Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

Najlepszy serial dziesięciolecia - (Runda 1 - Bitwa 3) » forumTV.pl » Ogłoszenia • seriale forumtv.pl

Ankieta wygasła 15 kwi 2011, o 01:39

Który z seriali powinien znaleźć się w następnej rundzie?

Dexter
9
47%
Breaking Bad
4
21%
Deadwood
1
5%
Damages
0
Brak głosów
Doctor Who
4
21%
Buffy the Vampire Slayer
1
5%
 
Liczba głosów : 19
<<

Leviatan

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 409

Ulubiony serial:
Dexter, The Wire, SFU

gadu:
384633

Postdodano 13 kwi 2011, o 01:39

Najlepszy serial dziesięciolecia - (Runda 1 - Bitwa 3)

Obrazek


*********************************************************************************
*********************************************************************************


BITWA 3



Witam Wszystkich w rundzie pierwszej. Ta runda podzielona jest na 10 grup, w każdej z nich znajduję się 6 tytułów.
Do kolejnego etapy przechodzą tylko 2 tytuły z najlepszymi wynikami.
W przypadku remisu w ankiecie brane będą pod uwagę głosy w postach dlatego też zachęcam do pisania postów z tytułami seriali na które oddaliście głos.
W ankiecie można oddać 2 głosy na te seriale, które Waszym zdaniem powinny przejść dalej.
Czas głosowania to dwa dni od momentu powstania tematu.
Tematy z kolejnymi grupami rundy pierwszej będą otwierane codziennie.

Oglądane: Dr House, Dexter, Spartacus, Gra o tron, Ekipa, Oz, Gotowe na wszystko, Chirurdzy, The Killing, The Walking Dead, Breaking Bad,
Obejrzane zakończone: The Wire, Deadwood, Six Feet Under, Prison Break, 'Allo 'Allo!, The Pacific, Band of Brothers, Lost, Heroes, Twin Peaks, Elfen Lied, Death Note, Xena, Hercules, Carnivale
Rozpoczęte odrzucone: Supernatural, Przyjaciele, Flash Forward, Rodzina Soprano, Battlestar Galactica, Mad Men, Fringe, V: Goście, Hoży doktorzy
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 13 kwi 2011, o 01:48

Odp: Najlepszy serial dziesięciolecia - (Runda 1 - Bitwa 3)


Co za silna grupa! Dexter jest świetny i jeden z moich ulubionych seriali bo jak można nie kochać seryjnego mordercy? :) Breaking Bad również ma niemało zwolenników, a Deadwood i Damages też jest wysoko oceniane przez krytyków i widzów. Jednak głos musi paść na Doctora Who i Buffy bo te dwa seriale wciągnęły mnie jak żadne inny. Niesamowite postacie i aktorzy, niesamowity humor i niesamowita historia - czego chcieć więcej?
<<

Leviatan

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 409

Ulubiony serial:
Dexter, The Wire, SFU

gadu:
384633

Postdodano 13 kwi 2011, o 02:15

Odp: Najlepszy serial dziesięciolecia - (Runda 1 - Bitwa 3)


Zdecydowanie Dexter bo to mój serial numer 1
Drugi z kolei Deadwood, przede wszystkim za kapitalną grę aktorską Iana McShane'a , którego będziemy mogli podziwiać teraz w nowej części Piratów z Karaibów już w maju :) Jeżeli zagra tak samo rewelacyjnie jak w Deadwood to z pewnością nie wiele będzie odstawał od Deepa :)
Oglądane: Dr House, Dexter, Spartacus, Gra o tron, Ekipa, Oz, Gotowe na wszystko, Chirurdzy, The Killing, The Walking Dead, Breaking Bad,
Obejrzane zakończone: The Wire, Deadwood, Six Feet Under, Prison Break, 'Allo 'Allo!, The Pacific, Band of Brothers, Lost, Heroes, Twin Peaks, Elfen Lied, Death Note, Xena, Hercules, Carnivale
Rozpoczęte odrzucone: Supernatural, Przyjaciele, Flash Forward, Rodzina Soprano, Battlestar Galactica, Mad Men, Fringe, V: Goście, Hoży doktorzy
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 13 kwi 2011, o 10:19

Odp: Najlepszy serial dziesięciolecia - (Runda 1 - Bitwa 3)


no to żeś pojechał z grupą. Dextera razem z Doctorem połączyć... no wiadomo, że wygra Dexter bo bardziej znany :P
moj głos oczywiście na najlepszy serial jaki było mi dane oglądnąć czyli Doctor Who. a tym co nie oglądali, żałujcie! i wstydźcie się przy okazji ;p
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 13 kwi 2011, o 10:36

Odp: Najlepszy serial dziesięciolecia - (Runda 1 - Bitwa 3)


Grupa śmierci. Boję się tylko, że przez to z grupy nie wyjdzie Breaking Bad. Nie od dziś wiadomo, że to forum jest proDoctorowe... :( O Dextera się nie boję, ale mimo wszystko z BB mogą być problemy...

Wybór jest oczywisty i chyba nie muszę go uzasadniać. :) BB i Dexter, czyli dwa seriale z mojej Wielkiej Trójcy! :P

eL ratuj Breaking Bad przed Doctorem!
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 13 kwi 2011, o 11:08

Odp: Najlepszy serial dziesięciolecia - (Runda 1 - Bitwa 3)


a ja nie wiem co Wy tacy antyDoctorowi jesteście. Czy ja narzekam na to, że tak wszyscy kochają Dextera? Oglądnij i dopiero narzekaj.
forum jest proDoctorowe, bo pare osób się na serial skusiło i przekonało się o jego genialności. Zresztą Doctor Who to już serial kultowy. O Dexterze się nie wypowiadam, bo pomimo tego, że nie przebrnęłam dwa razy przez pierwsze odcinki to później pooodobno jest super.i może rzeczywiście tak jest.
byś sobie oszczędził teksty w stylu "ratujcie świat przed Doctorem" :P
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 13 kwi 2011, o 13:39

Odp: Najlepszy serial dziesięciolecia - (Runda 1 - Bitwa 3)


Sprawa znacznie prostsza niż w ostatniej rundzie.

Dexter - Nagrody mówią same za Siebie :)
Breaking Bad - Dobry scenariusz i gra aktorów.

Nie od dziś wiadomo, że to forum jest proDoctorowe...

Ja też nie wiem co oni widzą w tym Doctorze ;p
Obrazek
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 13 kwi 2011, o 13:55

Odp: Najlepszy serial dziesięciolecia - (Runda 1 - Bitwa 3)


Ja to nie wiem co w nim nie widzicie :P
Dajcie już spokój temu biednemu Doctorowi. albo obejrzyjcie całe 5 sezonów i wtedy narzekajcie ile wlezie :P
Ten serial ma po prostu niesamowity klimat. To co, że to bajka. Postacie są genialne, sceneria jest genialna, muzyka jest genialna, Tardis jest genialna, Doctorki są genialne, klimat jest genialny, a stworki są genialnie beznadziejne XD No tak z paroma wyjątkami ;p
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 13 kwi 2011, o 14:05

Odp: Najlepszy serial dziesięciolecia - (Runda 1 - Bitwa 3)


Ten serial ma po prostu niesamowity klimat. To co, że to bajka. Postacie są genialne, sceneria jest genialna, muzyka jest genialna, Tardis jest genialna, Doctorki są genialne, klimat jest genialny, a stworki są genialnie beznadziejne XD No tak z paroma wyjątkami ;p


Podpisuje się pod tym wszystkimi łapami. Ten serial jest niesamowity i wciąga niemiłosiernie. A do tych śmiesznych potworków da się przyzwyczaić bo to nie oni sa przecież najważniejsi tylko sam Doktor :) Jednym słowem oglądać a nie wyśmiewać! :P
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 13 kwi 2011, o 14:09

Odp: Najlepszy serial dziesięciolecia - (Runda 1 - Bitwa 3)


o, o, w końcu jakiś mądry, no :D
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 13 kwi 2011, o 15:08

Odp: Najlepszy serial dziesięciolecia - (Runda 1 - Bitwa 3)


Aż tak źle nam życzycie i każecie oglądać całego Doctora?
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 13 kwi 2011, o 15:49

Odp: Najlepszy serial dziesięciolecia - (Runda 1 - Bitwa 3)


Jak wygra z Breaking Bad i Dexterem to może się skuszę :P
Póki co nie widzę szans bo BB jest bardzo dobry.
Obrazek
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 13 kwi 2011, o 17:32

Odp: Najlepszy serial dziesięciolecia - (Runda 1 - Bitwa 3)


Co za burzliwa dyskusja! :D
Rzeczywiście grupa śmierci jak nic! :D
Zagłosowałem na Dextera i Breaking Bad, oba seriale są genialne, mają świetne postacie, ciekawą fabułę i rewelacyjnie się je ogląda. Następnym powodem mojego wyboru jest to, że żadnego innego serialu nie oglądałem. :P
Deadwood i Damages, to seriale, które mam ciągle w planie i na pewno je kiedyś obejrzę.
Buffy to już z kolei prawie klasyk, przyszłość pokaże czy będzie mi dane zobaczyć cały ten serial. :D
Doctor Who to już inna bajka. Od razu powiem, że nie oglądałem ani minuty serialu, jedynie co widziałem to plakaty lub screeny. Nie mówię, że nigdy go nie obejrzę, ale jestem średnio nastawiony do tego brytyjskiego, trochę specyficznego sci-fi. A nastawienie to jest wynikiem obejrzenia 1 sezonu "Torchwood", który strasznie mi się nie podobał. A że jest on podobno spin-offem DW, więc jakieś podobieństwa muszą być. No cóż, może przyjdzie taki dzień, gdy zapomnę o tym przykrym wydarzeniu i z tzw. "czystą kartką" siądę do oglądania "Doktora Kto". :D
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 13 kwi 2011, o 17:54

Odp: Najlepszy serial dziesięciolecia - (Runda 1 - Bitwa 3)


akurat Torchwood i Doctor Who to inna bajka ;) w sensie całkowicie inny klimat :)
Zresztą Tai, mądralo, z Dexterem to na pewno nie wygra. Nie jest aż tak popularny.
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 13 kwi 2011, o 19:38

Odp: Najlepszy serial dziesięciolecia - (Runda 1 - Bitwa 3)


Ja tam widziałem Doctora w TV z lektorem i oglądało się jak satyrę jakiegoś serialu sci-f...
Obrazek
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 13 kwi 2011, o 20:05

Odp: Najlepszy serial dziesięciolecia - (Runda 1 - Bitwa 3)


Ja też widziałem jeden odcinek w TV. Tzn nawet niecały, bo nie chciałem siebie już tyranizować. Nigdy nie sięgnę do tego serialu, choćby namawiał mnie sam nasz szanowny Prezydent Bronisław Komorowski.
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 13 kwi 2011, o 20:40

Odp: Najlepszy serial dziesięciolecia - (Runda 1 - Bitwa 3)


blablabla, jeden odcinek w tv i to jeszcze z lektorem to sobie możecie... na takie coś to i nawet ja nie mogę patrzeć.
ale skończcie już bo to się nudne robi. ja widziałam pare odcinkow dextera i jesli mialabym tak jak wy po takim czyms oceniac, to jest to dla mnie mega nudny serial, bez zadnego klimatu. ale niech bedzie, bede oceniac wedlug waszych kategorii myslowych.
zresztą nie musi wam się podobac, bo kazdy lubi co innego. ale przestancie już z tym dexter i bb na prezydenta, a z doctorem do kosza, bo to chłam.
ja zawsze będę broniła Doctora, a już na pewno jeśli ktoś ocenia coś bez "prawa" do oceny. w sensie, że bez obejrzenia.
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 13 kwi 2011, o 21:39

Odp: Najlepszy serial dziesięciolecia - (Runda 1 - Bitwa 3)

podpisuję się pod postami dżej obiema łapami!!!

mój wybór padł właśnie na doctora. tutaj nie było mowy o rozmyślaniu. natomiast jeśli chodzi o drugi serial to zagłosowałem na dextera, ale nie dlatego, że jest najlepszym serialem tylko dlatego, że wypadało wybrać drugą opcję i z wyżej wymienionych mi najbardziej pasował.

a jeśli to forum jest prodoctorowe to dlaczego w porównianiu do dextera ma 3 głosy. równie można powiedzieć, że forum jest bardziej prodexterowe! prawda j.?

i nie ocenia się serialu po jednym odcinku czy po dwóch. na początku sądziłem, że ten serial jest min do 12 lat i cholernie się przed nim broniłem. a gdy zobaczyłem dwa sezony to inaczej zacząłem na te produkcję patrzeć. oczywiście każdy ma swoje zdanie i nikomu nic nie wmawiam ;) wolny kraj :P nie każdemu tak czy siak się spodoba.
trust him... he's a doctor!
Następna strona

 


  • Podobne tematy do Najlepszy serial dziesięciolecia - (Runda 1 - Bitwa 3)
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Archiwum



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.