Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

narciarstwo » Off-topic » O nas, inne & off-topic • seriale forumtv.pl

Dział dla tematów związanych ze sportem

<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 8 sty 2008, o 19:22

narciarstwo

Kto z was jeździ na nartach?
Może jakieś filmiki zapodacie :>
Obrazek
<<

dzikuskaaa

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 642

Lokalizacja: gliwice

Postdodano 8 sty 2008, o 19:30

Re: narciarstwo


ja nie jezdze.. niestety... chociaz bardzo bym chciala ale obawiam sie ze nie bardzo mnei na to stac.. jednak torche to kosztuuje... nawet wypozyczenie.. kombinezon buty narty kijki..
Obrazek
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 19 sty 2009, o 23:44

Re: narciarstwo


witam,
nie jest to taka droga zabawa jak się wydaje. Ja dzisiaj wydałem 25 zł na karnet czasowy od godziny 8:00 do 12:00 i
wypożyczenie narty + buty + kijki = 35 zł
czyli w sumie wypad na narty bez sprzętu na pół dnia (co jest długo dlatego warto sobie coś zjeść albo wziąć ze sobą, jeśli nie jedzenie to przynajmniej napój) kosztuje 60 zł
Zapewniam, że w tym czasie będzie się świetnie bawić.
Intruktor nie jest konieczny można przecież jechać z kimś kto już jeździł. A jeśli się chce instruktora to też ceny nie są zaporowe.
Jeśli kogoś namówiłem to się cieszę bo jazda na nartach jest świetna :D.
Najpierw polecam zacząć na nartach potem na desce jeśli nie jeździło się wcześniej.
Obrazek
<<

torrent

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 165

Postdodano 3 lut 2009, o 20:17

Re: narciarstwo


nie jest drogo. Z własnymi nartami wychodzi taniej niż za kino ;].
Ludzie nie rozumieją jak fajnie można spędzić czas na świeżym powietrzu póki tego nie spróbują.
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 4 lut 2009, o 05:35

Re: narciarstwo


W dobie kryzysu nie każdego stać. :P

Już dwa lata nie byłam na nartach. :(
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 10 lut 2009, o 18:12

Re: narciarstwo


Apropo nauki to fajny filmik znalazłem :)
Obrazek
<<

torrent

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 165

Postdodano 4 lis 2009, o 19:58

Odp.: narciarstwo


zbliża się kolejny sezon. Ciekawe czy zima będzie sroga. Póki co obawiam się, że nie bo zapowiadają słabą zimę :(
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 10 sty 2012, o 21:16

Odp: narciarstwo


Gdzie najlepiej wybrać sie na narty?
W polsce rzecz jasna.
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 11 sty 2012, o 17:56

Odp: narciarstwo


Różne są opinie ale najlepiej zmieniać stoki. Polecam Wisłę oraz Korbielów. Korbielów jest fajny tylko jak są ośnieżone górne partie gór i można na nich pojeździć.
Jeśli jedziesz w tygodniu gdzie nie ma dużo ludzi to fajnie też odwiedzić Szczyrk.
Jeszcze nie byłem na Słowacji ale ludzie sobie chwalą więc może tam.
Obrazek
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 25 sty 2012, o 14:25

Odp: narciarstwo


Ja Polski nie polecam. Jeżdżę praktycznie tylko w Czechach. Mają lepsze stoki, nie ma takich wielkich kolejek, ceny porównywalne. Ostatnio byłem w Rokjetnicach i Harrachovie. Był długi weekend, więc Polaków sporo, ale i tak można było się wyszaleć. Śnieżek cały czas padał. Było naprawdę przyjemnie. W Harrachovie ludzi było mało mimo, że była to niedziela, więc już w ogóle było super.

Jak już koniecznie chcesz Polskę, to może Zieleniec? Ale ostrzegam! Kolejki potrafią być gigantyczne! Ale podgrzewana kanapa, to fajny bajer. :)
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

123Dorota

Nowy użytkownik

Posty: 5

Ulubiony serial:
House of Carts

Postdodano 2 sty 2017, o 13:33

Odp: narciarstwo


Jeszcze rok temu nie polecałabym Szczyrku - a mieszkam obok. Ale po zmianie właścicielu osrodka GON - zapowiada sie naprawde fajne szusowanie, wreszcie górale przestaną grodzic plotami stoli i kłócić się o wplywy.
Zapraszam na organizowane przez nas gry integracyjne dla pracowników i biznesowe szkolenia warsztatowe w Warszawie
<<

robert0m

Nowy użytkownik

Posty: 5

Postdodano 6 mar 2017, o 12:07

Odp: narciarstwo


Aż taki słaby ten nowy właściciel?

Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sport



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.