Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

Nie będzie Supernatural !! » Seriale sci-fi / fantasy » Supernatural • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 15 gru 2006, o 19:22

Z tego wychodzi, że ludzie są nienormalni albo statystyki są złe. Słyszałem ,że mierzy się je jakimś telomierzem czy jakoś tak. Jeśli jest włączony TV to odbiornik łapie sygnał i zlicza.
Tylko, że TV można włączyć aby się np. ogrzać :p hehe
Albo jak ludzie przełączają pilotem na chwile to też to się liczy. A tak PB oglądali by z otwartą mordą i reklamy też pewnie aby nie opuścić żadnego fragmentu.
Po drugie włączyć można TV żeby tylko leciał ot tak :p
Niewyobrażam sobie człowieka zasiadającego codziennie przy jakimś serialu polskim a nawet kilku bo tak wskazują staty. Zaraz się pożygam... ;(
Obrazek
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 16 gru 2006, o 17:49


TVN po raz kolejny udowodniło że ma widzów w dupie, poje*ani są i tyle :/
<<

Lewy

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 62

Lokalizacja: Gdynia

Postdodano 23 gru 2006, o 01:01


Witajcie.
Jestem bardzo zły, że nie będzie już Supernatural. Mam taki pomysł aby każdy wysłał e-mail do tvn i napisał, że powinni przywrócić serial na antene.
Oto adres: widzowie@tvn.pl Każdy niech wyśle, proszę :)
widzowie@tvn.pl
Ostatnio edytowano 24 gru 2006, o 14:08 przez Lewy, łącznie edytowano 1 raz
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 24 gru 2006, o 03:28


Lewy napisał(a):Ps. Wrazie gdyby ta akcja nie przyniosła skutku to mam pytanie: skąd można ściągać Supernatural odcinek po odcinku (+ napisy PL)?????


Z kjażdego programu do ściągania. ;) lime wire, torrents, bearshare, emule etc.

a napisy z napisy.org

http://napisy.org/Szukaj/supernatural/
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 24 gru 2006, o 15:42


ja ściągałam kilka z rmvboard.pl, reszte z torrenta i tym sposobem zostały mi jeszcze 2 odcinki do końca 1 sezonu :D TVN teraz to juz mam w d** :hah:
<<

patka

Nowy użytkownik

Posty: 1

Postdodano 28 gru 2006, o 16:31


jestem załamana ;( jak oni mogli zrezygnować z tego serialu. :( napisałam do tVNu i ostro ich zjechałam. :o jedyny serial który opowiadał o moim zainteresowaniu. ( zjawiska paranormalne) . jak oni mogli :mad: chyba przestane oglądać TVN. :( a czy ktoś zna stronę na której można ściągną odcinki serialu? proszę o pomoc. jeśli znacie te strony piszcie mi na gg 511034. z góry dzienki. TVN do dup*y!!!!!!!!!
<<

Lewy

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 62

Lokalizacja: Gdynia

Postdodano 28 gru 2006, o 16:48


Paulina napisał(a):Z kjażdego programu do ściągania. lime wire, torrents, bearshare, emule etc.

oraz można z rapidshare ale musisz miec najpierw dostęp do działu Seriale do pobrania (to chyba wiesz) ;)
0lina napisał(a):ja ściągałam kilka z rmvboard.pl, reszte z torrenta i tym sposobem zostały mi jeszcze 2 odcinki do końca 1 sezonu TVN teraz to juz mam w d**

ja tak samo, tylko, że mi zostało chyba 5 odcinków ale musze czekać do [glow=green]3 stycznia[/glow] :( bo limit przekroczyłem :D
<<

Gareth

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 193

Lokalizacja: Piekary Śląskie

Postdodano 28 gru 2006, o 17:07


Tez napisalem do tvn ale zywklego postac z zapytanie czy zamierzjaa jeszcze puszczac serial... nawet nie raczyli odpwiedziec a 2 tyg temu im pisalem
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 28 gru 2006, o 19:59


Lewy napisał(a):ja tak samo, tylko, że mi zostało chyba 5 odcinków ale musze czekać do 3 stycznia :( bo limit przekroczyłem :D

no mnie zostały 2 odc z II serii żeby być na bieżąco ale też limit przekroczyłam :P
Gareth napisał(a):nawet nie raczyli odpwiedziec a 2 tyg temu im pisalem

wątpię czy kiedykolwiek odpiszą
<<

Mormo

Nowy użytkownik

Posty: 2

Postdodano 29 gru 2006, o 19:18


Witam...pisalem do tvnu przed swietami i oto jaka dostalem odpowiedz...

Witam!

Ze względu na bardzo słabą oglądalność serial ten został chwilowo zdjęty z anteny. Jego emisja zostanie wznowiona w lutym przyszłego roku.

Pozdrawiam
Łukasz Nowodworski

wiec do .... troche ;/
<<

Lewy

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 62

Lokalizacja: Gdynia

Postdodano 29 gru 2006, o 19:43


Mormo napisał(a):Witam...pisalem do tvnu przed swietami i oto jaka dostalem odpowiedz...


Też dostałem taką odpowiedz ale pisałem chyba z 10 dni temu. Już myślałem, że nawt nie raczą odpowiedzieć.
Teraz to oni sobie mogą puszczać w lutym. Jak zdjeli z anteny to się wkurzyłem i ściągnąłem już sobie prawie cał sezon 1 :D
<<

Michael

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 3

Postdodano 29 gru 2006, o 20:24


Dostałem tę samą odpowiedź. Wystarczyłoby nadawać serial o godzinę wczesniej i oglądalność byłaby OK. W każdym razie również ściągam Supernatural z netu i w d***e mam TVN :P
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 29 gru 2006, o 20:42


Michael napisał(a):Wystarczyłoby nadawać serial o godzinę wczesniej i oglądalność byłaby OK.
a mi pasowała ta godzina, oddawała 'klimat' niektórych odcinków ;)
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 29 gru 2006, o 23:36


nie każdy jest nocnym markiem :P ja jestem ale i tak zdarzyło mi się raz zasnąć na reklamie :P co do powrotu.. ja już obejrzałam cały 1 sezon i prawie wszystko co wyszło z 2. więc.. TVN mam gdzieś :P
<<

Mormo

Nowy użytkownik

Posty: 2

Postdodano 30 gru 2006, o 01:15


no to fajnie :p mi niestety w wakacje sie komp spalil i teraz siedze na starym gracie a nie mam kasy zeby kupic cos lepszego, zreszta neta tez daremnego mam :P ale bede kombinowal :P
<<

Rzemierzy

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 16

Postdodano 30 gru 2006, o 06:18


Ale wiecie co jest najlepsze z tym całym zamieszaniem z Supernaturals?? To, że tvn (nie mam zamiaru pisać nazwy tej idiotycznej stacji z dużej litery, bo ona na to nie zasługuje) totalnie spie**** sprawę!!! Z początku serial, który sam uważam za bardzo dobry, a nawet wyśmienity, miał być emitowany w poniedziałki o 22:30 zaraz po majewski show. Chyba każdy wie co to oznacza?? Żaden nowy serial na antenie nie może sobie wymarzyć lepszego startu, niż emisja pierwszego odcinka zaraz po czymś co oglądają miliony widzów. A tvn co odwala w ostatniej chwili... zmienia termin emisji na wtorek 23:15. No i jak ten serial ma sobie znaleźć nowych fanów?? Takim podejściem do tematu tvn sobie u mnie przechlapał i na dodatek stracił szansę na zwiększenie oglądalności... Na szczęści jest jeszcze internet :) A tak przy okazji: wie ktoś może czy był już wyemitowany 10 odcinek 2 serii?? Jeśli tak to gdzie można go dorwać??
<<

Anett

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 134

Postdodano 30 gru 2006, o 11:23


podobno wszystkie odcinki seriali tyczy sie to tez GG a takze VM od 9 nie wiadomo jak bedzie z OTH czy 10 czy 17 wiec Supernatural bedzie 11.
<<

Michael

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 3

Postdodano 31 gru 2006, o 00:01

Rzemierzy napisał(a):Z początku serial, który sam uważam za bardzo dobry, a nawet wyśmienity, miał być emitowany w poniedziałki o 22:30 zaraz po majewski show.


Tak to fakt, ale cóż - są ludzie i taborety (zespół programowy tVN-u :P)
Poprzednia stronaNastępna strona

 


  • Podobne tematy do Nie będzie Supernatural !!
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Pozostałe



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.