Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 8

Miejsce żeby sobie ponarzekać... » Off-topic • seriale forumtv.pl

Tematy jakie nie pasują do pozostałych działów

<<

owsiakmo

Użytkownik

Posty: 10

Postdodano 30 sty 2007, o 19:03

ja chce być rayanem
<<

jogacz

Użytkownik

Posty: 13

Lokalizacja: Warszawa

Postdodano 31 sty 2007, o 17:14


omg 15 postow by zaczac sciaganie prisona ble :<<<
ale sa plusy tego i pozatym spoko forum ;p
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 16 lut 2007, o 15:50


dzisiaj zobaczyłem mój nowy plan i się załamałem, dwa dni na 7:30 jak ja w poprzednim semestrze wstawałem o 14 żeby zdążyć na 15 na wykłady, to ja teraz będę musiał wstawać o 7 nad ranem [a jak dla mnie to taka godzina powinna być zakazana i nie umieszczana na tarczach zegarków :P] żeby iść na ćwiczenia :/ normalnie masakra będzie i to jeszcze później wychodzę dopiero o 15:30 to ciekaw jestem kiedy ja będę spał ;( ;( ;(
<<

Sunbeam

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 238

Lokalizacja: Oświęcim

Postdodano 17 lut 2007, o 16:26


Nie martw sie.. Ja mam 2razy na 8.00 rano... Ale za to mam 2dni wolnego:D Ale co za tym idzie w 2dni mam tak nawalone tego wszystkiego,ze nieraz siedze od 8 do 19 na uczelni;/
>>>www.charmed.mojeforum.net<<<
<<

HeroSHI

Postdodano 10 mar 2007, o 17:22


Dlaczego polski jest obowiązkowy na każdym tescie... :/

Dlaczego już po prostu nie mogę wyjechać do Princeton :/

Dlaczego do wakacji i moich urodzin za razem aż 4 miechy :/

Dlaczego nie mogę pojechać na południe Francji na 5 miesięcy? :/

Dlaczego do wymian międzynarodowych dają zawsze jakiś dddd. jako opiekunów mino że masz już 18? :/

Dlaczego Men In Trees przerwali w najleszym momencie?

Uff... ok, chyba na raz starszy :)
<<

ernest49

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 32

Postdodano 12 mar 2007, o 21:39


dlaczego trzeba chodzić do szkoły dlaczego nie możemy robić tego czego naprawdę chcemy dlaczego dziś od przyjaciół mażemy dostać tyle ile dajemy swoim wrogom i wogóle motylek :) http://www.mmj.pl/~cichy/motylek.swf
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 13 mar 2007, o 19:15


Dlaczego dzień ma tylko 24h?! Przydałoby się jeszcze 12 dodatkowych.
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 13 mar 2007, o 20:04


Aj wnerwiłem sie bo mi płyta główna od kąpa padła ... i teraz będę czekał z dwa tygodnie na to żeby wróciła :( z serwisu ... bo powiedzieli że muszą wysłać do producenta.
<<

kanon

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 205

Lokalizacja: Toruń

Postdodano 15 mar 2007, o 14:21


o coś dla mnie :viva: ostatnio zauważyłem że kilka osób np.Connie i KaruzeL mają w opisie "Serdeczne pozdrowienia dla kanon" czy coś w tym stylu a ja nie wiem o co chodzi :( jakby ktos wiedział to pisac bo mnie to denerwuje :mad: :mad: :mad:
<<

HeroSHI

Postdodano 15 mar 2007, o 18:31


nie ma heroes przez nastepne 6 tygodni :/
<<

henet

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 410

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 15 mar 2007, o 19:00


ja sobie ponarzekam że znowu (sic!) zmarnowałam 1,5 h swego zycia na wykład z metodologii i nic nie zrozumiałam z niego :razz:

[ Dodano: 2007-03-18, 01:03 ]
i znowu muszę ponarzekać!
dzisiaj ponarzekam na mojego współlokatora, który NIGDY nie opuszcza deski klozetowej co ZAWSZE doprowadza mnie do szału!
So?
<<

Connie

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 109

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 19 mar 2007, o 21:43


Ja dzisiaj miałam drobny ^^ wypadek na WFie i teraz mam rękę w gipsie. Nawet ruszać sie normalnie nie mogę... :/
<<

Guśka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 456

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 19 mar 2007, o 23:38


A mnie denerwuję to że znów popsuła się pogoda a było już tak pięknie i słonecznie oraz ciepło.A także to że mój synek się strasznie rozchorował przez te skoki temperatur i ma teraz zapalenie oskrzeli a na dodatek nie chciał antybiotyku doustnie i ma dwa razy dziennie zastrzyki w pupcie.TO JEST DOPIERO DENERWUJĄCE!!!!!!!!!!!!!!!
Jak feniks z popiołu wstanę Odrodzę się By wnieść w twoje życie zamęt......
Obrazek
Obrazek
http://zibi.blogabet.com/
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 20 mar 2007, o 18:28


No też mnie zdenerowała ta beznadziejna pogoda i zimno się zrobiło brrrrrrrrr ... a pozatym ciągle nie odzyskałem płyty i jestem już lekko zirytowany :(
<<

dorcik88

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 291

Lokalizacja: Białystok

Postdodano 24 mar 2007, o 15:55


o kur... cały czas posty mi kasuje ktos rozumiem z 10 ale nie 60 ;/ Oo i jeszcze nie moge pisac w SB ;/ i wogle zjebany dzien .!!!!!!!
<<

Wena

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 892

Lokalizacja: Radomsko

Postdodano 11 cze 2007, o 19:27


Jest mi bardzo bardzo zle.
Obrazek
www.pieprzisol.mojeforum.net/
<<

Guśka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 456

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 11 cze 2007, o 19:43


A czemu Ci jest źle???Przecież taka piękna pogoda za oknem i w ogóle :P Ja jedynie mogę ponarzekać na mojego kochanego synka który z dnia na dzień jest coraz bardziej nie znośny :)
Muszę koniecznie wziąć na wstrzymanie bo chyba to taki wiek ( 2 lata ) ale i tak czasami nie mam już siły na jego szalone pomysły.Choć jest to zabawne co on ma w tej małej główce :P
Jak feniks z popiołu wstanę Odrodzę się By wnieść w twoje życie zamęt......
Obrazek
Obrazek
http://zibi.blogabet.com/
<<

dzikuskaaa

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 642

Lokalizacja: gliwice

Postdodano 4 gru 2007, o 00:23

Re: Miejsce żeby sobie ponarzekać...

kurde.. mam dosc.. bylam chora przez tydzien a teraz zapiernicz w skozle.. wlasnie mam 8 kartek slowek do nauczenia z angola typu in my opinion i innych zwrotow przydatnych w wypowiedziach pisemnych... w srode, czwartek, piatek probna matura a przyszly tydzien zawalony sprawdzianami.. tylko czwartek narazie wolny ale zaloze sie ze facet z maty nam zapowie jakis kolejny sprawdzian :(
Obrazek
Poprzednia stronaNastępna strona

 


  • Podobne tematy do Miejsce żeby sobie ponarzekać...
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do O nas, inne & off-topic



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.