Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 8

konta bankowe » Off-topic » O nas, inne & off-topic • seriale forumtv.pl

Pomoc ze sprzętem komputerowym, oprogramowaniem oraz tematy związane z grami.

<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 3 maja 2007, o 09:52

konta bankowe

Witam.
Jakie polecacie konta bankowe ?
Z jakich korzystacie?
Obserwuje stronę http://www.konta-bankowe.com.pl/ i z niej wynika, że najlepsze jest Inteligo a z Mbankiem są same problemy.
Obrazek
<<

timon

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 223

Lokalizacja: LBN

Postdodano 3 maja 2007, o 12:42


Ja mam konto w BPH i nie narzekam wszytkie przelewy mam za darmo, a prowadzenie konta miesięcznie wynois tylko 1,5 zł :)
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 3 maja 2007, o 14:12


timon napisał(a):Ja mam konto w BPH i nie narzekam wszytkie przelewy mam za darmo, a prowadzenie konta miesięcznie wynois tylko 1,5 zł :)

a masz student czy sezam max?
Obrazek
<<

timon

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 223

Lokalizacja: LBN

Postdodano 3 maja 2007, o 15:46


Nie ja mam Sezam Junior :P
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 5 maja 2007, o 16:57


a z Mbankiem są same problemy.


Czy ja wiem. Mam konto w mBanku i jeszcze nigdy nie miałam żadnego problemu ;) Karta i prowadzenie za free. Opłata za przelew -0,50zł. Stały dostęp przez internet, hasła przychodzą na telefon, jak się robi przelew. Przelewy dochodzą bardzo szybko. Nie narzekam :) Jedyny minus to, że do wypłaty trzeba znaleźć odpowiedni bankomat, bo inaczej zapłacisz za wypłatę 5zł ;) Ale to też dla mnie nie problem, bo dość sporo ich w mojej okolicy.

Ktoś tam napisał w komentarzach, że mLinia jest do bani, a ja się nie zgadzam, jak założyłam konto, zadzwoniłam, od razu mnie połączono z sympatyczną babką, która przyjęła moje zgłoszenie o kartę, którą otrzymałam bardzo szybko. Nie wiem, czemu niektórzy tak się czepiają :P

Inteligo ma mój brat i też nie narzeka, ale ostatnio założył też konto w mBanku i również z niego korzysta, więc też nie ma z nim raczej problemów.
<<

alvaro

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 207

Lokalizacja: Ulan Bator

tlen:
alvaro_1987

gadu:
3868267

Postdodano 5 maja 2007, o 17:36


Ja mam w ING konto student dla osób od 18 do 26roku życia.

0 za przelewy internetowe
0 za prowadzenie
<<

Connie

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 109

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 5 maja 2007, o 20:18


timon napisał(a):Nie ja mam Sezam Junior

Też mam juniora. :D Tyle że ja za prowadzenie konta nic nie płacę, bo jestem pod złotym + darmowe przelewy + karta. I 8gr miesiecznie z oprocentowania xD
<<

timon

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 223

Lokalizacja: LBN

Postdodano 8 maja 2007, o 10:21


Też mam własnie karte żadko korzystam ale czasem sie przydaje :D
<<

tonej

Postdodano 8 maja 2007, o 23:20


BZWBK :P polecam do przelewow, i innych transakcji ale lepsze pod wzgledem oszczedzania i oprocentowanie jest w PKO BP :P ale jak masz wiecej kasy to polecam privat banking :P

timon napisał(a):Też mam własnie karte żadko korzystam ale czasem sie przydaje


ja swojej uzywam dosc czesto i to nawet czesciaj jak czesto :D
Ostatnio edytowano 8 maja 2007, o 23:25 przez tonej, łącznie edytowano 1 raz
<<

henet

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 410

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 9 maja 2007, o 01:15


ja mam w BPH konto Maestro Sezam, w sumie nie narzekam, bo dużo bezpłatnych bankomatów jest, ale czasami jak płace kartą to strasznie długo sie czeka na połączenie z bankiem i zawsze się na mnie sprzedawcy dziwnie patrzą :) i mi sugerują że mam debet na koncie :D ale już sie przyzwyczaiłam.
So?
<<

Zibi

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 59

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 9 maja 2007, o 01:26


Ja też polecam mBank :D .
Nie wiem czemu wywnioskowałeś że jest pełno problemów.Karta za darmo,przelew 50 groszy.Jedynym mankamentem jest chyba brak kas w których można by wpłacać kasę,ale od tego są wpłatomaty.Z kredytem też niema problemu.
Mam też konto w Inteligo :razz: ,ale z niego to tylko wyciągi wywalam co miesiąc :)
Moja małżonka założyła sobie konto w BZWBK :zzz: to dopiero paranoja ten bank !!!Tak się ociągają że dłużej już się chyba nie da.

Mówię WAM mBank :D jest najlepszy(przynajmniej opłat nie pobierają)
<<

ariena

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 202

Lokalizacja: Wonderland

Postdodano 13 maja 2007, o 10:24


A ja polecam ING. Szczególnie dla studentów ;) O zł za przelewy i prowadzenie konta. Płacisz tylko chyba 1,5 za kartę. Chociaż ogólnie to lepiej wybrać bank do którego masz najłatwiejszy dostęp w swoim mieście.
A o mBanku słyszałam, że jest łatwym łupem dla hakerów..
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

Zibi

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 59

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 13 maja 2007, o 15:55


ariena napisał(a):A o mBanku słyszałam, że jest łatwym łupem dla hakerów..


A od kogo masz takie informacje?Bo ja o czymś takim nie słyszałem. :hah:
Dlaczego ten ktoś tak sądzi ?Bo jak tak sobie mówi to znaczy ze jego wiedza jest minimalna na temat tego banku.
Ostatnio edytowano 13 maja 2007, o 15:56 przez Zibi, łącznie edytowano 1 raz
<<

ariena

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 202

Lokalizacja: Wonderland

Postdodano 14 maja 2007, o 09:57


A od kogo masz takie informacje?Bo ja o czymś takim nie słyszałem.

Powtarzam informację, którą usłyszałam raczej od pewnego źróła. Mieliśmy na uczelni w ramach"dodatkowego wykładu" spotkanie z facetem z IBM'u i z 2 facetami, którzy zajmowali się -właśnie hakerstwem. Więc raczej mogę cytowac ich wypowiedzi bez arzutu, że wiedza
jest minimalna na temat tego banku
?? ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

Zibi

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 59

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 14 maja 2007, o 21:54


ariena napisał(a):Powtarzam informację, którą usłyszałam raczej od pewnego źróła. Mieliśmy na uczelni w ramach"dodatkowego wykładu" spotkanie z facetem z IBM'u i z 2 facetami, którzy zajmowali się -właśnie hakerstwem. Więc raczej mogę cytowac ich wypowiedzi bez arzutu, że wiedza?? ;)


Jakby nie patrzeć to każdy bank ma wszystko zapisywane i na papierze i na kompach,więc gadanie że ten bank jest szczególnie narażony na włamania hakerów jest czcze .Jak będą chcieli to i ING zrobią na cacy tylko troszkę czasu potrzeba.Naprawdę nie podałaś (lub oni nie podali) przykładu z czym on taki łatwy do włamania.I druga rzecz jaka mi się nasuwa-oni byli hakerami czy się nimi zajmowali i dla którego banku pracowali.PKO?
<<

ariena

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 202

Lokalizacja: Wonderland

Postdodano 15 maja 2007, o 08:38


Wiesz nie mam ochoty się z toba sprzeczac, bo to i tak byłoby bezcelowe. Nie twierdzę, że akurat ING nie jest narażony, bo bym musiała skłamac. Jeżeli ktoś jest dobry, potrafi włamac się wszędzie.
przykładu z czym on taki łatwy do włamania

NIe będę się rozwodzic o czym był wykład (sama zresztą wszystkiego dokładnie nie pamiętam), ale głównie chodziło nie tylko o słabośc systemu, ale również o łatwy dostęp do ważnych informacji w realu.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

Finarfin

Użytkownik

Posty: 69

Postdodano 16 maja 2007, o 03:10


Muszę przyznać rację Zibiemu. Bo coś mnie ten tekst nie przekonuje. Jeżeli chodzi o banki, jest to branża przynosząca ogromne zyski. W niej główny nacisk kładziony jest na bezpieczeństwo -> aktualnie największe nakłady pieniężne idą na bezpieczeństwo w sieci. Informatycy zajmujący się zabezpieczeniem tych systemów to są elity światowej informatyki. Niejednokrotnie Ci najwyżej postawieni zarabiają kwoty 100k zł miesięcznie(w Polsce!).Jednak za darmo tych pieniędzy nie dostają.

Gdyby mBank nie inwestował kasy w bezpieczeństwo, nikt by do niego się nie zgłaszał. A jego popularność wciąż rośnie. Zasada rynku jest prosta - najsłabszy odpada. A z mBankiem mi się nie wydaje...
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 26 sie 2007, o 20:42

zakładaliście konto w mBanku przez internet czy dokładaliście jakieś papiery do placówek?
Bo ja niestety nie widzę żadnej placówki mBanku w pobliżu x km :P
A Inteligo tylko się zakłada przez internet ? Jak zakładaliście swoje konta i ile wam to zajęło?
Obrazek
Następna strona

 


  • Podobne tematy do konta bankowe
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Komputery, elektronika, gry



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.