Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 23

Najciekawsze transfery przed sezonem 2007/2008 » Off-topic » O nas, inne & off-topic • seriale forumtv.pl

Dział dla tematów związanych ze sportem

<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 10 cze 2007, o 22:00

Klatus napisał(a):Hiszpanią, Anglią, Niemcami czy Włochami jest wielka przepaść.

to mówisz o całej lidze ale wyników 8:0 w LM czy UEFA nie ma.
Obrazek
<<

alvaro

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 207

Lokalizacja: Ulan Bator

tlen:
alvaro_1987

gadu:
3868267

Postdodano 10 cze 2007, o 22:11


ale 5:0 sa :D a poza tym róznica w grze nie polega na dysproporcji w wyniku tylko w stylu gdy, organizacji, zarzadzaniu klubem i budżecie... a poza tym żaden średniak z ligi polskiej nie poradziłby sobie w lidze Hiszpańskiej czy Angielskiej...

z innych ciekawych rankingów dziś się dowiedziałem że jeśli nic się nie zmieni i w el. do MŚ 2010 w Europie bedzie 8grup, to my będziemy losowani z pierwszego koszyka!
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 10 cze 2007, o 22:16


jeśli chodzi o styl gry to Wisła gra ładnie a wyniki marne. Wynik liczy się w dzisiejszej piłce. Nawet Ronaldinho skomercyjniał :P
Najlepszym przykładem Legia: Gra prosta piłkę, zainteresowanych zapraszam do przenalizowania gotowych taktyk. W skrócie : Kopnij, popchnij, przyjmij, strzel. :D
Ostatnio edytowano 10 cze 2007, o 22:16 przez Taifun, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 10 cze 2007, o 22:42


Nawet Ronaldinho? A kiedy on nie był komercyjny? Pepsi, Leys, Coca-Cola, Nike i nie wiadomo jeszcze co.

No i co Legii po takiej grze? Trzecie miejsce w tabeli to chyba nie sukces, a poza tym ładna piłkę to w tym sezonie grał GKS czy Groclin, ale nie Wisła.
See you in another life, brother...
<<

alvaro

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 207

Lokalizacja: Ulan Bator

tlen:
alvaro_1987

gadu:
3868267

Postdodano 10 cze 2007, o 23:53


Moim zdaniem Wisła grała ładnie dla oka, ale jak się ma Brożka, Pauliste, Penkse i jeszcze kilku graczy z celownikiem ustawionym na giewont, to wyniki sa jakie sa...
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 11 cze 2007, o 20:55


alvaro napisał(a):Moim zdaniem Wisła grała ładnie dla oka, ale jak się ma Brożka, Pauliste, Penkse i jeszcze kilku graczy z celownikiem ustawionym na giewont, to wyniki sa jakie sa...

śmiej się ale Brożek jest wart w FM07 6 mln Złotych :)... a Paulista to chyba pomyliłeś z Svitlicą albo Dawidowskim.
Klatus napisał(a):Nawet Ronaldinho? A kiedy on nie był komercyjny? Pepsi, Leys, Coca-Cola, Nike i nie wiadomo jeszcze co.

może nie tyle komercyjny co brak mu tej radości z gry. Kiedyś pamiętam jak grał, jak się cieszył, jak się poruszał po boisku...
Obrazek
<<

alvaro

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 207

Lokalizacja: Ulan Bator

tlen:
alvaro_1987

gadu:
3868267

Postdodano 11 cze 2007, o 21:00


Taifun napisał(a):śmiej się ale Brożek jest wart w FM07 6 mln Złotych

1,5mln€ tylko...

to Nancy w przerwie zimowej dawało 2,2mln€ :]

Taifun napisał(a):a Paulista to chyba pomyliłeś z Svitlicą albo Dawidowskim.

Z nikim nie pomyliłem, Svitlica i Dawidowski to dalszy ciag listy :p
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 11 cze 2007, o 21:10


Dać mi managera to zrobię tam porzadek. Na wstepie wywalę Cupiała i sprzedam do zespołu Siekiera Topór Piła :D
Obrazek
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 11 cze 2007, o 21:55


Chyba nie da się zarządu zmienić w FMie ;)
See you in another life, brother...
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 11 cze 2007, o 22:46


to był taki żart :P
Wiadomo, że się nie da zarząd jest niezmienny. Tak samo w "realu" żeby być w zarządzie trzeba mieć wykupione ileś tam % udziałów jeśli jest to społka akcyjna... itd. itp :)
Obrazek
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 11 cze 2007, o 23:02


Walić zarządy. :P I tak samemu prowadzę drużynę. :D
We Are The World haiti
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 11 cze 2007, o 23:06


prowadzisz sam a potem jak są słabe wyniki to słyszysz koniec.
Raz miałem taką sytuację śmieszną jak zaczynalem zabawe z FM07 [nowy interfejs itd] to Wisłą miałem miejsce w środku tabeli ale do lidera brakowalo mi 4 czy 6 pkt ...
Do tego budżet 2.9 MLN ZŁOTYCH bo taką mam walutę [ PLN ]
i wyrzucili mnie w przerwie zimowej :P
Obrazek
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 11 cze 2007, o 23:14


Mi się nie zdarzyło żeby mnie wywalili. Zawsze miałem głowę do interesów. :P
We Are The World haiti
<<

Zibi

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 59

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 11 cze 2007, o 23:31


Ja już też chyba wyleciałem kiedyś,ale ja bawiłem się Widzewem.W którejś z poprzednich wersji udało mi się prowadzić kadrę Kamerunu oraz Rosji -fajowo było.Łatwiej było ściągnąć młode wilki do Widzewa.Kiedyś znalazłem gostka młodego bodajże Urugwajczyk(ale mogę się mylić) Enzo Giovanni Scorza-dobry napastnik był po jednym sezonie szedł dalej(czasami jako król strzelców) z co najmniej dziesięciokrotnym przebiciem ceny za którą go kupowałem.

A wracając do tematu postu to Według informacji "France Football" Thierry Henry uzgodnił warunki trzyletniego kontraktu z FC Barcelona!
Ma kosztować ponoć 25 milionów euro,a sam Henry ma zarobić dziesięć milionów euro za każdy sezon.

I teraz tylko kluby się dogadają i będzie :viva:
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 11 cze 2007, o 23:41


Świetnie, możesz podać linka jakiegoś? :)
We Are The World haiti
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 12 cze 2007, o 00:41


Świetnie, możesz podać linka jakiegoś? :)

http://fcbarca.com/index.php?goto=komentarze&news=17758

Real w tym roku mistrzem, Real wzmocni się w lecie i nawet Henry, Barcy już nie pomoże ;)
See you in another life, brother...
<<

alvaro

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 207

Lokalizacja: Ulan Bator

tlen:
alvaro_1987

gadu:
3868267

Postdodano 12 cze 2007, o 01:14


Real się co roku wzmacnia... a jak dochodzi co do czego to ratuje ich Beckham którego niemal wypędzili do pracy przy budowie rowów ;) Co nie zmienia faktów że chce by real wygrał :)
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 12 cze 2007, o 11:45

ja Henry kupiłem w FIFIE07 przed wczoraj za 40 mln Euro ... jestem jasnowidzem :D
Obrazek
Poprzednia stronaNastępna strona

 


  • Podobne tematy do Najciekawsze transfery przed sezonem 2007/2008
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sport



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.