Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

Niania » Nasze seriale • seriale forumtv.pl

Nowe seriale, opinie, recenzje użytkowników. Co się dzieje w świecie seriali dowiesz się tutaj :-)

Opiekunowie: Ekspert, Znawca

<<

Dlord

Użytkownik

Posty: 15

Postdodano 6 sty 2007, o 13:47

Bardzo lubie Nianie mzona sie posmiac fajny polski serial komediowy
<<

Rozbrykana

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 14

Postdodano 7 sty 2007, o 12:28


I w dodatku duzo roznych gwiazd sie w nim pojawia i nie ma takiej stagnacji i znudzenia kolejnym odcinkiem bo wciaz czyms zaskakuje
<<

mehran

Nowy użytkownik

Posty: 4

Postdodano 27 sty 2007, o 17:15


Mi sie bardzo podoba ten sitcom, az zaluje ze tu gdzie teraz jestem nie moge ogladac zadnego odcinka :(
<<

Guśka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 456

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 27 sty 2007, o 21:05


Serial jest wręcz przezabawny. A sama Agnieszka Dygant w roli Frani Maj jest rewelacyjna. Śmiech,gadka wszystko rozśmieszy. Nawet mój mały synek uwielbia oglądać NIANIE :D
Jak feniks z popiołu wstanę Odrodzę się By wnieść w twoje życie zamęt......
Obrazek
Obrazek
http://zibi.blogabet.com/
<<

buger

Użytkownik

Posty: 13

Postdodano 27 sty 2007, o 23:21


Jak dla mnie serial jest głupi, moze dlatego ze nie lubie tej aktorki... nie wiem, ale nie pasuje mi ona w zadnej roli, no ale coz kwestia gustu.
<<

black fish

Użytkownik

Posty: 15

Postdodano 1 lut 2007, o 00:20


Mi bardzo podoba się ten sitcom... Agnieszka Dygant w roli niani bardzo dobrze sie spisuje;p hehe ten śmiech;)
<<

anes05

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 538

Lokalizacja: małopolska

Postdodano 1 mar 2007, o 11:18


mi sie wydaje ze tan film jest naprawde super a rola agnieszki dygant bardzo mi sie podoba.
zwariowana dziewczynka
<<

Kerstin

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 18

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 2 mar 2007, o 00:14


Niania jest rewelacyjna! Naprawdę coś wspaniałego. Kreacja Agnieszki Dygant jest świetna i dzieciaki też są niczego sobie. Zwłaszcza ta mała - ma skubana talent ;)
Raczej nigdy nie będzie lepiej, tak jak nigdy nie było źle,
Raczej już zostanie tak jak jest...
<<

kanon

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 205

Lokalizacja: Toruń

Postdodano 16 mar 2007, o 12:43


angielska wersja lepsza ale poska też jest niezła nawet , czasami jak mi się nudzi to obejrze bo przed zawadą jest :shoot:
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 18 mar 2007, o 14:52


Ten odcinek co był wczoraj mi się podobał ... był fajny można było sie pośmiać. Nie oglądam stale ale czasami włącze i jest ok.
<<

Guśka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 456

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 18 mar 2007, o 16:59


Ta seria co teraz jest nadawana jest jak dla mnie 100 razy śmieszniejsza niż poprzednia.
I faktycznie wczorajszy odcinek był dosłownie powalający :faint: po prostu śmiałam się cały czas tylko w czasie reklam mogłam odpocząć od śmiechu :hah:
Ostatnio edytowano 18 mar 2007, o 17:00 przez Guśka, łącznie edytowano 1 raz
Jak feniks z popiołu wstanę Odrodzę się By wnieść w twoje życie zamęt......
Obrazek
Obrazek
http://zibi.blogabet.com/
<<

henet

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 410

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 18 mar 2007, o 17:04


nie wyobrażam sobie innej aktorki do roli Niani... Dygant jest świetna
So?
<<

Wena

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 892

Lokalizacja: Radomsko

Postdodano 19 kwi 2007, o 10:26


Owszem,Franka jest niezła ,ale nikt nie przebije Kondzia i jego pomysłów ,które skutecznie dołują Karolę. :hah:
<<

Kirka

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 10

Lokalizacja: Pabianice

Postdodano 5 maja 2007, o 12:14


Serial jest poprostu super nie wyobrażam sobie innych aktorów w tych rolach
<<

kaha

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 138

Lokalizacja: Poznań

Postdodano 6 maja 2007, o 14:46


Frania rządzi :D Od niedawna ogladam, ale sodobala mi sie!!
<<

Piootr

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 34

Lokalizacja: Bydgoszcz

Postdodano 6 maja 2007, o 15:28


Polska wersja jest bardzo dobra :D
<<

Wena

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 892

Lokalizacja: Radomsko

Postdodano 7 maja 2007, o 19:55


Zgadza się.Myślałam,że Fran Dresher nikt nie dorówna , a tu proszę.Obie wersje są super. :D :D :D
Obrazek
www.pieprzisol.mojeforum.net/
<<

pb88

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 9

Postdodano 14 maja 2007, o 17:54

Piootr napisał(a):Polska wersja jest bardzo dobra

Polska wersja jest tak dobra, że chyba najlepsza na swiecie
Oto nowy news z Onetu:

[center]Polska "Niania" walczy o nominację do Emmy[/center]
Sitcom "Niania" został zgłoszony przez amerykańskiego producenta Sony Pictures do rywalizacji o statuetki Emmy. Nominacje zostaną ogłoszone w czerwcu, a nagrody rozdane we wrześniu.
Jeżeli "Niania" otrzyma nominację, to stanie do walki o prestiżowe nagrody w kategorii najlepszy serial zagraniczny. Członkowie akademii Emmy zobaczą odcinek świąteczny, w którym rodzina Skalskich spędza święta w szpitalu.
Produkcja ma gwiazdorską obsadę - w główne role wcielają się Agnieszka Dygant i Tomasz Kot. Na planie towarzyszą im Adam Ferency oraz Tamara Arciuch i aktorzy dziecięcy. W kolejnych odcinkach w epizodach pojawiają się sławy polskiego show-biznesu. Nad scenariuszem, realizowanym na podstawie amerykańskiego pierwowzoru, pracuje 15 osób pod przewodnictwem Dariusza Suski. Serial zdobył już Telekamerę w kategorii najlepszego serialu komediowego - zagłosowało na niego około 200 tysięcy widzów.
- Polska wersja została uznana przez Sony Pictures za najlepszą na świecie - mówi Dorota Rakowska-Kośmicka, która wraz z Dariuszem Gąsiorowskim produkuje "Nianię".
Serial spotkał się nie tylko z dobrą oceną amerykańskich producentów, ale i polskich widzów, a także krytyków. - Agnieszka Dygant może śmiało stanąć obok Fran Drescher, która grała główną rolę w "The Nanny" - amerykańskim pierwowzorze serialu i powiedzieć do niej: Jestem tak samo dobra jak ty, a może nawet lepsza - stwierdza Karolina Korwin-Piotrowska. - Ten serial wytycza nowe standardy w polskiej produkcji telewizyjnej. Tu widać jakość i pieniądze - dodaje dziennikarka.
"Niania" nie jest jedyną produkcją, którą Amerykanie rozważali do wytypowania do nominacji do Emmy. Drugi serial, który zwrócił ich uwagę, to "Hela w opałach".


To o czymś świadczy

A mi osobiście bardzo podoba się ten serial, jest naprawdę śmieszny, szczególnie Kondziu :hah:
Ostatnio edytowano 14 maja 2007, o 17:56 przez pb88, łącznie edytowano 1 raz
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Obrazek
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Poprzednia stronaNastępna strona

 


  • Podobne tematy do Niania
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Forum ogólne



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.