Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

Nasze zainteresowania, hobby » Off-topic • seriale forumtv.pl

Tematy jakie nie pasują do pozostałych działów

<<

Dudi

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 140

Postdodano 18 gru 2006, o 19:07

Muzyka, LotR TCG, Sport, RPG i Fantasy, Granie :P
Obrazek
OBEJRZANE:
Prison Break
Lost
Jericho
Invasion
<<

serek87

Użytkownik

Posty: 13

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 18 gru 2006, o 20:57


lubie grac w pilke nozna koszykowke i ogladac filmy ale najwiekszym hobbi jest muzyka hause jest poprostu wspaniala :viva:
<<

Bielak

Użytkownik

Posty: 16

Postdodano 30 gru 2006, o 15:27


Zjawiska niewyjaśnone ,historia, polityka, ciekawy film
<<

dawidg

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 178

Lokalizacja: Bieruń

Postdodano 30 gru 2006, o 16:27


programowanie (glownie php, ale do tego dochodzi c i c++), film i seriale, wszystko co jest bezposrednio zwiazane z moim zyciem (np. polityka), ksiazki (a wlasciwie e-booki). interesuja mnie takze nowe technologie, psychologia, filozofia - lubie zadawac sobie trudne pytania i szukac na nie odpowiedzi.
moze sie to wydawac troche dziwne, ale lubie sobie wymyslac jakies niecodzienne sytuacje i co bym zrobil, gdybym sie w takiej znalazl (np. terrorysta w autobusie ktorym jade do szkoly ;])
- co zrobisz jak bedzie przerwa w emitowaniu seriali?
- z nudow debe musial dziewczyne znalesc
<<

Rzemierzy

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 16

Postdodano 30 gru 2006, o 16:57


Moim hobby od 8 lat były komputery, ale odkąd studiuje inf. to już mi się rzygać chce na widok monitora ;) Lubię wszystko co związane z fantastyką: książki, filmy i gry fabularne (DnD rządzi :D) Sport w dużych ilościach, najbardziej piłkę nożną (grałem zawodowo 8 lat), chociaż teraz będę musiał w ogóle zrezygnować z aktywnego trybu życia, bo mam kilka naprawdę poważnych kontuzji :sad: Prawie zapomniał bym o serialach. Supernatural, Jericho, Heroes i Friday Night Lights rulez!!!!! :D
<<

henet

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 410

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 6 sty 2007, o 18:24


u mnie największą pasją jest fotografia, potem literatura (szekspir szczególnie), muzyka (klubowa), motoryzacja (szybkie samochody), płeć przeciwna :), psychologia i socjologia
So?
<<

tonej

Postdodano 6 sty 2007, o 18:52


chyba juz kazdy wie ze lotnictwo cywilne :D
<<

witcher

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 12

Postdodano 29 sty 2007, o 17:12


Przede wszystkim piłka nożna, gram od urodzenia. A poza tym to muzyka i dobry film.
<<

magik

Przyjaciel forum

Posty: 273

Postdodano 29 sty 2007, o 17:21


Moje zainteresowania to samochody, samochody i jeszcze raz rowery

A tak po za tym to Orientacja seksualna pawianów afrykańskich za czasów Mieszka I
w szachy lubie pograć a ostatnio próbuje z kolegami tworzyć jakieś skromne grafitii
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 29 sty 2007, o 20:24


sport, głównie piłka nożna (zawsze napastnik ewentualnie rozgrywający w środku pola), chodzę także na mecze 2 ligi siatkarzy [MKS Beskid A-chów], jeżeli sam gram w siatkę to wszystkie pozycje mi pasują ale przy wysokiej siatce mogę tylko plasować ewentualnie baloniki uderzać ze względu na to, że nie jestem wysoki 175 cm.Moje klasy były utalentowane w siatkówkę [mistrzostwo woj. małopolskiego i 15 czy 14 w Polsce :shock: :] w siatkówce-skład był oparty w całości na mojej byłej klasie w gimnazjum ].
Dlatego nie mogłem się przebić ze swoim wzrostem do składu w gimnazjum ale w liceum jest znacznie lepiej. Już nie ma takich talentów a do reprezentacji szkoły wchodzi ledwo co 2-3 osoby w porywie z mojej klasy. W siatkówkę gram 4fun ale na serio ustawiają mnie na libero/odbierający czasem skrzydło.
Ze sportu jeszcze jeżdżę na nartach oraz na rowerze.
Ze sportu było by tyle.
Interesują mnie także języki programowania. Uczę się wciąż php i c++ [wątpię abym kiedyś poznał wszystkie jego mozliwosci ]. Znam dobrze html, css , chcialbym sie nauczyc ror i poznac Ajaxa. Z programowania nie jestem tak dobry jak inni ale moja specjalnosc to pozycjonowanie czyli specjalnosc lekkoduchow :p. Pomimo lenistwa i braku czasu staram się systematycznie rozwijać serialowo.com.
Z nauk interesuje mnie socjologia, filozofia, historia.
Interesuje mnie średniowiecze [wczesne] oraz pozytywizm.
Krecą mnie także auta i motory ale póki co nie mam pieniędzy na rozwój moich pasji.
Interesuje się muzyką elektroniczną.
Lubię gry RTS, nie lubię z kolei RPgów, przygodówek i wszystkiego co zabiera dużo czasu na zabawie [za dużo].
Staram się wykorzystywać swój wolny czas na rozwój umiejętności webmasterskich. :P
No i nie muszę dodawać, że seriale to moja druga pasja po webmasterce :).
Lubię też robić czasem głupie a nawet extremalne rzeczy stąd mam u najbliżyszych kolegów pseudonim Jackass ;].
Ogólnie rzecz biorąc mam jeszcze inne zainteresowania ale są to zmienne zainteresowania.;]
Ostatnio edytowano 29 sty 2007, o 20:29 przez Taifun, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek
<<

Baby Jane

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 2

Postdodano 29 sty 2007, o 21:12


A mnie interesuja jezyki obce(w szczegolnosci angielski),muzyka(hip-hop,R&B),taniec,spiew oraz sport.
<<

xaxaxa

Użytkownik

Posty: 14

Postdodano 29 sty 2007, o 22:50


Jazda na rowerze dirt jumping i downill w lecie zima narty i deska , co do rowera dostarcza duzo adrenaliny
<<

jogacz

Użytkownik

Posty: 13

Lokalizacja: Warszawa

Postdodano 31 sty 2007, o 17:12


sporty ogladanie filmow muza gry pc ps2 xbox :P i imprezowanie :D
<<

Guśka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 456

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 3 lut 2007, o 02:05


Ja w wolnych chwilach poświęcam się czytaniu książek lub gotowaniu.To są dwie moje pasje.
No i oczywiście pisanie na forum od jakiegoś czasu zajmuje trzecie miejsce. To jest taka moja odskocznia od spraw codziennych, można tu trochę wyrazić siebie no i poznać ludzi i nasze kochane seriale ;D których jest coraz to więcej i czasami trudno znaleźć czas aby moć obejrzeć co ciekawsze pozycje :/
Jak feniks z popiołu wstanę Odrodzę się By wnieść w twoje życie zamęt......
Obrazek
Obrazek
http://zibi.blogabet.com/
<<

Khabar

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 150

Lokalizacja: St-ce :P

Postdodano 1 mar 2007, o 21:24


Ja wiem ... historia to moja pasja i odwzajemniona miłość wiec po LO atakuje na pewno w tym kierunku :cool: No i uwielbam seriale, fantasy i wszystko czego nieda sie wytlumaczyc rozumem :medit:
They saw the future ...
they saved the cherleader,
...
IT'S TIME TO SAVE THE WORLD
<<

Iris

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 113

Lokalizacja: sz-n

Postdodano 1 mar 2007, o 22:09


Guska napisał(a):Ja w wolnych chwilach poświęcam się czytaniu książek lub gotowaniu

ooo :D ciekawam coż pysznego gotujesz ? :) Ostatnio odkryłam, że mam program 'kuchnia.tv' nic tam nie robią tylko gotują ... lubie oglądać takie programy - od zamego patrzenia człowiek jest najedzony :D


Z racji takiej, iż mam sporo czasu wolnego staram się go nie marnować i często wychodze sobie na spacerki, aby nawdychać się świeżego powietrza i kontemplować piękne widoki co jest moją swoistą pasją. Pozatym czytam książki i chodzę do kina czy teatru zaczerpnąć nieco kultury ;)
Ostatnio edytowano 1 mar 2007, o 22:09 przez Iris, łącznie edytowano 1 raz
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 1 mar 2007, o 22:37


Tak jak Khabar interesuję się historią. Do tego jeszcze dochodzi wszystko związane z kompami i konsolami(historia, ludzie, gry, zapraszam do linku w podpisie). Prócz tego w wolnym czasie czytam książki, najczęściej jest to fantasy lub horror - ostatnio trochę Kinga. kiedyś sklejałem modele, teraz brak czasu. Prócz tego oglądam czasami seriale :D
<<

Kerstin

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 18

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 2 mar 2007, o 00:23

Generalnie interesuje mnie szeroko pojęta muzyka - gram na gitarze, pianinie i śpiewam w chórze. Słuchać też uwielbiam - przede wszystkim polskiego rocka, trochę reggae i klasyki. Ale nie zamykam się, w kazdym gatunku znajdzie się coś świetnego.

Poza tym kocham harcerstwo, książki, filmy i Norwegię. Interesuje mnie wszystko co z Norwegią związane - zwłaszcza język, kulura i przyroda. Cudny kraj :)
Raczej nigdy nie będzie lepiej, tak jak nigdy nie było źle,
Raczej już zostanie tak jak jest...
Poprzednia stronaNastępna strona

 


  • Podobne tematy do Nasze zainteresowania, hobby
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do O nas, inne & off-topic



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.