Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

Małaszyński Wojowniczym Żółwiem Ninja » Off-topic » O nas, inne & off-topic • seriale forumtv.pl

Coś dla maniaków kina

<<

Wena

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 892

Lokalizacja: Radomsko

Postdodano 3 sie 2007, o 07:58

Małaszyński Wojowniczym Żółwiem Ninja

Paweł Małaszyński zagra jedną z głównych ról w zrealizowanym w najnowocześniejszej technologii CGI filmie przygodowym "Wojownicze Żółwie Ninja".

Aktor użyczy głosu Żółwiowi Rafaelowi. Raf ma najsilniejszą osobowość ze wszystkich braci, jest uważany za doskonałego wojownika, któremu nikt nie dorównuje sporawością i sprytem. Jego cechą charakterystyczną jest czerwona przepaska oraz superszybkie rolki, na których przemierza zakamarki miasta.


"Wojownicze Żółwie Ninja" zawitają do polskich kin 28 września 2007 roku. Cztery Żółwie: Leonardo, Rafael, Donatello i Michaelangelo to jedne z najbardziej kultowych i najodważniejszych żółwi na świecie! Ich wielbiciele mogą się spodziewać sporej dawki akcji i najnowocześniejszych efektów specjalnych, błyskotliwego poczucia humoru, a przede wszystkim świetnego polskiego dubbingu oraz wielu innych "smaczków"...

Wielką frajdę na pewno sprawią widzom zapierające dech w piersiach efekty specjalne, których do tej pory nie zastosowano w żadnym innym filmie animowanym. Cała warstwa wizualna filmu zasługuje na ogromne brawa. Reżyser filmu Kevin Munroe namówił do współpracy największe talenty, między innymi specjalistę od animacji i scenografii -Simona Murtona, który ma ponad 25-letnie doświadczenie w realizacji tego typu przedsięwzięć, a do ostatnich osiągnięć w jego dorobku należą "Charlie i fabryka czekolady", "Ja, Robot", "Van Helsing" czy "Matrix Rewolucje". To właśnie dzięki niemu na ekranie możemy podziwiać niezwykle efektowną scenografię, w której dominującą rolę odgrywają nowojorskie drapacze chmur.

W najnowszym filmie cztery wojownicze żółwie po porażce ich odwiecznego wroga, Schreddera, dorastają i zaczyna je dzielić coraz większa przepaść… Ich mistrz - szczur Splinter - stara się zrobić wszystko, by przywrócić grupie jedność, tym bardziej, że niepokoją go dziwne rzeczy, które zaczynają dziać się w Nowym Jorku. Przedsiębiorca inwestujący w nowe technologie, Maximillian J. Winters przy pomocy armii kosmicznych potworów próbuje przejąć władzę nad miastem. Jedynie superdrużyna Wojowniczych Żółwi Ninja może go powstrzymać ... Leonardo, Michelangelo, Donatello i Rafael , mając u boku dawnych sprzymierzeńców – April i Caseya, gotowe są stoczyć walkę, w której stawką jest nie tylko ich życie. Zmierzą się również z tajemniczym Klanem Stóp, walczącym po stronie Wintersa i używającym technik znanych Ninja.

(filmweb.pl)
Obrazek
www.pieprzisol.mojeforum.net/
<<

Guśka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 456

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 9 paź 2007, o 00:48

Re: Małaszyński Wojowniczym Żółwiem Ninja


Byłam z mężem na tym filmie w kinie, był bez dabingu ale fajnie się oglądało mimo że lektor był trochę bez wyrazu.
A co do samego filmu to bajka dla dużych dzieci,śmieszna i zwariowana.Ale jak to ujął mój małżonek - On się na tym wychował i grzechem było by nie obejrzenie tego.
Ubawiłam się i uśmiałam z tekstów - warto choć dla nich obejrzeć film :hah:
Z czystym sumieniem mogę polecić go ;)
Mam nadzieję że zobaczę go z dabingiem, ciekawa jestem tej wersji :/
Jak feniks z popiołu wstanę Odrodzę się By wnieść w twoje życie zamęt......
Obrazek
Obrazek
http://zibi.blogabet.com/

 


  • Podobne tematy do Małaszyński Wojowniczym Żółwiem Ninja
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Kinomaniak



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.