Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

Nie będzie Supernatural !! » Seriale sci-fi / fantasy » Supernatural • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

olszewa5

Nowy użytkownik

Posty: 9

Postdodano 14 gru 2006, o 17:35

Nie będzie Supernatural !!

Tvn w zamian za supernatural, wstawia powtórki Kuby wojewodzkiego !! Ostatni odcinek jaki będizemy widizeli to Krwawa Mary

http://www.tvn.pl/2007-01-09,,176,program.html

http://www.tvn.pl/2007-01-16,,176,program.html
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 14 gru 2006, o 18:12


1) Zła pora
2) Zła pora
3) Zła pora
4) Kuba Wojewódzki zamiast Supernatural ... lol
5) Głupota TVN
Obrazek
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 14 gru 2006, o 18:44


A własnie małem zacząć oglądać, pozostaje net.
<<

olszewa5

Nowy użytkownik

Posty: 9

Postdodano 14 gru 2006, o 18:45


1)Zła pora, jak najbardziej Głupszej sie nei dalo, chociaz jak na taki serial to pora jest ok, tylko moze lepiej w piatek takie godziny

2)Nie z tego świata- Co to za tytuł, ja nei widzę żadnego powiązania z Supernatural

3) WIELKIE rozreklamowanie w postaci jedenej pokazówki na dzień

4)Nagła zmiana dnia i godziny.


Ogólnie to kupili serial tylko po to zeby wyswietlic 5 odcinkow, ktorych za malo osob ogladalo, powinni niedlugo puszcic od nowa, tylko tym razem z nowym tytułem, orginalnym, nową porą, przystępną i najpierw niech porządnei rozreklamują, to wtedy osiagna taki sam rezultat jaki chcieli uzyskac
<<

piotrek363337

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 115

Lokalizacja: Elbląg

Postdodano 14 gru 2006, o 19:21


Szkoda , polubiłem ten serial , lubie takie z nadprzyrodzonymi mocami czy rzeczami , niestety , narazie starcza mi tylko X-Files . Ale mógłby TVN dać ten serial np: pos superkinie , w tedy każdy by go oglądał jak by chciał .
My world, my life, my music, my soul
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 14 gru 2006, o 19:44


To się naoglądaliście :evil:
<<

Jack

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 213

Lokalizacja: Cape City-Alpha Division

Postdodano 14 gru 2006, o 22:14


Ej ludzie a może tylko zmienili date nadawania od 2007 :) a wy już panikujecie
Obrazek
Serial wszechczasów:Charlie Jade !!!
<<

alvaro

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 207

Lokalizacja: Ulan Bator

tlen:
alvaro_1987

gadu:
3868267

Postdodano 14 gru 2006, o 22:21


olszewa5 napisał(a):Ogólnie to kupili serial tylko po to zeby wyswietlic 5 odcinkow

hmm... TVN kupił prawa od WB i sobie może z serialami produkcji Warner Bros robić co chce :]
<<

olszewa5

Nowy użytkownik

Posty: 9

Postdodano 14 gru 2006, o 22:40


nie, patrzylem na pierwsze cale dwa tygodnie stycznie 2007 i nie ma nigdzie " Nie z tego swiata" ani " supernatural" chyba, ze bedize tak jak bylo z bez sladu, ze teraz jest napisane Kuba wojewodzki, a puszcza supernatural, Alvaro ja wiem ze oni moga robic co chca, ale kuopwanie serialu na 5 odcinkow to niezbyt inteligentne posuniecie
<<

Jack

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 213

Lokalizacja: Cape City-Alpha Division

Postdodano 14 gru 2006, o 22:48


No nic wystarczy mieć nadzieje ,że zmienią zdanie :)
Obrazek
Serial wszechczasów:Charlie Jade !!!
<<

alvaro

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 207

Lokalizacja: Ulan Bator

tlen:
alvaro_1987

gadu:
3868267

Postdodano 14 gru 2006, o 23:00


olszewa5 napisał(a):Alvaro ja wiem ze oni moga robic co chca, ale kuopwanie serialu na 5 odcinkow to niezbyt inteligentne posuniecie

oni nie kupili Supernatural... Oni kupili cały pakiet seriali i filmówza ogromne pieniadze... i w tym pakiecie był Superntural i sobie pomysleli że go wstawią i tyle... teraz wpadli na pomysł by promować "krok od domu" (to jest dopiero beznadziejny tytuł
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 14 gru 2006, o 23:14


ja się zastanawiam czy wogóle w tej telewizji jest zarząd jakiś?
Patrząc na popularność OC z samych reklam zwróciła by im się licencja z 10-20 razy conajmniej. Wogóle jeżeli w tej chwili Polsat zaczął by emitowować prison break'a 1 serie to zaczęłaby się wojna pomiędzy stacjami na seriale. Sami idioci. Oni chyba myśleć nie potrafią. Wystarczy trochę public relations czy jak tam to się nazywa i już mają gotowca.
Debile nawet jak mają na tacy podanego np. Prison Break'a albo Veronicę Mars to skorzystać nie potrafią. Jak już puszczają np. Supernatural to we wtorek i to o 23.xx
Porąbało...? Licencja musi być naprawdę taaania , żeby tak marnować forse.
Obrazek
<<

żółwik

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 68

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 15 gru 2006, o 00:51


O nie...!!!!
Co oni wyrabiają, ten TVN mnie rozbraja swoimi decyzjami... :(
"Ciało liczb zespolonych, jest algebraicznie domknięte"- zasadnicze twierdzenie algebry

STAL-przetworzony plastycznie stop Fe z C o zawartości C do 2,11%
<<

alvaro

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 207

Lokalizacja: Ulan Bator

tlen:
alvaro_1987

gadu:
3868267

Postdodano 15 gru 2006, o 02:09


Taifun bez obrazy ale moim zdaniem oni wiedzą co robią... Ja szczerze mówiąc nie widze sensu ryzykowania emisji nowego serialu w godzinach 16-22

16.15 leci SAMW który ma około 3mln
17.15 potem Rozmowy w toku (program sztandarowy TVN) jakieś 2mln następnie
18.30 Detektywi i znów 3mln
19 Fakty 5mln
20-21.30 W-11 i Na Wspólnej spokojnie osiągają 4,5mln

21.30 w poniedziałki SMS 3mln wtorki MAgda M 4mln w środy jakiś film 2,5mln-3mln czwartki jakiś durny film, ale nadal jest to 2,5mln piątki superkino 3,5mln sobota kryminalni 4mln niedziela Wojewódzki 3mln

Ja tu nie widze miejsca, no chyba że jak niektórzy wspominali po Superkinie itd...
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 15 gru 2006, o 18:18


no w sumie patrzą się tylko na wyniki oglądalności ale ramówka każdej stacji jest taka szara ;/
Jakby wrzucili Prison Break'a 1 sezon to normalnie kasa z reklam i fanfary.
Obrazek
<<

Gareth

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 193

Lokalizacja: Piekary Śląskie

Postdodano 15 gru 2006, o 18:21


PB nudny... :]
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 15 gru 2006, o 18:32


puszczajcie dalej shit: Niania, Na wspólnej a daleko zajedziecie.
Jedynka kupiła Losta i pobijała rekordy. A PB 1 seria jest super zajebista i many z nieba by im leciało :d
ALe oni są mądrzejsi... ehhh... jak ja bym był prezesem to inne stacje NIE ISTNIEJĄ!
Obrazek
<<

alvaro

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 207

Lokalizacja: Ulan Bator

tlen:
alvaro_1987

gadu:
3868267

Postdodano 15 gru 2006, o 18:44

Na Wspólnej które leci codziennie ogląda niewiele mniej osób od Lostów którzy lecieli tylko raz w tygodniu, a przy zasięgu TVN i TVP można powiedzieć że Lości mieli słabszy udział :)

Taifun Ty miej raczej pretensje do Polskiego widza że woli oglądać nasze produkacje rodem z Albani niż hity z USA satelity
Następna strona

 


  • Podobne tematy do Nie będzie Supernatural !!
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Pozostałe



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.