Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 42

Najgorsze filmy - waszym zdaniem » Off-topic » O nas, inne & off-topic • seriale forumtv.pl

Coś dla maniaków kina

<<

KaRu$

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 134

Postdodano 4 lip 2007, o 20:24

Dla mnie z tych, które najbardziej utkwiły mi w pamięci jako najgorsze to: "Pachnidło", "Francuski numer", "Ja wam pokaże"
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 4 lip 2007, o 23:05


Wszystkie "Scary Movie" i filmy z udziałem ludzi z Big Brothera - "Gulczas, a jak myślisz?" i ten drugi, którego nawet w całości nie obejrzałam, zresztą trzeciej części "Scary Movie' też nie, a może nawet jakieś doszły jeszcze, ale tego nie wiem ;)
<<

Gestut

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 77

Postdodano 5 lip 2007, o 14:11


Czerwona Róża. Totalny kicz. Przez 3h, nic się nie dzieje (biorąc pod uwagę, że to niby horror). To jest jedyny film, na którym się strasznie wynudziłam, i już nigdy go nie obejrze.

Oglądał ktoś może?
Obrazek
Myślę, że nie powinniśmy narzekać na przeznaczenie. Nie jest niesprawiedliwe.Nie jest nieoczekiwane. Ono tylko... wyrównuje rachunki.
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 5 lip 2007, o 15:20


Gestut napisał(a):Czerwona Róża.
ja to właśnie ściągam ;D ale jesteś pierwszą osobą która nie poleca tego filmu ;)
<<

Gestut

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 77

Postdodano 5 lip 2007, o 15:37


Może faktycznie tylko mi się nie podobał, ale co może się podobać w tym że babka przez 1h opowiada o zamku, który się rozrasta.

Chociaż nie tylko mnie się nie podobał: (Pozwole sobie zacytować, jedną z wypowiedzi na filmweb)
Grendel napisał(a):Przecież to jest całkowita klęska,wielkie,efekciarskie NIC! Aluzje do Shirley Jackson w pewnym momencie przestają być aluzjami a stają się zwykłą zrzynką.Cały scenariusz wskazuje,ze King najwyraźniej zapomniał,że pomysły powtarzane w nieskończoność irytują.Gościnne pojawienia się klimatu natychmiast zostają zagłuszone przez jakiś okrutnie tani i idiotyczny efekt. Żeby przestraszyć się na 'Czerwonej Róży' trzeba chyba mieć nie wiecej niż 13 lat i oglądać tylko filmy dla dzieci albo młodzieżowe komedie. Pomyśleć,ze taki gniot ma taką średnią jak 'Opowieść o dwóch siostrach' :/


;)
Obrazek
Myślę, że nie powinniśmy narzekać na przeznaczenie. Nie jest niesprawiedliwe.Nie jest nieoczekiwane. Ono tylko... wyrównuje rachunki.
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 5 lip 2007, o 16:35


Otóż, mam kilka filmów do których NIGDY nie wrócę :P

Żyć szybko umierać młodo
Charlotte Gray
Dom woskowych ciał
Dziewczyna z Jersey
W rytmie Hip-Hopu
S@motność w sieci

:P
Want your bad romance.
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 5 lip 2007, o 16:41


bluevein napisał(a):W rytmie Hip-Hopu

Przecież ten film fajny był :D
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 5 lip 2007, o 16:55


Przecież ten film fajny był


wcale bo nie :P wynudziłam sie strasznie...jak sobie tylko przypomnę ten film, to chce mi się spać :P
Want your bad romance.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 5 lip 2007, o 17:36


House of the Dead - niby horror, ale bardziej bawi niż śmieszy. Gra aktorksa i scenariusz na bardzo niskim poziomie. Nie polecam.
<<

Ryan_90

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 203

Lokalizacja: MDZ

Postdodano 7 lip 2007, o 19:05


Paulina napisał(a):Kolejne części Piątku 13. - Jason w kosmosie chyba nawet był... ;D

Konkretnie to był "Jason X", czyli 10-ta część.
Ale pierwsze 3 częśći (no na upartego 4) były dobre. "Freddy vs. Jason" też mi się podobał.

Paulina napisał(a):A ostatnio 50 Pills - wynudziłam się strasznie na tym filmie, nie polecam, nawet nie warto tylko ze względu na K. Bell....

No to już mi "popsułaś" przyjemność, bo miałem zamiar obejrzeć ten film (ze względu na panią Bell)... :(

KaRu$ napisał(a):"Francuski numer"

Ten film był reklamowany jako najśmieszniejszy film roku, a jak dla mnie to to dno było.
Śmiesznych scen było może w sumie 10-15 min.

bluevein napisał(a):Dom woskowych ciał

Jak sobie pomyślę o Paris Hilton to aż mnie ciarki przechodzą... ;(

bluevein napisał(a):Dziewczyna z Jersey

Ani mi się waż mówić źle o filmach Kevina Smita :mad:
Ostatnio edytowano 7 lip 2007, o 19:09 przez Ryan_90, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 7 lip 2007, o 19:26


Ryan_90 napisał(a):Jak sobie pomyślę o Paris Hilton to aż mnie ciarki przechodzą... ;(


W Stanach podobno robili bilbordy do filmu z napisem: Do you want to see Paris Hilton die? (czy coś w tym stylu) ;D

PS: Pewnie większośc potem stwierdziła, że nie warto było...bo nawet to jej w tym filmie nie wyszło... :what:
Ostatnio edytowano 7 lip 2007, o 19:27 przez Paulina, łącznie edytowano 1 raz
<<

icesee

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 27

Lokalizacja: Lawrence,Kansas

Postdodano 8 lip 2007, o 02:39


Jak dla mnie totalnym dnem był film Pożarci ;] NIby horror ale to bylo takie glupie ze umieralam ze smiechu.
You know the world can see us,in a way that's different than who we are.
<<

Ryan_90

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 203

Lokalizacja: MDZ

Postdodano 8 lip 2007, o 10:41


icesee napisał(a):Jak dla mnie totalnym dnem był film Pożarci ;] NIby horror ale to bylo takie glupie ze umieralam ze smiechu.

"Polecam" Ci film "Hard Rock Zombies". To jest dopiero dno ;]
Obrazek
<<

Gestut

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 77

Postdodano 11 lip 2007, o 19:11


Cya napisał(a):
Gestut napisał(a):Czerwona Róża.
ja to właśnie ściągam ;D ale jesteś pierwszą osobą która nie poleca tego filmu ;)

I jak, obejrzałaś już Czerwona Róże?
Obrazek
Myślę, że nie powinniśmy narzekać na przeznaczenie. Nie jest niesprawiedliwe.Nie jest nieoczekiwane. Ono tylko... wyrównuje rachunki.
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 15 lip 2007, o 18:35


Hostel II do bani. Nie polecam... Jeszcze ten cały syf Słowacji. Zrobili ze Słowacji conajmniej Gruzje.
Obrazek
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 15 lip 2007, o 20:20


Garbi super bryka... film kijowy nie polecam go... no chyba że ktoś chce umrzeć z nudów :]
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 15 lip 2007, o 23:24


Wszystkie części "Strasznego Filmu" :razz: 8/
trust him... he's a doctor!
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 15 lip 2007, o 23:29

Maria Antonina, tak nudnej szmiry już dawno nie widziałem... blee :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Poprzednia stronaNastępna strona

 


  • Podobne tematy do Najgorsze filmy - waszym zdaniem
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Kinomaniak



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.