Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 23

NFS- Carbon » Off-topic » O nas, inne & off-topic • seriale forumtv.pl

Pomoc ze sprzętem komputerowym, oprogramowaniem oraz tematy związane z grami.

<<

Gareth

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 193

Lokalizacja: Piekary Śląskie

Postdodano 25 lis 2006, o 22:14

NFS- Carbon

Wrr zesloscila mnie dzis ta gra... mialem drifta 20k x 7 czy 8 i lekko drasnolem i mi nie zaliczylo....
Gra ktos jeszcze??
<<

evo

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 9

Postdodano 29 lis 2006, o 21:26


ja własnie przeszedłem kariere, fajna gierka no i krótka wg mnie;
chociaz w porównaniu do MW ,kiedy to trzeba było sie "przebijac" przez liste 15 bossów i zaliczać kaminie milowe i uzerać sie z milicją to wypadła superr.

ZAbawne bo musiałem sie męczyć na ostatku kariery bo kupiłem przed ostatnim wyścigiem forda gt ;boshe jak to wchodziło w zakręty w canionie->kto jezdził tym czyms to wie.
to tyle, w sumie teraz można sie bawić tylko w total tunning ulubionych wózków :viva:
Peace is a lie, there is only passion.
Through passion, I gain strength.
Through strength, I gain power.
Through power, I gain victory.
Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
<<

magik

Przyjaciel forum

Posty: 273

Postdodano 29 lis 2006, o 21:39


evo napisał(a):chociaz w porównaniu do MW ,kiedy to trzeba było sie "przebijac" przez liste 15 bossów i zaliczać kaminie milowe i uzerać sie z milicją to wypadła superr.


I tu sie nie mogę z tobą zgodzic WM jest o niebo lepsze od tego badziewia zwanego Carbonem Auto na driftach prawie wogóle nie do opanowania zanim sie nauczyłem jeździć to już miałem dość tej gry no i strasznie monotonna jest i uważam że zamiast tytułu NFS Carbon powinien być tytuł NFS MW 2 bo to jest kontynuacja MW i to jeszcze marna
Według mnie najlepszy NFS to Most Wanted
<<

Gareth

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 193

Lokalizacja: Piekary Śląskie

Postdodano 29 lis 2006, o 23:35


Wedlug mnie najlpeszy to NFS Porche :)
Ja lubie system trofeów. A co dCarbona mi sie podoba, driftuje sie spoko tylko nie a kanionie :/

PS Najlepsza akcja byla jak uciekalem smieciarka przed 26 radiowozami :D i ucieklem :D
<<

piotrek363337

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 115

Lokalizacja: Elbląg

Postdodano 13 gru 2006, o 00:17


Mnie się zabardzo ten cały Carbon nie spodobał , wydaje mi sie , że za mało go dopracowali . Gdy wziąłem na max. ustawienia , grafika była gorsza od Most Wanted , samochody jeszcze mogły być , całkem fajne . A do tego te skręcanie , ledwo się skręci już jest pisk opon . Szczerze mówiąc , bardziej spodobał mi Most Wanted .
My world, my life, my music, my soul
<<

dawidg

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 178

Lokalizacja: Bieruń

Postdodano 22 gru 2006, o 22:34


fabula carbona tez nie jest bardzo rozwinieta:
przyjezdzasz do miasta. najpierw jedna osoba ci mowi zebys wyp... wyjechal z miasta, a potem jeszcze 3.
- co zrobisz jak bedzie przerwa w emitowaniu seriali?
- z nudow debe musial dziewczyne znalesc
<<

xan_

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 12

Postdodano 22 gru 2006, o 22:40


mi sie nie podobał ten NFS wg mnie najlepszy dył NFSU1 i NFSU2 !
<<

Dlord

Użytkownik

Posty: 15

Postdodano 6 sty 2007, o 13:52


Ja niegrałem bo mi sie idzie ale słyszałem ze niefajne
Najlepsze MW i porshe 2000
<<

dawidg

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 178

Lokalizacja: Bieruń

Postdodano 6 sty 2007, o 14:01


Dlord napisał(a):Najlepsze MW i porshe 2000

porshe bylo zajefajne.

pamietam jeszcze czasy, kiedy chodzilo sie do kumpla i gralo w nfs3 na podzielonym ekranie... echhhh...
- co zrobisz jak bedzie przerwa w emitowaniu seriali?
- z nudow debe musial dziewczyne znalesc
<<

ernest49

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 32

Postdodano 28 lut 2007, o 09:28


sądze w nfs carbon najlepsze to był sposób tuningowania samochodów do miasta i typu wyścigów też nic nie mam ja jestem gotowy powiedzieć że carbon był i jest dobrą gierką : ;) :D

 


  • Podobne tematy do NFS- Carbon
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Komputery, elektronika, gry



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.