Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 14

Najciekawsze transfery przed sezonem 2007/2008 » Off-topic » O nas, inne & off-topic • seriale forumtv.pl

Dział dla tematów związanych ze sportem

<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 18 cze 2007, o 01:52

Serio? hahaha. No ja właśnie nie interesuje się tak angielską i tylko słyszałem. Mój błąd. :hah:
We Are The World haiti
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 19 cze 2007, o 18:10


Ostatnio czytałem, że Real jest zainteresowany Carlosem Tevezem, jest to chyba pierwszy po Davidzie Villi napastnik, którego chciałbym zobaczyć w białej koszulce Realu ;)
See you in another life, brother...
<<

kandziak

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 232

Lokalizacja: Chojnów

Postdodano 28 cze 2007, o 15:22


Bez wątpienia, najciekawszym transferem tego lata jest przejscie napastnika Arsenalu Londyn (Thierry Henry) do ekipy z Katalonii, mimo tego że "mercato" trwa.
Ostatnio edytowano 28 cze 2007, o 15:27 przez kandziak, łącznie edytowano 3 razy

Obrazek

<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 28 cze 2007, o 16:15


Zdziwiło mnie to że jednak przechodzi, zawsze myślałem że on nie specjalnie przepada za Barceloną...
We Are The World haiti
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 28 cze 2007, o 21:13


No Barca ostro działa, kupili jeszcze dwóch bardzo dobrych piłkarzy, Toure i Abidal.

Natomiast Real zwolnił Capello i jeszcze nikogo nie kupił (nie licząc Metzeldera, który był kupiony parę miesięcy temu) :|
See you in another life, brother...
<<

kandziak

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 232

Lokalizacja: Chojnów

Postdodano 29 cze 2007, o 15:31


Real przymieża sie do sprowadzenia bramkarza Interu Mediolan Francesco Toldo (Told One ). Co do Interu to sprowadził już napastnika, Cagliari Calcio "Suazo" który ma zapełnic lukę po Recobie, ale to nie wszystie transfery jakie będą w ekipie Nerazzurrich, przymieżani sa jeszcze Rumuński obrońca Chivu (jeśli nie wypali transfer Chivu to do Interu ma zawitać zawodnik Palermo - Andrea Barzagli ), pomocnik Sevilli Enzo Maresca...
Ostatnio edytowano 29 cze 2007, o 15:32 przez kandziak, łącznie edytowano 1 raz

Obrazek

<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 29 cze 2007, o 17:10


Chivu jest jak na razie bliżej Barcy niż Interu. Jeśli chodzi o Toldo to Inter zaproponował Adriano + Toldo + kasa, za Diarra, ale i tak sądzę, że Real nie pójdzie na taki układ.
See you in another life, brother...
<<

kandziak

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 232

Lokalizacja: Chojnów

Postdodano 29 cze 2007, o 18:11


Chivu jest jak na razie bliżej Barcy niż Interu.


No niby jest bliżej, ale po transferze Abidala do Barcelony ta może nie przebic nowej oferty Interu (8 mln Euro oraz wypożyczenie Victora Nsofora Obinny, którego karta należy do Nerazzurrich. Ponadto ekipa Sensich nie musiałaby spłacać Nerazzurrim połowy karty Davida Pizarro, którą wcześniej wykupiła za 5.75 mln Euro )

Jeśli chodzi o Toldo to Inter zaproponował Adriano + Toldo + kasa, za Diarra...


powiedz, gdzie to wyczytałeś, bo coś mi się nie wydaje, ażeby Massimo Moratti zaproponował cos takiego.
Ostatnio edytowano 29 cze 2007, o 18:13 przez kandziak, łącznie edytowano 1 raz

Obrazek

<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 29 cze 2007, o 22:25


powiedz, gdzie to wyczytałeś, bo coś mi się nie wydaje, ażeby Massimo Moratti zaproponował cos takiego.

  Kod:
http://www.marca.com/edicion/marca/futbol/1a_division/real_madrid/es/desarrollo/1010818.html

Inter bardzo chcę Diarrę i zdaje sobie sprawę, że Real potrzebuję drugiego napastnika i drugiego bramkarza. Mimo wszystko mam nadzieję, że do takiego transferu nie dojdzie, bo Real wystawił na listę transferową już jednego defensywnego pomocnika - Emersona.
Prawdopodobnie Brazylijczyk przyda sie Realowi w walce o Kakę, czyli Emerson + kasa, za Kakę.
Jakby w Realu pojawił się w końcu następca boskiego Zizou to byłbym wniebowzięty, Real nie musiałby grać z Gutim albo Raulem jako rozgrywającymi.
See you in another life, brother...
<<

kandziak

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 232

Lokalizacja: Chojnów

Postdodano 30 cze 2007, o 10:34


Zgodze sie z toba ze chce Diarre i to nawet jest priorytetem w tym mercato, ale nikt nie bedzie szalał... co do Toldo to z moich źródeł wynika ze to Real złożył propozycje wykupienia Francesco.
  Kod:
http://tuttomercatoweb.com/index.php?action=read&id=65079

przetłumaczone:
  Kod:
http://www.fcinter.pl/index.php?m=show&nid=20#kom


Wczoraj pojawiły sie nowe informacje w sprawie Chivo teraz bliżej wykupienia zawodnika z Romy jest Real Madryt.

Obrazek

<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 1 lip 2007, o 16:28


Z tym Dudkiem to już kręcą, raz idzie do realu, innym razem ma trenować w Polsce...

I teraz jeszcze pierdołki piszą jakieś:
  Kod:
http://sport.wp.pl/wiadomosc.html?wid=8981437&kat=1750&rfbawp=1183299956.108
We Are The World haiti
<<

kandziak

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 232

Lokalizacja: Chojnów

Postdodano 4 lip 2007, o 09:41


Fernando Torres przeszedł z Atletico Madryt do Liverpoolu za bagatela 39 mln euro i tym stał sie najdrozszym zawodnikiem w historii klubu. Kontrakt podpisał na 6 lat.

Obrazek

<<

alvaro

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 207

Lokalizacja: Ulan Bator

tlen:
alvaro_1987

gadu:
3868267

Postdodano 4 lip 2007, o 10:46


Będzie zarabiał "tylko" 90tyś €.
Nie wiem czy to jest dobry ruch, tym bardziej że w druga strone powedrował Luis Garcia za skromne 4mln... A co do samego Torresa moim zdaniem możliwa jest powtorka historii z Morientesem.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 4 lip 2007, o 19:54


Torres to większy talent jednak jak Morientes jest. Myślę że transfer wypali w 100%.
We Are The World haiti
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 5 lip 2007, o 01:11


Ja mam strasznie mieszane uczucia co do tego transferu. Najbardziej martwi mnie to, że Atletico zacznie lepiej grac po odejściu Torresa, bo nie raz już tak bywało, że klub zaczynał grać lepiej bez swojej największej gwiazdy. Poza tym Raul García, Luis Garcia, Frolan i prawdopodobnie Riquelme albo Quaresma są lepsi razem wzięci od jednego Torresa ;)
Atletico może być mocne, chociaż oni zawsze dokonywali dobrych transferów i z reguły nic z tego nie było. Przecież rok temu kupili sobie Aguero, Maniche, Miste, Jurado, Costinhe czy Pernie, a zanotowali bardzo słaby sezon, ale teraz bez Torresa może być inaczej.
Czy Fernando poradzi sobie w Anglii, daję mu 50% szans bo nie wielu Hiszpanów dotąd się tam sprawdziło, najświeższym przykładem jest właśnie Morientes czy Del Horno, no ale przecież Fabregas gra świetnie? Musimy poczekać na kilka pierwszych spotkań.
See you in another life, brother...
<<

Kisiel1964

Nowy użytkownik

Posty: 9

Lokalizacja: Górny Ślonsk

Postdodano 10 lip 2007, o 18:46


Pepe w Realu Madryt :D
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 10 lip 2007, o 22:58


Taaa. Dali sobie w końcu spokoju z tym Rumunem i ściągnęli bardzo dobrego obrońcę. Bardzo cieszy mnie ten transfer, bo Pepe obok Metzledera to bardzo dobre wzmocnienia defensywy Realu.
See you in another life, brother...
<<

kandziak

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 232

Lokalizacja: Chojnów

Postdodano 12 lip 2007, o 12:19

Jak podaja Hiszpanskie media, Jerzy Dudek został piłkarzem Realu Madryt. Podpisanie kontraktu nastapi w przyszłym tygodniu.

Obrazek

Poprzednia stronaNastępna strona

 


  • Podobne tematy do Najciekawsze transfery przed sezonem 2007/2008
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sport



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.