Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

Kate Austen » TOP 5 zakończonych seriali » Lost • seriale forumtv.pl

<<

Guśka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 456

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 26 mar 2007, o 01:14

Bardzo barwna postać,lubię ją.Na pewno bez niej na wyspie paru osobą by się bardzo nudziło :P (Jack i Sawyer)
Jak feniks z popiołu wstanę Odrodzę się By wnieść w twoje życie zamęt......
Obrazek
Obrazek
http://zibi.blogabet.com/
<<

buli_tychy

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 33

Postdodano 26 mar 2007, o 14:23


tru tru :) jest piękna xD zarówno w serialu jak i po za :) ahhh <zakochany> hyhy ^^
PeAcE 'n' LoVe ~ JaH Bless ^^

Obrazek
WNB - Boże Prowadz
<<

HeroSHI

Postdodano 15 kwi 2007, o 22:09


Nie jestem jej fanką - niech się wreszcie zdecyduje: chce Jacka czy Sawyera :D
<<

kaha

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 138

Lokalizacja: Poznań

Postdodano 18 kwi 2007, o 16:41


Podoba mi sie jej postać, powinna byc z Jackiem !!
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 1 maja 2007, o 00:53


odnosze wrazenie ze tak anprawde w postaci KAte interesuje Was to z kim bedzie i na kogo sie zdecyduje... to nie jest tasiemiec (chociaz tez sztucznie sie juz go przeciaga) nalezy wspomnniec ze Kate to wyrazista postac serialu jest silna kiedy trzeba i pomocna kiedy trzeba...

a to z kim bedzie to lezy w gescie scenarzystow... w 3 sezonie niby zdecydowala sie na Sawyera ale tak naprawde ma jeszcze sentyment do Jacka...

ale oprocz tego odwala kupe dobrej roboty bierze udzial w wielu wyprawach jak zadna inna kobieta na wyspie...

nawet teraz sama zdecydowala sie ruszyc prosic o pomoc Rousso w celu uwolnienia Jacka to sie chwali...

jezeli ocenienie jej postaci polega na okresleniu z kim bedzie to i tak uwazam ze bedzie to Sawyer nie dlatego ze pasuja do siebie czy z innych pobudek ale dlatego ze Kate tak wybrała spedzajac z nim noc....
<<

Kirka

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 10

Lokalizacja: Pabianice

Postdodano 3 maja 2007, o 20:46


Od pierwszej serii była moją ulubioną postacią źeńską ale ostatnio mnie już denerwuje...niech się w końcu zdecyduje
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 3 maja 2007, o 23:00


zdecyduje... nawet jezeli kocha Sawyera i chce z nim byc to jak moglaby majac swiadomosc ze pozostawila Jacka Innym!!!
<<

zorija

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 35

Ulubiony serial:
CSI NY

Postdodano 25 lip 2007, o 18:22


W pierwszych sezonach lubiłam ją bardzo. Teraz nie, zachowuje się głupio i nieodpowiedzialnie.
<<

Chaciska

Nowy użytkownik

Posty: 5

Postdodano 6 lis 2007, o 20:53

Re: Kate Austen


a ja myślę że bardzo sprytna z niej kobietka... to przede wszystkim :)
<<

kinia

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 261

Postdodano 16 lip 2009, o 15:58

Re: Kate Austen


Czyli jestem jedną z nielicznych osób, które nie przepadały za Kate od samego początku serialu? Nie wiem, po prostu mnie drażni, nie sama aktorka (bo tak też czasem ze mną bywa :P ), ale jakoś ta postać mnie irytuje... Nie mówię, że nie jest przydatna i zbędna, wiadomo zrobiła wiele dla reszty rozbitków, ale jakoś nie potrafię się do niej przekonać :P
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 14 wrz 2009, o 02:48

Re: Kate Austen


Jestem z Tobą kinia. Nie znosiłem bicz od początku. Znaczy miałem chwile słabości do niej, ale tylko małe. ;p
We Are The World haiti
<<

kinia

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 261

Postdodano 14 wrz 2009, o 12:08

Re: Kate Austen


Najbardziej wkurzająca postać (oprócz Lockera) uhh dlaczego nie zginęła :P
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 14 wrz 2009, o 12:23

Re: Kate Austen


Nie no, żeby tak do śmierci to nie, musi być w serialu ktoś kto wkurza, żeby nie było tak kolorowo. Ale Locke to akurat w piach jak nic. ;p
We Are The World haiti
<<

werooniczka

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 9

Ulubiony serial:
Lost, Gossip Girl

gadu:
13757985

Postdodano 28 gru 2009, o 16:56

Odp: Kate Austen


Mam pytanie co do pierwszego postu, ostatniego zdania - jaki Dawson?

Ja za to Kate lubiłam od początku, i zanim zaczęła kręcić raz z Sawyerem raz z Jackiem stałą się moją ulubioną postacią. Wkurzała mnie trochę jak latała od Jack'a do Sawyer'a, ale nie ważne co by zrobiła i tak bym ją lubiła najbardziej. :)
Jenny ♥ Nate . Naomi ♥ Liam . Kate ♥ Jack . Olivia ♥ Peter . Blair ♥ Chuck . Charlotte ♥ Dan . Kate ♥ Jack . Pacey ♥ Joey . Kelly ♥ Brandon . Kelly ♥ Dylan . Caroline ♥ Matt . Susan ♥ Peter . Blair ♥ Nate . Abby ♥ Jimmy

Lost ~ Gossip Girl ~ Beverly Hills 90210 ~ Fringe ~ The Good Wife ~ 90210 ~ Harper's Island ~ Melrose Place ~True Blood ~ Flash Forward ~ The Vampire Diaries ~ V ~ Dawson's Creek ~ Gilmore Girls ~ The Tudors ~ One Tree Hill ~ Grey's Anatomy ~ Melrose Place (2009) ~ Glee
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 28 gru 2009, o 17:02

Odp: Kate Austen


Chyba chodzi o Michaela Dawsona.
Poprzednia strona

 


  • Podobne tematy do Kate Austen
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Bohaterowie



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.