Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 42

Michael Scofield » TOP 5 zakończonych seriali » Prison Break • seriale forumtv.pl

<<

Jack

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 213

Lokalizacja: Cape City-Alpha Division

Postdodano 26 lis 2006, o 19:01

Michael Scofield

Obrazek

Michael Scofield to postać fikcyjna, główny bohater serialu Prison Break. Gra go Wentworth Miller.

Wiek: ok. 28 lat
Zawód: Inżynier
Numer Więzienny: 94941
Położenie Celi: Skrzydło A, cela nr. 40
Zarzuty: Napad z bronią w ręku
Kara: 5 lat
Michael Scofield trafił do Fox River, aby uratować swojego brata Lincolna Burrowsa przed karą śmierci, na którą został skazany po domniemanym zabójstwie brata wiceprezydenta Stanów Zjednoczonych.


Michael Scofield (Wentworth Miller). Brat Lincolna Burrowsa, skazanego na karę śmierci - krzesło elektryczne. Jeden z projektantów Fox River. Po odrzuceniu przez sąd apelacji od wyroku Michael stwierdza, że jedyny sposób na uwolnienie brata to ucieczka z więzienia. Opracowuje niesamowicie dokładny plan ucieczki, tatuuje sobie plan więzienia na ciele i popełnia przestępstwo by na własną prośbę dostać się do Fox River. Michael jest geniuszem o czym dowiadujemy się od jego psychologa, opracowuje dokładnie każdy szczegół ucieczki, w więzieniu do grupy uciekinierów dołączają Fernando Sucre (współlokator celi), John Abruzzi (szef brygady robotniczej), Charles Westmoreland (sławny przestępca), Theodore "T-Bag" Bagwell (skazany na dożywocie) oraz Bejnamin "C-Note" Franklin. Razem wykonują plan Michaela lecz w pewnym momencie coś nie wypala… Michael to niesamowicie barwna postać, każdy etap jego planu wprawia w zdumienie, jest dobrym strategiem, rodzi sobie z problemami podczas ucieczki lecz nie wychodzi z wszystkiego bez szwanku. Poza planem ucieczki opracował także wszystko co będzie się działo po ucieczce, na razie nie wiemy zbyt wiele o tych planach ale producenci serialu zapowiadają nakręcenie 2 sezonu, w którym dowiemy się wszystkiego.
Ostatnio edytowano 26 lis 2006, o 19:06 przez Jack, łącznie edytowano 1 raz
<<

Mil@

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 7

Postdodano 29 lis 2006, o 20:03


Cóż tu pisać: GENIUSZ!Boska postać, a do tego nie powiem nieźle się prezentuje :cool:
<<

Beti

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 244

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Postdodano 4 gru 2006, o 11:28


On to ma głowę:D jest mądrym, dobrym człowiekiem, który potrafi zrobić wszystko dla ludzi, na których mu zalezy
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 16 gru 2006, o 21:13


Nieziemski pomysł jest w tym serialu z tymi tatuażami na jego ciele. Cały plan ucieczki zakodowany w tatuażach.
<<

l1er

Użytkownik

Posty: 15

Postdodano 23 gru 2006, o 19:15


jest geniuszem racja.. ale z drugiej strony przez niego zginęło tyle ludzi gdyby tylko nie zaczął mieszac w planie rzadu .. z trzeciej strony wtedy by nie bylo serialu :D
Nie każdy może byc kobietą
<<

szefu

Użytkownik

Posty: 11

Lokalizacja: Ścinawa

Postdodano 4 sty 2007, o 16:50


Ładny kozak z tego Scofilda :cool:
<<

dorcik88

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 291

Lokalizacja: Białystok

Postdodano 4 sty 2007, o 17:17


wyje**** kosmos:D kozak i jaki piekny;DD :] :P :D

[ Dodano: 2007-01-04, 16:33 ]
ma ktos do niego numer??? <lol> :hah: :P
<<

Surwiwin

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 20

Postdodano 25 sty 2007, o 00:55


Jego wygląd na podstawie zdjęć jeszcze mnie nie przekonuje :/ Ale może po obejrzeniu filmu zmienię zdanie ;) Natomiast inteligencja i wiedza zawsze mi imponują :cool:
<<

Guśka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 456

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 30 sty 2007, o 01:13


Rewelacyjna postać. Tak jak wszyscy uważam Go za geniusza, ale przede wszystkim jest bardzo odważny i lojalny wobec brata. Nie każdy dałby się zamknąć w więzieniu aby ratować stamtąd brata. Dla mnie jest po prostu SUUUPER :pada:
Jak feniks z popiołu wstanę Odrodzę się By wnieść w twoje życie zamęt......
Obrazek
Obrazek
http://zibi.blogabet.com/
<<

spachi86

Użytkownik

Posty: 17

Postdodano 31 sty 2007, o 23:15


Podoba mnie się jego pewność siebie, szczególnie w stosunku do klawiszy i innych skazanych. Fajne tatuaże... Ciekawe ile czasu je projektowali i w jakim programie je narysowali...
<<

tom

Użytkownik

Posty: 13

Postdodano 1 lut 2007, o 16:21


Michael jest bardzo interesujaca postacia.Pomimo iz nie jest kryminalista to potrafi w fox river pokazac ze jest twardy
<<

Adi173

Nowy użytkownik

Posty: 3

Postdodano 5 lut 2007, o 22:35


Według mnie jest to jedna z najciekawszych postaci w Prison Break... Nie to co inni typowi kryminalisci
<<

tasior

Nowy użytkownik

Posty: 5

Postdodano 6 lut 2007, o 13:44


najlepsza postac, bez dwoch zdan ;]
<<

Malenstwo

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 5

Postdodano 7 lut 2007, o 23:44


Zdecydowanie mój ulubiony bohater Prison Break. Kiedy pokazują momenty kidy znowu coś kombinuje to aż mnieciary przechodzą :P
<<

alkalines

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 254

Postdodano 16 lut 2007, o 01:56


geniusz,geniusz ^^
uwielbiam go *___*
damn you smell good like home and you make a exellent coffee.
<<

dorcik88

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 291

Lokalizacja: Białystok

Postdodano 16 lut 2007, o 15:54


no kryminalista az jakims specjalnym bym go nie nazwała...zeby nie to ,ze jego Brat jest w Fox River pewnie i on by tam nie trafił :)
<<

HeroSHI

Postdodano 17 lut 2007, o 15:48


Bardzo podoba mi się jego nastawienie pro-rodzinne :)

Ja chyba nie dałabym rady 'obrabować' banku, wytatuować całego ciała przerobionym planem więzienia [i nie tylko], a potem jeszcze uciec w jednym kawałku... :D No może Micheal nie wyszedł cały - bez 2 palców ;]

zdecydowanie ulubiony bohater :roll:
<<

Iris

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 113

Lokalizacja: sz-n

Postdodano 17 lut 2007, o 18:05

Michael jest specyficzny i nie wiem czy lubie go najbardziej dlatego, że jest grany przez Wentwortha Millera czy przez to co przeżywam, gdy robia mu krzywde xD Ogólnie podoba mi się jego tajemniczość i opanowanie - nieważne co się dzieje on zawsze zachowa zimną krew :P
Następna strona

 


  • Podobne tematy do Michael Scofield
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Bohaterowie



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.