Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

Nosi ktos okulary ?? » Off-topic • seriale forumtv.pl

Tematy jakie nie pasują do pozostałych działów

<<

tonej

Postdodano 6 sty 2007, o 22:07

henet napisał(a):Jak sie zakłada soczewki to jest troche dziwne uczucie ale można się przyzwyczaić

ja kiedys zalozylem takie zwykle soczewki (niekorekcyjne) ale to jest strasznie dziwne uczucie oO
<<

henet

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 410

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 8 sty 2007, o 19:39


bronx napisał(a): jak pierwszy raz załozylem soczewki to normalnie jak bym obudzil sie w nowym siwiecie :)

miałam to samo :) dobrze pamiętam to uczucie ->coś fantastycznego jakby się narodzić na nowo i pierwszy raz patrzeć
connie napisał(a):Ostatnio zaczęłam zastanawiać się nad soczewkami, ale przeraża mnie to, że trzeba dłubać sobie w oku i że można pomylić płyny albo coś...

wcale się nie dłubie w oku :) dotykasz soczewki a nie oka ;p a płynów nie możesz pomylic bo masz tylko jeden ;] najwyżej można pomylic soczewki jeśli się ma różne wady na prawym i lewym ale to też nie boli :)
So?
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 9 sty 2007, o 22:27


Jezuu ja bym chchiała mieć szkła kontaktowe, dziś stałam na przystanku to nie widziałam z daleka jaki autobus jedzie, musiał podjechac blisko żebym dopiero zobaczyła :P
<<

buger

Użytkownik

Posty: 13

Postdodano 27 sty 2007, o 23:36


Ja noszę :) i lubie nosic. nei chce zadnych szkieł kontaktowych. tylko niestety troche przeszkadza to w sporcie, ale jakos da sie wytrzymać.
<<

Anna42

Nowy użytkownik

Posty: 9

Lokalizacja: Sosnowiec

Postdodano 28 sty 2007, o 11:54


Ja nosze okulary od osmiu lat :)
<<

bosio1

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 15

Lokalizacja: Wawa

Postdodano 29 sty 2007, o 10:58


Nosze od 8 lat i bardzo je lubie :cool: , szkła kontaktowe jakoś mnie nie pociągają , jak pomyśle że trzeba by je było sobie w oko włożyć 8/
lepiej mieć parkinsona i połowę rozlać niż altzheimera i zapomnieć wypić
<<

Kamisiacz

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 31

Lokalizacja: nysa

Postdodano 29 sty 2007, o 12:53


Ja okulary noszę od 3 lat, ale na wakacje będę zmieniała na szkła kontaktowe. Bo w wakacje wiadomo basen itp. a bez okularków to za bardzo nie widze. a znowu chodzić na basen w okularach to też jakoś tak nie bardzo.
<<

witcher

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 12

Postdodano 29 sty 2007, o 17:07


Ja noszę odkąd pamiętam, ale trochę mi przeszkadzają. Prowadzę dosyć aktywny tryb życia, uprawiam sporty i od jakiegoś czasu zacząłem myśleć o soczewkach. Nie jestem jednak do końca zorientowany jeśli chodzi o ceny. Co jaki czas trzeba wymieniać soczewki, może mi ktoś pomoże?
<<

Kamisiacz

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 31

Lokalizacja: nysa

Postdodano 29 sty 2007, o 17:38


Z tego co ja się ostatnio orientowałam to soczewki dla krótkowidzów są w cenach około 30zł-45zł i są one na miesiąc. Plus trzeba jeszcze kupić płyn który jest w cenie mały-30zł lub duży-49zł. Ale to też zależy od każdego indywidualnie jaką ma wade i czy nie ma jakiś problemów z oczami lub czy nie ma małej źrenicy, bo kiedy ma za małą to trzeba specjalnie na zamówienie soczewki i wtedy te na zamówienie na pewno są droższe.
<<

marcindel

Użytkownik

Posty: 15

Postdodano 3 lut 2007, o 01:54


ja noszę:)
<<

Guśka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 456

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 3 lut 2007, o 02:13


Ja też noszę :cool: Używam ich jedynie do czytania i oglądania telewizji,bo na co dzień nie są mi potrzebne ale czasami zapominam się i chodzę w nich cały dzię :hihi:
Jak feniks z popiołu wstanę Odrodzę się By wnieść w twoje życie zamęt......
Obrazek
Obrazek
http://zibi.blogabet.com/
<<

muhozol

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 12

Lokalizacja: IE

Postdodano 3 lut 2007, o 19:39


potrzebuje patrzalek w aucie w kinie i do ogladania telewizji, ech starosc nie radosc...mlodosc nietrzezwosc :) pozdro :cool:
4 those about 2 rock, we salute U
<<

Sunbeam

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 238

Lokalizacja: Oświęcim

Postdodano 12 lut 2007, o 12:10


Hm.. ja w sumie nie nosze,a niby powinnam bo lewe oczko mam slabsze niz prawe,ale... jakos nei widze siebie w okularach, nie moge sie jakos przekonac do nich;/
>>>www.charmed.mojeforum.net<<<
<<

HeroSHI

Postdodano 11 mar 2007, o 22:26


Ja nie nosze :) chociaz byl czas kiedy bardzo chcialam :what:
<<

Be Ironic

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 438

Lokalizacja: Szczecin - Miasto Bogów, Bosiego i Paprykarza

Ulubiony serial:
Black Books, VeronicaMars

Postdodano 12 mar 2007, o 23:29


Mam astygmantyzm i krótkowzroczność, ale noszę okulary tylko, jak bardzo potrzebuję widzieć :) Mecze, filmy z napisami, MATEMATYKA.
Obrazek
<<

dogi-dogi

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 76

Postdodano 13 mar 2007, o 17:34


ja noszę, a chciałabym nie nosić.
<<

PaulinAna

Użytkownik

Posty: 44

Postdodano 13 mar 2007, o 18:47


Ja też nosze , niestety. Zaczęłam w wieku 11 miesięcy i tak do dzisiaj :(
<<

kanon

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 205

Lokalizacja: Toruń

Postdodano 16 mar 2007, o 12:29

ja jak miałem 7 lat to nosiłem a teraz to chyba tylko czasami przeciwsłoneczne ;D ;D
Poprzednia stronaNastępna strona

 


  • Podobne tematy do Nosi ktos okulary ??
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do O nas, inne & off-topic



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.