Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

Kuba Wojewódzki » forumTV.pl » Ogłoszenia • seriale forumtv.pl

<<

magik

Przyjaciel forum

Posty: 273

Postdodano 27 lis 2006, o 21:43

Kuba Wojewódzki

Oglądacie ten program ??
Jeśli tak to co sadzicie o jego gościach?? Jakie wywarli na was wrażenia i jekie wzbudzili emocje?? Piszcie

Obrazek
Ostatnio edytowano 28 lis 2006, o 21:46 przez magik, łącznie edytowano 1 raz
<<

Jas15

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 73

Lokalizacja: Namysłów

Postdodano 27 lis 2006, o 21:55


wczorajszy odcinek mi się średnio podobał, bywały lepsze, ale i tak się uśmiałam jak co tydzień. ogólnie kocham kubę :D zawsze na niego czekam z utęsknieniem ;D
Obrazek Obrazek Obrazek
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 27 lis 2006, o 23:30


Ja za Kubą nie przepadam,ale ostatnie dwa razy obejrzałam.....

Piaseczny i Chojnacki - Chryste co za prymitywy! szczególnie Robert C. - wygląda jak prosiak i się też tak zachowuje i generalnie dwa kretyny.

Wczoraj widziałam końcówkę z Liroyem i Frytką....jak usłyszałam że Fryta chce wydac płytę to zdębiałam....

Kuba to często przesadza ze swoimi komentarzami i w ogóle, ale czasami dobrze jak przywali - chodzi mi o tych, za którymi nie przepadam. ;)
<<

glaster

Użytkownik

Posty: 13

Postdodano 28 lis 2006, o 00:27


Według mnie Kuba jest zajebisty
Ogladam kazdy odcinek
No moze czasami za bardzo z tekstami przesadza ale co tam:D :cool:
Dlatego jest lubiany :)
<<

magik

Przyjaciel forum

Posty: 273

Postdodano 28 lis 2006, o 15:55


Paulina napisał(a):jak usłyszałam że Fryta chce wydac płytę to zdębiałam....


Skoro Paris H wydała to może jaj sie też powiedzie Tylko nie wiem czy zrobi furore śpiewając o gołebiech
<<

shiri

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 138

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 28 lis 2006, o 23:45


A mi się ten program podoba. Wprawdzie takie głupie programy nie są moimi ulubionymi, ale ten wyjątkowo do nich należy. Rozmowy prowadzone śmiesznie, na luzie, więc można się chociaż pośmiać :P
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
<<

Anett

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 134

Postdodano 29 lis 2006, o 21:59


Powiem tyle mnie drazni, jak u Szymona M widac przejawy inteligencji tak Kuba robi wszystko ordynarnie i meczy mnie jego osoba i program... On zamecza tych swoich rozmowcow. Niekiedy sa spoko jak z serialowym Szczepanem z kryminalnych.. Ale drazni mnie jego osoba i to wywyzszanie sie...
<<

magik

Przyjaciel forum

Posty: 273

Postdodano 29 lis 2006, o 22:09


Może naprawdę ma jakiś problem Jak to zauważył juz nie jeden z jego gości i próbuje go maskować swoim zachowaniem Tym problemem może byc to że czterdziestka to mu już dawno stukła a no ani dzieci ani żony i go mat strofuje żeby coś z tym zrobił :P hehe Ale żem wymyślił :hihi:
<<

shiri

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 138

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 1 gru 2006, o 17:44


Anett napisał(a):Powiem tyle mnie drazni, jak u Szymona M widac przejawy inteligencji tak Kuba robi wszystko ordynarnie i meczy mnie jego osoba i program...


A ja właśnie Kube lubię oglądać, ale Majewski mnie jakoś nie ciągnie, ten cały program dla mnie jest taki beznadziejny. A u Kuby mi się bardziej podoba :P
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 2 gru 2006, o 14:33


Zarówno Kuba jaki Szymon są inteligentni - wiedzą, ze robienie z siebie kretynów,dziwne poczucie humoru i skandaliczne wypowiedzi się ludziom podoba i tak wyglądaja właśnie ich programy.

Nie powiedziałabym, że Kuba jest debilem, bo tak nie jest. :) Po prostu duzo krzyczy na gości, robi głupie miny, wali głupie teksty,a ludzie to oglądają.
<<

magnoolia

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 21

Lokalizacja: Klucze

Postdodano 3 gru 2006, o 15:39


Kuba zbyt dużą uwage przyciąga na siebie, ten program nie jest o jego gościach tylko o nim samym, na co zresztą wskazuję sam tytuł ;)
<<

misslost

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 77

Postdodano 4 gru 2006, o 19:05


I to w nim lubię :) Czasami mam lekki niedosyt, że jakiś gośc ledwo co wszedł, a już przesunął się na bok kanapy, bo czekają kolejni (wczoraj z Adamem Sztabą tak miałam, naprawdę spoko był). No ale jakaś błyskotliwa wypowiedź Kuby potrafi wszystko zrekompensować. Czasami się zastanawiam, skąd on te żarty i równie żartobliwe docinki bierze :D
Ale uważam, że program coś stracił na przeprowadzce do tvnu. Teraz już lepiej (czyżby potrzebował czasu na zadomowienie?), ale na początku i publiczność, i Kuba jacyś spięci byli :)
<<

shiri

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 138

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 5 gru 2006, o 07:58


Ale Sztaba też mu niezle dogryzał :P
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
<<

Lewy

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 62

Lokalizacja: Gdynia

Postdodano 24 gru 2006, o 01:08


KW jest super, oglądam zawsze gdy moge. Kuba jest mistrzem docinek i potrafi na poczekaniu powiedzieć tekst, który po prostu wymiata :)
<<

Anett

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 134

Postdodano 25 gru 2006, o 12:55


A mnie denerwuje jego osoba, narzuca sie nie umie prowadzic rozmowy, to on ma byc na 1 planie takie dziecko. I jaki ja jestem cool i mlody, a naprawdfe jestem prykiem i staram sie nadrabiac gadka.]
Podobno nie stracil a zyskal, widownie wzrosla o 1 milion.
<<

Maverick

Użytkownik

Posty: 21

Postdodano 30 gru 2006, o 21:11


Odcinek z Peja był całkiem całkiem smieszny czasem mu wychodzi ;)
<<

ziombel12

Użytkownik

Posty: 13

Postdodano 3 sty 2007, o 22:46


taa przy peji kuba nie wiedział co powiedziec, pazura tylko zachował sie z klasa bo pozwolił kubie błaznować
<<

tonej

Postdodano 6 sty 2007, o 18:59

Maverick napisał(a):Odcinek z Peja

byl najlepszy ciekawy tez byl w sylwestra :)
Następna strona

Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Archiwum



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.