Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

Miejsce żeby sobie ponarzekać... » Off-topic • seriale forumtv.pl

Tematy jakie nie pasują do pozostałych działów

<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 30 lis 2006, o 19:38

Paulina, jest na to jedna rada, dowiedzcie się kto nakablował i sklepcie mu/jej buzię tak żeby było wstyd jej pokazać się na uczelni ;D
<<

Sunbeam

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 238

Lokalizacja: Oświęcim

Postdodano 2 gru 2006, o 12:54


No to do bani masz Paulina:/ Mam nadzieje,że u mnie takich kablów nie ma ...
>>>www.charmed.mojeforum.net<<<
<<

Exodus

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 13

Lokalizacja: Toronto

Postdodano 8 gru 2006, o 05:31


Matura - (napis pod kapslem tymbarka) nie dzis nie jutro moze za rok :P a tak ogolnie qrwa czemu w polsce sie tak malo zarabia !!!! bozeeee spraw aby mi sie tak chcialo jak mi sie nie chce :]
Obrazek
<<

kero00

Użytkownik

Posty: 14

Postdodano 8 gru 2006, o 14:25


Przez tych hakerów moje konto padło i nie chciało mi sie tworzyć nowego i forum nie odwiedzałem .
<<

Nn

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 26

Postdodano 15 gru 2006, o 19:19


Juz polowa grudnia a sniegu jak nie bylo tak i nie ma!! ani tu w pilke pokopac, bo juz sie za zimno robi, ani na nartach pojezdzic, bo tak bez sniegu to troche zbyt ryzykownie...
<<

magik

Przyjaciel forum

Posty: 273

Postdodano 15 gru 2006, o 19:38


Nn napisał(a):ani tu w pilke pokopac, bo juz sie za zimno robi


Co ty bredzisz ja jeszcze rok temu przed samymi świętami BN grałem z kumplami w piłke na dworze o było gites Jak się ma ochote groć to nie ma żadnych przeszkód I wcale nie jest za zimno na PN :]
<<

Nn

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 26

Postdodano 15 gru 2006, o 20:44


Ta, wlasciwie to jeszcze dzisiaj na wuefie gralismy 2h, no ale to juz niestety ostatni wuef w tym roku, a na podworku nikomu sie nie chce grac w taka pizgawe :/ zreszta im to sie nigdy nie chce...
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 15 gru 2006, o 23:56


1. Moja praca domowa na wtorek:

http://www.bajtkjs.republika.pl/bazadanych.html i wszystko jasne. :?

2. W pon. poprawiam dwa kolokwia z ekonomicznego i technicznego angielskiego

3. W środe kolejne kolokwium

4. W niedzielę do pracy

5. Miałam się zając wieloma ciekawymi rzeczami a tu nici z tego....

Ale żeby nie było aż tak tragicznie: kupiłam dziś w końcu nowe spodnie narciarskie i rękawiczki (tylko żeby śnieg był na sylwestra. :) ), jutro ide do fryzjera w końcu. :) a i jeszcze mam upatrzone buty. :D
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 19 gru 2006, o 18:51


Aaaaaaaaaaaa muszę zrobić projekt z PKM`u a jestem w powijakch i kompletnie mi się nie chce. Tragedia, a projekt przydało by się zrobić na jutro. Przynajmniej rysunek.
<<

żółwik

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 68

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 21 gru 2006, o 02:02


sufer napisał(a):muszę zrobić projekt z PKM`u

Czy chodzi tu o Podstawe Konstrukcji i Eksploatacji Maszyn ??

...a ja mam jeszcze w piątek kolosa z materiałoznawstwa (dokładniej z krystalografii)... :(
Denerwuje mnie to,że mamy jeszcze zajęcia w piątek :(
"Ciało liczb zespolonych, jest algebraicznie domknięte"- zasadnicze twierdzenie algebry

STAL-przetworzony plastycznie stop Fe z C o zawartości C do 2,11%
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 22 gru 2006, o 15:35


A ja nie mam w piątek :) Co do skrótu PKM - Podstawy Konstrukcji Maszyn ... więc w zasadzie zgadłeś :)
<<

żółwik

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 68

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 22 gru 2006, o 16:11


...ja też niestety ma do zrobienia projekt z PKiEM :(
Teraz będe siedział w PN (polskich normach),
żeby znaleźć wszystkie numerki cześci...:(
Ale może jakoś pójdzie... :D
"Ciało liczb zespolonych, jest algebraicznie domknięte"- zasadnicze twierdzenie algebry

STAL-przetworzony plastycznie stop Fe z C o zawartości C do 2,11%
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 31 gru 2006, o 12:34


w mordę ale mnie dopadł ból głowy że szok, prawie na oczy nie widze i to wszystko przez pogodę :/ bo przez deszcz spać nie mogłem i chce mi się spać a dzisiaj sylwester i wszystkiego mam już dość ;( :sad: ;( :sad: ;(
<<

Connie

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 109

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 1 sty 2007, o 20:57


Łeee... Jutro do szkoły... Łeee...
I do tego jeszcze głowa mnie boli i chora jestem. :/
<<

dawidg

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 178

Lokalizacja: Bieruń

Postdodano 1 sty 2007, o 22:04


Łeee... Jutro do szkoły... Łeee...

ja to mam powod do narzekan. mam zrobic okolo 100 zadan (wystarczy polowa), do tego dochodzi sprawdzian z polaka i na pewno cos tam jeszcze, o czym dowiem sie dopiero w szatni, jak ktos z klasy bedzie chcial zadanie odpisac. najgorsze jest to, ze nie jestem w stanie (brak czasu i zdrowia), aby to wszystko zrobic :(
- co zrobisz jak bedzie przerwa w emitowaniu seriali?
- z nudow debe musial dziewczyne znalesc
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 1 sty 2007, o 23:15


Dawno nie narzekałam.. teraz aż muszę ;D Plany na styczeń, zaczynając od 4ego :P : 6 kolosów zaliczeniowych (w tym jeden ustny), 2 projekty razem z ich prezentacją (to już na czwartek :>), interpretacja artykułu polityczno-gospodarczego po hiszpańsku, 4 egzaminy w sesji (22.01-2.02) + praca od poniedziałku do piątku + to co aktualnie nam dołożą, a my, biedni studenci, jeszcze nie zdajemy sobie z tego sprawy i żyjemy w błogiej nieświadomości - żyć a nie umierać :what: Potrzebuję wydłużyć dobę o jakieś 10h :P
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 1 sty 2007, o 23:43


żółwik napisał(a):...a ja mam jeszcze w piątek kolosa z materiałoznawstwa (dokładniej z krystalografii)...


Prawie mgr inż. inżynierii materiałowej się kłania :)

A tam Nikola co pół roku tak jest, a za każdym razem się marudzi... co roku także są bardzo ambitne plany nauczyć się, zrobić coś itp. a suma sumarum i tak wszystko robi się w styczniu :)
<<

Rzemierzy

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 16

Postdodano 2 sty 2007, o 05:17

Hehe ja mam w najbliższych 3 tygodniach 9 kolokwiów, a potem sesja zimowa, w tym 3 egzaminy, jeden z fizy :(. Boję się jak nigdy... ale dobre jest to, że ten co najwięcej narzeka najlepiej zdaje :P :D
Poprzednia stronaNastępna strona

 


  • Podobne tematy do Miejsce żeby sobie ponarzekać...
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do O nas, inne & off-topic



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.