Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 29

Na kogo będziesz głosował(a) w Wyborach ? » Off-topic » O nas, inne & off-topic • seriale forumtv.pl

Najnowsze informacje o tym co się dzieje w Polsce i na świecie

Będą głosował(a) w Wyborach na:

PO
14
56%
PiS
1
4%
LiD
5
20%
LPR
0
Brak głosów
PSL
0
Brak głosów
UPR
1
4%
Partia kobiet
0
Brak głosów
Samoobrona
0
Brak głosów
Inna partia
0
Brak głosów
Nie idę na wybory
4
16%
 
Liczba głosów : 25
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 21 wrz 2007, o 21:17

Na kogo będziesz głosował(a) w Wyborach ?

Na kogo będziesz głosował(a) w Wyborach ?
Ostatnio edytowano 21 wrz 2007, o 21:40 przez Taifun, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 21 wrz 2007, o 21:38


Ja nie idę na wybory ze względu na mój wiek co prawda, ale gdybym był pełnoletni to też bym chyba o tym nie myślał. Jeśli byłbym zmuszony iść to zrobiłbym wyliczankę z zamkniętymi oczami. ;D
We Are The World haiti
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 21 wrz 2007, o 22:13


ja głosuję na UPR z tego względu, że nie ma na kogo innego głosować kto jest godny zaufania i ma czystą "kadrę".
Nie głosuje na PO bo nie chce powtórki z historii. Równie dobrze mógłbym na PiS głosować. Czy obejmie rządy PO czy PiS to jedno licho, to samo będzie. Wybieram mniejsze zło czyli UPR
Obrazek
<<

Corranh

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 61

Lokalizacja: Zabrze

Postdodano 22 wrz 2007, o 01:47


Ja zagłosuje na PO... daleko im do ideału i równie daleko do moich poglądów. Niestety nie ma w polsce liczącej się partii liberalnej, więc moge jedynie zagłosować na konserwatywnych pół-liberałów z PO. I tak teraz najważniejsze to odebrać władze PiSowi.


tlen.exe napisał(a):Ja nie idę na wybory ze względu na mój wiek co prawda, ale gdybym był pełnoletni to też bym chyba o tym nie myślał. Jeśli byłbym zmuszony iść to zrobiłbym wyliczankę z zamkniętymi oczami. ;D


Nie ma jak postawa obywatelska... a może wypadałoby się tak raz na parę lat zainteresować sprawami własnego kraju? Potem będzie narzekanie, że autostrad nie ma, że Euro nie wyszło itd.

Taifun napisał(a):a głosuję na UPR z tego względu, że nie ma na kogo innego głosować kto jest godny zaufania i ma czystą "kadrę".


Na UPR idący razem z LPRem?

Taifun napisał(a):Nie głosuje na PO bo nie chce powtórki z historii. Równie dobrze mógłbym na PiS głosować. Czy obejmie rządy PO czy PiS to jedno licho, to samo będzie.


Co by nie mówić o PO to z PiSem mają wspólne jedynie post solidarnościowe korzenie. Obecnie rózni te partie wszystko. Od podatków zaczynając, a na lustracji kończąc.
Ostatnio edytowano 22 wrz 2007, o 01:52 przez Corranh, łącznie edytowano 2 razy
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 22 wrz 2007, o 15:21


Jak na razie mam zamiar głosować na PO, ale to się może zmienić jeśli będą się zbliżali do lewicy. Zawsze zostaje UPR z ciekawym programem.

Na PiS nie zagłosuję bo przez dwa lata praktycznie nic nie zrobili. Mówią, że rozwineli gospodarkę, ale tak naprawdę gospodarka się sama rozwija.

Jest jeszcze jedna możliwość: nie zdążą mi dowodu wyrobić :)
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 22 wrz 2007, o 16:07


a ja nie głosuję, tylko z tego względu że nie będzie mi się chciało szukać ambasady lub konsulatu ;), w innym wypadku zagłosował bym na 'komunistów' czyli LiD, ponieważ nie można głosować na samą SLD, na którą bym głosował normalnie
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 23 wrz 2007, o 03:31


Corranh napisał(a):Nie ma jak postawa obywatelska...

Nie ma to jak czytanie ze zrozumieniem

Corranh napisał(a):a może wypadałoby się tak raz na parę lat zainteresować sprawami własnego kraju? Potem będzie narzekanie, że autostrad nie ma, że Euro nie wyszło itd.

A może tak wypadałoby spojrzeć na mój wiek pod postem?

Jakbym głosować mógł, to bym głosował na Partię kobiet bo mają fajny plakat: http://www.polskajestkobieta.org/wp-con ... plakat.jpg
To akurat joke.

Głosowałbym na LiD...
We Are The World haiti
<<

KraX

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1212

Lokalizacja: Koszalin\Gdańsk

Postdodano 23 wrz 2007, o 13:30


Jeszcze nie mogę głosować, ale pewnie gdybym mogł też bym na nie , nie poszedł
Niewiedza nie hańbi, większość poczytuje ją za szczęście.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 23 wrz 2007, o 13:58


tlen.exe napisał(a):Głosowałbym na LiD...
no i piona :D LiD górą :D
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 23 wrz 2007, o 13:58


Corranh napisał(a):Na UPR idący razem z LPRem?

też byłem tym zaskoczony ale kolega mi mówił, że połączyli się tylko żeby listy mieć wspólne a reszta wskazuje na to, że to zupełnie osobne partie.
Dla mnie bardzo zły ruch bo zwykły obywatel o tym nie wie i tylko stracą...
Corranh napisał(a):Co by nie mówić o PO to z PiSem mają wspólne jedynie post solidarnościowe korzenie. Obecnie rózni te partie wszystko. Od podatków zaczynając, a na lustracji kończąc.

Cya powinien mnie zrozumieć :P
PO - Familia (Czartoryscy itd)
PiS - Potoccy
W XVIII wieku gdy Potoccy chcieli wprowadzić reformy [liberum veto, wojsko itd] Familia blokowała ustawy zgłaszając veto. Jak znowu Familia doszła do władzy i chciała wprowadzić reformy aby wzmocnić Polskę to Potoccy blokowali je tak samo. Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie. Bardzo przypomina mi to PiS i PO.
Obrazek
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 23 wrz 2007, o 14:27


Cya napisał(a):zapominasz o małym szkopule, Czartoryskim w końcu się udało, a Potockim nigdy

nikomu się nie udało bo chodzi o wprowadzenie reform w odpowiednim czasie a nie po fakcie. To doprowadziło do zaborów właśnie.
Obrazek
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 23 wrz 2007, o 14:53


Ja zagłosuje na LiD :)

Jedyna mozliwośc żeby pozbyć się Kaczyńskich to koalicja Po i LiDu, a że polityków PO nie bardzo lubię i czasem wydają się zupełnie bez wyrazu jak ich sam lider Tusk, który jest muflonem a nie przywódcą. Jeszcze teraz odejscie Rokity i szopki z Nelly, jakos nie przekonują mnie do tej partii i bałbym się że jeżeli oni zdobyli najwięcej głosów to mogą się koalicjować z PiSem. Dlatego LiD, który pozwoli zapomnieć o z doopy pierdzieleniu nonstoper o komunie i teczkach, bo to może i ciekawy temat, ale nie na czasie i nam do szczęścia zupełnie niepotrzebny, to było 20 lat temu i mogliby o tym zapomnieć, a nie cały czas do tego wracać.

Ogólnie to Olejniczak też jest burak, ale np. Kalisz mądry kolo i nigdy nie widziałem żeby go ktoś w kropce zostawił. Tak samo Borowski czy nawet Kwaśniewski.

Może jeszcze o debiucie parti kobiet :P straszna partia, zero równouprawnienia o którym tyle gadają 100% bab. Nie wspominając już o ich plakacie który może i jest ładny w sumie to tylko ta z przodu jest ładna :P ale dalej to jest walka kobiety za pomocą doopy niestety, same laski się poniżają -żal. Plakat powinien pokazywac jakieś hasła, związane z progamem, a to pokazuje tylko gołe doopy.

PS Jak Kraków może glosować tak licznie na Ziobre ? to taka mimoza a nie facet, kolesia nawet w prokuraturze nie chcieli to poszedł do polityki, a teraz pozer sie z niego niesamowicie ważny zrobił.
Ostatnio edytowano 23 wrz 2007, o 14:56 przez KaruzeL, łącznie edytowano 1 raz
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 23 wrz 2007, o 15:22


No i pięknie :) Bo byłam już przekonana, że wszyscy ludzie <25 będą głosować na PO 'bo taka liberalna partia, a SLD to komuniści'. PO jest po pierwsze bez wyrazu, razem z Tuskiem, czy muflonem - jak kto woli ;) Takie wymemłane wymoczki, które nie potrafią wypowiedzieć się w żadnej sprawie. Po drugie - od sprawy z Jarucką wiedziałam, ze nigdy nie zagłosuje na PO. Poza tym tylko LiD miał odwage zaskarżyć ustawe lustracyjną, zaskarżyć wliczanie oceny religii do średniej (tylko oni mają w programie wyborczym wywalenie oceny z religii ze średniej) i tylko oni maja w programie sprzeciw przeciwko zaostrzaniu prawa antyaborcyjnego.
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 1 raz
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

nova.nike

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 82

Lokalizacja: Poznań

Postdodano 23 wrz 2007, o 17:23


LiD oczywiście.
Po prostu chce żyć w wolnym kraju gdzie ludzie są równi.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 23 wrz 2007, o 18:48


coś mi się wydaje że dwie największe parte to będą LiD i PO
<<

KraX

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1212

Lokalizacja: Koszalin\Gdańsk

Postdodano 23 wrz 2007, o 19:15


Patrząc na prognozy przedwyborcze, PiS znowu może wygrać, chociaż ostatnio PO prowadziło w ankietach i przegrało.
Niewiedza nie hańbi, większość poczytuje ją za szczęście.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 23 wrz 2007, o 20:26


a te 2 osoby oprócz tlen.exe dlaczego nie idą na wybory?
Obrazek
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 23 wrz 2007, o 21:50

Bo są lenie i tyle. :P Ja bym sobie chętnie poszedł, chciałbym brać udział w budowie naszego przyszłego rządu.

Taifun: Fajny awatar. :P
We Are The World haiti
Następna strona

 


  • Podobne tematy do Na kogo będziesz głosował(a) w Wyborach ?
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Wiadomości z kraju i ze świata



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.