Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

Michael » Zakończone Seriale » Roswell • seriale forumtv.pl

<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 18 lis 2006, o 16:24

Michael

Obrazek

Michael Guerin
Michael to obcy, który jako trzeci wyszedł z kokonów. Nie poszedł razem z Max'em i Isabell, co zapoczątkowało rozdzielenie kosmitów i trzy lata niepewności o losie innych. Michael nie miał szcześcia do opiekuna - trafił do przyczepy kempingowej, gdziej mieszkał razem z Hankiem - pijakiem i nierobem, który (jak twirdzi Michael) trzyma go tylko dla zapomogi. Bardzo trudne dzieciństwo wywarło duży ślad na psychice Guerina - jest on porywczy, niekiedy agresywny, a w szczególności nieufny w stosunku do dorosłych. Przez wszystkie lata Max i Isabell byli jedynymi osobami, którym ufał i z którymi mógł porozmawiać.

Michael, ze względu na swój charakter, posiada najbardziej "ofensywne" moce ze wszystkich obcych - może nawet kogoś zabić. Być może potrafiłby coś jeszcze, gdyby nie jego brak opanowania. Brak prawdziwego ojca sprawił, że chłopak najbardziej ze wszystkich kosmitów starał się odnaleść swoje korzenie, kogoś bliskiego. Pojawienie się w jego życiu Marii sprawia, że Michael w końcu znajduje pokrewną duszę. Bliskość DeLuci bardzo pozytywnie wpłynęło na chłopaka, bo w końcu znalazł kogoś, kto żywił do niego prawdziwie ciepłe uczucia.

Michael, mimo swojego "uciążliwego" charakteru, jest jak postacią najbardziej pozytywną. To dzięki niemu obcy odnaleźli swoje korzenie, choć często robili to z narażeniem życia. Uczucie żywione do Marii sprawia, że chłopak w końcu odnajduje swój prawdziwy dom - jest on jednak na ziemi, w Roswell.
Want your bad romance.
<<

jeon-ji

Użytkownik

Posty: 15

Postdodano 12 gru 2006, o 12:38


przystojniaczek xD te jego żarciki mnie powalały :P aż chyba od nowa roswell zaczne oglądać :D
<<

shiri

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 138

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 12 gru 2006, o 20:32


Oj ja niedawno część drugiej serii oglądałam.... I przypomniałam sobie dlaczego tak wszyscy kochają Michaela :P
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 16 gru 2006, o 18:14


Michaela zdecydowanie bardzo lubię, ale czasem jednak przesadzał ze swoim zachowaniem wobec Marii
<<

shiri

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 138

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 17 gru 2006, o 13:25


No, ale robił tak, bo bał się za bardzo do niej zbliżyć
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
<<

Goq_ssj6

Nowy użytkownik

Posty: 7

Postdodano 29 gru 2006, o 15:26


dziwna postać no ale w końcu to kosmita nie?
<<

Maverick

Użytkownik

Posty: 21

Postdodano 30 gru 2006, o 20:54


Takiego nerwusa i narwanca jeszcze w zadnym serialu chyba nie widziałem :)
<<

cookies_monster

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 98

Postdodano 2 sty 2007, o 23:06


no Michael, Michael, coz mozna rzec,swietny chlopak z niego. energiczny, pelen pomyslow, ryzykant.
ale dzieki Marii mozemy poznac jego druga nature- osoby wrazliwej i czułej.
Obrazek
<<

Maverick

Użytkownik

Posty: 21

Postdodano 6 sty 2007, o 17:44


Apropo Marii zawsze mi sie z tego smiac chciało jak sie na niego wkurzała ...:D:D
<<

black fish

Użytkownik

Posty: 15

Postdodano 17 sty 2007, o 20:59


Michael.... narwaniec, ryzykant ale postac fajna;] zawsze wokol niego duzo sie dzialo... no i urody mu tez nie mozna odmowic;p
<<

PaulinAna

Użytkownik

Posty: 44

Postdodano 24 lut 2007, o 20:04


Zwłaszcza fryzurke w drugiej serii miał niezłą , co zauwazył Nikolas :hihi:
Ostatnio edytowano 24 lut 2007, o 20:05 przez PaulinAna, łącznie edytowano 1 raz
<<

glam_star

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 272

Lokalizacja: Babińskiego

Ulubiony serial:
True Blood

Postdodano 26 lut 2007, o 14:27


Nawet lubiłam Michaela chociaż czasem mnie drażnił. A włosy pod koniec miał straszne :P
.
<<

baszak

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 60

Lokalizacja: cela 18

Postdodano 2 maja 2007, o 11:42


mial walniete wlosy taaakie dlugie (jak baran) hyhyhy :P :P
:):):)
<<

evela650

Użytkownik

Posty: 14

Postdodano 17 wrz 2007, o 10:49


Jak kazdy ma swoje wady i zalety.Czasem egoista,a czasem wrazliwy facet.Ciezko go rozgryc ale pewnie łatwo pokochac.I te jego teksty ktore powalaja.A włosy sa o.k. :)

 


  • Podobne tematy do Michael
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Bohaterowie



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.