Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

Najlepszy kandydat na Prezydenta » Off-topic » O nas, inne & off-topic • seriale forumtv.pl

Najnowsze informacje o tym co się dzieje w Polsce i na świecie

Po zaznajomieniu się z poglądami wszystkich kandydatów na prezydenta na kogo oddasz swój głos?

Marek Jurek
0
Brak głosów
Janusz Korwin-Mikke
3
43%
Andrzej Lepper
1
14%
Kornel Morawiecki
0
Brak głosów
Grzegorz Napieralski
2
29%
Andrzej Olechowski
0
Brak głosów
Waldemar Pawlak
0
Brak głosów
Bogusław Ziętek
0
Brak głosów
Jarosław Kaczyński
0
Brak głosów
Bronisław Komorowski
1
14%
 
Liczba głosów : 7
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 24 kwi 2010, o 16:02

Najlepszy kandydat na Prezydenta

Jaki jest waszym zdaniem najlepszy kandydat na Prezydenta?
Obrazek
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 26 kwi 2010, o 20:16

Odp: Najlepszy kandydat na Prezydenta


Z tych pięciu... Olechowski, Komorowski, Kaczyński, Napieralski, Pawlak.

Zagłosuję pewnie na Napieralskiego... bądź Komorowskiego. Waham się między tymi dwoma... ale póki co szala przechyla się na korzyść tego pierwszego :P
trust him... he's a doctor!
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 26 kwi 2010, o 22:11

Odp: Najlepszy kandydat na Prezydenta


Ja głosuję na JKM bo ma stałe poglądy i to gość z werwą. Nie zmienia poglądów co 5 minut. Młodzi ludzie powinni na niego głosować. JKM ma duże szanse na wygraną bo po tragedii ludzie może nie będą się kierować sondażami tylko głosować pod względem poglądów. PREZYDENT POSIADA WŁADZĘ także warto zagłosować na kogoś kto ma jaja a nie Komorowski, który czyta z kartii. Jakby tam pisało, że jest debilem też pewnie by przeczytał. Jak on ma rządzić krajem? Myślcie i nie oglądajcie najlepiej TV ;)
Obrazek
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 26 kwi 2010, o 22:22

Odp: Najlepszy kandydat na Prezydenta


Tai każdy ma swoje poglądy ... i myślę, że stwierdzenie "Myślcie i nie oglądajcie najlepiej TV" jest tu nie na miejscu :P Pozatym mass media są tzw. czwartą władzą i to one dostarczają nam informacje... m.in. także o kandydatach i ich sylwetkach.

Co do Korwin-Mikke, byłem raz na jego sympozjum na temat polityki. Wysiedziałem do końca, ale nie mogłem słuchać głupot jakich wygaduje... Więc znając życie nie zbierze tych 100 000 podpisów.

Żałuję, że PO nie wystawiło Sikorskiego bo to na niego najchętniej bym zagłosował. Komorowski ujdzie w tłumie. A na Napieralskiego zagłosuje dlatego, ponieważ najbliżej mi do lewicowych poglądów.
trust him... he's a doctor!
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 27 kwi 2010, o 11:05

Odp: Najlepszy kandydat na Prezydenta


możesz mi przybliżyć ideały lewicowe?
Obrazek
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 27 kwi 2010, o 11:53

Odp: Najlepszy kandydat na Prezydenta


Tzn. każdy może mieć inne spojrzenie na lewicę. Ja jestem bardzo liberalnym człowiekiem :P

Jeśli chodzi o poglądy jakie między innymi mam i wiążą się z lewicą to proszę bardzo:
całkowite oddzielenie państwa od kościoła, promowanie idei równości (w tym np. chęć wprowadzenia związków partnerskich), szacunek dla praw mniejszości, walka z dyskryminacją,idea państwa socjalnego, interwencjonizm państwowy w gospodarkę, opowiadanie się za eutanazją i aborcją (choć w ostatnim przypadku tak nie do końca).
trust him... he's a doctor!
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 27 kwi 2010, o 19:05

Odp: Najlepszy kandydat na Prezydenta


Przecież większość partii promuje:
-szacunek dla praw mniejszości
-walka z dyskryminacją
-promowanie idei równości
-całkowite oddzielenie państwa od kościoła (Przecież są oddzielone?)

Czy dlatego, że Państwo będzie więcej wykładać na świadczenia socjalne , emerytury (wiadomo, że nawet przy dzisiejszym systemie padnie on za kilkadziesiąt lat bo na jedną osobę pracującą będą przypadać np. 10 niepracujących) będzie się nam lepiej żyło?
Czy lepiej dać rybę czy wędkę?
Czy dlatego, że Państwo będzie interweniować w gospodarkę będzie się lepiej żyło (nie ten ustrój przecież! skąd pomysł, żeby interweniować w gospodarkę?!)
Poza tym skoro SLD popiera prawa mniejszości np. homoseksualistów to przecież sprzecza się to z ich ideą państwa socjalnego bo pary homoseksualne nie mogą mieć (robić) dzieci...
Co ty na to?
Obrazek
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 27 kwi 2010, o 19:22

Odp: Najlepszy kandydat na Prezydenta


Ale mi to oddzielenie. Jak PiS promuje swoją działalność pod znakiem Radia Maryja czy TV Trwam ...

Jeśli chodzi o prawa mniejszości to nawet nie chodzi mi tutaj o adopcje dzieci przez homoseksualistów. Ale np. żeby mogli prawnie zawiązywać związki partnerskie i mogli żyć na zasadzie normalnej rodziny ... z prawem do dziedziczenia, spadku po partnerze czy ewentualnego podziału majątku :)

Straszne mi to promowanie praw mniejszości i równości przez PiS czy PO. Jeśli odrzucają myśl na temat właśnie związków partnerskich, czy aborcji i eutanazji.

Poza tym ja mam swoje poglądy i ich nie narzucam. I nie lubię rozmawiać na temat polityki bo to rozmowa bez końca :P Dziękuje i kropka.

Zresztą Tai nie offtopujmy :P
trust him... he's a doctor!
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 27 kwi 2010, o 20:32

Odp: Najlepszy kandydat na Prezydenta


to nie jest off top bo prezydent musi reprezentować jakieś przekonania w końcu ma przecież prawo ustawodawcze i nie jest tylko marionetką. Marionetką to Tusk chciał zrobić prezydenta za kadencji śp . Lecha .
Jeśli wybierzemy prezydenta, który z kartki wszystko przeczyta to jak on ma walczyć o nasze interesy (chodzi mi o Komorowskiego). Co gdy dojdzie do rozmowy jak on jest bez wyrazu i bez energii.
Jeśli chodzi o prawa mniejszości to nawet nie chodzi mi tutaj o adopcje dzieci przez homoseksualistów

Mi chodziło tylko o to, że para homoseksualna nie może mieć dziecka (urodzić) przez co sprzecza się z poglądem o świadczeniach socjalnych. Jeśli będą one duże Państwo się nie będzie rozwijało.
W ogóle co to za korzyść, że Pary homoseksualne będą mogły zawierać związki partnerskie... Jakby wokół tego toczyło się nasze życia. SLD miało swój czas jeśli pamiętasz. Nie głosuj na nich :/
Obrazek
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 28 kwi 2010, o 14:10

Odp: Najlepszy kandydat na Prezydenta


Jezu, Tristan ma własne zdanie i poglądy, jeżeli uważa, że SLD może zrobić coś w tym kierunku to głosuje na Napieralskiego i bez sensu jest przekonywanie go by tego nie robił...

Ja np. nie rozumiem jak można głosować na Kaczyńskiego, ale nie mówie nikomu by tego nie robić. Każdy robi co chce.

A za odłączeniem kościoła od państwa jestem w 100% za, bo to co się dzieje to coś dziwnego (np. sytaucja wymieniona przez Tristana). Kościół nie powinnien mieć ŻADNEGO wpływu na państwo (przynajmniej imo).
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 28 kwi 2010, o 14:55

Re: Odp: Najlepszy kandydat na Prezydenta


Taifun napisał(a):W ogóle co to za korzyść, że Pary homoseksualne będą mogły zawierać związki partnerskie... Jakby wokół tego toczyło się nasze życia. SLD miało swój czas jeśli pamiętasz. Nie głosuj na nich :/


Może nie korzyść dla Ciebie. A dla kogoś wielka :P

Dziękuję Chris za wsparcie :D Co do Kaczyńskiego to byłem pewny, że po śmierci brata nie będzie robił szopki i nie wystartuje. Mówi się trudno...

Odnośnie podziału Kościoła od państwa. Oczywiście zgadzam się z Chrisem. Nie powinny zachodzić żadne relacje między nimi. Kościół jest od wiary i modlitwy a nie od wpieprzania się i mącenia w głowach niektórych ludzi. Dlatego już jakiś czas przestałem tam chodzić... Za dużo polityki za mało modlitwy. Takie moje zdanie.
trust him... he's a doctor!
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 28 kwi 2010, o 16:45

Odp: Najlepszy kandydat na Prezydenta


wiem, że nie przekonam Tristan tylko chciałem się upewnić czy wie na kogo głosuje. Cóż jego wybór...
Większość ludzi nie zna programu partii, którą reprezentuje dany kandydat i na niego głosują. To samo w wyborach do Sejmu. Większość ludzi głosuje na tego kto jest wysoki i przystojny i jednocześnie dobrze z oczu mu się patrzy. Poza tym głosują na tego kto wygrywa w sondażach. Chociaż tyle, że Tristan nie głosujesz ani na PO ani na PiS.
Obrazek
<<

alvaro

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 207

Lokalizacja: Ulan Bator

tlen:
alvaro_1987

gadu:
3868267

Postdodano 28 kwi 2010, o 17:47

Re: Najlepszy kandydat na Prezydenta


Jaki jest waszym zdaniem najlepszy kandydat na Prezydenta?

W tej chwili nie ma.
JKM ma duże szanse na wygraną bo po tragedii ludzie może nie będą się kierować sondażami tylko głosować pod względem poglądów.

<lol>
PREZYDENT POSIADA WŁADZĘ także warto zagłosować na kogoś kto ma jaja a nie Komorowski, który czyta z kartii.

Nie czytanie z kartki wygląda lepiej i wiarygodniej, ale nie jest żadnym miernikiem prawdomówności. Niektórzy mają swobodę wypowiadania i potrafią mówić z głowy, inni mają problemy np. z chronologicznym przekazywaniem myśli.
-całkowite oddzielenie państwa od kościoła (Przecież są oddzielone?)

Dlaczego kościół nie płaci podatków?
Dlaczego państwo finansuje budowę świątyni opatrzności bożej?
Dlaczego TVP transmituje msze święte?
Dlaczego w każdym ważnym wydarzeniu, tak dużą rolę pełnią zdania władczych kościoła?
Mogę tak długo...
nie ten ustrój przecież! skąd pomysł, żeby interweniować w gospodarkę?!

Interwencjonizm nie równa się komuna. Interwencjonizm jest uzasadniony w pewnych okresach (wojna, duże przemiany ustrojowe itp.) w każdej innej sytuacji interwencjonizm podkopuje fundamenty państwa.

Napieralski nierzeczowy, bez doświadczenia, niewyraźny
Komorowski niewyraźny, sztuczny
Pawlak nie te poglądy
Kaczyński to już przerabialiśmy za jego premierowania
Olechowski oderwany od rzeczywistości
Korwin-Mikke większość poglądów zgodna, ale jako człowiek nie budzi kompletnie mojego zaufania
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 28 kwi 2010, o 22:35

Odp: Najlepszy kandydat na Prezydenta


Wg mnie żaden z tych kandydatów się nie nadaje, mam tylko nadzieję, że Jarosław nie będzie prezydentem.

W ogóle co to za korzyść, że Pary homoseksualne będą mogły zawierać związki partnerskie...


Może dla Ciebie nie, ale dla wielu osób tak. ;)
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 7 maja 2010, o 11:50

Odp: Najlepszy kandydat na Prezydenta


Ja natomiast pragnę przypomnieć atmosferę, w jakiej toczyła się poprzednia kampania prezydencka. Postacią naczelną tamtej kampanii był oczywiście Włodzimierz Cimoszewicz i jego rzekome machlojki podatkowe. Dzisiaj już wiem, że był to stek bzdur wyssany z palca przez jego przeciwników mających na celu wybicie mu prezydentury z głowy. Wiele sondaży wskazywała na to, że miał realne szanse wygrać wybory już w pierwszej turze. Wiadomo jednak, że kto mieczem wojuje – ten od miecza ginie. Przyszła kolej na Donalda Tuska i jego rodzinne „udziały” w Wehrmachcie. Cios poniżej pasa? Absolutnie nic takiego! System walki o każdy głos i wprost stwierdzenie przez posła Jacka Kurskiego „ciemny naród wszystko kupi”. Taki o oto komentarz udzielił poseł ten zapytany, czy aby z tym Wehrmachtem to nie było żenujące zagranie. Co do rodzinnych korzeni trzeciego kandydata Lecha Kaczyńskiego to nie ma się co rozwodzić. Biografie są ogólno dostępne. Można tylko posłużyć się słownictwem używanym za życia przez tego pana „komunista” (ojciec), „bolszewik” (dziadek).

Warto zauważyć, że 10 kwietnia 2010 r. do samolotu wsiadał słaby prezydent, cham, słabej klasy polityk, głowa państwa, która myli nazwiska ważnych europejskich polityków, nie wie jak trzymać flagę, populista, eurosceptyk i wódz z wyraźnie dyktatorskimi zapędami, a zmarł mąż stanu, najwspanialszy prezydent w historii, cudowny ojciec narodu, król, dowódca, opiekun i długo by tu jeszcze wymieniać. Tak, tak żyjemy w kraju hipokrytów, gdzie do walki politycznej wykorzystuje się kościół i manipulowanie wiarą i wszystkim co może tylko wpłynąć na sondaże. Przepraszam bardzo ale o Lechu Kaczyńskim miałem bardzo marne zdanie (jak wyżej) i jego „męczeńska” śmierć tego nie zmieni. Mam tylko nadzieję, że zdrowy rozsądek zwycięży w tych wyborach o Jarosław Kaczyński prezydentem nie zostanie. Będę stawiał na kogoś z dwójki Komorowski – Napieralski.
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 7 maja 2010, o 21:36

Odp: Najlepszy kandydat na Prezydenta


dlaczego Maniac_ oni?
Pytam bo większość nie wie po co głosuje i jakie programy partii przedstawiają dani kandydaci.
Obrazek
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 10 maja 2010, o 09:15

Re: Odp: Najlepszy kandydat na Prezydenta


Taifun napisał(a):dlaczego Maniac_ oni?
Pytam bo większość nie wie po co głosuje i jakie programy partii przedstawiają dani kandydaci.


Będzie to głos nie tyle za, co zdecydowanie przeciw. Nie widzę innego rozsądnego kandydata na chwilę obecną. Pamiętajcie, że jak do czasu wyborów Kaczyński nie palnie publicznie coś naprawdę głupiego, to prawdopodobnie te wybory wygra. Co chwilę jakaś badnda jeleni protestuje przed Pałacem Prezydenckim za swoim ojciem narodu, a to Bronkowi za bardzo nie jest na rękę.
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 21 maja 2010, o 18:03

Odp: Najlepszy kandydat na Prezydenta

Janusz Korwin-Mikke przewidział kryzys Grecji (polecam obejrzeć osobom, które nie chcą głosować w ciemno w wyborach, zapoznajcie się proszę z innymi kandydatami niż tymi, którzy są kreowani w mediach)

Obrazek
Następna strona

 


  • Podobne tematy do Najlepszy kandydat na Prezydenta
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Wiadomości z kraju i ze świata



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.