Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 42

Na kogo będziesz głosował(a) w Wyborach ? » Off-topic » O nas, inne & off-topic • seriale forumtv.pl

Najnowsze informacje o tym co się dzieje w Polsce i na świecie

Będą głosował(a) w Wyborach na:

PO
14
56%
PiS
1
4%
LiD
5
20%
LPR
0
Brak głosów
PSL
0
Brak głosów
UPR
1
4%
Partia kobiet
0
Brak głosów
Samoobrona
0
Brak głosów
Inna partia
0
Brak głosów
Nie idę na wybory
4
16%
 
Liczba głosów : 25
<<

Corranh

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 61

Lokalizacja: Zabrze

Postdodano 24 wrz 2007, o 08:59

a ja nie głosuję, tylko z tego względu że nie będzie mi się chciało szukać ambasady lub konsulatu


Kolega na emigracji? :)
tlen.exe napisał(a):Nie ma to jak czytanie ze zrozumieniem


Doczytałem o wieku i również o tym że gdybyś miał 18 to "też byś o tym nie myślał". Można to rozumieć inaczej niż "olałbym wybory"? Jeśli tak to zwracam honor.

tlen.exe napisał(a):A może tak wypadałoby spojrzeć na mój wiek pod postem?


Może wypadałoby nie pisać o wyborach w stylu: "jak by mnie zmuszono to bym zrobił wyliczankę".

tlen.exe napisał(a):Głosowałbym na LiD...


No i spoko. Tyle że z postu wyżej wynikało co innego...

Taifun napisał(a):Dla mnie bardzo zły ruch bo zwykły obywatel o tym nie wie i tylko stracą...


Ja wiem, ale to nie zmienia faktu, że jeśli łączy się siły to z kimś o podobnych poglądach. A to? To jakaś egzotyka. Osobiście mam sporo sympatii dla UPRu ale to jest conajmniej dziwaczne.

Co do tego co piszecie o PO to wszystko prawda... LiD na mnie też robi lepsze wrażenie jeśli chodzi o skuteczność tyle że mi kierunek tej skuteczności nie pasuje. Socjaldemokracja to kompletnie nie to czego chce.

Cya napisał(a):coś mi się wydaje że dwie największe parte to będą LiD i PO


Coś mi się wydaje że tak łatwo się PiSu nie pozbędziemy. Mają swój betonowo-moherowy elektorat i trochę spóźnionych antykomunistycznych rewolucjonistów. Do tego głosy wiecznie niezadowolonych którzy chą igrzysk w stylu walki z "oligarchią"(jak to fajnie popatrzeć jak taki bogaty krauze dostaje po dupie jak samemu się w życiu do niczego nie doszło)

Bo są lenie i tyle. :P Ja bym sobie chętnie poszedł, chciałbym brać udział w budowie naszego przyszłego rządu.


No i po tym poście to już muszę przenieść swoją frustracje spowodowaną postawą tego społeczeństwa na kogo innego (KraX następny w kolejce :] ). Wygląda na to że się po prostu nie zrozumieliśmy.
Ostatnio edytowano 24 wrz 2007, o 09:07 przez Corranh, łącznie edytowano 2 razy
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 24 wrz 2007, o 20:16


Moim zdaniem gdyby PO zmieniłaby lidera wiele by zyskała.
Obrazek
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 24 wrz 2007, o 20:43


Ja osobiście za Tuskiem też nie przepadam, jest on moim zdaniem bardzo zdradliwy, sam wyraz jego twarzy to ukazuje...
We Are The World haiti
<<

biskupk

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 78

Postdodano 25 wrz 2007, o 10:01


Hmm, będą to moje pierwsze wybory, że tak powiem :) Zastanawiam sie dość poważnie na kogo zagłosować, ale prawda jest taka, który poseł nie kłamie. Można wymieniać setki takich przypadków. W zasadzie jestem antyPiS ehh, te ich spoty mnie irytują, pewnie zagłosuje na PO.
Poznając Sekret, zrozumiesz, jak mieć wszystko, być wszystkim albo robić wszystko, czego tylko pragniesz. Dowiesz się, kim naprawdę jesteś.
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 25 wrz 2007, o 15:05


Dzisiaj przeanalizował troszke sytuacje :P i chciałbym żeby wybory zakończyły się takimi wynikami:

PiS - 35%
PO - 32%
LiD - 20
reszta

Dlaczego chciałbym takich wyników otóż:
1. Boje się że gdy wygra nieznacznie PO będziemy mieli Popis
2. Nieznaczna wygrana PiS daje dwie możliwości:
a) PO PiS - ale znając poprzednie wybory kłótnia o stanowiska będzie i przez niedopuszczenie PO do ważnych ministerstw nic z tego nie wyjdzie.
b) PO LiD - tutaj PO bardziej by pasowało bo wchodzą z pozycji silniejszego

Wniosek chce żeby mohery wygrały. Taka strategiczna porażka reszty :)
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 25 wrz 2007, o 17:05


Ja już wolę PO PiS niż żeby samo PiS znowu tu bałagan robiło...
We Are The World haiti
<<

Bee132

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 539

Postdodano 27 wrz 2007, o 19:28


Ja nie głosuję, bo jeszcze ze względu na wiek nie mogę...
Jeślibym miałą te 18 lat, to hmmm... zastanowiłabym się najpierw, czy jest sens na kogokolwiek głosować, bo patrząc na rządy wszystkich partii, żaden okres nie należał do znamiennych. SLD odpada, bo nie lobię Olejniczaka, LiD - nie lubię Kwaśniewskiego, ale ostatecznie...
PiS- może być
PO - tak samo jak PiS
Samoobrona i LPR pewnie wejdą, więc w mniejszości partie takie jak:
LiD, Samoobrona, LPR i SLD.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 27 wrz 2007, o 19:32


UPR z Korwin Mikke zrobi porządeczek :P Macie to jak w banku! :)
Obrazek
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 27 wrz 2007, o 22:38


Bee132 napisał(a):PiS- może być
PO - tak samo jak PiS


Masz w rodzinie kogoś z tych partii albo w szafie śpisz. Obrazek

A tak na serio to każdy ma swoje zdanie, ale ja nie rozumiem tych którzy myślą tak jak ty Bee..
We Are The World haiti
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 28 wrz 2007, o 12:14


tlen.exe napisał(a):A tak na serio to każdy ma swoje zdanie, ale ja nie rozumiem tych którzy myślą tak jak ty Bee..

a ja Ciebie nie rozumie głosować na partie, która przed wyborami rok temu nawet programu nie miała... Same wyrzutki z innych partii. Są i lewacy i paru z Prawicy, więc syf jak się patrzy.
Już wolałbym głosować na LiD niż na PO...
Obrazek
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 28 wrz 2007, o 14:57


Taifun napisał(a):a ja Ciebie nie rozumie głosować na partie, która przed wyborami rok temu nawet programu nie miała... Same wyrzutki z innych partii. Są i lewacy i paru z Prawicy, więc syf jak się patrzy.
Już wolałbym głosować na LiD niż na PO...


Przecież ja też mówiłem że wybieram LiD łosiu. ;D
We Are The World haiti
<<

alvaro

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 207

Lokalizacja: Ulan Bator

tlen:
alvaro_1987

gadu:
3868267

Postdodano 28 wrz 2007, o 16:17


Chciałem powiedzieć ,że w ankiecie nie powinno być UPR bo startują z LPRem, pod szyldem LPR (podobnie jak Prawica Rzeczpospolitej, której w ankiecie nie ma).

Taifun napisał(a):Dla mnie bardzo zły ruch bo zwykły obywatel o tym nie wie i tylko stracą...

Hmmm... Zły nie zły, z tym ich 1% to i tak nie mają co tracić, podobnie jak LPR i PP, dziwna konstrukcja, w ogóle do siebie nie pasują i dziwie się UPR że wszedł w kontakty z Giertychem. Bo że pan Roman dogada się z każdym to wiem nie od dziś... Tak czy siak próg 8% dla koalicji bedzie trudny do przeskoczenia...

KaruzeL napisał(a):Może jeszcze o debiucie parti kobiet straszna partia, zero równouprawnienia o którym tyle gadają 100% bab. Nie wspominając już o ich plakacie który może i jest ładny w sumie to tylko ta z przodu jest ładna ale dalej to jest walka kobiety za pomocą doopy niestety, same laski się poniżają -żal. Plakat powinien pokazywac jakieś hasła, związane z progamem, a to pokazuje tylko gołe doopy.

Taaa i zarejestrowały się w 7 na 41 okręgi.

KaruzeL napisał(a):Wniosek chce żeby mohery wygrały. Taka strategiczna porażka reszty

Też mi się to podoba :P Niech PiS rządzi samo :P PiS 30% PO 30% LiD 15% i tyle

Nie chce ani koalicji LiD-PO, PO-PiS, PiS-ktokolwiek...

głosuje na LiD oczywiscie ;)

http://selectsmart.com/plus/select.php?url=polskie
ja miałem takie wyniki:

(100%) 1: Platforma Obywatelska
(85%) 2: Sojusz Lewicy Demokratycznej
(82%) 3: Unia Polityki Realnej
(80%) 4: Centrum
(78%) 5: Unia Wolnoœci
(70%) 6: Prawo i Sprawiedliwoœć
(68%) 7: Demokratyczna Partia Lewicy
(68%) 8: Poslkie Stronnictwo Ludowe
(68%) 9: Socjaldemokracja Polska
(68%) 10: Unia Pracy
(65%) 11: Polska Partia Pracy
(57%) 12: Zieloni 2004
(55%) 13: Samoobrona
(51%) 14: Liga Polskich Rodzin
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 28 wrz 2007, o 22:11


tlen.exe napisał(a):Przecież ja też mówiłem że wybieram LiD łosiu.

ale pisałeś, że nie rozumiesz Bee132 bo uważa PiS i PO za to samo.
jedno licho...
Obrazek
<<

Anett

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 134

Postdodano 29 wrz 2007, o 14:49


Corranh, ja tak samo brakuje mi naprawde liberalnej partii a po jako pol liberalowie sa najblizsi moim pogladom, po 2 jestem z lublina i bardzo cenie sobie palikota. Taifun, UPR jak dla mnie to zmarnowany glos, teraz powiem dlaczego bedzie malo osob na te partie glosowac jakas niewielka garstka kilka promili a no coz uwazam ze PIS to najgorsze dno.

Sama myslalam czy nie glosowac na Partie Kobiet ale stwierdzilam brak sensu bo i tak daleko nie zajda a juz wole zaglosowac na kogos gdzie ten glos jest na wage zlota.

Po 2 po tym jak moi rodzice maja komorki na podsluchu tylko dlatego ze maja wiecej pieniedzy bo sa prezesami lubelskich firm, a takze po tym jak byl problem z napisy.org To dla mnie PIS jest najwieksza szuja. Czesiek_PL, v zawsze mozesz pojsc z paszportem. KraX, naprawde okropne myslenie, tylko potem nie marudz ze w kraju jest zle!!

No wlasnie program antyaborcyjny, moim zdaniem tu powinnimsy na to pozwolic, w krajach gdzie mozna robic aborcje jest ich o wiele mniej niz w polsce, ale u nas nie ma dobrego nauczania antykoncepcyjngo.

Corranh, co do Krauzego i twoich pogladow 100% prawda ze ktos ma wiecej bo mial glowe na karku i umial sie dorobic nie zaczy ze od razu trzeba rownac kraj do dolu, bo inny nie umieja pracowac ani radzic sobie i ludzie musza na nich placic.
Kolejna sprawa sluzba zdrowia, ale wole sie nie wypowaidac.

Ps. moje wyniki:
(100%) 1: Platforma Obywatelska More information
(100%) 2: Unia Wolnoœci More information
(86%) 3: Sojusz Lewicy Demokratycznej More information
(73%) 4: Centrum More information
(73%) 5: Unia Polityki Realnej More information
(66%) 6: Demokratyczna Partia Lewicy More information
(66%) 7: Socjaldemokracja Polska More information
(66%) 8: Unia Pracy More information
(60%) 9: Zieloni 2004 More information
(46%) 10: Poslkie Stronnictwo Ludowe More information
(40%) 11: Liga Polskich Rodzin More information
(40%) 12: Polska Partia Pracy More information
(40%) 13: Prawo i Sprawiedliwoœ&aelig; More information
(26%) 14: Samoobrona More information
Ostatnio edytowano 29 wrz 2007, o 14:58 przez Anett, łącznie edytowano 1 raz
<<

Bee132

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 539

Postdodano 29 wrz 2007, o 19:22


Po i PiS w większości - o to mi chodziło... Będzie ciekawie... Do rządu jeszcze Romka, LiD i Leppera...

Dodam, że w PO i PiS nie mam nikogo z rodziny...
Po po prostu nie lubię, ale w rządzie by sie przydało...

PiS to takie nie wiadomo co(?)...
Szuje, konfidenci, ale jednak coś robią (coś, bo do końca nie wiem co, może zamieszanie?).

LiD- hmmm.. niby rpawdziwa lewica, ale do końca wierzyć mi się nie chce... Już nie ma prawdziwej lewicy, bo tak sie przemieszali kilka lat temu, że nie ma lewicowca z krwi i kości. Osobiście mam osobę w SLD, którego niektórych działań nie popieram... Mam też uprzedzenia z ich kadencji za Leszka Millera.

LPR- niech wejdzie dla szumu tak jak i Samoobrona.
Ostatnio edytowano 29 wrz 2007, o 19:34 przez Bee132, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
<<

Corranh

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 61

Lokalizacja: Zabrze

Postdodano 30 wrz 2007, o 07:29


Anett napisał(a):Corranh, co do Krauzego i twoich pogladow 100% prawda ze ktos ma wiecej bo mial glowe na karku i umial sie dorobic nie zaczy ze od razu trzeba rownac kraj do dolu, bo inny nie umieja pracowac ani radzic sobie i ludzie musza na nich placic.


Wytłumacz to nierobom myślącym ciągle zgodnie z zasadą "czy się stoi czy się leży 5k się należy". Jeszcze jedno co najmniej pokolenie musi umrzeć zanim to społeczeństwo się zmieni. :(

Bee132 napisał(a):Szuje, konfidenci, ale jednak coś robią (coś, bo do końca nie wiem co, może zamieszanie?).


Hmmm no to ciekawe podejście. A może by tak zacząć od tego że zawłaszczają państwo? Że prowadzą wojnę ze wszystkimi - najpierw byli dziennikarze, potem lekarze, pielęgniarki, nauczyciele, a teraz biznes. Wszyscy w układzie. O ile te wcześniejsze wojenki były irytujące, ale średnio szkodliwe o tyle walka z biznesem to dramat. Przedsiębiorcom powinno się życie ułatwiać, a nie z nimi walczyć, bo to oni budują gospodarkę. Nie dzięki rządowi mamy wzrost gospodarczy a dzięki przedsiębiorcom. PO deklaruje obniżanie podatków, ułatwienia dla przedsiębiorczości itd. PiS deklaruje (i co w polskiej polityce jest rzadkie robi dokładnie to co deklaruje) walkę z "układem", który tutaj oznacza wszystkich ludzi sukcesu. Ten mityczny układ to taka sprytna konstrukcja która ma trafić (i trafia) do tych wszystkich wiecznie niezadowolonych. Ludzi którzy są zbyt leniwi, niewykształceni, lub nie mają dość talentu żeby zapewnić sobie przyzwoity poziom życia. Nikt jednak do własnych błędów przyznawać się nie lubi, więc trzeba znaleźć winowajcę. Wredni kapitaliści aż się o to proszą. Jeśli sąsiad ma wille z basenem a ja nie to na pewno nie jest ode mnie lepszy w tym co robi, tylko ukradł. Tak jest najłatwiej i to proponuje swoim wyborcą PiS. Te igrzyska które widzimy do nich trafiają tyle że szkodzą polskiej gospodarce. Biorąc pod uwagę całą antykomunistyczną otoczkę PiSu paradoksalnie Kaczyńskich do władzy wyniosły hasła i nastroje społeczne w gruncie rzeczy bardzo podobne do tych które wyniosły do władzy komunistów.
Ostatnio edytowano 30 wrz 2007, o 07:48 przez Corranh, łącznie edytowano 1 raz
<<

Anett

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 134

Postdodano 30 wrz 2007, o 09:32


Biorąc pod uwagę całą antykomunistyczną otoczkę PiSu paradoksalnie Kaczyńskich do władzy wyniosły hasła i nastroje społeczne w gruncie rzeczy bardzo podobne do tych które wyniosły do władzy komunistów.


Jakie inteligentne slowa. Ludzie sluchajcie go chlopak wie co mowi.
<<

alvaro

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 207

Lokalizacja: Ulan Bator

tlen:
alvaro_1987

gadu:
3868267

Postdodano 1 paź 2007, o 09:54

Idą wybory. Trzeba uratować ten kraj. Dlatego powstała akcja "Schowaj Babci dowód". Podaj dalej, to nie jest łańcuszek, tylko sposób ratowania Państwa.
Poprzednia stronaNastępna strona

 


  • Podobne tematy do Na kogo będziesz głosował(a) w Wyborach ?
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Wiadomości z kraju i ze świata



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.