Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 46

Na kogo będziesz głosował(a) w Wyborach ? » Off-topic » O nas, inne & off-topic • seriale forumtv.pl

Najnowsze informacje o tym co się dzieje w Polsce i na świecie

Będą głosował(a) w Wyborach na:

PO
14
56%
PiS
1
4%
LiD
5
20%
LPR
0
Brak głosów
PSL
0
Brak głosów
UPR
1
4%
Partia kobiet
0
Brak głosów
Samoobrona
0
Brak głosów
Inna partia
0
Brak głosów
Nie idę na wybory
4
16%
 
Liczba głosów : 25
<<

Bee132

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 539

Postdodano 1 paź 2007, o 18:50

Corranh napisał(a):Hmmm no to ciekawe podejście. A może by tak zacząć od tego że zawłaszczają państwo? Że prowadzą wojnę ze wszystkimi - najpierw byli dziennikarze, potem lekarze, pielęgniarki, nauczyciele, a teraz biznes.


Przyznaję rację, ale np. bycie za wprowadzeniem kary śmierci (, której nie wprowadzili :( ) było dobrym pomysłem.
Walczyli z układem, a w połączeniu z PO i LiDem mogą coś osiągnąć, bo sami wprowadzają głupie rzeczy...
W oparciu o wcześniejsze władze, to zrobili najwięcej...
SLD z Millerem, Belką itp. nie zrobili nic dobrego. Kwaśniewski moim zdaniem jest pzreklamowany... Przez tyle lat nie zmienił nic. Zawsze obiecywał, ale nie dopełniał ostatecznie tych obietnic :)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 1 paź 2007, o 21:42


no i jak po debacie?
Ja po debacie mówię jasno i wyraźnie: Głosuję na UPR z Korwin Mikke na czele :P
Obrazek
<<

biskupk

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 78

Postdodano 1 paź 2007, o 22:02


Taifun napisał(a):no i jak po debacie?
Ja po debacie mówię jasno i wyraźnie: Głosuję na UPR z Korwin Mikke na czele :P


Hahha dobre :D

Co do debaty, to jedna wielka kompromitacja dla mnie. Ehh, zero konkretów, wymiana zdań ? i docinki co pytanie, heh, żal. Liczyłem, że się wykażą choć trochę kreatywnością, heh.
Ostatnio edytowano 1 paź 2007, o 22:03 przez biskupk, łącznie edytowano 1 raz
Poznając Sekret, zrozumiesz, jak mieć wszystko, być wszystkim albo robić wszystko, czego tylko pragniesz. Dowiesz się, kim naprawdę jesteś.
<<

Bee132

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 539

Postdodano 1 paź 2007, o 22:12


biskupk napisał(a):Co do debaty, to jedna wielka kompromitacja dla mnie. Ehh, zero konkretów, wymiana zdań ? i docinki co pytanie, heh, żal. Liczyłem, że się wykażą choć trochę kreatywnością, heh.


Marne szanse... Jeszcze żadna debata nie zakończyła sie i nie przebiegała normalnie....
Oszczerstwa itp.
Kiepsko widze tę IV/V RP.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 1 paź 2007, o 22:42


Nie ty jeden, ale wolałbym zagłosować na LiD niż na PiS. Zostanę jednak przy PO :)

Coś mi się wydaję, że po debacie spadnie poparcie dla PO na korzyść LiD...
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 1 paź 2007, o 23:17


Ludzie głosujcie na LiD, nie róbcie wiochy. :P I potem znowu wszystkim będzie żal że głosowali na PiS lub PO, dokładnie tak jak ostatnio... Ja tam może specjalnie się nie znam, ale widziałęm jak wszyscy świrowali na punkcie tych dwóch partii i co było potem? Żal...
We Are The World haiti
<<

alvaro

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 207

Lokalizacja: Ulan Bator

tlen:
alvaro_1987

gadu:
3868267

Postdodano 1 paź 2007, o 23:54


Taifun napisał(a):Głosuję na UPR z Korwin Mikke

Ja bym to rozważył, gdyby nie to co kiedyś usłyszałem w TV od pana Korwina. Gdy stwierdził on ,że nie będzie wieszał swoich plakatów ponieważ nie zależy mu na głupich wyborcach i że zaprasza wszystkich na spotkania gdzie można poznać program...
Moim zdaniem głos na UPR to jest głos na LPR bo to jedyna partia która w tym trojkacie coś może ugrać... ale i tak ten próg 8% cienko to widze...

Co do debaty, mówcie co chcecie, ale i tak padło na niej więcej konkretów niż podczas wszystkich kongresów/zjazdów/konwencji razem wziętych...
Najgorzej na tym wyjdzie PO, bo uczknie mu i LiD i PiS. Po debacie słuchałem Komorowskiego i Tuska obaj mówili że to było słabe spotkanie, że nic nikomu nie dało i PO "jest the best"
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 2 paź 2007, o 15:43


alvaro napisał(a):Ja bym to rozważył, gdyby nie to co kiedyś usłyszałem w TV od pana Korwina. Gdy stwierdził on ,że nie będzie wieszał swoich plakatów ponieważ nie zależy mu na głupich wyborcach i że zaprasza wszystkich na spotkania gdzie można poznać program...
Moim zdaniem głos na UPR to jest głos na LPR bo to jedyna partia która w tym trojkacie coś może ugrać... ale i tak ten próg 8% cienko to widze...

Przynajmniej mówi prawdę bo większość społeczeństwa to debile jakich mało. Już sam fakt głosować na partię, która nie ma progrmau wyborczego [PO w poprzednich wyborach i będąca partią hipokrytów gdyż zarzucali PiS zagrywki z populistycznymi hasłami, a oni nawet programu wyborczego nie mieli i mówili no naprawimy, naprawimy] :P...
Po poprzednich wyborach spadło zaufanie wobec SLD do krytycznego momentu...
To samo z PiSem jest ale w innych warunkach i wobec mniejszego krytycyzmu.
Obrazek
<<

alvaro

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 207

Lokalizacja: Ulan Bator

tlen:
alvaro_1987

gadu:
3868267

Postdodano 2 paź 2007, o 16:01


Po poprzednich wyborach spadło zaufanie wobec SLD do krytycznego momentu...
To samo z PiSem jest ale w innych warunkach i wobec mniejszego krytycyzmu.

PiSowi urosło poparcie ale spadło zaufanie. Jest to spowodowane podziałem Polski na 2 części. PiSową i reszte.

Przynajmniej mówi prawdę bo większość społeczeństwa to debile jakich mało.

Tak, tylko:
a) nie wszyscy muszą lubić polityke i się nią interesować
b) nie każdego chce i ma czas latać na konwencje wyborcze
c) jeśli ktoś chce naprawde coś zmienić w kraju to nie może zamykać tylko na tych co chcą wiedzieć o co "parti" chodzi
d) każdy ma prawo być debilem ;)

Taifun napisał(a):PO w poprzednich wyborach i będąca partią hipokrytów gdyż zarzucali PiS zagrywki z populistycznymi hasłami, a oni nawet programu wyborczego nie mieli i mówili no naprawimy, naprawimy

To oczywista, oczywistość.
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 18 paź 2007, o 20:35

Re: Na kogo będziesz głosował(a) w Wyborach ?


chyba jednak zagłosuję na PSL bo jako jedyni nie uczestniczą w aferach większych i mało o nich wiadomo a jak mało wiadomo to pewnie odwalają kawał dobrej pracy albo się obijają :P
Co sądzicie o PSL?
Obrazek
<<

Bee132

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 539

Postdodano 18 paź 2007, o 21:01

Re: Na kogo będziesz głosował(a) w Wyborach ?


Szczerze powiedziawszy, to nigdy się nad tym nie zastanawiałam...
Moim zdaniem po hipotetycznej wygranej, będą tacy sami jak inni.. Byle więcej...
Nie mam zaufania do władzy, także czy będzie rządziło PSL, czy PiS, czy Po, to jedno i to samo...
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Poprzednia strona

 


  • Podobne tematy do Na kogo będziesz głosował(a) w Wyborach ?
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Wiadomości z kraju i ze świata



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.