Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

Miejsce żeby sobie ponarzekać... » Off-topic • seriale forumtv.pl

Tematy jakie nie pasują do pozostałych działów

<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 2 sty 2007, o 10:51

A tam Nikola co pół roku tak jest, a za każdym razem się marudzi... co roku także są bardzo ambitne plany nauczyć się, zrobić coś itp. a suma sumarum i tak wszystko robi się w styczniu :)


Cicho :P Muszę w spokoju sobie pomarudzić, bo to co się zaczyna, nie jest dobre ;)

Rzemierzy napisał(a):ale dobre jest to, że ten co najwięcej narzeka najlepiej zdaje :P :D


No nie wiem - takich paru z mojej grupy, to już sobie odpadło ;) Ale może mniej narzekali, a raczej bardziej liczyli na cud :P
<<

Sunbeam

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 238

Lokalizacja: Oświęcim

Postdodano 2 sty 2007, o 10:57


ja mam jutro zaliczenie z ang, w pt kolosa z marketingu,a w poniedz. kolosa z mikro buuu;((( Juz nie wyrabiam;/
>>>www.charmed.mojeforum.net<<<
<<

Liwia

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 46

Postdodano 2 sty 2007, o 18:08


Nie chce mi sie jutro iść do szkoły ;/ i uczyć sie angielskiego i niemieckiego...no i musze teraz codziennie prostować włosy <taa,płytkie> no i chce wreszcie obejrzec 7 serie GG
LOGAN: I'll do that. It'll be faster, I type ninety words a minute.
RORY: You do?
LOGAN: You really did only like me for my looks, huh?

Obrazek
B/C ♥
<<

żółwik

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 68

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 2 sty 2007, o 19:50


:( niestety nie zaliczylem kolosa z materiałoznawstwa :(
...podalem "Ma"w złych jednostkach( w g a nie g/mol) i później nie chciały z choleren wyjść mi dobre przy wyniku... :( takie małe przeoczenie a tak dużo zmieniło... :)
"Ciało liczb zespolonych, jest algebraicznie domknięte"- zasadnicze twierdzenie algebry

STAL-przetworzony plastycznie stop Fe z C o zawartości C do 2,11%
<<

magik

Przyjaciel forum

Posty: 273

Postdodano 2 sty 2007, o 20:12


nie przejmuj się nic ja nie zaliczyłem 2 kolosów i żyje :]
<<

Rzemierzy

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 16

Postdodano 4 sty 2007, o 19:10


Ja to dopiero mam powód do narzekań ;) Wypiłem 1,5 litra big boggiego i chodzę jak maszynka już od 36 godzin. I za chiny nie mogę usnąć, ale jak już padnę to 3 dni będę odsypiał :]
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 4 sty 2007, o 20:59


mam w szkole o 7.10 w środe Filozofię i muszę pisac zdania w stylu: Bycie to nie bycie ale nie bycie albo Bytem człowiek żyje wtedy kiedy istniejemy
Powoli mi to się udziela ;p
Obrazek
<<

dawidg

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 178

Lokalizacja: Bieruń

Postdodano 4 sty 2007, o 21:09


Ja to mam zly humor. Przeszukalem caly internet w poszukiwaniu napisow do "Running With Scissors". Napiprojekt nic nie znalazl. to samo napisy.info, napisy.org itd. google tez mi nie pomogly. wkurzylem sie :( do tego nie mam zadnych niezobaczonych seriali/filmow, a na wszystkich uploaderach limity. wrrrrr. dochodzi niski (na chwile obecna) transfer i brak dostepnych/normalnych osob na gg. poniewaz wracam ze szkolo ~17-17:30 to jest juz ciemno.

Taifun napisał(a):mam w szkole o 7.10 w środe Filozofię i muszę pisac zdania w stylu: Bycie to nie bycie ale nie bycie albo Bytem człowiek żyje wtedy kiedy istniejemy
Powoli mi to się udziela ;p

filozofia jest fajna, ale nie kiedy ktos ci mowi jak masz myslec
- co zrobisz jak bedzie przerwa w emitowaniu seriali?
- z nudow debe musial dziewczyne znalesc
<<

raphael

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 14

Postdodano 5 sty 2007, o 01:06


Hey, ja w przeciwieństwie do reszty studentów, nie bede narzekał na kolokwia. W końcu to nieunikniony element studiów :P i narzekanie nic nie pomoże, tak czy inaczej trzeba zaliczyć. Ja mam gorrrrrącą i supersympatyczną, profesorkę ze statystyki, pewnie wielu by tak chciało. Nikt za mnie nie zaliczy kolokwiów, chociaż słyszałem, że znajomy znajomego, poszedł do niej na 5 minutowe "konsultacje", i skończyło się dobrze ;)
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 5 sty 2007, o 16:03


A ja sobie ponarzekam, bo chora jestem... Goraczke troche zbilam, bo juz nie mam 39 z przodu, wiec postanowilam zajrzec do internetu, ale ledwo panuje nad laptopem... LOL A poza tym boje sie wieczora, bo wtedy mnie najbardziej bieze... Wrrr!!! Nie lubie byc chora!!!
<<

tonej

Postdodano 7 sty 2007, o 16:34


A ja powiem jedno magiczne slowo SESJA :razz:
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 7 sty 2007, o 16:46


raphael, to miejsce do narzekania, a nie stwierdzania faktów.

A ja mam już dosyć tego zimna, chociaż śnieg by spadł to bym w góry pojechał na deskę, zresztą pewnie jak by nawet spadł to bym się jeszcze bardziej wkurzył bo nie mógłbym się wyrwać bo mam tyle nauki teraz że już nie mogę wyrobić się. Dlaczego ja nie pracowałem systematycznie :/ teraz bym miał już większość z głowy ;( ;(
Ostatnio edytowano 7 sty 2007, o 16:46 przez Cya, łącznie edytowano 1 raz
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 7 sty 2007, o 17:00


ja chce za tydzień śniegu po kolana. Tak w czwartek może zacząć padać aby lekko był zmrożony... Będe się uczył jeździć na szpan-desce ;]
Obrazek
<<

lukaskuki86

Nowy użytkownik

Posty: 4

Lokalizacja: Tychy

Postdodano 8 sty 2007, o 22:20


Mmm. Narzekanie. Czyli to co Łukasze lubią najbardziej. Studia. Ale nie problem z nauka lecz jej brakiem<wtf?!?> Już tłumacze: zawaliłem studia...drugi raz ten sam kierunek...drugi raz porażka...dno :razz: dno :razz: dno
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 10 sty 2007, o 11:29


I znowy jestem do tyłu z PKM dzisiaj kolos a mi się nic nie chce :( No ale cóż ostatnio poprostu jakoś nie trawię teego PKMu.
<<

dorcik88

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 291

Lokalizacja: Białystok

Postdodano 19 sty 2007, o 10:42


o boże dlaczego te życie jest takie głupie???????????????????????!!!;/
<<

henet

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 410

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 23 sty 2007, o 20:56


a ja sobie ponarzekam na wstęp do socjologii i różne dziwne zagadnienia, które muszę opanować na czwartek :razz:
So?
<<

muhozol

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 12

Lokalizacja: IE

Postdodano 30 sty 2007, o 17:30

A ja sobie ponarzekam na moja prace a wlasciwie jej brak a wlasciwie to w sumie jest sporo pracy ale czy nie aby za duzo, otoz to!!! na to ponarzekam najchetniej za duzo mam pracy i w tym sie gubię...ech ciężko tak narzekac idę pocieszyć sie ŻYCIEM...narta
4 those about 2 rock, we salute U
Poprzednia stronaNastępna strona

 


  • Podobne tematy do Miejsce żeby sobie ponarzekać...
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do O nas, inne & off-topic



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.