Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 18

Najlepszy serial dziesięciolecia - (Runda 1 - Bitwa 5) » forumTV.pl » Ogłoszenia • seriale forumtv.pl

Ankieta wygasła 17 kwi 2011, o 01:34

Który z seriali powinien znaleźć się w następnej rundzie?

Band of Brothers
4
31%
Modern Family
2
15%
Oz
1
8%
Six Feet Under
3
23%
Angel
2
15%
Bones
1
8%
 
Liczba głosów : 13
<<

Leviatan

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 409

Ulubiony serial:
Dexter, The Wire, SFU

gadu:
384633

Postdodano 15 kwi 2011, o 01:34

Najlepszy serial dziesięciolecia - (Runda 1 - Bitwa 5)

Obrazek


*********************************************************************************
*********************************************************************************


BITWA 5



Witam Wszystkich w rundzie pierwszej. Ta runda podzielona jest na 10 grup, w każdej z nich znajduję się 6 tytułów.
Do kolejnego etapy przechodzą tylko 2 tytuły z najlepszymi wynikami.
W przypadku remisu w ankiecie brane będą pod uwagę głosy w postach dlatego też zachęcam do pisania postów z tytułami seriali na które oddaliście głos.
W ankiecie można oddać 2 głosy na te seriale, które Waszym zdaniem powinny przejść dalej.
Czas głosowania to dwa dni od momentu powstania tematu.
Tematy z kolejnymi grupami rundy pierwszej będą otwierane codziennie.

Oglądane: Dr House, Dexter, Spartacus, Gra o tron, Ekipa, Oz, Gotowe na wszystko, Chirurdzy, The Killing, The Walking Dead, Breaking Bad,
Obejrzane zakończone: The Wire, Deadwood, Six Feet Under, Prison Break, 'Allo 'Allo!, The Pacific, Band of Brothers, Lost, Heroes, Twin Peaks, Elfen Lied, Death Note, Xena, Hercules, Carnivale
Rozpoczęte odrzucone: Supernatural, Przyjaciele, Flash Forward, Rodzina Soprano, Battlestar Galactica, Mad Men, Fringe, V: Goście, Hoży doktorzy
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 15 kwi 2011, o 10:09

Odp: Najlepszy serial dziesięciolecia - (Runda 1 - Bitwa 5)


Pierwszy głos bezapelacyjnie idzie do "Band of Brothers", najlepszego serialu/filmu/miniserialu wojennego, jaki kiedykolwiek powstał. :D
Drugi trafia po głębszym zastanowieniu do "Modern Family", świetnego zeszłorocznego serialu komediowego.
Six Feet Under, Oz i Angel - tych seriali nie widziałem, a nie będę na nie głosował dlatego, że mają dużą ocenę na filmwebie czy tylko dlatego, że wiele dobrych opinii o nich słyszałem. :P
Bones oglądałem do końca 5 sezonu, na razie mam przerwę od tego serialu. :P Pierwsze 3 sezony były świetne i na poziomie, obejrzałem je maratonem, odcinek po odcinku. Natomiast w dwóch pozostałych było tylko kilka naprawdę dobrych epizodów, reszta to przeciętniaki, które przegrywały jakością z Castle, Lie to Me czy Mentalist.
<<

Leviatan

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 409

Ulubiony serial:
Dexter, The Wire, SFU

gadu:
384633

Postdodano 15 kwi 2011, o 10:32

Odp: Najlepszy serial dziesięciolecia - (Runda 1 - Bitwa 5)


Zdecydowanie "Sześć stóp pod ziemią" - moja ścisła czołówka seriali.
Drugi to Band of Brothers, z tej grupy jestem w trakcie oglądania Oz ale jeszcze za mało obejrzałem żeby go stawiać wyżej niż Kompanie braci.
Oglądane: Dr House, Dexter, Spartacus, Gra o tron, Ekipa, Oz, Gotowe na wszystko, Chirurdzy, The Killing, The Walking Dead, Breaking Bad,
Obejrzane zakończone: The Wire, Deadwood, Six Feet Under, Prison Break, 'Allo 'Allo!, The Pacific, Band of Brothers, Lost, Heroes, Twin Peaks, Elfen Lied, Death Note, Xena, Hercules, Carnivale
Rozpoczęte odrzucone: Supernatural, Przyjaciele, Flash Forward, Rodzina Soprano, Battlestar Galactica, Mad Men, Fringe, V: Goście, Hoży doktorzy
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 15 kwi 2011, o 17:48

Odp: Najlepszy serial dziesięciolecia - (Runda 1 - Bitwa 5)


Z pierwszym głosem nie było problemu - Kompania braci. Nie ma drugiego tak emocjonującego i widowiskowego serialu wojennego jak ten.
Drugi głos dla Angela bo uwielbiam klimacik i twórczość Whedona. I ten finał! Nie bez powodu jest we większości rankingów najlepszych zakończeń (zresztą tak jak SFU i Oz).
Bones oglądam na bieżąco, ale nie zasługuje mimo wszystko na kolejną rundę. Jest to prosty serialik na raz.
MF, Oz i 6 stóp nie widziałem. Następna bitwa powinna zatytułowana serial, który chcesz zobaczyć :)
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 15 kwi 2011, o 22:23

Odp: Najlepszy serial dziesięciolecia - (Runda 1 - Bitwa 5)


Modern Family - serial komediowy, dosyć dynamiczny przez co fajnie się ogląda. Ciekawa forma obrazu.
Bones - Strzał "na ślepo". Oglądnąłem parę odcinków chyba na Polsacie :P
Obrazek
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 15 kwi 2011, o 22:30

Odp: Najlepszy serial dziesięciolecia - (Runda 1 - Bitwa 5)


Band Of Brothers - wysoki poziom, zainteresował na maksa od początku do samego końca.
Six Feet Under - jeden z lepszych obrazów jakie oglądałem. A zakończenie samego serialu to majstersztyk ;)

te dwie opcje bez zastanowienia.

A jeśli chodzi o wybieranie na ślepo to może lepiej zagłosować na jeden serial, który się oglądało :P
trust him... he's a doctor!
<<

Leviatan

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 409

Ulubiony serial:
Dexter, The Wire, SFU

gadu:
384633

Postdodano 17 kwi 2011, o 09:47

Odp: Najlepszy serial dziesięciolecia - (Runda 1 - Bitwa 5)


Do kolejnej rundy przechodzą:

Band of Brothers [4]
Six Feet Under [3]
Oglądane: Dr House, Dexter, Spartacus, Gra o tron, Ekipa, Oz, Gotowe na wszystko, Chirurdzy, The Killing, The Walking Dead, Breaking Bad,
Obejrzane zakończone: The Wire, Deadwood, Six Feet Under, Prison Break, 'Allo 'Allo!, The Pacific, Band of Brothers, Lost, Heroes, Twin Peaks, Elfen Lied, Death Note, Xena, Hercules, Carnivale
Rozpoczęte odrzucone: Supernatural, Przyjaciele, Flash Forward, Rodzina Soprano, Battlestar Galactica, Mad Men, Fringe, V: Goście, Hoży doktorzy

 


  • Podobne tematy do Najlepszy serial dziesięciolecia - (Runda 1 - Bitwa 5)
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Archiwum



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.