Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

Laura Roslin » Zakończone Seriale » Battlestar Galactica • seriale forumtv.pl

<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 19 lis 2006, o 03:13

Laura Roslin

Obrazek

Niby wszystko ok, ale jakoś wielką sympatią do pani Prezydent nie pałam :P
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 5 lut 2007, o 20:58


też jej nie lubię
coraz bardziej :P
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 6 lut 2007, o 02:46


Ja z odcinka na odcinek jej coraz bardziej nie mogę znieść ;D Wkurzająca babka ;)
<<

rand

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 66

Lokalizacja: Gdańsk

Postdodano 6 lut 2007, o 23:41


[SPOILER] Tylko ci co oglądali juz 3 serię niech czytają.



Ja ją bardzo lubie wg mnie najlepiej zrobiona postac, jest strasznie realna. Podoba mi sie jej bezwzględność a takze to iż nie rozczula sie, jak czasem robi to Adama :] Jestem pełen podziwu dla niej za podjete przez nia decyzje (decyzja o ludobójstwie Cylonów za pomocą wirusa, czy ukrycie hery) Myśle że większość z nas podjęłaby takie decyzje. Tak sie zastanawiam czemu Helo przeszkodził jej w tym Cylonobójstwie :P, najlepiej niech odrazu odda sie w ich rece :shoot:
Ostatnio edytowano 6 lut 2007, o 23:43 przez rand, łącznie edytowano 1 raz
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 7 lut 2007, o 00:49


rand napisał(a):Tak sie zastanawiam czemu Helo przeszkodził jej w tym Cylonobójstwie
Chyba przeszkodziły w tym uczucia ... skoro jedna cylonka może być ok to dlaczego wsród pozostałych nie znajdą się jej podobne.
rand napisał(a):Podoba mi sie jej bezwzględność a takze to iż nie rozczula sie, jak czasem robi to Adama
No to jest pozytywny aspekt, nadaje sie na przywódce, rozsadnie podejmuje decyzje.
<<

rand

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 66

Lokalizacja: Gdańsk

Postdodano 7 lut 2007, o 00:53


sufer napisał(a):Chyba przeszkodziły w tym uczucia ... skoro jedna cylonka może być ok to dlaczego wsród pozostałych nie znajdą się jej podobne.

Też mi sie tak wydaje :P Ale przez ten odcinek juz zupełnie przestałem lubić helo, w końcu co za różnica czy zabija Cylonów od razu wszystkich, czy pojedynczo, w końcu Cyloni od tak po prostu nie zrezygnują ze zniszczenia ludzi.
1. BSG, Dexter, The Shield
2. 24, Skins,
3. Supernatural, The Black Donnellys, Rescue Me, Veronica Mars, True Blood
4. Californication, Entourage, Chuck, House M.D., Sons of Anarchy, HIMYM, Lost, Moonlight
5. Rome, Weeds, The Tudors, Hung, Castle, Breaking Bad,
6. Grey's Anatomy, Desperate Housewives, Damages,
7. Stargate SG-1, Atlantis, The 4400, Private Practice

Nowe, które oglądam: Stargate: Universe, Flash Forward
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 7 lut 2007, o 02:19


rand napisał(a):Podoba mi sie jej bezwzględność a takze to iż nie rozczula sie


Dla mnie właśnie jest to jej jedna z największych wad :) Brak uczuć, zero emocji, prawie nieludzkie podejście do sprawy. Wszystko wie lepiej, wszystkimi chce rządzić ;)
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 7 lut 2007, o 11:04


dla mnie to nie jest wada, akurat w tych warunkach
no ale ona wogóle nie liczy sięz nikim innym, jak ma zdanie na jakiś temat to nawet jak ktoś coś powie co może lekko je zmienić to odrazu zagłusza tą osobę, krzyczy i wogóle :P
nie lubie jej od filmu już. Gdy wszyscy jej mówili, że cyloni lecą i że muszą uciekać, to ona mówiła, że nie opuści tej floty, mówili jej, że nie ma wyjscia, że przecież nie mają jak siębronić a ona ciągle to samo. Tylko Lee uratował sytuacje potem przez EMP, ale Laura w tym czasie wiedziała, że albo uciekną i przeżyją albo nie uciekną i zginą.
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

Kara

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 93

Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Postdodano 27 mar 2007, o 18:37


nie podoba mi sie jej bezwzglednosc, to uparcie w dazeniu do celu no i denerwuje sie gdy tylko cos nie izie po jej mysli
<<

Corranh

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 61

Lokalizacja: Zabrze

Postdodano 13 gru 2007, o 14:40

Re: Laura Roslin


Jestem dopiero w połowie drugiej serii ale nienawidzę jej z całego serca... :? Najgorszy rodzaj polityka - fanatyk wierzący że jest zbawicielem. Metod nie potępiam, ale juz uważanie się za wszechwiedzącą tak. Durne intrygi i podejmowanie decyzji za plecami Adamy. Mam nadzieje że ktoś jej wpakuje kulke... najlepiej Helo za to że chciała wyrzucić Sharon przez śluzę. :)
Obejrzane:
Lost
Prison Break
House M.D.
4400
Heroes
Jericho
O.C.
Kyle XY
Standoff
Ekipa
Rome
Greek
Dirty Sexy Money
The Journeyman
Cane
Weeds
Gossip Girl
Oglądam:
Fringe
Bttlestar Galactica (sezon 3)
Dexter (sezon 2)
W kolejce:
Merlin

 


  • Podobne tematy do Laura Roslin
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Bohaterowie



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.