Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

Najlepsze intro w serialu (Runda 1 - Bitwa 1) - DOGRYWKA » forumTV.pl » Ogłoszenia • seriale forumtv.pl

<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 26 cze 2011, o 10:32

Odp: Najlepsze intro w serialu (Runda 1 - Bitwa 1) - DOGRYWK

No, niestety Gra o Tron odpada. Ja tam oprócz muzyki i "obrazków" w intro patrze na to czy chciałbym je oglądac co odcinek. No a niesety intro GoT jest nużące. Nie wiem jak mogliście za to wywalic Rescue Me. : (
Jak dla mnie odpada:
Obrazek
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 26 cze 2011, o 10:54

Odp: Najlepsze intro w serialu (Runda 1 - Bitwa 1) - DOGRYWK


Obrazek The O.C. bo pozostałe są dużo lepsze.

Intra Gry o Tron nie uważam za słabego, co to to nie. Jest piękne, artystyczne, oryginalne i ta muzyka. Poza tym zmienia się w zależności gdzie będzie pokazana akcja co jest niezłym pomysłem. Jednak w ogóle mi nie pasuje do klimatu fantasy. Tak długo czekałem na ten serial, a oni dają takie coś, jakieś obracające się koła nie pasujące klimatem do serialu. Za bardzo się zraziłem żeby na to zagłosować, zostawiłem to innym :P

Angela zostawiam bo się w tej czołówce zakochałem od pierwszego wejrzenie i doskonale pasuje klimatem do serialu. Z tej perspektywy też trzeba patrzeć na intra. Bo co z tego ze niektóre są piękna jak nie oddają ducha serialu?
<<

Leviatan

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 409

Ulubiony serial:
Dexter, The Wire, SFU

gadu:
384633

Postdodano 26 cze 2011, o 11:42

Re: Odp: Najlepsze intro w serialu (Runda 1 - Bitwa 1) - DOGRYWK


L3Q napisał(a):dogrywkowo:

Obrazek i wszystko na temat

L3Q Wybieramy zatem jedno intro, które żegna się z nami w pierwszej rundzie.
Chyba się pomyliłeś sądząc po tym, że głosowałeś wcześniej na Grę o tron, wybieramy jedno intro które ma odpaść :P

justin napisał(a):prowadząc takie zabawy nie powinieneś porywać się na takie słowa

Wydaję mi się, że miejsce na takie rozmowy jest jak najbardziej słuszne. Toż to forum dyskusyjne i tutaj dyskutuję się o gustach. Wyraziłem swoją opinie szczerzę, że Ci co głosują na takie intra, które są jedynie zlepkami scen ze serialu nie mają zupełnie gustu. Tu nie ma co się obrażać tylko dyskutować podając jakieś argumentację bo ja poza przywiązaniem do tych serialu nie widzę żadnych innych argumentów, które mogły by mi powiedzieć, że takie marne intro rzeczywiście zasługuję na dalszą rundę.
Czesiek podał swój argument co do Angela no i spoko.

Obrazek odpada.
Oglądane: Dr House, Dexter, Spartacus, Gra o tron, Ekipa, Oz, Gotowe na wszystko, Chirurdzy, The Killing, The Walking Dead, Breaking Bad,
Obejrzane zakończone: The Wire, Deadwood, Six Feet Under, Prison Break, 'Allo 'Allo!, The Pacific, Band of Brothers, Lost, Heroes, Twin Peaks, Elfen Lied, Death Note, Xena, Hercules, Carnivale
Rozpoczęte odrzucone: Supernatural, Przyjaciele, Flash Forward, Rodzina Soprano, Battlestar Galactica, Mad Men, Fringe, V: Goście, Hoży doktorzy
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 26 cze 2011, o 12:52

Odp: Najlepsze intro w serialu (Runda 1 - Bitwa 1) - DOGRYWK


Czesiek podał swój argument co do Angela no i spoko.
Czemu Czesia akurat wspominasz?ja też podałam, i nie tylko ja:P
moim zdaniem wyzywanie kogoś,że nie ma gustu to nie jest rozmowa ;p można powiedzieć, że coś się nie podoba, ale mówienie, że nie ma się krzty gustu to już lekkie obrażanie. ale co tam, co kto lubi.
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 26 cze 2011, o 13:09

Odp: Najlepsze intro w serialu (Runda 1 - Bitwa 1) - DOGRYWK


Obrazek
Po głębokim zastanowieniu The OC niestety do odpadnięcia z tych czterech nominowanych, pomimo tego, że czuję ogromny sentyment do tej czołówki (muzyka, postacie) i tak świetnie oddaje lekkiego ducha serialu. :P

Chciałbym też coś od siebie dodać do tej dyskusji. Intro GoT jest dziwne, gdybym tego serialu nie oglądał, to najprawdopodobniej tą czołówkę wybrałbym do odpadnięcia. Dopiero po kilku odcinkach intro nabrało dla mnie klimatu, zmieniające się lokacje w czołówce w zależności czy dzieje się tam akcja w odcinku, świetna instrumentalna muzyka. Tak samo jak Czesiek, spodziewałem się w nim o wiele więcej fantastyki, a nie steampunku jaki tam występuje.
Czołówki Angela, Roswell i Rescue Me podobały mi się, pomimo że samych seriali nie oglądałem. Wszystkie były bardzo fajnie zmontowane, z dobrą muzyką i zachęcały mnie do obejrzenia samych produkcji.
Co do czołówek (zlepek scen), to czemu mają być one gorsze od oryginalnych czołówek? Jeśli są świetnie zmontowane, muzyka jest dobrze dobrana, ogląda się ją z przyjemnością, oddaje klimat serialu, dlaczego ma być gorsza? :P
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 26 cze 2011, o 13:50

Odp: Najlepsze intro w serialu (Runda 1 - Bitwa 1) - DOGRYWK


Zgadzam się, jeśli jakaś czołowka zachęca mie do obejrzenia całego serialu, to jest dobrze. Tak jest w przypadku Angela, czy Roswell, które napewno kiedyś obejrze. Świetna muzyka i klimat dopełniają dla mnie dzieła.
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

Leviatan

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 409

Ulubiony serial:
Dexter, The Wire, SFU

gadu:
384633

Postdodano 26 cze 2011, o 15:35

Re: Odp: Najlepsze intro w serialu (Runda 1 - Bitwa 1) - DOGRYWK


eLMaQ napisał(a):Co do czołówek (zlepek scen), to czemu mają być one gorsze od oryginalnych czołówek? Jeśli są świetnie zmontowane, muzyka jest dobrze dobrana, ogląda się ją z przyjemnością, oddaje klimat serialu, dlaczego ma być gorsza? :P

Nie wszystkie zlepki są słabe ale większość i takie jest moje zdanie. To takie pójście na łatwiznę, dobranie iluś tam scen troszkę bardziej żwawszych i dorzucenie muzyki. Równie dobrze można by stworzyć do takiego serialu tysiące podobnych czołówek zamieniając jedynie sceny. Czy czołówka rzeczywiście musi oddawać klimat serialu? Przede wszystkim poprzez wstawienie scen z tego serialu? Jest dużo czołówek co oddaje klimat serialu a nie ma żadnych scen. Jest tworzona od podstaw, ktoś się natrudził by coś takiego stworzyć. Jak ja oceniam czołówki to patrzę na pomysł wykonania a w takich intrach z wstawionymi scenami pomysłu nie ma w ogóle, mogą jedynie ratować się muzyką. Ale dobra nie marudzę już, niech każdy ocenia jak tam sobie chce. :P
Oglądane: Dr House, Dexter, Spartacus, Gra o tron, Ekipa, Oz, Gotowe na wszystko, Chirurdzy, The Killing, The Walking Dead, Breaking Bad,
Obejrzane zakończone: The Wire, Deadwood, Six Feet Under, Prison Break, 'Allo 'Allo!, The Pacific, Band of Brothers, Lost, Heroes, Twin Peaks, Elfen Lied, Death Note, Xena, Hercules, Carnivale
Rozpoczęte odrzucone: Supernatural, Przyjaciele, Flash Forward, Rodzina Soprano, Battlestar Galactica, Mad Men, Fringe, V: Goście, Hoży doktorzy
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 26 cze 2011, o 16:02

Odp: Najlepsze intro w serialu (Runda 1 - Bitwa 1) - DOGRYWK


sam pisząc komentarze czasem argumentowałeś się muzyką
Zdecydowanie, za tą piosenkę którą uwielbiam.

Przede wszystkim muzyka. Samo intro mniej ciekawe ale ten utwór jest naprawdę świetny.

więc.. emmmm?
Robin z Sherwood - pełno drzew, facet biegający po lesie i jeszcze raz drzewa xD ciebie takie intro jara ?XD no spoko, ja tam nic nie mówię :D
mnie się podobają urywki scen w Angelu i zabójcza muzyka :P
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Leviatan

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 409

Ulubiony serial:
Dexter, The Wire, SFU

gadu:
384633

Postdodano 26 cze 2011, o 16:23

Odp: Najlepsze intro w serialu (Runda 1 - Bitwa 1) - DOGRYWK


Muzyka jak najbardziej, też ma dużo znaczenie. A Robin Hood z Sherwood to klasyka, młodsi mogą zupełnie nie pamiętać albo nawet i nie słyszeli o tym. Jest taka szanowana strona o tematyce filmowej Klub Miłośników Filmów, gdzie wiele inteligentnych ludzi wypowiada się na temat filmów, znają się na rzezy, piszą naprawdę dobre recenzję http://www.film.org.pl/plebiscyty/czolo ... 20-11.html Organizowali oni ostatnio plebiscyt na najlepszą czołówkę, link do tego plebiscytu już gdzieś umieszczałem. I wyobraź sobie, że intro do tego Robin Hooda znalazło się na 14 miejscu wśród wszystkich istniejących czołówek. Więc odpowiedź brzmi, tak mnie takie czołówki jarają bo nie widzę jedynie w nim drzew ale mam otwarty umysł na inne rzeczy.
Oglądane: Dr House, Dexter, Spartacus, Gra o tron, Ekipa, Oz, Gotowe na wszystko, Chirurdzy, The Killing, The Walking Dead, Breaking Bad,
Obejrzane zakończone: The Wire, Deadwood, Six Feet Under, Prison Break, 'Allo 'Allo!, The Pacific, Band of Brothers, Lost, Heroes, Twin Peaks, Elfen Lied, Death Note, Xena, Hercules, Carnivale
Rozpoczęte odrzucone: Supernatural, Przyjaciele, Flash Forward, Rodzina Soprano, Battlestar Galactica, Mad Men, Fringe, V: Goście, Hoży doktorzy
<<

Leviatan

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 409

Ulubiony serial:
Dexter, The Wire, SFU

gadu:
384633

Postdodano 28 cze 2011, o 18:43

Odp: Najlepsze intro w serialu (Runda 1 - Bitwa 1) - DOGRYWK


Podsumowanie:

Intro 1 [1 glos]
Intro 2 [6 głosów]
Intro 3 [6 głosów]

Intro 4 [2 głosy]
Intro 5 [5 głosów]
Intro 6 [7 głosów]
Intro 7 [4 głosy]
Intro 8 [1 głos]
Intro 9 [6 głosów]
Intro 10 [6 głosów]
Oglądane: Dr House, Dexter, Spartacus, Gra o tron, Ekipa, Oz, Gotowe na wszystko, Chirurdzy, The Killing, The Walking Dead, Breaking Bad,
Obejrzane zakończone: The Wire, Deadwood, Six Feet Under, Prison Break, 'Allo 'Allo!, The Pacific, Band of Brothers, Lost, Heroes, Twin Peaks, Elfen Lied, Death Note, Xena, Hercules, Carnivale
Rozpoczęte odrzucone: Supernatural, Przyjaciele, Flash Forward, Rodzina Soprano, Battlestar Galactica, Mad Men, Fringe, V: Goście, Hoży doktorzy
Poprzednia strona

 


  • Podobne tematy do Najlepsze intro w serialu (Runda 1 - Bitwa 1) - DOGRYWKA
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Archiwum



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.