Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 42

Liga Światowa » Off-topic » O nas, inne & off-topic • seriale forumtv.pl

Dział dla tematów związanych ze sportem

<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 3 cze 2007, o 20:36

Liga Światowa

Piszcie co sądzicie o meczach polaków i nie tylko polaków w lidze światowej...
We Are The World haiti
<<

anes05

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 538

Lokalizacja: małopolska

Postdodano 5 cze 2007, o 14:43


ale fajnie ze jest taki temat ja sadze za nawet sobie swietnie radza jak narazie a co dalej to sie okarze dwa mecze z chinami widzialam tak samo z argentyna zacieta byla walka pomiedzy nimi za kazdym razem remisowali z argentyna modlilam sie w duchu zeby sie naszym udalo . :D
zwariowana dziewczynka
<<

A-nka

Przyjaciel forum

Posty: 605

Postdodano 5 cze 2007, o 18:59


Narazie się rozkręcaj. Te cztery mecze to taka rogrzewka dla nich byla. Tym bardziej że nie graliśmy w najmocniejszym składzie tzn. bez Wlazłego,Szymanskiego i Plińskiego . Licze że wyjdą z grupy bez żadnej porażki, chociaż sobie mogą na to pozwolić bo i tak mają zagwarantowany udzial w finale.:)
"The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams"
<<

Gość

Postdodano 5 cze 2007, o 21:24


Polska - Argentyna 3:1 ... Liga Światowa ... Poznań, Arena.
http://www.ogienwszopie.yoyo.pl/downloads.php?cat_id=4 -> fotki, filmiki!
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 8 cze 2007, o 14:54


Na razie nasi nie graja najgorzej, chociaz pierwszy mecz z Argentyna mnie troche podlamal... Ale mam nadzieje, ze dopiero dochodza do swojej najwyzszej formy :D

A tak w ogole to bylam na meczu z Argentyna w Bydgoszczy i bylo fantastycznie!!! :)
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 8 cze 2007, o 14:57


Sophia, to fajnie bo ja byłem u siebie w Poznaniu. ;D i również było suuper. :)
We Are The World haiti
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 8 cze 2007, o 19:42


A ja wlasnie do Poznania nie dostalam biletow juz, wiec postanowilam pojechac do Bydgoszczy, bo to w koncu z Poznania nie tak daleko :D
<<

A-nka

Przyjaciel forum

Posty: 605

Postdodano 9 cze 2007, o 12:04


Ja czekam aż bedą grać w Spodku. Tam to dopiero jet atmosfera i blisko mam :)
"The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams"
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 9 cze 2007, o 12:59


No, a już za parę minut mecz z Chinami. Może wróci Wlazły, i mam nadzieję, że w pierwszym wyjdą znowu Świderski z Możdżdzonkiem.
See you in another life, brother...
<<

A-nka

Przyjaciel forum

Posty: 605

Postdodano 10 cze 2007, o 14:15


Dzisiejsze mecz był naprawde emocjonujący.Troche mnie zdenerwowali gdy w 1 secie stracili sześcio punktową przewage. Spokojnie mogli wygrać 3-0.
"The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams"
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 10 cze 2007, o 18:57


Sześciu punktową? Chyba źle liczysz. Było 19:14 dla nas, a skończyło się 19:25 chyba :]

Martwi mnie, że Zagumny gra ostatnio przeciętnie, dzisiaj tez miał sporo złych zagrań.
See you in another life, brother...
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 10 cze 2007, o 19:13


Ja widziałem skróty i mnie martwi to że tracimy tak nagle wiele pkt... Miałem oglądać mecz ale poszedłem spać dość późno. ;D
We Are The World haiti
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 12 cze 2007, o 12:23


Klatus napisał(a):Sześciu punktową? Chyba źle liczysz. Było 19:14 dla nas, a skończyło się 19:25 chyba :]

Martwi mnie, że Zagumny gra ostatnio przeciętnie, dzisiaj tez miał sporo złych zagrań.

W tym drugim meczu z Chinami Zagumny mial zdecydowanie zly dzien!!! Mam nadzieje, ze juz wiecej mu sie nie beda takie przydarzaly!!
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 17 cze 2007, o 01:21


Dzisiejszy z Argentyną mogli wygrać 3:0, W tym trzecim secie już byli zbyt pewni siebie i popuścili...

Materiał WP
We Are The World haiti
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 17 cze 2007, o 08:35


Chyba już wolę Zagumnego bez formy niż Żygadło w formie ;) Popełniał wczoraj strasznie dużo błędów. Grał strasznie mało środkiem, mimo, że przyjęcie często było dobre. Grał praktycznie jedynie Winiarskim i Wlazłym, którzy mimo, że zdobyli najwięcej punktów to też kilka razy się pomylili, ale to głównie dlatego, że dostawali złe piłki.
See you in another life, brother...
<<

A-nka

Przyjaciel forum

Posty: 605

Postdodano 17 cze 2007, o 13:30


Zgadzam sie z Kaltusem. Żygadło wczoraj sie nie popisał, ale ważne że wygraliśmy:)
"The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams"
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 18 cze 2007, o 00:30


No to kolejny, już 8 mecz za nami, oczywiście wygrany, z lekką presją dla kibiców... Teraz czeka nas Bułgaria, która też ma 8 na 8 wygranych... to będzie piekło.
We Are The World haiti
<<

weronika_17

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 82

Lokalizacja: śląsk

Postdodano 12 lip 2007, o 13:59

FRANCJA POLEGŁA!!! :D
Ostatnio edytowano 21 sie 2007, o 21:27 przez weronika_17, łącznie edytowano 1 raz
Następna strona

 


  • Podobne tematy do Liga Światowa
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sport



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.