Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

Kyle XY » forumTV.pl » Ogłoszenia • seriale forumtv.pl

<<

Speed666

Nowy użytkownik

Posty: 3

Postdodano 21 maja 2007, o 07:24

Kyle XY

[center]Obrazek[/center]

Kyle jest szesnastolatkiem, który pewnego dnia budzi się w lesie kompletnie nago i bez żadnych wspomnień czy pamięci dotyczących tego, co wcześniej działo się w jego życiu. Jest jako noworodek bez wiedzy o życiu codziennym i podstawowych czynnościach - nie wie jak jeść czy pić, nie potrafi mówić nawet mówić.
Kiedy Kyle wchodzi do pobliskiego miasta, zostaje zaaresztowany przez policję, która nie potrafi jednak ustalić kim on jest - nie ma go w żadnych kartotekach ani nie znajduje się na listach osób zaginionych. Zostaje więc zabrany do zakładu poprawczego, gdzie kolejne dziwne rzeczy wychodzą na jaw, jak np. brak pępka.
Do pomocy zostaje wezwana psycholog - Nicole Trager, która po zapoznaniu się ze sprawą Kyle'a i zrozumieniu, że potrzebuje indywidualnej opieki, postanawia zabrać go do siebie do domu. Po początkowym sprzeciwie rodziny Nicole - jej męża Stephen'a i oraz dzieci - Lori i Josh'a, wszyscy zaczynają przywiązywać się do Kyle'a, który wkrótce zaczyna przystosowywać się do nowej rzeczywistości i wykazywać niezwykłe zdolności matematyczne oraz szybkiego czytania i uczenia się. Nicole nadal prowadzi z nim sesje terapeutyczne, po których Kyle zaczyna miewać przebłyski wspomnień...

1 sezon liczy 10 odcinków (26 czerwca 2006 - 21 września 2006)
2 sezon liczy 23 odcinki (od 11 czerwca 2007)

by aja

***
Bardzo ciekawy serial musze przyznać. Wyszedł pierwszy sezon - składa się z 10 odcinków. Drugi rozpoczyna się 11 czerwca 2007.
Serial opowiada o losach nastolatka który nagle budzi się w lesie nie pamiętając niczego. Z czasem okazuje się że ma niesamowite zdolności odnośnie matematyki i zapamiętywania. Oczywiście za tym stoi ktoś kto chce się go pozbyć bo nie urodził się on w naturalny sposób.

  Kod:
http://abcfamily.go.com/shows/kylexy/
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez Speed666, łącznie edytowano 3 razy
<<

tonej

Postdodano 21 maja 2007, o 22:54


Speed666 napisał(a):zdolności odnośnie matematyki i zapamiętywania


a potem przeradza sie w detektywa Monka :D
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 21 maja 2007, o 23:45


Ja oglądam Kyle'a ;) Ale nie wymagam działu (chyba ze ktoś chce - albo takich ktosiów jest więcej :P). Całkiem fajny serial. W zeszłe wakacje było 10 odcinków, a drugi ma być podobno pełny z 20-oma kilkoma odcinkami :)
Ostatnio edytowano 21 maja 2007, o 23:46 przez Nikola, łącznie edytowano 1 raz
<<

HeroSHI

Postdodano 23 maja 2007, o 22:11


Baardzo fajny serial - POLECAM :] No i plus dla osoób, które dopiero co zaczynają - już w czerwcu 2 sezon :]

A ja kurcze musiałam czekać ponad pół roku :? :]
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 7 cze 2007, o 13:25


Ten serial jest świetny! Obejrzałam wszystkie 10 odcinków w jeden dzień :D Dobrze, że zaczęłam teraz oglądać, bo jakby miała czekać pół roku jak HeroSHI to bym nie wyrobiła :P
Troche tylko mialam nadzieje, że Kyle faktycznie jest człowiekiem z amnezją i jakimiś zdolnościami, a nie że był wyhodowany w laboratorium, no ale...
Juz z pare dni 2 sezon :D

I Declan *_*
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 1 raz
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 7 cze 2007, o 13:36


aja, mi tez sie zaczyna opis podobać, może zrobimy dział o nim?
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 7 cze 2007, o 13:44


Tez o tym myślałam, ale nie wiem czy dostatecznie dużo ludzi go ogląda...
Dobra! Na próbę możemy zrobic, ale jak mało ludzi bedzie pisac to sie zlikwiduje i zostawi sam temat :)
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 7 cze 2007, o 13:55


Więc tymczasowo przenoszę do Archiwum :) jeśli sie nie sprawdzi to powróci :)

 


  • Podobne tematy do Kyle XY
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Archiwum



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.