Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

Najlepszy kandydat na Prezydenta » Off-topic » O nas, inne & off-topic • seriale forumtv.pl

Najnowsze informacje o tym co się dzieje w Polsce i na świecie

Po zaznajomieniu się z poglądami wszystkich kandydatów na prezydenta na kogo oddasz swój głos?

Marek Jurek
0
Brak głosów
Janusz Korwin-Mikke
3
43%
Andrzej Lepper
1
14%
Kornel Morawiecki
0
Brak głosów
Grzegorz Napieralski
2
29%
Andrzej Olechowski
0
Brak głosów
Waldemar Pawlak
0
Brak głosów
Bogusław Ziętek
0
Brak głosów
Jarosław Kaczyński
0
Brak głosów
Bronisław Komorowski
1
14%
 
Liczba głosów : 7
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 24 maja 2010, o 09:46

Re: Odp: Najlepszy kandydat na Prezydenta

Taifun napisał(a):Janusz Korwin-Mikke przewidział kryzys Grecji (polecam obejrzeć osobom, które nie chcą głosować w ciemno w wyborach, zapoznajcie się proszę z innymi kandydatami niż tymi, którzy są kreowani w mediach)



Niestety IMHO facet jest niepoważny. Zawsze był i zawsze będzie. Jednakże na szczęście dla niego zmieniły się czasy i w związku z tym zmienił swoją taktykę przy pozyskiwaniu posłuchu w społeczeństwie.

Pamiętam jak nie tak dawno (wyboru 2005) J.K.M. przekonywał społeczeństwo we Wrocławiu bodajże, żeby nie głosowali, bo prawdopodobieństwo, że jeden głos tej konkretnej osoby coś zmieni, jest bardzo znikome :)

Żenujące ale oryginalne.
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

A-nka

Przyjaciel forum

Posty: 605

Postdodano 27 maja 2010, o 19:39

Odp: Najlepszy kandydat na Prezydenta


Wczoraj w teleekspressie słyszałam że J.K.M chce odebrać kobietom prawo wyborcze gdyż podobno nie interesują się polityką ...
"The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams"
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 27 maja 2010, o 20:48

Odp: Najlepszy kandydat na Prezydenta


Wczoraj w teleekspressie słyszałam że J.K.M chce odebrać kobietom prawo wyborcze gdyż podobno nie interesują się polityką ...


J.K.M. przekonywał społeczeństwo we Wrocławiu bodajże, żeby nie głosowali, bo prawdopodobieństwo, że jeden głos tej konkretnej osoby coś zmieni, jest bardzo znikome


JKM ma to do Siebie, że nie znając pełni jego poglądów wyrwane z kontekstu zdania mogą się obrócić przeciwko niemu.
Ja znam jego poglądy i nie mógł tak powiedzieć chyba, że w innym kontekście.
Obrazek
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 2 cze 2010, o 14:40

Re: Odp: Najlepszy kandydat na Prezydenta


A-nka napisał(a):Wczoraj w teleekspressie słyszałam że J.K.M chce odebrać kobietom prawo wyborcze gdyż podobno nie interesują się polityką ...


Chyba nie słyszał o równouprawnieniu, a tym samym chyba nie słyszał o Konstytucji. Oczywiście o ile to prawda jest.
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 2 cze 2010, o 17:48

Odp: Najlepszy kandydat na Prezydenta


w ogóle to wy macie informacje o nim z Telewizji reżimowej, która obcina jego wypowiedzi, że wychodzi na to, że jest hitlerowską świnią. W internecie gdzie ludzie nie są przesiąknięci TV jest zawsze na 2-3 miejscu w sondażach.
Obrazek
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 2 cze 2010, o 18:04

Odp: Najlepszy kandydat na Prezydenta


Taaaa :D jest na 2-3 miejscu w sondażach bo ponoć chce zalegalizować marihuanę i głosują na niego w takich sondażach wtedy najczęściej ludzie niepełnoletni. Czytałem nawet gdzieś artykuł na ten temat.
trust him... he's a doctor!
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 3 cze 2010, o 15:38

Odp: Najlepszy kandydat na Prezydenta


pfff... z różnych źródeł poczytaj a nie z FAKTu.
Obrazek
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 3 cze 2010, o 15:42

Odp: Najlepszy kandydat na Prezydenta


Tai, tylko na tyle Cię stać? Heh.

No tak... Broń sobie tego swojego Korwina ;) Ale bądź co bądź faktu nie czytam.

Dla mnie jest nadętym bufonem i takim pozostanie. Raz byłem na jego sympozjum, z ciekawości. I podziękuje za te jego wizje bez specjalnych pokryć.

Tyle mam do powiedzenia na jego temat.
trust him... he's a doctor!
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 3 cze 2010, o 23:11

Odp: Najlepszy kandydat na Prezydenta


Dla mnie jest nadętym bufonem i takim pozostanie. Raz byłem na jego sympozjum, z ciekawości. I podziękuje za te jego wizje bez specjalnych pokryć.

Można wiedzieć dlaczego jego wizje uważasz bez pokryć?
Myślisz, że to co mówi jest wizją bez pokryć?... Wiem, że ciężko dojrzeć na okres dłuższy niż 5 lat ale po Tobie się tego nie spodziewałem...
Obrazek
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 3 cze 2010, o 23:16

Odp: Najlepszy kandydat na Prezydenta


Nie chodzi mi o to, że teraz obiecuje a później oleje. Chodzi mi raczej o to, że porywa się z motyką na księżyc. Mówiąc, że zmieni rzeczy, których w dzisiejszych realiach jeszcze się nie da zmienić.

@EDIT - i czego się po mnie nie spodziewałeś?
trust him... he's a doctor!
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 4 cze 2010, o 19:03

Odp: Najlepszy kandydat na Prezydenta


Tai traktujesz przeciwników JKM jak debili...odpowiadaj argumentami a nie wypowiedziami typu Przeczytałeś to w Fakcie?

Poza tym sondaże w Internecie wcale nie są rzetelnym źródłem, tak samo jak i te przeprowadzone w telewizji.
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 4 cze 2010, o 19:22

Odp: Najlepszy kandydat na Prezydenta


@EDIT - i czego się po mnie nie spodziewałeś?

tego:
Mówiąc, że zmieni rzeczy, których w dzisiejszych realiach jeszcze się nie da zmienić.

narzekasz a mówisz, że nic nie da się zrobić. Da się zrobić! Głosować na kogoś spoza kandydatów SLD, PO, PiS, PSL.
Jeśli będzie więcej osób, którzy będą podobnie myśleć do Ciebie to będziemy stać w miejscu.

A co do manipulacji w mediach nie ulega wątpliwości, że w żadnym kraju tak nie ma jak u nas...
Nawet Komorowski powiedział, że nie będzie debatował z nikim innym jak tylko Kaczyńskim bo reszta to inna liga.
Uchyla się od pytań na tematy poważne, do tej pory wiemy o nim, że pochodzi z Polski i jest członkiem PO oraz marszałkiem Sejmu.
Dużo jak na prezydenta, naprawdę.
W akcie desperacji powstała strona http://innaliga.pl
Ludzie oczywiście nic nie widzą.

Apropo co wam wychodzi w teście wyborczym?:
http://test-wyborczy.pl/
Obrazek
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 4 cze 2010, o 20:13

Odp: Najlepszy kandydat na Prezydenta


Mi wyszedł, tak jak sie spodziewałem, Napieralski. :P

Potem Olechowski; Korwin Mikke, Kaczyński, Jurek i Komorowski na końcu (nie w tej kolejności).
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 5 cze 2010, o 00:39

Odp: Najlepszy kandydat na Prezydenta


Napieralski i Olechowski po 50% jednak wciąż nie wiem na kogo zagłosuję...
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 5 cze 2010, o 12:45

Re: Odp: Najlepszy kandydat na Prezydenta


Taifun napisał(a):narzekasz a mówisz, że nic nie da się zrobić. Da się zrobić! Głosować na kogoś spoza kandydatów SLD, PO, PiS, PSL.


Ale co najlepsze ja nie chce głosować na kogoś innego niż z 4 wyżej wymienionych. Głosuje na Napieralskiego, ponieważ jest najbliżej moich przekonań. Może nie ma takich szans jak Komorowski i Kaczyński, ale jest moim kandydatem i sądzę, że byłby dla mnie najlepszym prezydentem. Koniec kropka.
O Korwinie nie będę się już wypowiadał bo to widzę drażliwy tutaj temat.

Taifun napisał(a):Apropo co wam wychodzi w teście wyborczym?:
http://test-wyborczy.pl/


Też tak jak myślałem. Napieralski na pierwszym miejscu. Dalej Olechowski, Komorowski i Pawlak.
trust him... he's a doctor!
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 7 cze 2010, o 07:57

Re: Odp: Najlepszy kandydat na Prezydenta


Temat legalizacji marihuany powraca, co jakiś czas niczym boomerang. Wydaje mi się, że człowiek, który uważa się za taką mądrego i elokwentnego jak J.K.M. powinien wiedzieć, że legalizacja nie jest możliwa, a bynajmniej nie racjonalna. Oczywiście każdy "normalny: polityk również o tym wie. Niestety takie zagrywki są wykorzystywane przede wszystkim na potrzeby walki politycznej bez względu na fakt, że są prymitywne, a momentami nawet bezczelne.

A co do sondaży internetowych, to rzeczywiście Korwin Mikke bynajmniej na Facebooku dzierży drugie miejsce.
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

alvaro

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 207

Lokalizacja: Ulan Bator

tlen:
alvaro_1987

gadu:
3868267

Postdodano 7 cze 2010, o 11:47

Odp: Najlepszy kandydat na Prezydenta


A co do manipulacji w mediach nie ulega wątpliwości, że w żadnym kraju tak nie ma jak u nas...

Tai, jak jest w innych krajach?
Myślisz, że to co mówi jest wizją bez pokryć?

Powiedz mi, jak Mikke chce spełnić swoje obietnice będąc prezydentem. Ta funkcja w naszym kraju polega na podpisywaniu ustaw (lub nie), uśmiechaniu się na spotkaniach i wygłaszaniu orędzia. Możliwości decyzyjne prezydenta są małe...
Apropo co wam wychodzi w teście wyborczym?:
http://test-wyborczy.pl/

Mi wyszedł tak jak się spodziewałem Mikke, ale co z tego. Nawet jeśli 75% jego poglądów zgadza się z moimi nie zagłosuje na niego. Nie ufam mu. Nie ufam politykom ogólnie. Poglądy i pomysły to nie wszystko. JKM nie daje mi gwarancji na realizacje swoich punktów programu. Bo jakie gwarancje daje człowiek, którego sztab nie potrafi zrobić porządnego spotu wyborczego? (pomijam, że lepszy mozna zrobić Windows Movie Makerem) Żadne!
Wydaje mi się, że człowiek, który uważa się za taką mądrego i elokwentnego jak J.K.M. powinien wiedzieć, że legalizacja nie jest możliwa, a bynajmniej nie racjonalna.

A to ciekawe dlaczego?
A co do sondaży internetowych

W internecie nie ma sondaży, są sondy! To jest ogromna różnica.
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 7 cze 2010, o 18:26

Odp: Najlepszy kandydat na Prezydenta

Temat legalizacji marihuany powraca, co jakiś czas niczym boomerang. Wydaje mi się, że człowiek, który uważa się za taką mądrego i elokwentnego jak J.K.M. powinien wiedzieć, że legalizacja nie jest możliwa, a bynajmniej nie racjonalna. Oczywiście każdy "normalny: polityk również o tym wie. Niestety takie zagrywki są wykorzystywane przede wszystkim na potrzeby walki politycznej bez względu na fakt, że są prymitywne, a momentami nawet bezczelne

Tak nawiasem mówiąc legalizacja Marihuany jest związana z poglądami [czyt. konserwatywny liberalizm]. To nie jest tak, że jakiś oszołom wymyślał sobie, że Marihuana to nie środek odurzający i należy go zalegalizować. Człowiek sam decyduje co chce robić i jeśli chce się powoli zabijać to jego sprawa.
Poza tym są ważniejsze rzeczy jakie mówi JKM ale wszyscy wolą mówić o gejach i marihuanie...
Ja z własnego doświadczenia wiem, że Alkohol jest najgorszym środkiem odurzającym pomimo to można go kupić wszędzie. Nie wiem czy istnieje sensownie uzasadnienie tego stanu rzeczy.
Mówienie o tym, że JKM dostosowuje poglądy tak aby miał jak największe poparcie jest bez sensu jeśli pozna się poglądy konserwatywno liberalne oraz osobiste przekonania JKM.
Człowiek odpowiada sam za siebie, chcącemu nie dzieje się krzywda to są podstawowe prawa człowieka zapomniane dzisiaj.
cytat ze strony JKM:
Natomiast to, czy leży to w interesie człowieka, zależy tylko od niego... Państwo nie powinno się w to wtrącać.



A co do sondaży internetowych, to rzeczywiście Korwin Mikke bynajmniej na Facebooku dzierży drugie miejsce.

W zależności od grupy docelowej można tak ustawić wynik, że wygra np. Jarosław Kaczyński. Z sondażu przeprowadzonego przez radio Maryja wynikało, że chyba w pierwszej turze by wygrał. A wiadomo kim są odbiorcy Radio Maryja. Z kolei "grupa reprezentatywna" z sondażu np. OBOP czy innego ośrodka badania opinii publicznej to grupa normalnych ludzi w sile wieku z kredytem na karku, nie mają czasu na "pierdoły" dlatego nie znają poglądów każdego kandydata oraz tego co z sobą reprezentuje. Taki "zwykły gość" bierze informacje z radia, telewizji, które pokazują to samo.
A internauta ma różne informacje, opinie i potrafi je selekcjonować w przeciwieństwie do "zwykłego Kowalskiego", który chłonie informacje jak gąbka i zapamiętuje to co mu podają.
Sam propaguję w internecie jego poglądy i staram się ludziom je tłumaczyć bo Telewizji Polska łamie podstawowe zasady rozdzielania czasu antenowego dla kandydatów a co do zwykłego Kowalskiego to skąd ma czerpać wiedzę po ciężkim, przepracowanym dniu?
Poza tym rzadko, który spytany Polak z "grupy reprezentatywnej" nie potrafi uzasadnić swojego wyboru w sposób sprecyzowany a już o znajomość poglądów wszystkich kandydatów nie jest pytany w ogóle...
Tai, jak jest w innych krajach?

Nawet debaty wszystkich kandydatów wzorem z U.S.A nie potrafi Telewizja przeprowadzić... (rola misyjna)
Nawet już B. Komorowski powiedział, że liczy się on i Kaczyński a reszta to " INNA LIGA " . Stąd powstała strona http://www.innaliga.pl . Wg mnie to jest plucie na ustrój jakim jest demokracja.
Mogą się przeliczyć.
Bo jakie gwarancje daje człowiek, którego sztab nie potrafi zrobić porządnego spotu wyborczego? (pomijam, że lepszy mozna zrobić Windows Movie Makerem) Żadne!

JKM wyłożył z własnej kieszeni 100 tys. złotych na własną kampanię. Dojazdy, zmarnowany czas, utrzymanie serwerów, domen itd. JKM NIE DOSTAJE DOTACJI NA KAMPANIĘ. PO przykładowo ma na ten cel kilkadziesiąt, powtarzam KILKADZIESIĄT MILIONÓW. Głosuj na tego kto zrobił lepszy spot wyborczy za twoje pieniądze - dobry plan Alvaro :P.

Powiedz mi, jak Mikke chce spełnić swoje obietnice będąc prezydentem. Ta funkcja w naszym kraju polega na podpisywaniu ustaw (lub nie), uśmiechaniu się na spotkaniach i wygłaszaniu orędzia. Możliwości decyzyjne prezydenta są małe...

http://pl.wikipedia.org/wiki/Prezydent_ ... j_Polskiej (patrz uprawnienia)
Niektóre prawa nie były wykorzystywane długo. Poza tym wspierasz jego poglądy skoro wyszło Ci 75% to nie rozumiem dlaczego nie chcesz głosować? Bo nie ma wąsika? Złodziej też może być schludny i miły jakbyś nie zauważył...

Tu masz jeszcze filmik prosty jak budowa cepa bo tych bardziej ambitnych nikt nie chce oglądać. Wszyscy interesują się prawami gejów i legalizacją Marihuany jakby to było najważniejsze...
Obrazek
Poprzednia stronaNastępna strona

 


  • Podobne tematy do Najlepszy kandydat na Prezydenta
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Wiadomości z kraju i ze świata



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.