Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 29

MW a Ruch Młodych LPR » Off-topic » O nas, inne & off-topic • seriale forumtv.pl

Najnowsze informacje o tym co się dzieje w Polsce i na świecie

<<

dawidg

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 178

Lokalizacja: Bieruń

Postdodano 2 sty 2007, o 18:41

nic nie stoi na przeszkodzie, aby kozystac z prywatnych pakietow zapewniajacych opieke medyczna. prywatny lekarz pracuje lepiej, niz marnie oplacany panstwowy, ktory woli szukac pracy za granica.
ubezpieczalnie moga nawet wprowadzic ubezpieczenie od choroby.
- co zrobisz jak bedzie przerwa w emitowaniu seriali?
- z nudow debe musial dziewczyne znalesc
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 2 sty 2007, o 20:18


prosta proporcja:
1000zl - 30% (bo 70% kradnie panstwo)
gdyby instnialo panstwo minimum i zabieralo tylko 10% (choc i tak nie powinno), to:
x - 90%
x = (90 * 1000) / 30 = 3000zl


Co to za obliczenie ? Czego to dotyczy, bo na pewno nie realnych zarobków kobieciny bez wszelkich vatów, zusów itp. Looknij sobie w mamy czy tam taty wypłatę zobacz różnice między brutto i netto i mogę Cię zapewnić że tyle ona nie wynosi.
<<

dawidg

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 178

Lokalizacja: Bieruń

Postdodano 2 sty 2007, o 21:37


a liczyles vat za uslugi, towary, cla, wszelkiego rodzaju akcyzy na paliwo, alkohol, papierosy? pomysl ile tansze by byly iimportowane towary! za samo zalatwie sprawy w urzedzie panstwo bierze (kradnie) pieniadze
- co zrobisz jak bedzie przerwa w emitowaniu seriali?
- z nudow debe musial dziewczyne znalesc
<<

magik

Przyjaciel forum

Posty: 273

Postdodano 2 sty 2007, o 21:56


dawidg, teraz to już troche przeginasz podatek vat to są groszowe sprawy w w takich mediach jak fajki papierosy czy alkohol a po za tym ten podatek występuje prawie w każdym kraju Państwo musi miec z czegoś zyski bo inaczej dziura budżetowa by się powiększała
<<

dawidg

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 178

Lokalizacja: Bieruń

Postdodano 2 sty 2007, o 22:29


magik napisał(a):dawidg, teraz to już troche przeginasz podatek vat to są groszowe sprawy w w takich mediach jak fajki papierosy czy alkohol a po za tym ten podatek występuje prawie w każdym kraju Państwo musi miec z czegoś zyski bo inaczej dziura budżetowa by się powiększała

ale przy panstwie minimum o ktorym mowie podatki mogly by byc o wiele (bardzo wiele) nizsze!
- co zrobisz jak bedzie przerwa w emitowaniu seriali?
- z nudow debe musial dziewczyne znalesc
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 3 sty 2007, o 00:42


ale przy panstwie minimum o ktorym mowie podatki mogly by byc o wiele (bardzo wiele) nizsze!


Co Ty o tyle nie spadłyby podatki do 10% dalej z wojskiem, policją i sądownictwem. Pozostały by urzędy miejskie itp. moim zdaniem 10% jest niemożliwy, do 30% można zbić, ale poniżej naprawdę będzie ciężko. Ale to takie moje zdanie, a tyle wiem o ekonomi co nowy dyrektor PKO :)

dawidg napisał(a):a liczyles vat za uslugi, towary, cla, wszelkiego rodzaju akcyzy na paliwo, alkohol, papierosy?


Trochę inaczej by to było, Ty liczyłeś przy pozostawionych aktualnych cenach jej zarobek, a ja podszedłem do tego pod kątem ile jej odpisują przy wypłacie, tyle że miałem świadomość spadku cen produktów i usług, ale nie wliczałem tego w jej zarobek. Takie lekkie nieporozumienie wyszło, ale ogólnie efekt ten sam.
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 3 sty 2007, o 08:54


dawidg napisał(a):dawidg, teraz to już troche przeginasz podatek vat to są groszowe sprawy w w takich mediach jak fajki papierosy czy alkohol a po za tym ten podatek występuje prawie w każdym kraju Państwo musi miec z czegoś zyski bo inaczej dziura budżetowa by się powiększała
Czy ja wiem czy VAT to groszowe sprawy ... na większość towarów jest to 22 % czyli ponad 1/5 ceny. A VAT w polsce jest jednym z najwyższych.
<<

dawidg

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 178

Lokalizacja: Bieruń

Postdodano 3 sty 2007, o 17:14


sufer: mogl bys edytowac swoj post i poprawic blad. napisales: "dawidg napisał/a", a cytowales magika.

KaruzeL napisał(a):Co Ty o tyle nie spadłyby podatki do 10% dalej z wojskiem, policją i sądownictwem. Pozostały by urzędy miejskie itp. moim zdaniem 10% jest niemożliwy, do 30% można zbić, ale poniżej naprawdę będzie ciężko. Ale to takie moje zdanie, a tyle wiem o ekonomi co nowy dyrektor PKO

nie bede sie klucil, bo sam dokladnie nie wiem, ale wydaje mi sie, ze mozliwe by bylo dobicie do 10%. to sie tylko wydaje, ze wojsko, sady i policja to najwieksze wydatki panstwa, ale gdyby podliczyc wszystkie "drobne wydatki" to moze glowa zabolec. ale zaznaczam, ze to nie opieram sie na zadnych konkretnych wyliczeniach.
- co zrobisz jak bedzie przerwa w emitowaniu seriali?
- z nudow debe musial dziewczyne znalesc
<<

magik

Przyjaciel forum

Posty: 273

Postdodano 3 sty 2007, o 17:27


Dobra dajcie już spokój tym podatkom i zarobkom w Polsce bo to nie wnosi nic do tematu o MW i Ruchu Młodych LPR
<<

dawidg

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 178

Lokalizacja: Bieruń

Postdodano 3 sty 2007, o 17:38


magik napisał(a):Może jakiś pomysł na tytuł ???

nie mam pojecia. ty tu jestes krolciuniem ;P
- co zrobisz jak bedzie przerwa w emitowaniu seriali?
- z nudow debe musial dziewczyne znalesc
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 3 sty 2007, o 19:06


dawidg napisał(a):tajfun: gdyby wybierali madrzy ludzie, to nieuczciwe partie szybko by sie rozpadly, bo wybierano by tych najbardziej kompententnych. to by calkowicie wszystko zmienilo. przestali by wygrawac ci, co maja najwiecej plakatow, tylko ci z najrozsadniejszymi argumentami i takie partie by powstawaly na miejsce starych, nieuczciwych.

ok ale wymień mi jedną uczciwą partię, która uczestniczyła w wyborach
Obrazek
<<

dawidg

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 178

Lokalizacja: Bieruń

Postdodano 3 sty 2007, o 20:15


ok ale wymień mi jedną uczciwą partię, która uczestniczyła w wyborach

nie moge wymienic, poniewaz nie istnieja zadne testy na uczciwosc partii. nie mozemy sie przekonac, czy partia, ktora np. nie weszla do rzadu jest uczciwa. nie mozna okreslac czyjejs uczciwosc po obietnicach, ktorych nie mial okazji spelnic.
- co zrobisz jak bedzie przerwa w emitowaniu seriali?
- z nudow debe musial dziewczyne znalesc
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 4 sty 2007, o 19:21


to w jaki sposób sami uczeni ludzie mieliby glosowac na dobrą partię?
Jeśli nie wiesz jaka partia spelnia te wymagania to moze podaj zblizoną do ideału?
Obrazek
<<

magik

Przyjaciel forum

Posty: 273

Postdodano 4 sty 2007, o 19:24


Ale zwróćmy uwage że każdy ma swoje poglądy i dla jednego PO to idealna partia a dla innego Samobrona :D
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 9 sty 2007, o 22:15


Załuzmu partię członków TVTrwam ta musi być uczciwa :D
<<

dawidg

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 178

Lokalizacja: Bieruń

Postdodano 9 sty 2007, o 22:24


sufer napisał(a):Załuzmu partię członków TVTrwam ta musi być uczciwa

hehe

proste pytanie do wszystkich. albo albo. wybierac wladze powinni:
a) ludzie odpowiedzialni, inteligentni i tacy, ktorzy 10 razy przemysla ktos jest wlasciwym kandydatem, czy...
b) ... pierwsi lepsi z ulicy, ktorzy skaczyli 18 lat (przypominam, ze to sztuczna granica dojrzalosci), nie znaja potrzeb panstwa, nie wiedza co mu jest potrzebne, nie zdawaja sobie sprawy ktora ustawa jest dobra, a ktora szkodzi
?
- co zrobisz jak bedzie przerwa w emitowaniu seriali?
- z nudow debe musial dziewczyne znalesc
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 9 sty 2007, o 22:26


Troche zmieniłbym to pytanie:

Czy prościej trafić totolotka puszczając chybił trafił 6 liczb, czy też samemu obstawiając ?
Ostatnio edytowano 9 sty 2007, o 22:27 przez KaruzeL, łącznie edytowano 1 raz
<<

dawidg

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 178

Lokalizacja: Bieruń

Postdodano 9 sty 2007, o 22:33

KaruzeL napisał(a):Czy prościej trafić totolotka puszczając chybił trafił 6 liczb, czy też samemu obstawiając ?

to nie jest tak. wynik w lotku jest calkowicie losowy, a na wynik wyborow ludzie maja wplyw.
- co zrobisz jak bedzie przerwa w emitowaniu seriali?
- z nudow debe musial dziewczyne znalesc
Poprzednia stronaNastępna strona

Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Wiadomości z kraju i ze świata



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.