Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

Melrose Place [2009] » Nasze seriale • seriale forumtv.pl

Nowe seriale, opinie, recenzje użytkowników. Co się dzieje w świecie seriali dowiesz się tutaj :-)

Opiekunowie: Ekspert, Znawca

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 9 cze 2009, o 15:16

Melrose Place [2009]

A remake of Aaron Spelling's hit 1990s soap Melrose Place following a group of twentysomethings as they live in the Melrose neighborhood of Los Angeles. In an elegant Spanish-style apartment building in the trendy Melrose neighborhood of Los Angeles, a diverse group of 20-somethings have formed a close-knit surrogate family. Sydney Andrews (Laura Leighton, the original Melrose Place) is the landlady, still beautiful at 40, and a central figure in the lives of all her tenants, especially handsome and rebellious David Breck (Shaun Sipos, Shark). Sydney started an affair with David despite her turbulent history with his estranged father, Dr. Michael Mancini (Thomas Calabro, the original Melrose Place).

Both father and son learned through experience that Sydney was not above using blackmail to control people. Another tenant, high-powered publicist Ella Simms (Katie Cassidy, Supernatural), once considered Sydney her mentor, but their friendship was destroyed by betrayal, and Sydney threatened to evict Ella and ruin her career. Sydney also played a pivotal role in the career of Auggie Kirkpatrick (Colin Egglesfield, All My Children). After they met at an AA meeting, she became Auggie's sponsor and encouraged his dream to become a chef. Now a successful sous chef at the trendy restaurant Coal, Auggie has been avoiding Sydney since she began drinking again. The other tenants include Lauren Yung (Stephanie Jacobsen, Terminator: The Sarah Connor Chronicles), a medical student in desperate need of money to pay her student loans, and Jonah Miller (Michael Rady, Swingtown), an aspiring filmmaker who has just proposed to his live-in girlfriend Riley Richmond (Jessica Lucas, Cloverfield), a first-grade teacher.

The newest tenant, 18-year-old Violet Foster (Ashlee Simpson-Wentz, 7th Heaven), has just arrived in LA with her own secret connection to Sydney. When a bloody body is found floating in the courtyard pool, David is the leading suspect. However, as the police are soon to discover, almost everyone living at Melrose Place had a reason to want the deceased out of the way.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 10 cze 2009, o 14:02

Re: Melrose Place [2009]

<<

Dean

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 29

Postdodano 21 cze 2009, o 14:38

Re: Melrose Place [2009]


Zobaczę pilota dla kilku osób ze starej obsady i Katie Cassidy, ale wątpię czy będę oglądał dalej. Pomysły "kontynuacji" dawnych hitów nigdy mi się nie podobały.
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 16 lip 2009, o 01:33

Re: Melrose Place [2009]


http://spoilertv.blogspot.com/2009/07/m ... -spot.html
Na pewno obejrze, ale raczej jestem na nie. Chociaż Ausiello ocenia pilot MP jako 10 razy lepszy od pilota 90210, więc zobaczymy.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Dave.23

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 139

Postdodano 9 sie 2009, o 23:28

Re: Melrose Place [2009]


Byłem młody jak MP leciało i jakoś ten serial nie przypada mi do gustu a BH90210 oglądałem jak chyba każdy.
Oglądałem pierwszy sezon nowej wersji 90210 i serial przypadł mi do gustu i nawet jestem zadowolony, że go nie zakończyli, pomimo niskiej oglądalności.

Mam w planach zobaczyć nowe MP, sądzę, że może mi się spodobać, w końcu trochę wyrosłem.

Obrazek

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 5 wrz 2009, o 19:24

Re: Melrose Place [2009]


Obejrzeć i ja obejrzę bo serial jest szumnie reklamowany. Trzeba wiedzieć co leci w tv :) Wątpie żeby mi się bardzo spodobało, ale zawsze będzie można popatrzeć na Katie Cassidy.

-----------------------

Nowa postać
Kolejny Making of
Behind the Scenes z Katie Cassidy
Jenna Dewan w serialu
Ryan Eggold poza serialem?
Heather Locklear w serialu?
Nowy zwiastun
Recenzja pilota z IGN
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 9 wrz 2009, o 20:40

Re: Melrose Place [2009]


No więc jestem po pilocie i jestem bardzo pozytywnie zasokczony. Serial ma świetną ścieżke dźwiękową, niezłych aktorów, bardzo fajnych bohaterów i tą nutke tajemniczości. No i oczywiście akcja dzieje się w LA, czyli jednym z najbardziej magicznych miast świata. :P Bohaterami są mieszkańcy jednego apartamentu (Melrose Place 4116 bodajże).

SPOILER ZONE.

Już na początku mamy mordesrtwo. Plus, bardzo dobrze, że zabili Sydney bo była wkurzająca. :P Ten jeden wątek, który był do dupy z David/Sydney na szczęście został usunięty z serialu. To było ala Moda na Sukces. No ale nvm. Postacie są bardzo fajne i mnie przekonały. Szczególnie Elle oraz pielęgniarka i nowa współlokatorka.

KONIEC SPOILER ZONE.

Nie będę więcej przynudzał, powiem, tylko, że ja w to wchodze i serial (a raczej narazie pilot) nawet polecam.
Ostatnio edytowano 10 wrz 2009, o 17:32 przez Chris, łącznie edytowano 1 raz
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 10 wrz 2009, o 09:26

Re: Melrose Place [2009]


Właśnie też oglądnąłem pilota... i jestem pozytywnie nastawiony do dalszego oglądania. Pilot MP był o wiele lepszy od 90210. Póki co najbardziej polubiłem Elle, jest konkretna i intrygująca. Fajna jest też para Jonah i Railey... Chociaż Jonah trochę naiwny. Za to od początku Auggie wydawał mi się jakiś podejrzany i dziwny... i nawet się nie przeliczyłem :D Było wiadome, że ktoś z nich to zrobił :)

Promo drugiego odcinka
trust him... he's a doctor!
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 10 wrz 2009, o 11:52

Re: Melrose Place [2009]


Jakieś główne forum już jest o serialu ???
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 10 wrz 2009, o 11:54

Re: Melrose Place [2009]


Nie ma... Jak kilka osób będzie oglądało i chciało komentować to i pewnie takie powstanie. Zależy wszystko od adminów :)
trust him... he's a doctor!
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 10 wrz 2009, o 13:18

Re: Melrose Place [2009]


Nie no spodziewałem się czegoś innego. Jakiegoś wielkiego zaskoczenia serial na mnie nie zrobił, taki sobie odcinek pilotowy... Ta najseksowniejsza Elle jeśli dobrze pamiętam lubi eksperymentować lesbijka ? Aktorów żadnych fajnych nie ma wg. mnie. Wszystko żółtodzioby. Jedynie te filmowiec Jonah fajnie zagrał, a resztą. Romans tej rudej z tym młodym beztalenciem... Jedynie co mi się podobało to kilka scen z Elle i Merc ( nowa wersja z otwieranymi elekrtoniczenie drzwiami :) )

Na niecie nie wiedze jakiegoś poruszenia serialem. Nie to co było z pilotowym odcinek serialu One Tree Hill...
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 10 wrz 2009, o 16:23

Re: Melrose Place [2009]


Zauważmy też fakt jak OTH skończyło (kończy)...
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 10 wrz 2009, o 17:33

Re: Melrose Place [2009]


Chris napisał(a):Zauważmy też fakt jak OTH skończyło (kończy)...


No, ale mi chodzi o początek nowego serialu ( w sumie kontynuacji starego w nowym pokoleniu) nie koniec. One tree hill miało bardzo dobry start z młodym pokolniem. Inny klimat serialu, ale jaka oglądalność oth zdobyło po pierwszym odcinku, a jaką MP... W odcinku nie było prawie wogóle jakiegoś godnego tempa, tak go reklamowany, a nic konkretnego. Poprostu jak widziałem gre Katie Cassidy w Wyspie Harpera ( gdzie zagrala bardzo fajnie ) to po takim serialu obyczajowym spodziewałem się, że będzie więcej akcji, bo napewno nie będzie grała poważniejszej roli. No i myślałem, że ciekawsze postacie będą, a tu nic. W sumie z MP starym to nie wiem jak na początku było, bo oglądałem tylko 2 sezony ostatnie, a to był już inny klimat jakieś 6 lat temu w Tv leciał. Może jeszcze serial się rozkręcili, ale jak z początku tak słabiutko to nie wieże żeby w przyszłości było lepiej, skończy się jak 90210...
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 10 wrz 2009, o 23:12

Re: Melrose Place [2009]


Lucas Scott napisał(a):
Chris napisał(a):Zauważmy też fakt jak OTH skończyło (kończy)...


No, ale mi chodzi o początek nowego serialu ( w sumie kontynuacji starego w nowym pokoleniu) nie koniec. One tree hill miało bardzo dobry start z młodym pokolniem. Inny klimat serialu, ale jaka oglądalność oth zdobyło po pierwszym odcinku, a jaką MP... W odcinku nie było prawie wogóle jakiegoś godnego tempa, tak go reklamowany, a nic konkretnego. Poprostu jak widziałem gre Katie Cassidy w Wyspie Harpera ( gdzie zagrala bardzo fajnie ) to po takim serialu obyczajowym spodziewałem się, że będzie więcej akcji, bo napewno nie będzie grała poważniejszej roli. No i myślałem, że ciekawsze postacie będą, a tu nic. W sumie z MP starym to nie wiem jak na początku było, bo oglądałem tylko 2 sezony ostatnie, a to był już inny klimat jakieś 6 lat temu w Tv leciał. Może jeszcze serial się rozkręcili, ale jak z początku tak słabiutko to nie wieże żeby w przyszłości było lepiej, skończy się jak 90210...


Info o recenzji i oglądalności 1 odcinka.
  Kod:
Wielu dziennikarzy i widzów przepowiadało, że remake ''Melrose Place'' może nie być najlepszym pomysłem. Na razie wygląda na to, że się nie pomylili. Nie jest dobrze. Biorąc pod uwagę ogromną promocję, a także silną markę, jaką jest ''Melrose Place'', wyniki oglądalności mogą rozczarować - pilota obejrzało 2,3 miliona widzów. To o 300 tys. mniej niż pierwszy odcinek ''90210'' pokazany tuż przed tym serialem, ale trzeba zauważyć, że rok wcześniej premiera ''90210'' przyciągnęła przed telewizory aż 5 milionów osób.
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 11 wrz 2009, o 20:18

Re: Melrose Place [2009]


Opinie w necie nie są dobre, ale nvm, co mnie to obchodzi; mi się podobało. xD
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 11 wrz 2009, o 20:39

Re: Melrose Place [2009]


Tobie się wszystkie shity podobają xD Masz jakiś specyficzny gust :P
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 11 wrz 2009, o 21:19

Re: Melrose Place [2009]

Pff. :P Tylko mi nie mów, że 90210 mi sie podoba, bo umre ze śmiechu. :P ale tak btw jakie shity? (ale to nie w tym temacie ofc).

Tristanowi też się podobało, o.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
Następna strona

 


  • Podobne tematy do Melrose Place [2009]
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Forum ogólne



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.