Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 46

Miejsce żeby sobie ponarzekać... » Off-topic • seriale forumtv.pl

Tematy jakie nie pasują do pozostałych działów

<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 21 lis 2006, o 21:47

a ja mam jutro wyklay, pojutrze cwiczenia i popojutrze tez cwiczenia a na nich kolos z makro, kolos z anglika, kolos z maty i referat z psychologi [ku**a wszystkie kolosy to jeszcze jakos przezyje ale myslalem ze jak pojde na studia to nie bede musial juz pisac referatow :/ a na podstawie niego facet da nam zalke z cwiczen]
<<

timon

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 223

Lokalizacja: LBN

Postdodano 21 lis 2006, o 21:49


bluevein napisał(a):ale trzymaj sie u UCZ a nie na forum siedzisz

......wiesz szukam definicji paru rzeczy.. na wikipedi..a prz tym łacze przyjemne z pożytecznym.. :)
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 21 lis 2006, o 21:58


Cya, 5 rok i mam szybkie kartkówki na wejście (nie zdasz nie wchodzisz), pytańsko podczas laborek (jeszcze można wylecieć), no i na koniec sprawozdanie trzeba zrobić z zajęć (wieczne zwroty, za pierdoły). Normalnie jak na pierwszym roku. Za to wszystko (prócz pytańska podczas zajęć) babka stawia oceny i mimo to że ma ich w cholere to na koniec i tak kolos, który piszesz, a potem bo zdaniu idziesz i bronisz w gabinecie - kosi babka z błędów z pracy + dodatkowo dorzuca pytańska z całego semestru. CHORE.
<<

magik

Przyjaciel forum

Posty: 273

Postdodano 22 lis 2006, o 09:32


KaruzeL napisał(a):5 rok i mam szybkie kartkówki na wejście (nie zdasz nie wchodzisz), pytańsko podczas laborek (jeszcze można wylecieć), no i na koniec sprawozdanie trzeba zrobić z zajęć (wieczne zwroty, za pierdoły). Normalnie jak na pierwszym roku. Za to wszystko (prócz pytańska podczas zajęć) babka stawia oceny i mimo to że ma ich w cholere to na koniec i tak kolos, który piszesz, a potem bo zdaniu idziesz i bronisz w gabinecie - kosi babka z błędów z pracy + dodatkowo dorzuca pytańska z całego semestru. CHORE.


To tymasz jednym słowem przej***e Nic tylko ci współczuć :P
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 22 lis 2006, o 09:57


KaruzeL napisał(a):5 rok i mam szybkie kartkówki na wejście (nie zdasz nie wchodzisz)


Gdzie chodzisz do szkoły? ;) Mój brat ma takie "fajne" coś na Politechnice Śląskiej :D
<<

Sunbeam

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 238

Lokalizacja: Oświęcim

Postdodano 22 lis 2006, o 10:57


A ja chyba mam dziś kartk. z angola:] zoabczymy... a potem już wolne aż do poniedziałku;) Tzn. wolne od nauki,bo w pt mam wykład z prawa:(
>>>www.charmed.mojeforum.net<<<
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 22 lis 2006, o 15:35


Nikola napisał(a):Gdzie chodzisz do szkoły? ;) Mój brat ma takie "fajne" coś na Politechnice Śląskiej :D


Dokładnie na ta samą uczelnię.

Jak tu się nie denerwować od dzisiaj do przyszłej środy miałbym wolne, gdyby nie zasrana praca dyplomowa - jutro uczelnia ma dzień otwarty, więc wolne dziekanki, w piątek zawsze mam wolne, w poniedziałek konferencja dziekanki do 14, wtorek także wolny - a ja głupi poszedłem rozmawiać z promotorem i jutro mam wpaść kontynuować badania i jak znam życie w piątek, poniedziałek i wtorek też - biednemu zawsze wiatr w oczy. Ostatni przygotowywałem stanowisko i męczyłem się z akwarium ponad metr na koło 70 cm w umywalce małej - normalnie gimnastyka artystyczna.
<<

timon

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 223

Lokalizacja: LBN

Postdodano 22 lis 2006, o 16:26


A mi sie dzisija wszytko zwliło na głowe..jutro przyjedża mój najlpeszy kumple z Szkocij...ganiaja mnie moi anty-koledzy... :sad:
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 22 lis 2006, o 17:38


KaruzeL napisał(a):Dokładnie na ta samą uczelnię.


Heh, tak mi się właśnie wydawało, bo tak jakbym jego słyszała z tym wywalaniem na wejściu ;)
<<

Sunbeam

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 238

Lokalizacja: Oświęcim

Postdodano 23 lis 2006, o 11:36


:D:D:D A mnie dziś czeka nauka matmy, konkretnie układy równań na macierzach i wyznacznikach:/ No cóż... Dam radę;))
>>>www.charmed.mojeforum.net<<<
<<

żółwik

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 68

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 23 lis 2006, o 14:25


....a ja mam jutro kolokwia z PKiEM i Materiałoznawstwa oraz kartkówe(chyba) z MOwNiT...... :(
"Ciało liczb zespolonych, jest algebraicznie domknięte"- zasadnicze twierdzenie algebry

STAL-przetworzony plastycznie stop Fe z C o zawartości C do 2,11%
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 23 lis 2006, o 15:08


a juz mam za soba pierwszego kolosa z maty, na jutro mam jeszcze makro i anglika [ten ostatni w formie testu], a ref z psychologii nie musze miec bo facet zachorowal [jedyna dobra wiadomosc]
<<

Sunbeam

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 238

Lokalizacja: Oświęcim

Postdodano 23 lis 2006, o 15:39


No ja pierwszego kolosa miałam w poniedz. z mikro:/ A przede mną kolos w przyszły poniedz. z maty... ;/
>>>www.charmed.mojeforum.net<<<
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 23 lis 2006, o 23:34


W mordę uczę się i uczę tego makro i nic, normalnie nic nie kapuje umiem rozwiązać połowę zadania a drugiej już nie :? a jak zabieram się za teorie to po 5 minutach muszę iść zjeść czekoladę bo zasypiam [bo ona ma podobne właściwości do kawy - bynajmniej w moim przypadku, a ja kawy nie pijam] a po niej wyskakują mi pryszcze wrrrrr......... po prostu chyba nie zaliczę tego kolokwium... nic tylko iść się zastrzelić ;( :( :? ;( :( :?
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 23 lis 2006, o 23:51


Cya napisał(a):W mordę uczę się i uczę tego makro i nic


Makro to bardzo nieprzyjemny przedmiot, wiem coś o tym, a przynajmniej ja go nie lubię ;) Trzymaj się Cya, dasz radę :P
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 29 lis 2006, o 18:39


Stoję sobie ze znajomymi dzisiaj przed uczelnią, jakieś 20-30 metrów dalej koleś w sumie przepycha się z laską (na pewno ostro się kłócą) i w ogóle nie fajnie to wyglądało. A że było to po drodze akurat do biblioteki do której zmierzałem, to gdy ich mijaliśmy i on ją dosyć mocno odepchnął chwyciłem go za bark i szarpnąłem (rzucając jakieś zdanie w stylu "wyluzowałbyś trochę to jest dziewczyna"), koleś miał lekki niefart bo w sumie wpadł na ławkę, a potem prosto w żywopłot i finał - laska poleciała na mnie taką wiązanką, że w sumie nie dziwie się, że ten koleś ją prawie lał. Następnym razem pierdziele jak ktoś będzie kogoś bił nie zareaguje, ewentualnie pomogę agresorowi....
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 30 lis 2006, o 16:49


heh niezła panienka.. nie dość że ktoś chce pomóc to ta jeszcze z ryjem wyjeżdża.. ehh :/
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 30 lis 2006, o 19:20

W czwartki nie było wykładów od 15:00 bo pani nie przychodziła....jakaś osoba, która chyba za mało czasu spędza na naszym wydziale, nakablowała i babka dostała ochrzan i teraz zawsze będą wykłądy i jeszcze trzy razy odrobimy o 8:30 w czwartki - świetnie po prostu świetnie. :/
Poprzednia stronaNastępna strona

 


  • Podobne tematy do Miejsce żeby sobie ponarzekać...
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do O nas, inne & off-topic



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.