Postdodano 30 sie 2007, o 02:26

Katie Cassidy

Katie Cassidy
Obrazek



miejsce urodzenia: Los Angeles, Kalifornia, USA
data urodzenia: 1986-11-25
prawdziwe nazwisko: Katherine Evelyn Anita Cassidy

Trudno nie wiązać się z przemysłem rozrywkowym. Katie Cassidy jest bowiem wnuczką Jacka Cassidy, jednego z najczęściej nominowanych do nagrody Tony za musical aktorów w historii Broadway’u. Natomiast jej ojciec, David Cassidy, był niezwykle popularną w latach 70-tych gwiazdą muzyki pop. Katie chce w swojej karierze połączyć pasje swoich przodków: aktorstwo i śpiewanie. Urodziła się w Los Angeles, ale dorastała w Calabasas w Kalifornii. Już jako nastolatka rozpoczęła karierę wokalną, nagrywając między innymi cover przeboju "I Think I Love You" śpiewanego niegdyś przez jej sławnego ojca. Potem spróbowała swoich sił w roli modelki. Dzięki temu otworzyły się przed nią drzwi do kariery na małym i dużym ekranie. Zagrała rolę Zoe w serialu Siódme niebo. Ostatnio można ją oglądać na dużym ekranie w filmach Klik i robisz co chcesz, oraz remake'u klasycznego thrillera Kiedy dzwoni nieznajomy.

Fimografia:

aktorzy:

2009: Dallas jako Lucy Ewing
2009: Harper's Island jako Trish Wellington
2009: Fencewalker jako Karen
2008: Taken jako Amanda
2007: Live! jako Jewel
2007: You Are Here jako Apple
2007: Walk the Talk jako Jessie
2006: Krwawe święta (Black Christmas) jako Kelli Presely
2006: Klik: i robisz, co chcesz (Click) jako Samantha
2006: Kiedy dzwoni nieznajomy (When a Stranger Calls) jako Tiffany
2005: Lost, The jako Dee Dee
2005: Nie z tego świata (Supernatural) jako Ruby
2004: Lost, The jako Dee Dee
2002: Bubblegum Babylon jako ona sama

aktorzy (gościnnie):

2005: Sex, Love & Secrets jako Gabrielle
2004-2005: Listen Up jako Rebecca (2005)
2001-2004: Babski oddział (Division, The) jako Młoda CD (2003)
1996-2007: Siódme niebo (7th Heaven) jako Zoe

Obrazek Obrazek

Zamieściłam temat o tej aktorce mimo że jeszcze nie pojawił sie 3 sezon Supernatural... widziałam Krwawe Święta z jej udziałem i powiem tak: wolałabym ich nie oglądać... film był denny a jej aktorstwo to poprostu żenada.... nie skreslam jej jednak bo moze poprostu dostosowala sie do poziomu filmu... zobaczymy jak spisze sie w Supernatural... ogólnie narazie nie mam za dobrego zdania o niej... jedno co mozna jej przyznac jakoś wygląda zapewne wielu osoba sie spodoba ja osobiscie uważam że jest przesłodzoną blondyneczką... ale kto wie może mnie zaskoczy czymś...