Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

Który bohater najbardziej irytującym? » TOP 5 » The Walking Dead • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

steru

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 360

Ulubiony serial:
Dexter

gadu:
2871628

Postdodano 18 paź 2012, o 14:23

Który bohater najbardziej irytującym?

Tak sobie pomyślałem, że można wykorzystać wreszcie ten dział forum.

Którego bohatera "The Walking Dead" uważacie za najbardziej irytującego w serialu? Można wybierać z wszystkich sezonów :)

Mój osobisty typ to Lori. Od samego początku mnie irytowała. Ciągłe żale i pretensje, rządzenie się bo jest żoną tego który jest liderem grupy. W drugim sezonie dała prawdziwy popis.
Spoiler:
. Sezon trzeci pokazuje jednak, że jej przeszło a to Rick nie może już na nią patrzeć - całkiem słusznie zresztą. Liczę, że ta bohaterka już długo nie pociągnie :)

PS. Na drugim miejscu postawiłbym na Carla, szczególnie przez drugi sezon. Na trzecim tą siwą babkę, matkę Sophii.

Macie swoje typy?
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 18 paź 2012, o 20:32

Odp: Który bohater najbardziej irytującym?


Pierwsze miejsce bez gadania przypada Lori. Przez pierwsze dwie serial zachowywała się jak nawiedzona - najpierw się obściskuje z Shanem, potem go nienawidzi, potem, ma problemy z wszystkimi po kolei, nigdy, NIGDY nie była w stanie upilnować własnego syna, nic tylko' Where's Carl?!' - chyba jej najczęściej wypowiadana kwestia... Co prawda w nowej serii niewielka poprawa, ale ciągle siedzi na pierwszym miejscu.
Na drugim dałabym Carla, ale jednak nie. Doszłam do wniosku, że on jako taki nie jest zły, to raczej jego matka miała na niego zgubny wpływ, ciągle go 'gubiąc'.
Miejsce drugie dostaje Andrea. Bo jaka to ona nie jest wspaniała i ważna. Najpierw chce się zabijać po stracie siostry - rozumiem to w sumie. Ale niech idzie gdzieś w las z nożem i zrobi to po cichutku a nie strzelać będzie i ryzykować życia innych. Cały czas się czepia tych broni, strzelb, pistoletów, byle tylko głośne... A potem głupia krowa włazi ze strzelbą na posterunek i strzela do członka grupy. Dobrze, że nie miała jeszcze wtedy za grosz zdolności. I tutaj znów widać w nowym sezonie poprawę. Widać, że przebywanie z Michonne wyszło jej na dobre. Zobaczymy jak się dalej rozwinie.
Trzecie miejsce dostają równo Calor i T-Dog. Ta pierwsza za zgubienie własnej córki (co jest z dziećmi w tym serialu?!), a później przez całą serię ciągłą depresję. Tutaj też się w sumie nie dziwię, ale negatywną postacią była do tej pory. Za to teraz, w nowym sezonie? Co za zmiana! Bardzo mi się nie podobało do tej pory to że kręciła się koło Daryla, ale teraz widać, że już się otrząsnęła po latach bycia maltretowaną przez męża i nawet zażartuje, poflirtuje, strzela i dobiera się do Daryla. Jak tak pójdzie dalej z chęcią ją z TOP3 Znienawidzonych wypiszę :D
A T-Dog bo w zasadzie do fabuły znosi wielkie puste zero. Nic. Nada. Ta postać mogłaby równie dobrze zniknąć i nawet bym się nie zorientowała... Jedyne czego ten facet dokonał to zgubienie klucza do kajdanek i pozbycie się Merla na dwie serie.
Jak na razie w nowej serii widać poprawę u bohaterów, więc całkiem możliwe, że niedługo się pozmienia w rankingu ;)
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 18 paź 2012, o 20:48

Odp: Który bohater najbardziej irytującym?


Lori w takim rankingu na pewno góruje:D. Przez pierwsze dwa sezony była nie do zniesienia, ciągle jakieś fochy, pretensje, kłótnie, po prostu miało się tego dość i wyszła na tym najgorzej jak mogła. W tym nowym sezonie jeszcze mnie nie zdenerwowała, uspokoiła się, siedzi cicho, zna teraz swoje miejsce.

Z innych postaci byłaby to na pewno Andrea, przytoczone przykłady z bronią, czy jakiś tam mini romansik z Shane'm.
Dalej to Carol i Carl, zwłaszcza młody, który szczeniacko i głupio się zachowywał.

W tym sezonie jednak wszyscy się zmienili i na razie nikogo się nie czepiam ;) Chociaż te irytujące postacie na pewno się jeszcze pojawią
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 20 paź 2012, o 13:53

Odp: Który bohater najbardziej irytującym?


Pierwsze miejsce to wybór oczywisty - Lori. Chyba tuta nie ma czego tłumaczyć bo to jedna z najbardziej irytujących bohaterek serialowych.
Dalej jest Carl bo się ciągle gubi, ale trzeba przyznać że w tym sezonie całkiem ciekawą postacią się zrobił. Oby nas już nie maltretowana poszukiwaniem go.
Dawniej irytował mnie Shane, ale na szczęście już nie żyję. Irytuje mnie za to ciągle Rick, nie wiem czemu ale jakoś go nie lubię. Za bardzo prawy chcę być.
T-Dog mnie nie denerwuje bo go prawie nie ma :) Jak Raven napisała nawet by się nie zauważyło jakby zginął więc czemu mam niby się irytować tą postacią? :D
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 20 paź 2012, o 17:42

Odp: Który bohater najbardziej irytującym?


Zdecydowanie Lori i Carol. Dwie najbardziej denerwujące postacie w serialu.
Najciekawsze jest to, że w komiksie, na którym oparty jest TWD w ogóle tego nie odczuwałem. W "naszej" ekipie nie było tam osoby, która by mnie irytowała. A w serialu mogę wymienić spokojnie z 4-5 osób. :)
Jak widać albo scenarzyści albo aktorzy się nie spisali. :P

Swoją drogą aktorka, która gra Lori, powinna dostać nagrodę za irytowanie widza gdziekolwiek się pojawi. :) Kiedyś "Prison Break", teraz "The Walking Dead", co padnie kolejne jej ofiarą? :) Bo zakładam, że nie uda się tej postaci przeżyć etapu więzienia w 3 serii. :P
<<

jonek

Użytkownik

Posty: 10

Ulubiony serial:
Dexter

Postdodano 17 sty 2013, o 19:30

Odp: Który bohater najbardziej irytującym?


Tak.... Lori ... Mnie szlak trafia jak widzę "tę" postać...
<<

BiBoj

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 57

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 11 lut 2013, o 20:16

Re: Który bohater najbardziej irytującym?


Oczywiście Lori.
Carl w trzecim sezonie już mnie nie irytuje, ale w drugim dał prawdziwy popis.
Rick co prawda nigdy nie wywoływał u mnie odruchów wymiotnych, ale moim zdaniem jest zbyt nijaki na głównego bohatera. Fajnie byłoby, gdyby zginął, a dowództwo objął ktoś inny (byle nie Carl - to by była przesada).
Irytuje mnie też Michonne - niby taka fajna, zaradna, ale źle prowadzona przez twórców.
<<

prisonbrajk

Nowy użytkownik

Posty: 2

Postdodano 5 mar 2014, o 11:06

Odp: Który bohater najbardziej irytującym?


Lori juz
Spoiler:
dzieki bogu, natomiast mam nadzieje ze karla tez usuna - dzieciak mnie wkurza
<<

katrinka87

Nowy użytkownik

Posty: 5

Lokalizacja: Lublin

Ulubiony serial:
The Walking Dead

Postdodano 29 lis 2014, o 00:58

Odp: Który bohater najbardziej irytującym?


Faktycznie Lori była irytująca, aż dziw, że tak późno Ją uśmiercili.
Dzień bez piosenki, to dzień stracony.
<<

Zoneg

Nowy użytkownik

Posty: 1

Lokalizacja: Lublin

Ulubiony serial:
pierwsza miłość

Postdodano 9 mar 2015, o 23:58

Odp: Który bohater najbardziej irytującym?


mnnie też Lori irytuje...
<<

bprzec090

Nowy użytkownik

Posty: 4

Postdodano 27 cze 2016, o 10:04

Re: Który bohater najbardziej irytującym?


Chyba nikt się nie zdziwi, jak napiszę, że Lori :P
<<

pukpuk1

Nowy użytkownik

Posty: 4

Postdodano 29 cze 2016, o 11:51

Odp: Który bohater najbardziej irytującym?


Carol dziwnie się zachowuje, zwłaszcza w późniejszych sezonach.
<<

Fomirenika

Nowy użytkownik

Posty: 4

Ulubiony serial:
Gra O Tron

Postdodano 1 wrz 2016, o 13:38

Odp: Który bohater najbardziej irytującym?


Lori, Lori oczywiście, haha
zarządzanie produkcją - rozwiązania dla firm.
<<

krata323

Nowy użytkownik

Posty: 4

Ulubiony serial:
The Walking Dead

Postdodano 30 wrz 2016, o 14:25

Odp: Który bohater najbardziej irytującym?


Nie ma bardziej irytującej niż Lori.. wszyscy się z tym zgadzają ;p
<<

jrobak

Nowy użytkownik

Posty: 4

Postdodano 6 paź 2016, o 14:00

Re: Który bohater najbardziej irytującym?


Lori - tragedia...
<<

mikkolls

Nowy użytkownik

Posty: 3

Postdodano 11 paź 2016, o 15:54

Odp: Który bohater najbardziej irytującym?


coś w tym jest że Lori najbardziej irytujący...
<<

logan18

Nowy użytkownik

Posty: 4

Lokalizacja: Grabno

Postdodano 21 lis 2016, o 10:46

Odp: Który bohater najbardziej irytującym?


Niestety nie ma bardziej denerwującej postaci. Zdecydowanie Lori, chociaż Carol też potrafi zirytować...
<<

Tomek123

Nowy użytkownik

Posty: 4

Postdodano 23 gru 2016, o 10:49

Odp: Który bohater najbardziej irytującym?

Lori to najbardziej znienawidzona postac

______________________________________
I liked it
Następna strona

 


  • Podobne tematy do Który bohater najbardziej irytującym?
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Bohaterowie



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.