Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

Kobiece rozmówki o modzie i urodzie » Off-topic • seriale forumtv.pl

Tematy jakie nie pasują do pozostałych działów

<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 13 kwi 2007, o 01:18

To w takim razie wiesz na pewno więcej na ten temat ode mnie, mieszkam tak na oko w siedmiokrotnie większym mieście pod względem ludności i 19 krotnie jeżeli chodzi o powierzchnie, niż ten Twój Andrychów - taka większa wieś :P Może w końcu przestaniesz mnie mylić z magikiem.
<<

Be Ironic

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 438

Lokalizacja: Szczecin - Miasto Bogów, Bosiego i Paprykarza

Ulubiony serial:
Black Books, VeronicaMars

Postdodano 13 kwi 2007, o 12:37


http://www.allegro.pl/item181560301_najbardziej_pozadana_torebka_vera_bags_czerwona.html

o, coś takiego :) Ta ładna czerwień.

No i oczywiście rozmiaru nie ma mojego, zostaję bez butów :/
Obrazek
<<

henet

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 410

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 13 kwi 2007, o 23:58


Taifun, co do tych brwi, to mój kolega sobie takie coś zrobił i wyglądał bardzo komicznie, bo to wyglądało jakby mu krzywo brew wyrosła :)

no i zapomniałam:
Be Ironic torebka świetna, pokazałam mojej siostrze i oszalała :)
Ostatnio edytowano 14 kwi 2007, o 00:02 przez henet, łącznie edytowano 1 raz
So?
<<

Be Ironic

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 438

Lokalizacja: Szczecin - Miasto Bogów, Bosiego i Paprykarza

Ulubiony serial:
Black Books, VeronicaMars

Postdodano 14 kwi 2007, o 11:00


hanet, dzięki :)

a co do brwi, to mój kolega tak ma, tyle że jemu się przypaliła, czy coś w tym stylu :)
Obrazek
<<

Iris

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 113

Lokalizacja: sz-n

Postdodano 22 kwi 2007, o 21:18


Taifun napisał(a):Chodzi mi o brwi. Skąd to przyszło

No jak to skąd ? Z Ameryki :P To jest takie lamerskie strasznie. Ci co to mają pewnie myślą, że fajnie jest mieć pół brwi xD Bo to taka imitacja rany powojennej ... czy tam ślad po bójce z ziomem z innego gangu :P Mi osobiście to się nie podoba, ale co kto lubi ;)
<<

Wena

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 892

Lokalizacja: Radomsko

Postdodano 23 kwi 2007, o 11:31


Z taką brwią nie każdemu do twarzy,chociaż widziałam kilku z tym "przecinkiem" i całkiem nieżle wyglądali. ;)
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 23 kwi 2007, o 11:34


Wena napisał(a):Z taką brwią nie każdemu do twarzy,chociaż widziałam kilku z tym "przecinkiem" i całkiem nieżle wyglądali.
właśnie, tylko dziewczyny wy nie wymyślcie sobie takich bredni i nie oszpecajcie się, dziewczynom z tym nie jest do twarzy :P A najgorsze jest to że ta brew nie chce odrosnąć później, bynajmniej bardzo długo ;)
<<

anes05

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 538

Lokalizacja: małopolska

Postdodano 23 kwi 2007, o 11:56


no tak jesli ktos ma krzaczaste brwi to napewno to wyglada beznadziejnie wole jak ktos mali na sobie tych brwi wyglada wtedy czlowiek bardzo sexi
zwariowana dziewczynka
<<

Guśka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 456

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 25 kwi 2007, o 20:53


Chciałabym się z Wami podzielić moim nowym zajęciem a mianowicie zostałam konsultantką AVON
nawet fajne zajęcie dla osób lubiących bawić się w kosmetykach :P
Jeśli mogłabym polecić coś nowego to chciałabym zwrócić uwagę Pań i Panów (prezent dla Pań :P )
na nowe perfumy reklamowane przez znaną aktorkę Cielecką (która jest twarzą Avon w Polsce) TRUE GLOW.
Nuty słodkiej frezji,soczystego jabłka i kwaskowatych orzeźwiających cytrusów znakomicie pobudzają zmysły a skryte w sercu zapachu akordy płatków lotosu,passiflory i drewna tworzą czarującą zmysłową ciepłą mieszankę.Ambra i piżmo podkreślają elegancję i niepowtarzalny charakter zapachu :)

Jeśli ktoś miałby jakieś pytania odnośnie kosmetyków perfum (również dla Panów) a nawet biżuterii proszę śmiało pisać zawsze odpowiem.
Z terenów Łodzi mogę również wziąć zamówienie :)

PS: JUŻ NIE DŁUGO DZIEŃ MATKI WARTO POMYŚLEĆ O JAKIMŚ NIEZWYKŁYM PREZENCIE :D
Jak feniks z popiołu wstanę Odrodzę się By wnieść w twoje życie zamęt......
Obrazek
Obrazek
http://zibi.blogabet.com/
<<

henet

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 410

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 25 kwi 2007, o 21:13


Guska napisał(a):konsultantką AVON

kocham Planet spa z Avonu :]
So?
<<

Guśka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 456

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 26 kwi 2007, o 00:43


Muszę Ci przyznać rację :) SPA z Avonu jest rewelacyjne!! Uwielbiam to dzięki nim mam własne domowe SPA :P A jaki wybór aż trudno zdecydować się na jeden rodzaj :] Ja osobiście używam CHIŃSKĄ BIAŁA HERBATĘ ;)
Jak feniks z popiołu wstanę Odrodzę się By wnieść w twoje życie zamęt......
Obrazek
Obrazek
http://zibi.blogabet.com/
<<

Wena

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 892

Lokalizacja: Radomsko

Postdodano 26 kwi 2007, o 08:07


Kiedyś też miałam zamiar kupić CH B H ale jakaś konsultantka była niemrawa i zapomniała.Ogólnie preferuję Oriflame,jeśli chodzi o kosmetyki do twarzy.
<<

Illy

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 9

Postdodano 12 cze 2007, o 16:37


Także lubie Planet SPA, jednak do kosmetyków Avonu się dosyć zraziłam. Chyba mam jakieś uczulenie na ich kremy nawilżajace :/

Co do ubrań - takze odwiedzam Carry, bywam też w Deep, ale ostatnio trudno jest mnie wyrwać na zakupy ubrań. Za to strasznie mnie wkręciło kupowanie najróżniejszych herbat, oleków zapachowych i... prezentów! :D Gdy wylukam cos ciekawego, od razu się zastanawiam komu z moich bliskich by się spodobało.

Kocham też zakupy internetowe - w internetowym sklepie nikt nigdy nie patrzy mi na ręce ;P Czy wy też tak macie, że gdy jesteście juz zmeczone chodzeniem i szukaniem po sklepach tego, co chce sie kupić, kupujecie na szybkiego coś, co wam się po powrocie do domu nie podoba? Zakupy internetow wyzwoliły mnie z tego problemu :D - właśnie kupiłam tacie spinki na dzień ojca:
http://www.jubileraleksandra.pl/spinki- ... p-189.html

i jestem bardzo zadowolona :]
<<

Wena

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 892

Lokalizacja: Radomsko

Postdodano 12 cze 2007, o 18:46


Muszę przyznac,że niebanalne :D
Obrazek
www.pieprzisol.mojeforum.net/
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 12 cze 2007, o 20:31


Illy napisał(a):właśnie kupiłam tacie spinki na dzień ojca:
http://www.jubileraleksan...fala-p-189.html
ja wybrał bym te KLIKNIJ TU , tym bardziej ze lubię bursztyny :)

A tak przy okazji to ten jubiler kiepski jest, nie mają nawet szpilek do krawatów :/ tylko same spinki ;)
Ostatnio edytowano 12 cze 2007, o 22:35 przez Cya, łącznie edytowano 3 razy
<<

Guśka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 456

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 13 cze 2007, o 14:37


Cya, muszę przyznać że masz bardzo dobry gust spinki faktycznie są śliczne a ten bursztyn dodaje im specyficznego uroku.Muszą pięknie wyglądać w mankietach koszuli :]
Ostatnio edytowano 14 cze 2007, o 14:59 przez Guśka, łącznie edytowano 1 raz
Jak feniks z popiołu wstanę Odrodzę się By wnieść w twoje życie zamęt......
Obrazek
Obrazek
http://zibi.blogabet.com/
<<

Wena

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 892

Lokalizacja: Radomsko

Postdodano 13 cze 2007, o 14:59


Niczego sobie :D
Obrazek
www.pieprzisol.mojeforum.net/
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 13 cze 2007, o 15:13

Guska napisał(a):Cya, muszę przyznać że masz bardzo dobry spinki faktycznie są śliczne a ten bursztyn dodaje im specyficznego uroku.Muszą pięknie wyglądać w mankietach koszuli
ale ja ich nie mam, przecież napisałem że bym je wybrał :) ale że chwilowo nie planuję zakupu nowych wiec korzystam z tych które mam [z kryształem górskim] i do tego do kompletu szpilka do krawata :)
Poprzednia stronaNastępna strona

 


  • Podobne tematy do Kobiece rozmówki o modzie i urodzie
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do O nas, inne & off-topic



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.