Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 18

Nasze zainteresowania, hobby » Off-topic • seriale forumtv.pl

Tematy jakie nie pasują do pozostałych działów

<<

Iris

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 113

Lokalizacja: sz-n

Postdodano 2 mar 2007, o 09:43

Kerstin napisał(a):Interesuje mnie wszystko co z Norwegią związane - zwłaszcza język, kulura i przyroda. Cudny kraj

Rzeczywiście wspaniały kraj :) Autobusy zawsze przyjeżdżają na czas :P Byłaś tam kiedyś ?
<<

dogi-dogi

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 76

Postdodano 2 mar 2007, o 10:19


Ja interesuję się zwierzętami. Sama w domu mam ich 5! No tylko... :P A tak po za tym to bardzo lubię tańczyć. Chodzę na taniec towarzyski. :D
<<

Kerstin

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 18

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 3 mar 2007, o 00:16


Rzeczywiście wspaniały kraj :) Autobusy zawsze przyjeżdżają na czas :P Byłaś tam kiedyś ?


Jeszcze nie. Z naciskiem na 'jeszcze' :P
Raczej nigdy nie będzie lepiej, tak jak nigdy nie było źle,
Raczej już zostanie tak jak jest...
<<

edycik

Użytkownik

Posty: 15

Postdodano 3 mar 2007, o 11:04


Ja tam się interesuje zwierzętam i sportem a w szczególności sitkówką i koszykówką :) Kiedyś trenowałam akrobatyke :medit:
<<

HeroSHI

Postdodano 11 mar 2007, o 22:07


- uczę się fińskiego z własnej woli
- gram na gitarze i pianinie
- oczywiście seriale i filmy
- uwielbiam genetykę i anatomię człowieka więc chyba właśnie taką specjalizację wybiorę na studiach :) [of kors nie w polsce :/ ]
<<

kanon

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 205

Lokalizacja: Toruń

Postdodano 16 mar 2007, o 12:36


tv, chodze na angielski (bo chciałbym mieszkac w stanach), róznie czasami się ze znajomi spotykam a czasami sie po prostu nudzeeeeeeeee :viva:
<<

Connie

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 109

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 16 mar 2007, o 16:46


Muzyka (gram na fortepianie, gitarze i uwielbiam śpiewać), podobno jestem dobra z informatyki, lubię czytać książki i oglądać seriale. :D
<<

lady freak

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 94

Postdodano 18 mar 2007, o 15:23


Muzyka, czytanie, pływanie i wycieczki... I ogólnie podróże... A do tego rzeczy dziwne... :D
<<

dorcik88

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 291

Lokalizacja: Białystok

Postdodano 22 mar 2007, o 13:42


Muza,taniec,wszystko co z wiązane z kosmetykami :P Pomoc dla innych :P Sunrise xD
<<

Wena

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 892

Lokalizacja: Radomsko

Postdodano 27 mar 2007, o 20:59


Książki,taniec,muzyka,film,wolność.
<<

Guśka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 456

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 2 kwi 2007, o 00:36


Przez mojego męża,który jest zapalonym fanem sportu ja też zaczynam się tym interesować
a co najśmieszniejsze zaczęło mi się to podobać.Zawdzięczam to temu (przede wszystkim)
że założył własne forum poświęcone sportom a dokładniej jest to forum bukmacherskie.
Zainteresowanych zapraszam na stronę umieszczoną w moim podpisie.Moim hobby zaczyna być pisanie na forach.To jest fajne :) Ja po prostu uwielbiam pisać,a to co robię tu ( i nie tylko -prowadzę swojego bloga) jest świetnym uzupełnieniem dnia :P
Jak feniks z popiołu wstanę Odrodzę się By wnieść w twoje życie zamęt......
Obrazek
Obrazek
http://zibi.blogabet.com/
<<

anes05

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 538

Lokalizacja: małopolska

Postdodano 4 kwi 2007, o 18:47


moje zainteresowania to muzyka ksiazki film sport szybkie samochody i motory gory libie sie po nich wspinac ale nie az tak wyssoko a moje hobby to muzyka :D
zwariowana dziewczynka
<<

KrólewnaZDrewna

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 33

Postdodano 6 sie 2007, o 01:00


kocham grafikę (chociaż mi to nie wychodzi), taniec i muzyka :)
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 6 sie 2007, o 02:25


ja jak już wcześniej pisałem interesuję się wszystkim po trochu, wykluczając sport :P

a obecnie jestem na fazie fotografii, i właśnie zamierzam zrobić sobie własną ciemnię :D ciekawe co z tego wyjdzie, mam nadzieję że nie będą to zmarnowane pieniądze ;)
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 6 sie 2007, o 10:38


Cya napisał(a):obecnie jestem na fazie fotografii, i właśnie zamierzam zrobić sobie własną ciemnię


Super... Ja już od jakiegoś czasu interesuje się fotografią. Ale zdjęcia robię zwykłą cyfrówką... Czy mi wychodzą to nie wiem. Musielibyście ocenić :D
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

RonidLanis

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 689

Lokalizacja: Warsaw City

Postdodano 19 wrz 2007, o 18:40


Zainteresowania to jednoczesne hobby, a więc, gitara (a raczej gra na niej :P ), dobra muzyka (dobra, czyli taka, która aktualnie będzie "wpadać" mi w ucho) i to co najważniejsze... długie wędrówki po bezdrożach.
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 23 wrz 2007, o 14:59


Moje zainteresowania to piłka nożna, gry komputerowe, muzyka i ksiązki, jak widać wszystko po trochu. :D
<<

dzikuskaaa

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 642

Lokalizacja: gliwice

Postdodano 3 gru 2007, o 20:39

Re: Nasze zainteresowania, hobby

ja uwielbiam spiewac i grac na gitarze, jezdzic na weeknedy z przyjaciolmi w gory lub gdzies wypoczac, bawic sie na calego i zyc :)
Obrazek
Poprzednia stronaNastępna strona

 


  • Podobne tematy do Nasze zainteresowania, hobby
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do O nas, inne & off-topic



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.