy może mieć szkła kontaktowe?


Teoretycznie jest chyba coś takiego jak Zespół Suchego Oka (?), ale jest on pewnie dośc rzadko spotykany :D
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 7 gru 2006, o 20:00

Cya napisał(a):I ja podobnie jak magik, zauważyłem że okulary stają się trendy


Może stały się trendy i zerówki są w modzie, ale Ci co musza je nosic to raczej decydują się na szkła.
Następna strona

 


  • Podobne tematy do Nosi ktos okulary ??
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do O nas, inne & off-topic



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.