Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 46

Kwalifikacje do bitw serialowych (edycja sci-f/fantasy) » Plebiscyty » Bitwy serialowe • seriale forumtv.pl

Opiekun: Leviatan

Ankieta wygasła 9 maja 2013, o 17:26

Które 3 seriale powinny przejść do bitwy głównej na najlepszy serial sci-f/fantasy?

Doctor Who
3
11%
Game of Thrones
7
25%
Grimm
0
Brak głosów
Misfits
1
4%
Revolution
0
Brak głosów
Supernatural
4
14%
The Walking Dead
6
21%
True Blood
2
7%
Vampire Diaries
2
7%
Defiance
0
Brak głosów
Continuum
3
11%
 
Liczba głosów : 28
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 25 kwi 2013, o 17:26

Kwalifikacje do bitw serialowych (edycja sci-f/fantasy)

Kwalifikacje są po to, aby skrócić czas wszystkich bitw tej edycji z 9 miesięcy do 2.5 miesiąca.
Użytkownicy forumtv.pl decydują, które seriale mają przejść do następnej rundy (można zaznaczyć w ankiecie aż 3 pozycje).
Do następnego etapu dostanie się 5 seriali z najlepszymi wynikami (pozostałe nie będą brać udziału w bitwie serialowej - edycji sci-f/fantasy).

W następnym etapie co tydzień pomiędzy dwoma serialami wybranymi w kwalifikacjach będzie odbywać się bitwa o to, który serial najbardziej rozbudza wyobraźnie (najlepszy serial sci-f/fantasy).
Całość będzie trwać 2.5 miesiąca (w tej edycji nie będzie dogrywek, w razie takiego samego bilansu przydzielone zostaną miejsca ex aequo)

W ankiecie biorą udział seriale z szeroko rozumianego gatunku sci-f/fantasy, które są aktualne emitowane (w dniu rozpoczęcia kwalifikacji).
Jeśli brak serialu na który chciałbyś zagłosować, a spełnia warunki dopuszczające do kwalifikacji. Napisz w temacie np. "+1 nazwa serialu np. Continuum, Defiance"

Głosowanie zakończy się 9 maja 2013.
Seriale spełniające kryteria i posiadające swój dział na forumtv.pl:
Obrazek
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 25 kwi 2013, o 19:09

Odp: Kwalifikacje do bitw serialowych (edycja sci-f/fantasy)


Wybór jest prosty Game of Thrones, Doctor Who i The Walking Dead. Nie mam tylko pojęcia co z pierwszej dwójki byłoby na pierwszym miejscu.
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 25 kwi 2013, o 19:21

Odp: Kwalifikacje do bitw serialowych (edycja sci-f/fantasy)


Dla mnie wybór też prosty i tylko trochę inny niż u Czesiek_PL - Game of Thrones, Supernatural i The Walking Dead.
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 25 kwi 2013, o 20:49

Odp: Kwalifikacje do bitw serialowych (edycja sci-f/fantasy)


raczej ze doctor who :P
a do tego dobrałam misfits i supernatural
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

TomekSzymek

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 348

Postdodano 27 kwi 2013, o 18:17

Re: Odp: Kwalifikacje do bitw serialowych (edycja sci-f/fantasy)


Raven napisał(a):Dla mnie wybór też prosty i tylko trochę inny niż u Czesiek_PL - Game of Thrones, Supernatural i The Walking Dead.


Ja również wybrałem te same pozycje i wybór był dla mnie na razie stosunkowo prosty. Moim skromnym zdaniem, GoT jest tutaj bezkonkurencyjne.
<<

torrent

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 165

Postdodano 2 maja 2013, o 14:52

Odp: Kwalifikacje do bitw serialowych (edycja sci-f/fantasy)


Supernatural - ze względu na początkowe sezony. Miałem zagłosować na GoT, ale z drugiej strony nie chcę żeby Supernatural przegrało z Vampire Diaries, które bardzo spadło z poziomem,
True Blood - Może to nie jest nowość, ale trzeba docenić początkowe sezony. Sytuacja podobna jak wyżej. Nie chciałem żeby tak dobry serial pozostał bez głosu, bo pewnie większość patrzy tylko na nowości
i...
Continuum - Pewnie duże zaskoczenie w wynikach zważywszy, że nawet nie ma działu tego serialu na forum, ale naprawdę fabuła mi się podoba. Nie ma przesady w efektach specjalnych jak w Defiance i do tego świetni aktorzy. Każdy odcinek jest jakoś powiązany z fabułą główną, co jest bardzo dobre.
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 3 maja 2013, o 12:10

Odp: Kwalifikacje do bitw serialowych (edycja sci-f/fantasy)


standardowo Game of Thrones i The Walking Dead.
Trzecia pozycja to już nowość: Continuum. Obejrzałem 1 sezon i muszę przyznać, że zbyt długo wstrzymywałem się z opinią o tym serialu. Bardzo dobra fabuła i gra aktorska jak napisał torrent.
Obrazek
<<

vito

Nowy użytkownik

Posty: 1

Postdodano 3 maja 2013, o 12:30

Re: Kwalifikacje do bitw serialowych (edycja sci-f/fantasy)


Dla mnie TYLKO seriale Gwiezdne Wrota i Atlantyda.To jakość sama dla siebie przy której Star Trek to zupelna,smutna ramota.
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 7 maja 2013, o 18:43

Odp: Kwalifikacje do bitw serialowych (edycja sci-f/fantasy)


Dla mnie również wybór prosty - TRUE BLOOD, GoT, TWD.
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 13 maja 2013, o 15:26

Odp: Kwalifikacje do bitw serialowych (edycja sci-f/fantasy)


5 seriali dostało się do ostatniej rundy na najlepszy serial sci-f/fantasy:
Obrazek
Obrazek

 


  • Podobne tematy do Kwalifikacje do bitw serialowych (edycja sci-f/fantasy)
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Archiwalne bitwy serialowe



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.