Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

Ksiazki :) » Zakończone Seriale » Gossip Girl • seriale forumtv.pl

<<

Fringilla

Nowy użytkownik

Posty: 6

Postdodano 18 lis 2007, o 01:57

Ksiazki :)

Hej ;)
Co jest wg was lepsze: ksiazka czy serial?
Wie ktos moze (a moze nawet posiada) gdzie moge znalezc w necie GG? Po polsku lub angielsku, obojetnie?:)
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 18 lis 2007, o 02:23

Re: Ksiazki :)


Wg mnie nie ma sensu porównywać książki z serialem,bo to tak naprawdę dwie różne historie i serial tak naprawdę nie jest ekranizacją książki. Mi się podoba i to i to. :) wiadomo że książki bardziej pobudza naszą wyobraźnia, ale serial też trzyma fason. :)
<<

olus222

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 27

Postdodano 18 lis 2007, o 09:20

Re: Ksiazki :)


Fringilla napisał(a):Hej ;)
Co jest wg was lepsze: ksiazka czy serial?
Wie ktos moze (a moze nawet posiada) gdzie moge znalezc w necie GG? Po polsku lub angielsku, obojetnie?:)

GG możesz znaleźć na http://www.gadugadu.pl
A co do tematu to dla mnie niema to znaczenia jestem zażartym fanem i jednego i drugiego. Ale pytanie może brzmieć takżę jaki rodzaj i jakie książki czytacie??
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 18 lis 2007, o 10:35

Re: Ksiazki :)


olus222 napisał(a):GG możęsaz znaleźć na http://www.gadugadu.pl

Przepraszam, ale naprawde myślisz, że Fringilli chodzi o gadu-gadu?

Ja nie mam, ale szukałam i niestety nic nie znalazłam. Ale na allegro często chodą zestawy Plotkary bardzo tanio, więc może się skusisz ;)
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 18 lis 2007, o 19:32

Re: Ksiazki :)


olus222 napisał(a):Ale pytanie może brzmieć takżę jaki rodzaj i jakie książki czytacie??


Ale w pytaniu chodzi konkretnie o książki Gossip Girl (Plotkara)...dlatego został umieszczony w tym dziale.

Ja szukałam kiedyś pdf'ów, ale nie znalazłam i sobie kupiłam po prostu...z tym że narazie tylko 3. ;)
<<

olus222

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 27

Postdodano 18 lis 2007, o 20:30

Re: Ksiazki :)


już wiem sory za ghłupią p[omyłke myślałem że chodazi o gg ,że to takie dodatkowe pytanie (wiem wygłupiłem sie)
<<

xoxo

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 9

Postdodano 14 gru 2007, o 15:32

Re: Ksiazki :)


Wie ktos moze (a moze nawet posiada) gdzie moge znalezc w necie GG? Po polsku lub angielsku, obojetnie?:)


Ja też szukałam, ale nigdzie nie moge znależć żadnych e-booków, jedyne co znalazłam to ostatnia książka z seri po angielsku. Niestety nie jest tam ona cała, co jakiś czas ma być tam opublikowany kolejny fragment.
http://www.gossipgirl.net/exclusives.vm

jest też (moim zdaniem) atrakcyjna oferta na allegro:
http://www.allegro.pl/item282092948_plo ... gesar.html
<<

blake

Nowy użytkownik

Posty: 7

Postdodano 2 mar 2009, o 01:13

Re: Ksiazki :)


A ja nie mogę znaleźć za cholerę Plotkara 1. Wszystkie są dostępnę, nawet Ci cali CArlsowie.. A czesci 1 nigdzie. Dlatego jestem tylko po dwóch pierwszych 'początkach' czyli jak to sie zaczelo.
Obrazek <- KLIK
<<

A-nka

Przyjaciel forum

Posty: 605

Postdodano 2 mar 2009, o 18:47

Re: Ksiazki :)


Mi się książka nie spodobała , nawet całej pierwszej części nie byłam w stanie przeczytać.
"The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams"
<<

tk

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 84

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 3 mar 2009, o 20:04

Re: Ksiazki :)


blake, ale wiesz że zrobiłeś teraz kompletnie ruch bez sensu. W Plotkarze chodziło też o to że nie wiadomo było co zdarzyło się przed, a Ty zacząłeś od przeczytania dwóch najnowszych książek które to tłumaczą :P
God gave Rock'n'Roll to You

Pochłonąłem: The Sopranos, Dexter (s1-3), Californication (s1-2), Skins (s1-2). Gossip Girl (s1), Pitbull, Weeds (s1-4), Scrubs (s1-7), House M.D. (s1), Sons of Anarchy (s1), Secret Diary of a Call Girl (s1), Generation Kill,
Pochłaniam: Skins (s3), Lie to Me (s1), the Mentalist (s1), Gossip Girl (s2)

http://www.tkphoto.pl
<<

Rupszeld

Użytkownik

Posty: 10

Ulubiony serial:
How I Met Your Mother

Postdodano 5 lut 2015, o 11:47

Odp: Ksiazki :)


Książka jest zupełnie inna, więc niby nie można porównywać, ale niestety przy książce się nudziłam.
<<

serimusar

Użytkownik

Posty: 10

Lokalizacja: Rzeszów

Ulubiony serial:
pierwsza miłość

Postdodano 19 cze 2017, o 21:01

Odp: Ksiazki :)


Gdzie zaopatrywaliście się w książki?

 


  • Podobne tematy do Ksiazki :)
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Pozostałe



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.