Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 42

Najgorsze seriale ostatnich lat » Nasze seriale • seriale forumtv.pl

Nowe seriale, opinie, recenzje użytkowników. Co się dzieje w świecie seriali dowiesz się tutaj :-)

Opiekunowie: Ekspert, Znawca

<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 15 mar 2012, o 13:56

Najgorsze seriale ostatnich lat

Czy ostatnio oglądałeś jakiś serial, który Ci się nie spodobał? A może, pomimo początkowego zachwytu, zdenerwował Cię kolejny sezon jakiegoś serialu? Doskonale trafiłeś. O to temat, w którym możesz krytykować do woli, wylewać żale etc. na temat seriali, które wzbudziły u Ciebie politowanie, rozczarowanie itp. Mówiąc krótko to jest temat, w którym wskazujemy najgorsze seriale ostatnich lat według nas. Jedynym ograniczeniem jest data emisji serialu (jego zakończenia, ewentualnie emisja konkretnego sezonu), chodzi nam o seriale emitowane nie wcześniej niż w 2008 r.

Proponuję stary i sprawdzony system "-1". Wskazujemy serial, który chcemy zniszczyć i uzasadniamy dlaczego. W ten sposób tworzy nam się lista, którą umieszczamy w znaczniku
  Kod:
 


A więc, kto zacznie?

Proszę o przyklejenie tego tematu,
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 15 mar 2012, o 18:51

Odp: Najgorsze seriale ostatnich lat


Szczerze mówić dla mnie to bez sensu. Przecież w bitwie seriali jest Hall of Shame i Hall of Fame. Po co drugi raz znęcać się nad tymi słabszymi serialami? :)
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 16 mar 2012, o 10:32

Odp: Najgorsze seriale ostatnich lat


Dobra skasujcie ten temat, bo Cześkowi się nie podoba.
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 16 mar 2012, o 13:05

Odp: Najgorsze seriale ostatnich lat


  Kod:
2 Broke Girls -1


Można spróbować co z tego wyjdzie.
W sumie długo myślałem nad serialem, który tam dam. 2 Broke Girls dla mnie jest nudny a aktorki strasznie irytujące.
Nie twierdzę, że to nie jest śmieszny serial, ale jak popatrzeć na inne produkcje to wypada słabo.
Jak mi jeszcze coś przyjdzie na myśl to dopiszę ;)
Obrazek
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 16 mar 2012, o 18:31

Odp: Najgorsze seriale ostatnich lat


Jak dla mnie jednym z rozczarowań tego sezonu jest "Alcatraz", którego pierwsze dwa odcinki zanudziły mnie na śmierć.
Ani nie było tam nic ciekawego, ani wielce pomysłowego. Szkoda mi J.Garcii, bo najprawdopodobniej będzie musiał szukać nowej roboty.
Serial jest najbardziej do odstrzału, oglądalność jest tragiczna. To jest chyba jedyny plus tej sytuacji, nie przynajmniej zabierał miejsca na lepsze pozycje.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 16 mar 2012, o 21:49

Odp: Najgorsze seriale ostatnich lat


Maniac_ bez przesady, to że mi się nie podoba temat to nic nie znaczy, po prostu uważam że zabawa w odejmowanie punktów nie ma sensu bo już jedna jest. Jednak poznęcać się nad serialami mogę jak już inni zaczęli pisać :)

Mój faworyt z tego sezonu to Terra Nova. Nie mam pojęcia co to miało być. Może kino familijne tylko że skierowano do nikogo. Brzydkie efekty specjalne, plastikowe dinozaury, nierealistyczna wizja przyszłości, papierowi bohaterowie, denerwująca muzyka, klisza na kliszy, irytująca gra aktorska niektórych postaci czy głupie błędy na poziomie kreowania serialu (logo TN! wciąż tego nie mogę ścierpieć). Jednak najbardziej denerwowało mnie to jak producenci czy aktorzy chwalili ten serial.

Falling Skies - prawie to samo tylko efekty trochę lepsze i tutaj bardziej mi się podobał klimacik zaszczucia, ale do ideału wiele brakowało. Ba powiedział był że wielki potencjał został zaprzepaszczony. Może i nie powinienem dawać tutaj tego serialu, ale strasznie mnie zirytował bo mógł być o wiele lepszy.

Hung - komedia od HBO. A raczej miała to być komedia. Pierwszy sezon przebolałem bo liczyłem że może coś z tego wyjdzie. Ale niestety nie. Słabe, nudne, wulgarne i bez sensu.

The Event - mój ulubiony z najgłupszych seriali. Oglądałem kolejne odcinki tylko po to żeby się pośmiać co za idiotyzm zostanie teraz wymyślony, a potem bezczelnie krytykowałem na forum. Dobra komedia, ale jako mystery drama wypadło ubogą. Chcieli wyjść bardzo poważnie, a wychodziło żenująco.

Camelot - to samo chciał wyjść bardzo poważnie wyszedł żenująco. W serialu podobała mi się chyba tylko aktora grająca Ginewre :)

Do tego jeszcze The Beatiful Life, Viva Laughin, The Ex List, The Philantrophist, Worst Week, Dragon Age: Redemption, Eastwick, The Cape, Undercovers i w sumie coś by się jeszcze znalazło ale to są te które dałem radę całe nie oceniałem tych które porzuciłem na jakiś czas. Czemu to oglądałem? Bo lubię się pośmiać z takich tragicznych produkcji :)
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 18 mar 2012, o 14:26

Re: Odp: Najgorsze seriale ostatnich lat


Czesiek_PL napisał(a):Hung - komedia od HBO. A raczej miała to być komedia. Pierwszy sezon przebolałem bo liczyłem że może coś z tego wyjdzie. Ale niestety nie. Słabe, nudne, wulgarne i bez sensu.

The Event - mój ulubiony z najgłupszych seriali. Oglądałem kolejne odcinki tylko po to żeby się pośmiać co za idiotyzm zostanie teraz wymyślony, a potem bezczelnie krytykowałem na forum. Dobra komedia, ale jako mystery drama wypadło ubogą. Chcieli wyjść bardzo poważnie, a wychodziło żenująco.

Camelot - to samo chciał wyjść bardzo poważnie wyszedł żenująco. W serialu podobała mi się chyba tylko aktora grająca Ginewre :)

Jak najbardziej się zgadzam co do powyższych wymienionych przez Cześka.
Hung obejrzałem 1 sezon i nie wiem jakim cudem stacja HBO dawała mu szansę aż do 3 sezonu. :/ Jest to jeden z najgorszych seriali HBO, jakie oglądałem.

The Event...nadal nie mogę przeżyć zachwytów nad tym serialem na różnych portalach filmowych i serialowych przy różnych możliwych artykułach o anulowaniach. :/ Ja sobie odpuściłem produkcję po bodajże 7 odcinku i wcale nie żałuję. :P Chociaż jeśli to taka dobra komedia, jak Czesiek pisze, może to kiedyś obejrzę dla zabawy. :D

Camelot nawet nie umywa się do brytyjskiego Merlina, który jakby nie było traktował o tym samym. Aktor grający Artura strasznie mnie wkurzał, nawet ciekawy Fiennes jako Merlin i Eva Green nie pomogły tej produkcji. :/ Odpadłem po 3 odcinku.
<<

Lynns

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 259

Ulubiony serial:
Dexter, GoT, Castle, BB,

Postdodano 10 lis 2012, o 16:08

Odp: Najgorsze seriale ostatnich lat


Hmm..nie podobał mi się The Event. Już po paru odcinkach zakończyłam oglądanie go. Słaba fabuła i wgl.
Nie ujęła mnie też fabuła Life Unexpected (oglądnęłam pare odcinków).
Zaczęłam oglądać Alcatraz, ale zawiodło to moje oczekiwania.
Ogólnie większość polskich seriali mi się nie podoba np. Pamiętniki z wakacji itp. Nie wiadomo czy śmiać się z takich czy płakać. Strasznie idiotyczne seriale.
Nie podoba mi się M jak miłość, tak po prostu bez powodu.
Więcej nie pamiętam, bo z reguły jak mi się coś nie podobało to kończyłam po 20 minutach lub po pierwszym odcinku.
,,Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? - Trzeba tylko umieć je po­pełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień." - George Bernard Shaw

Watch: Dexter, Games of Thrones, Breaking Bad, Desperate Housewives, Arrow, Castle, TVD.

Blog Watch Read Freaks
Kanał YT
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 10 lis 2012, o 22:05

Odp: Najgorsze seriale ostatnich lat


Do mojej listy najgorszych seriali dochodzi Revolution i Alcatraz. Takie to głupie, że aż szkoda gadać :)

Lynns - poliskich seriali nie oceniam. Od razu je skazuje na porażkę, a szczytem wszystkiego są programy typu tych Pamiętników czy Dlaczego ja. Robią to ludzie, którzy chyba nie mają pojęcia o świecie. A to to już szczyt wszystkiego....
<<

Lynns

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 259

Ulubiony serial:
Dexter, GoT, Castle, BB,

Postdodano 11 lis 2012, o 12:56

Re: Odp: Najgorsze seriale ostatnich lat


Czesiek_PL napisał(a):A to to już szczyt wszystkiego....


Widziałam tylko tą urywkę, bo szkoda czasu na oglądanie takich głupot. Polskie seriale sięgnęły dna.
,,Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? - Trzeba tylko umieć je po­pełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień." - George Bernard Shaw

Watch: Dexter, Games of Thrones, Breaking Bad, Desperate Housewives, Arrow, Castle, TVD.

Blog Watch Read Freaks
Kanał YT
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 11 lis 2012, o 14:16

Re: Odp: Najgorsze seriale ostatnich lat


Czesiek_PL napisał(a):Lynns - poliskich seriali nie oceniam. Od razu je skazuje na porażkę, a szczytem wszystkiego są programy typu tych Pamiętników czy Dlaczego ja. Robią to ludzie, którzy chyba nie mają pojęcia o świecie. A to to już szczyt wszystkiego....

A wiecie dlaczego ludzie tworzą takie gówna pokroju "Dlaczego ja?" itd.?
Bo jest na to popyt. Te głupie produkcje przyciągają przed telewizorami wielką widownię, o wiele większą niż mógłby przyciągnąć znany zagraniczny hit typu TWD, SoA czy TBBT (gdyby był emitowany w polskiej TV).
Także twórcy tych "produkcji" nie są tacy głupi, bo zarabiają na tym porządną kasę. Głupi są ludzie, którzy to oglądają, którzy nakręcają tą całą "pseudodokumentalną" maszynkę, powodując, że w naszej telewizji publicznej nie ma nic godnego uwagi do oglądania.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 11 lis 2012, o 21:02

Odp: Najgorsze seriale ostatnich lat


I to w tym wszystkim jest najgorsze - te produkcje powstają bo ludzie chcą to oglądać co jest dla mnie niezrozumiałe. Jak można się ekscytować pseudo fabularnymi serialami opowiadającymi o tym jak to w życiu się ludziom nie wiedzie. I cały czas to samo. Ja rozumiem, że telewizor sobie włącza już odruchowo, ale bez przesady. To ja chyba już wolę reklamy...
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 12 lis 2012, o 21:27

Odp: Najgorsze seriale ostatnich lat


Czesiek_PL napisał(a):Jak można się ekscytować pseudo fabularnymi serialami opowiadającymi o tym jak to w życiu się ludziom nie wiedzie. I cały czas to samo.

Dodatkowo kiedyś czytałem, że polskim stacjom telewizyjnym bardziej się opłaca wyprodukować własny serial (nawet słaby, o niskiej oglądalności), niż kupować od kogoś innego (np. z USA).
Wyliczenia bazowały na tym, że aktorzy muszą gdzieś grać i to taka samonapędzająca się maszynka do robienia pieniędzy.

Ale żeby nie być pesymistą, to są w Polsce produkowane dobre seriale i to nawet w tym roku.
Ja uważam, że Siła Wyższa to dobry polski serial. Jest jakiś motyw, który trochę się wyróżnia.
Naprawdę dobrze się to ogląda.
Wolę coś takiego, niż odtwarzanie zagranicznych hitów sprzed wielu lat w polskiej wersji (przykład Komisarz Alex czy jakoś tak...) albo seriali o niczym?.
Obrazek
<<

torr

Nowy użytkownik

Posty: 1

Postdodano 16 lis 2012, o 19:33

Odp: Najgorsze seriale ostatnich lat


Żeby zobaczyć słabe seriale wystarczy włączyć tv na polskie kanały...
Takiej ilości słabizny jeszcze chyba nie było. Szybko gonimy wyśmiewane brazylijskie seriale...
Jak pobierać to tylko przez te torrenty!
<<

MistrzSeller

Użytkownik

Posty: 21

Ulubiony serial:
Firefly

Postdodano 11 lut 2013, o 22:04

Re: Najgorsze seriale ostatnich lat


Doktor Hart- nudny, serial obyczajowy, będący 1000 kopią. Wg filmwebu to komediodramat, ale nie widziałem w tym ani jakiś wielkich dramatów, ani razu sie nie zaśmiałem.
Arrow- Totalne zmarnowanie potencjału komiksu i spłycenie go do formuły, w każdym odcinku musisz pobyć się jednego złego.
Miecz prawdy- papka dla nastolatków
Kumple- nudne. Postaci bez wyrazu.
Dziewczyny- nudne. Postaci jakieś takie nijakie
Sherlock- wszyscy sie tym jarają, a to strasznie nudne. Co odcinek postacie robią to samo i każdy odcinek kończy sie tak samo (rozwiązanie sprawy). W dodatku odcinki są za długie przez co serial strasznie przynudza.
Alphas- kiepska próba serialu o superbohaterach, postaci bez wyrazu, nudna fabuła. Dziwne, że tak późno to zdjęli.
Torchwood- za dużo krwi i gejostwa, a za mało klimatu Doktor who
Buffy- nuda. Postaci może i fajne, ale fabuła beznadziejna.
Defying Gravity- nuda i postaci bez wyrazu.
Battlestar Galactica-nuda i postaci bez wyrazu
Gwiezdne wrota- strasznie schematyczne, postaci bez wyrazu
Gwiezdne wrota: Atlantyda- strasznie schematyczne, postaci bez wyrazu i jeszcze zrzyny z innych seriali (Farscape, Andromeda)
Dexter- Epatowanie krwią i nagością. Poza tym sama fabuła od 2 sezonu jakaś taka nudna.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 11 lut 2013, o 23:45

Odp: Najgorsze seriale ostatnich lat


@MistrzSeller

Można więc wiedzieć jakie seriale uważasz za ten najlepsze skoro Sherlock, Buffy, Dexter i BSG są w grupie najgorszych?
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 12 lut 2013, o 01:00

Re: Najgorsze seriale ostatnich lat


MistrzSeller napisał(a):Dexter- Epatowanie krwią i nagością. Poza tym sama fabuła od 2 sezonu jakaś taka nudna.

No tu mnie rozbroiłeś...serial jest w końcu o seryjnym mordercy, więc zarzucanie epatowania krwią jest trochę nie na miejscu. :P
Do tego porównując ilość krwi i nagości do innych seriali kablówkowych (np. stacji Starz), to Dexter wypada dość "grzecznie". :)

MistrzSeller napisał(a):Sherlock- wszyscy sie tym jarają, a to strasznie nudne. Co odcinek postacie robią to samo i każdy odcinek kończy sie tak samo (rozwiązanie sprawy). W dodatku odcinki są za długie przez co serial strasznie przynudza.

No nie do końca to prawda...finał 2 sezonu nie kończy się "tak samo" jak poprzednie odcinki. :)

MistrzSeller napisał(a):Kumple- nudne. Postaci bez wyrazu.

Bez wyrazu? 1 generacja (1 i 2 seria) to chyba najbardziej oryginalne i genialnie napisane (oraz zagrane) postacie, jakie widziałem w serialach dramatycznych/obyczajowych/młodzieżowych. :)
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 14 lut 2013, o 15:33

Odp: Najgorsze seriale ostatnich lat

W tym co napisał MistrzSeller , jest trochę prawdy, ale to raczej szukanie dziury w całym. Mnie zaskoczyło najbardziej:
Dexter- Epatowanie krwią i nagością. Poza tym sama fabuła od 2 sezonu jakaś taka nudna.

Nagości tam jest bardzo mało (jeśli widzisz w Dexterze dużo nagości, to ciekawe co powiesz o Californication ;p). Poza tym to jest Miami, więc raczej ciężko chodzić w kożuchu ;p

Kumple- nudne. Postaci bez wyrazu.

Zależy jaką wersję oglądałeś. Skins to jest chyba jeden z nielicznych seriali UK > US, który gorzej wyszedł w US.
W US było za bardzo cukierkowo, a wersja UK była naprawdę dobra (początkowe sezony).

Battlestar Galactica-nuda i postaci bez wyrazu

Nie ma idealnych seriali, ale BSG świetną ma fabułę oraz efekty specjalne. Aktorzy też nie najgorzej grają. Dla mnie to jest trochę przesadzona opinia, ale wiadomo że zdarzają się postaci bez wyrazu w każdym serialu.

Sherlock- wszyscy sie tym jarają, a to strasznie nudne. Co odcinek postacie robią to samo i każdy odcinek kończy sie tak samo (rozwiązanie sprawy). W dodatku odcinki są za długie przez co serial strasznie przynudza.

Ja nie oglądałem Sherlocka, ale też mnie irytują proceduralne seriale. Mimo wszystko trochę zaskakująca opinia, bo dużo osób ceni sobie ten serial.
Obrazek
Następna strona

 


  • Podobne tematy do Najgorsze seriale ostatnich lat
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Forum ogólne



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.