Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

Lost do 2010 roku » TOP 5 zakończonych seriali » Lost • seriale forumtv.pl

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 7 maja 2007, o 19:59

Lost do 2010 roku

filmweb napisał(a):Telewizja ABC uzgodniła z producentami "Zagubionych", że ostatnie odcinki przebojowego serialu zostaną wyemitowane na antenie stacji w roku 2010. Finałowy epizod "Zagubionych" opatrzony będzie numerem - 119.

Serial "Zagubieni" opowiada o grupie ludzi, którzy ocaleli z katastrofy lotniczej i znaleźli się na zapomnianej przez Boga i ludzi wyspie. Rozbitkowie pochodzący z zupełnie różnych środowisk, o odmiennym kolorze skóry, temperamencie, czasem też języku, muszą nauczyć się działać wspólnie, o ile chcą przeżyć i wrócić do domów.


Nie wiem jak wy, ale ja nie wiem co o tym myśleć. Będzie ciężko przyciągnąć ludzi do TV, lae wieże, że scenariusz da rade. Oby!

Zastanawia też ilość odcinków - 119. W 3 sezonach jest 71 odcinków, wynika z tego że jesteśmy już za połową i zostanie nam 48 odcinków do obejrzenia w trzech sezonach. Ciekawe jak to zostanie rozłożone proporcojnalnie bo wcześniej sezony miały ponad 20 odcinków. No cóż zobaczymy...
Ostatnio edytowano 7 maja 2007, o 22:34 przez Czesiek_PL, łącznie edytowano 1 raz
<<

henet

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 410

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 7 maja 2007, o 20:42


czytałam przed chwilą na wp (no cóż nie jest to najlepsze źródło, ale zawsze :) )
że mają kręcić po 16 odcinków w 3 seriach czyli niby 48 odcinków jeszcze.
dla zainteresowanych: http://film.wp.pl/id,77464,title,Koniec ... 563076.696
So?
<<

kaha

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 138

Lokalizacja: Poznań

Postdodano 8 maja 2007, o 12:19


Nie, no ile to mozna ciagnac :/ jeszcze 3 lata, dżizus :///
<<

kanon

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 205

Lokalizacja: Toruń

Postdodano 8 maja 2007, o 14:18


Czesiek_PL napisał(a):W 3 sezonach jest 71 odcinków, wynika z tego że jesteśmy już za połową i zostanie nam 48 odcinków do obejrzenia w trzech sezonach.


nie w 3 sezonach bo razem ma być 5 więc akurat średnio po 24 odc.
nie wiem skąd pomysł że będą jeszcze 3 sezony :? :? :?
<<

HeroSHI

Postdodano 8 maja 2007, o 15:58


A ja już nie mogę się doczekać co ciekawego wymyślą - Lost ostatnio podgonił i jest wysoko na liście moim top seriali ;) :]
<<

rads0n

Nowy użytkownik

Posty: 4

Postdodano 8 maja 2007, o 16:16


Lost staje sie coraz mniej popularny, rozbicie serialu do 2010 roku to przegięcie.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 8 maja 2007, o 17:03


kanon napisał(a):
Czesiek_PL napisał(a):W 3 sezonach jest 71 odcinków, wynika z tego że jesteśmy już za połową i zostanie nam 48 odcinków do obejrzenia w trzech sezonach.


nie w 3 sezonach bo razem ma być 5 więc akurat średnio po 24 odc.
nie wiem skąd pomysł że będą jeszcze 3 sezony :? :? :?


Bo co roku ma być jeden sezon: 2008, 2009 i 2010. Chyba jasne, nie?
<<

kanon

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 205

Lokalizacja: Toruń

Postdodano 8 maja 2007, o 17:35


Czesiek_PL napisał(a):Bo co roku ma być jeden sezon: 2008, 2009 i 2010. Chyba jasne, nie?


a gdzie jest powiedziane że co rok będzie jeden sezon ??
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 8 maja 2007, o 21:42


Bo to jest chyba jasne. Inaczej by się nie opłacało robić i by były za duże przerwy między sezonami. Poza tym 4 sezon zostanie wyemitowany dopiero w przyszłym roku w całości bez przerw. Najprawdopodobniej i przyszłe sezony podążą tą drogą. Zresztą, poczekamy zobaczymy.
<<

kanon

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 205

Lokalizacja: Toruń

Postdodano 9 maja 2007, o 15:40


jak na razie bez problemu kręcą a teraz 16 odc. będą w 9 miesięcy robić ?? 8/ bez sensu ...
<<

Guśka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 456

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 11 maja 2007, o 01:17


Znalazłam to innej ciekawej stronce
ABC chce zakończyć serial w 2010 roku. Zamierza wyemitować jeszcze trzy sezony - każdy po 16 odcinków. Hiatus (przerwa w emisji serialu np między sezonami) pomiędzy każdym z nich potrwa 9 miesięcy. Czwarty sezon będzie miał swoją premierę w lutym 2008 i potrwa do maja. Podobnie ma być z serią piątą i szóstą.


Moim zdaniem przesadzają.Uwielbiam ten serial ale co za dużo to nie zdrowo i z naprawdę dobrego serialu mogą robić szmirę której nikt nie będzie chciał oglądać.Powinni z godnością zakończyć nadawanie a nie wymyślać w nieskończoność.Dla mnie takie ciągniecie na siłę i dla kasy jest niesmaczne :/ I uważam to za bezsensowne.
Jak feniks z popiołu wstanę Odrodzę się By wnieść w twoje życie zamęt......
Obrazek
Obrazek
http://zibi.blogabet.com/
<<

Connie

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 109

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 11 maja 2007, o 08:05


Mode na sukces z tego zrobią. :/
Ale ludzie, ile można wymyślać? Bez przesady... Jak będę oglądać to chyba tylko i wyłącznie z przyzwyczajenia. :P
Ktos gdzieś stwierził że skopali, bo powinno być 108 odcinków. xD
<<

kanon

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 205

Lokalizacja: Toruń

Postdodano 11 maja 2007, o 15:24


Guska napisał(a):Powinni z godnością zakończyć nadawanie


a może chcesz żeby się na przykład skończyło na 3 sezonie ?? ja bym nie chciał z 2 sezony by mogli zrobić ale 3 to już przesada
<<

Guśka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 456

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 11 maja 2007, o 15:42


Nie chodziło mi aby już teraz zakańczali serię ale niech nie przesadzają z jej ciągnięciem w nieskończoność.3 sezony to faktycznie za mało bo jest jeszcze trochę tajemnic do rozwiązania :/
Jak feniks z popiołu wstanę Odrodzę się By wnieść w twoje życie zamęt......
Obrazek
Obrazek
http://zibi.blogabet.com/
<<

kanon

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 205

Lokalizacja: Toruń

Postdodano 11 maja 2007, o 16:40


zagubieni.pl napisał(a):- Cały serial (od serii pierwszej do szóstej) będzie obejmował 117 odcinków,
- Według Damona nie będziemy musieli czekać do 2010 roku aby otrzymać odpowiedzi na wszystkie ważne pytania,
- Cuse i Lindelof wierzą, że oficjalne podanie końcowej daty zamknie usta wszystkim tym, którzy krytykowali rozwlekłość i nadmierne rozbudowanie fabuły,
- Oboje przyznali, że od podania daty zakończenia serialu uzależniali swoją dalszą współpracę z LOST,
- Producenci są bardzo zadowoleni z 16-odcinkowych sezonów, ponieważ zrobienie 24-odcinkowego sezonu bez żadnych przerw ani powtórek jest bardzo trudne,
- Czwarty sezon będzie mieć premierę w lutym 2008 roku i będzie emitowany bez żadnych przerw. Prawdopodobnie serial będzie też emitowany o wcześniejszej porze,


wiadomości z najnowszego podcastu
<<

Sunbeam

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 238

Lokalizacja: Oświęcim

Postdodano 19 maja 2007, o 15:12


Ale coś mnie zastanawia... Bo za tydzien ma byc 22 odcinek, ostatni 3 sezonu,tak? I ma on trwać 2godziny. A jakoś nigdy wcześniej nie spotkałam się w Loście,żeby odcinek kończący serie trwał aż 2godziny. Teraz także kończy się 3 seria Veronici Mars i ostatni odcinek ma też trwać 2godziny,ale to już jest ostatni odcinek i kolejnego sezonu nie będzie. I tak mi się coś wydaje,że może to też już koniec Losta??? Nie będzie kolejny serii hm...
>>>www.charmed.mojeforum.net<<<
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 19 maja 2007, o 15:31


To nie ma nic do rzeczy, ostatni odcinek VM był zaplanowany na dwugodzinny zanim było wiadomo, że to koniec serialu. Po prostu weszła moda na dwugodzinne zakończenia sezonów.
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 19 maja 2007, o 17:49

Trish napisał(a):Po prostu weszła moda na dwugodzinne zakończenia sezonów


Dokładnie :D
np. Heroes też ma dwugodzinny finał a nigdzie się nie wybiera :D
Want your bad romance.
Następna strona

 


  • Podobne tematy do Lost do 2010 roku
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Pozostałe



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.