Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 23

Kate Holmes » Nasze seriale » Aktorzy • seriale forumtv.pl

<<

cookies_monster

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 98

Postdodano 29 lis 2006, o 20:51

Kate Holmes

Kate Holmes
miejsce urodzenia: Toledo, Ohio, USA
data urodzenia: 1978-12-18
prawdziwe nazwisko: Katherine Noelle Holmes
stan cywilny: mąż Tom Cruise (od 18.11.2006), z którym ma córkę Suri (ur. 18.04.2006)
Obrazek

W wieku 17 lat, aktorka zadebiutowała jako modelka na pokazie w Nowym Jorku. Zauważona przez filmowców została zaproszona na przesłuchania do Kalifornii. Ogromne wrażenie zrobiła na reżyserze Angu Lee, który zaangażował ją do filmu Burza lodowa. Dużą sławę jako aktorka telewizyjna zyskała dzięki roli w młodzieżowym serialu Jezioro marzeń. Równocześnie występowała w wielu filmach, jednak żaden z nich nie osiągnął znaczącego sukcesu. Najbardziej znanym jest Telefon Joela Schumachera. W 2005 zagrała Rachel Dawes w filmie Batman - Początek za którą to rolę była nominowana do Złotej Maliny.
Od 2005 roku jest związana z szesnaście lat od siebie starszym aktorem Tomem Cruisem. Ich związek stał się przedmiotem wielkiego zainteresowania mediów, któremu towarzyszą głównie negatywne komentarze. Katie, wychowana jako katoliczka wkrótce przyjęła poglądy Cruise'a, który jest wyznawcą scjentologii. W październiku 2005 para ogłosiła że Holmes jest w ciąży która zakończyła się 18 kwietnia 2006 narodzinami dziewczynki o imieniu Suri.
18 listopada 2006 roku w miejscowości Bracciano, niedaleko Rzymu, Katie Holmes poślubiła Toma Cruise'a w średniowiecznym zamku warownym.

Filmografia:
2006: Shame On You jako Ella Mae
2005: Thank You for Smoking jako Heather Holloway
2005: Batman - Początek jako Rachel Dawes
2004:Córka prezydenta jako Samantha Mackenzie
2003: Śpiewający detektyw jako Pielęgniarka Mills
2003 Wizyta u April jako April Burns
2002: Christmas in Washington jako ona sama
2002: Porzucona jako Katie Burke
2002: Telefon jako Pamela McFadden
2000: Cudowni chłopcy jako Hannah Green
2000: Dotyk przeznaczenia jako Jessica King
1999: Go jako Claire Montgomery
1999: Jak wykończyć panią T.? jako Leigh Ann Watson
1999: Muppety z kosmosu jako Joey Potter
1998: Jezioro Marzeń jako Joey Potter
1998 - 1999: Herkules jako Strzelec
1998: Grzeczny świat jako Rachel Wagner
1997: Burza lodowa jako Libbets Casey
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez cookies_monster, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
<<

Gareth

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 193

Lokalizacja: Piekary Śląskie

Postdodano 29 lis 2006, o 23:43


albo Katie Holmes albo Kate Cruise - nie można sobie lączyć :P
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 29 lis 2006, o 23:53


Gareth napisał(a):albo Katie Holmes albo Kate Cruise - nie można sobie lączyć :P
powiem szczerze że nie za bardzo wiem co miałeś na myśli w swojej wypowiedzi :/

Nie można o niej powiedzieć że jest 'wielką aktorką' ani nawet zbyt dobrą aktorką bo jedyną rolą w jakiej miała szanse zabłysnąć jak do tej pory to rola serialowa, w filmach kinowych jest faktycznie bardzo przeciętną, nawet zaryzykował bym stwierdzenie słaba aktorką.
<<

Gareth

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 193

Lokalizacja: Piekary Śląskie

Postdodano 30 lis 2006, o 00:01


Chodzilo mi o to ze kiedys byla Katie Holmes jak byla w DC a obecnie po slubie z Tomem nazywa sie Kate Criuse.
A mi sie ona podobała w Batamnie,w Telefonie i w Cudownych Chłopcach :D
Jedynie slaba byla w Jak wykonczyc pania T
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 30 lis 2006, o 00:09


Gareth napisał(a):obecnie po slubie z Tomem nazywa sie Kate Criuse
to sprawdzona informacja? czy kolejne wyssane z palca plotki? większość aktorek pozostaje przy swoim rodowym nazwisku, a jeśli już przyjmują nazwisko męża to maja podwójne nazwisko więc obstawał bym za Kate Holmes Cruise
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 30 lis 2006, o 16:01


odkąd pamiętam zawsze maxymalnie mnie denerwowała, i to bez żadnego powodu, po prostu irytuje mnie i tyle.
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 16 gru 2006, o 19:19


Widziałem ją w batmanie gdzie mnie lekko irytowała, córce prezydenta - taki lekki film i w telefonie gdzie była całkiem niezła.
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 23 gru 2006, o 01:43


sufer napisał(a):córce prezydenta
film był średni, a ona jeszcze w tym filmie średnio zagrała czyli wychodzi poniżej przeciętnej
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 3 cze 2007, o 03:36


Wspaniała, przede wszystkim ładna, może nie jest zbytnio grzeczna, ale w serialu gra wspaniale. :P
We Are The World haiti
<<

Kay94

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 6

Postdodano 8 sie 2007, o 23:23


Jakoś nie lubię jej ani filmów z nią =/ Ogółem mnie denerwuje.

 


  • Podobne tematy do Kate Holmes
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Aktorki Zagraniczne



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.