Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 23

MŚ 2010 » Off-topic » O nas, inne & off-topic • seriale forumtv.pl

Dział dla tematów związanych ze sportem

<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 8 cze 2010, o 23:16

MŚ 2010

W piątek się w końcu zaczną mistrzostwa. :D Komu będziecie kibicować?

http://www.tournamentsimulator.com/

W ogóle dużo kontuzji jest ostatnio, dobrze że Robben w końcu pojechał, mam nadzieję, że będzie mógł grać. :)
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 8 cze 2010, o 23:29

Odp: MŚ 2010


Ja stawiam na Hiszpanię, ma najlepszy skład z wszystkich drużyn moim zdaniem.
Chciałbym jeszcze, żeby Holandia coś wywalczyła.

Zrobiłem sobie symulator i wyszło mi, że:
1. miejsce - Hiszpania
2. miejsce - Holandia
3. miejsce - Niemcy
4. miejsce - Anglia
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 9 cze 2010, o 00:40

Odp: MŚ 2010


W moje symulacji wyszedł finał Brazylia/Argentyna.
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 9 cze 2010, o 01:23

Odp: MŚ 2010


Argentyna z Maradoną na posadzie trenera dalej niż do 1/4 nie dojdzie, ledwie im się udało zakwalifikować do MŚ. :P
Brazylia też się wydaje bez formy, tylko 1 punkt przewagi w kwalifikacjach mieli nad Chile i Paragwajem.
Miejmy nadzieję, że pokażą się z lepszej strony niż w eliminacjach.
<<

WhYdOC

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 1039

Lokalizacja: Warszawa

Ulubiony serial:
The X-Files

Postdodano 10 cze 2010, o 16:00

Odp: MŚ 2010


Ja z kolei w Hiszpanii nie widzę aż takiego pewniaka. Dla mnie 6:0 z takimi kelnerami jak quasi-reprezentacją pana Smudy niewiele znaczy. Więcej mówią wymęczone wygrane z Arabią Saudyjską lub Koreą...

W "moim finale" również pojawiła się Argentyna, choć zgadzam się że najsłabszym elementem tej drużyny jest jej trener. Mimo to będę za nich trzymał kciuki, bo mają kilku wręcz genialnych piłkarzy.
Obrazek
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 10 cze 2010, o 17:00

Odp: MŚ 2010


Holandia, Włochy, Anglia i Niemcy w pierwszej czwórce. Chciałbym też jak najdłużej oglądać Hiszpanów i Brazylijczyków. Faworyta nie mam, ważne żeby pięknie grali.
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 10 cze 2010, o 18:39

Odp: MŚ 2010


Typujecie gdzieś wyniki meczów? :D Ja tu.

Kibicuje Angilkom, Holendrom, Hiszpanom i Nigerji, RPA, Algierii, WSK, Kamerunowi, Ghanie, Paragwajowi. :P
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 11 cze 2010, o 19:28

Odp: MŚ 2010


Pierwszy mecz był nudny. Druga połowa lepsza, ale i tak bez szału. Za godzinę Urugwaj/Francja, zobaczymy jaki ten mecz będzie.
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 12 cze 2010, o 03:16

Odp: MŚ 2010


RPA z Meksykiem całkiem dobrze się oglądało. Druga połowa rzeczywiście lepsza, drużyny się bardziej otworzyły. Oprócz bramek było jeszcze po kilka okazji na bramki dla każdej ze stron. Szkoda, że RPA nie wygrało ostatecznie. :P
Drugi mecz pomiędzy Francją a Urugwajem był strasznie nudny...Co prawda nie oglądałem całości, ale fragmenty i wynik potwierdzą ten fakt.
RPA i Meksyk są jak dla mnie faworytami tej grupy, zobaczymy jak to się dalej rozwinie.
Jutro już następne trzy mecze, a tu sesja się zbliża i kolokwia...:(
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 12 cze 2010, o 11:26

Odp: MŚ 2010


Sesja to jest w połowie i trzeba sobie wybierać mecze, które oglądać :) I niestety widziałem Francja - Urugwaj i się zawiodłem. Dużo fauli, a akcję strasznie statyczne. Nawet wejście Henrego nie pomogło.
A dzisiaj Anglia - USA. Oby było lepiej.
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 12 cze 2010, o 13:30

Re: Odp: MŚ 2010


Czesiek_PL napisał(a):Sesja to jest w połowie i trzeba sobie wybierać mecze, które oglądać :) I niestety widziałem Francja - Urugwaj i się zawiodłem. Dużo fauli, a akcję strasznie statyczne. Nawet wejście Henrego nie pomogło.
A dzisiaj Anglia - USA. Oby było lepiej.

Zamierzam go oglądać, myślę, że będzie lepszy niż dwa wczorajsze. :P
No niestety będę musiał wybierać pomiędzy meczami. :( Jakbym miał wolne, to pewnie bym oglądał praktycznie wszystkie. :D
<<

WhYdOC

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 1039

Lokalizacja: Warszawa

Ulubiony serial:
The X-Files

Postdodano 12 cze 2010, o 18:37

Odp: MŚ 2010


Ja na szczęście, wszelkie sesje mam już za sobą. :D W pracy też mam luz i jeden mecz dziennie z prezesem będę oglądał w biurze. :D Mam nadzieję, że wy tez dacie radę obejrzeć jak najwięcej spotkań.

Na Koreę postawiłem i pomyliłem się tylko o jedną bramę (typowałem 3:0). Moja Argentyna mnie trochę zawiodła, bo powinna wygrać wyżej, ale mam nadzieję że im dalej tym będzie lepiej. Teraz czekam, co pokażą Anglicy.
Obrazek
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 14 cze 2010, o 00:37

Odp: MŚ 2010


Bramkarz Anglików. xD

Niemcy-Australia najciekawszy mecz jak narazie, szkoda że Australia się tak dała, Niemcy nie musieli się za bardzo starać. :P
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 14 cze 2010, o 04:33

Odp: MŚ 2010


Niestety nie oglądałem tego meczu, ale wiedziałem, że padnie tam więcej niż 2 bramki.
Coś dużo czerwonych kartek sędziowie rozdali w tych meczach. :D
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 14 cze 2010, o 22:34

Odp: MŚ 2010


Paragwaj, Paragwaj, kocham Paragwaj! :D

Mecz był fajny, dosyć dużo emocjonujących sytuacji.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 14 cze 2010, o 23:23

Odp: MŚ 2010


Przyjemnie się oglądało, muszę przyznać. Jedynie żałuję, że jednak Włochom udało się strzelić bramkę. :(
A jutro zapowiada się świetny mecz między Portugalią a Wybrzeżem Kości Słoniowej? Ktoś zamierza oglądać? :P
<<

WhYdOC

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 1039

Lokalizacja: Warszawa

Ulubiony serial:
The X-Files

Postdodano 15 cze 2010, o 11:25

Odp: MŚ 2010


Ja też cały czas ściskałem kciuki za Paragwaj. Nie lubię brutalnej gry Włochów i ich wszechobecnego aktorstwa... Paragwaj to jednak taki "jeździec bez głowy" - mnóstwo w ich grze chaosu, ale podobają mi się. Już za niedługo mecz ich grupowych rywali, który powinien dać odpowiedź na pytanie, jak duże szanse na awans mają Paragwajczycy.
Mecz WKS - Portugalia to przynajmniej na papierze najciekawszy mecz dzisiaj. Myślę że będzie to bardzo fajne widowisko. Na czas mistrzostw zamieniliśmy w firmie sale konferencyjną na "kinową" ;) Bardzo fajnie ogląda się mecze, wyświetlane za pomocą rzutnika na całą ścianę :D
Obrazek
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 16 cze 2010, o 00:24

Odp: MŚ 2010

Mecz Portugalia - WKS był nudny. Nie lubię Ronaldo ani jego udawania na boisku, ale ta żółta kartka była przesadzona wg mnie. Mam nadzieję, że Ronaldo zacznie w końcu grać zespołowo. Portugalia ma beznadziejnego trenera teraz. Mecz Brayzlia-Korea Północna też nie zachwycił.
Następna strona

 


  • Podobne tematy do MŚ 2010
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sport



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.